TV-programma's

De Primo TV gids voor blinden.
.
.
  • 06u00
  • 07u00
  • 08u00
  • 09u00
  • 10u00
  • 11u00
  • 12u00
  • 13u00
  • 14u00
  • 15u00
  • 16u00
  • 17u00
  • 18u00
  • 19u00
  • 20u00
  • 21u00
  • 22u00
  • 23u00
  • 00u00
  • 01u00
  • 02u00
  • 03u00
  • 04u00
  • 05u00
  • Play More Cinema
  • Play More Kicks
  • Play More Relax

Geen uitzending

6.00 - 9.00

Lentebeelden

9.00 - 10.30

De week van Bruzz

10.30 - 11.00

Villa Politica Europa

11.00 - 12.35

De vrije markt

12.35 - 13.00

Het Journaal

13.00 - 13.25

Het Weer

Villa Politica

13.30 - 14.00

Le sang de la vigne

14.00 - 15.30

You Can't Take It with You

15.30 - 17.35

Clips

17.35 - 17.55

Kijk uit

Het Journaal

18.00 - 18.10

Het goeie leven

18.10 - 19.00

Het Journaal

19.00 - 19.30

Het Weer

Iedereen beroemd

19.35 - 20.05

Joker+ en Lotto

20.05 - 20.15

Voetbal - European Qualifiers: België - Griekenland

20.15 - 23.00

Het Journaal

23.00 - 23.16

Winst Joker+/Lotto

Keno

Euromillions Winstverdeling

Het Weer

European Qualifiers Magazine

23.25 - 23.50

Penoza

23.50 - 0.35
 

Iedereen beroemd

0.35 - 1.05

Het Journaal

1.05 - 1.20

Het Weer

Villa Politica Europa

1.25 - 2.55

Het Journaal

2.55 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 9.00

Lentebeelden

9.00 - 12.30

Rolkrant

12.30 - 18.15

Culture Club

18.15 - 19.05

Wildest Middle East

19.05 - 20.00

Het Journaal

20.00 - 20.10

Vranckx

20.10 - 20.40

Trapped

20.40 - 21.35

Trapped

21.35 - 22.25

Spoetnik

22.25 - 22.40

La source des femmes

22.40 - 0.40
 

Canvaslus

0.40 - 5.59
 

Bumba

Uki

Musti

Bing

6.15 - 6.25

Twirlywoos

6.25 - 6.35

Kaatje en Haar Vriendjes

6.35 - 6.45

Kleine Einsteins

6.45 - 7.10

Kaatjes Kameraadjes

Tip de Muis

Wissper

7.20 - 7.30

Sammy & Co

7.30 - 7.45

Prinsessia

7.45 - 8.00

Ketnet Swipe

Mega Mindy

8.05 - 8.30

Ketnet Swipe

Nachtwacht

8.35 - 9.00

Ketnet Swipe

Goed Gezien!

9.05 - 9.30

Ketnet Swipe

Helden van de Race

9.35 - 10.30

Ketnet Swipe

Ketnet Musical - We Want More

10.35 - 11.00

De Week van Karrewiet

11.00 - 11.10

Masha en de Beer

Mejuffertje Zazie

De Kleine Robbe

11.20 - 11.30

Shaun het schaap

11.30 - 11.40

De Week van Karrewiet

11.40 - 11.50

Karrewiet Plus

11.50 - 12.05

W817

12.05 - 12.20

Mr. Bean

12.20 - 12.45

Beugelbekkie

12.45 - 13.05

SheZow

13.05 - 13.17

De Regel van Mijn Naam

Zig & Sharko

Mejuffertje Zazie

Masha en de Beer

13.30 - 13.40

Rox

13.40 - 14.05

Hubert & Takako

14.05 - 14.15

Heksje Lilly

14.15 - 14.40

Nina Patalo

14.40 - 14.47

Muziekclip Ketnet Musical

Mega Mindy

14.50 - 15.15

De Smurfen

15.15 - 15.40

De Smurfen

15.40 - 16.05

De Smurfen

16.05 - 16.30

Prinsessia

16.30 - 16.45

Rox

16.45 - 17.10

Mijn Ridder en Ik

17.10 - 17.25

Ninjago - Masters van Spinjitsu

17.25 - 17.50

Karrewiet Plus

17.50 - 18.00

Nachtwacht

18.00 - 18.25

Oude Taart

18.25 - 18.45

Zingaburia

18.45 - 19.05

De Grote Boze Wolf Show

19.05 - 19.20

Zorro, de Kronieken

19.20 - 19.45

Tijd Voor Een Verhaal!

19.45 - 19.59
 
 

Geen uitzending

Little People

6.06 - 6.15

Robocar Poli

6.15 - 6.30

Brandweerman Sam

6.30 - 6.40

Teletubbies

6.40 - 6.50

Het Furchester Hotel

6.50 - 7.00

Percy's Tiger Tales

7.00 - 7.15

Maya de Bij

7.15 - 7.25

Little People

7.25 - 7.35

Robocar Poli

7.35 - 7.50

Brandweerman Sam

7.50 - 8.00

Turbo FAST

8.00 - 8.20

De Avonturen van De Gelaarsde Kat

8.20 - 8.45

De Powerpuff Girls

8.45 - 8.55

Talking Tom and Friends

8.55 - 9.05

Hallo K3

9.05 - 9.30

Iedereen K3

9.30 - 9.50

Talking Tom and Friends

9.50 - 10.00

The A-Team

10.00 - 10.45

Geen uitzending

10.45 - 11.25

Murder, She Wrote

11.25 - 12.10

Parenthood

12.10 - 13.00

VTM Nieuws

13.00 - 13.30

Het Weer

The Guardian

13.35 - 14.25

Sean Saves the World

14.25 - 14.50

Last Man Standing

14.50 - 15.15

The Spiderwick Chronicles

15.15 - 17.00

VTM Nieuws

Het Weer

The Band

17.10 - 19.00

VTM Nieuws

19.00 - 19.40

Het Weer

19.40 - 19.50

Comedy Toppers

19.50 - 20.30

Avatar

20.30 - 23.30

Iedereen Beroemd!

23.30 - 1.20
 

Q-Music

1.20 - 5.35

Geen uitzending

Nijntjes Avonturen

5.36 - 5.45

Aya

Kabouter Plop

Teletubbies

 

De Uil

Sally Bollywood

6.05 - 6.15

Sally Bollywood

6.15 - 6.30

De Avonturen van K3

6.30 - 6.40

De Avonturen van K3

6.40 - 6.50

Littlest Pet Shop

6.50 - 7.15

My Little Pony - Friendship is Magic

7.15 - 7.35

Pound Puppies

7.35 - 8.00

Dance Squad

8.00 - 8.15

Talking Tom and Friends

8.15 - 8.25

Talking Tom and Friends

8.25 - 8.35

De Powerpuff Girls

8.35 - 8.45

De Powerpuff Girls

8.45 - 9.00

De Avonturen van De Gelaarsde Kat

9.00 - 9.20

De Avonturen van De Gelaarsde Kat

9.20 - 9.45

Turbo FAST

9.45 - 10.05

Turbo FAST

10.05 - 10.30

Lang Leve Koning Julien

10.30 - 10.50

Lang Leve Koning Julien

10.50 - 11.15

Talking Tom and Friends

11.15 - 11.25

Talking Tom and Friends

11.25 - 11.35

Pratende Poep

11.35 - 11.55

Pratende Poep

11.55 - 12.15

Odd Squad

12.15 - 12.30

Odd Squad

12.30 - 12.40

De 7 van Nathan

12.40 - 12.50

Annedroids

12.50 - 13.15

Annedroids

13.15 - 13.35

Hallo K3

13.35 - 14.00

Hallo K3

14.00 - 14.20

Hallo K3

14.20 - 14.50

Hallo K3

14.50 - 15.10

Hallo K3

15.10 - 15.35

Iedereen K3

15.35 - 15.55

Dance Squad

15.55 - 16.10

Jill

16.10 - 16.25

Littlest Pet Shop

16.25 - 16.50

Talking Tom and Friends

16.50 - 17.00

Talking Tom and Friends

17.00 - 17.15

De Powerpuff Girls

17.15 - 17.25

De Powerpuff Girls

17.25 - 17.40

De Avonturen van De Gelaarsde Kat

17.40 - 18.05

De Avonturen van De Gelaarsde Kat

18.05 - 18.30

Turbo FAST

18.30 - 18.50

Turbo FAST

18.50 - 19.15

Lang Leve Koning Julien

19.15 - 19.40

Lang Leve Koning Julien

19.40 - 20.00

Pratende Poep

20.00 - 20.20

Pratende Poep

20.20 - 20.40

K3 Kan Het!

20.40 - 21.00

Hallo K3

21.00 - 21.25

K3 Dansstudio

21.25 - 21.35

De Avonturen van K3

21.35 - 21.45

De Avonturen van K3

21.45 - 22.00

TV Krant VTMKZOOM

22.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 8.15

Bakken

8.15 - 8.35

Puur Oosters

8.35 - 8.45

Vlaanderen Kookt

8.45 - 9.00

Passe-Vite

9.00 - 9.25

Geen uitzending

9.25 - 10.20

Blindspot

10.20 - 11.05

Geen uitzending

11.05 - 12.05

Castle

12.05 - 13.05

Geen uitzending

13.05 - 14.05

Bull

14.05 - 15.05

De Wereld op je Bord

15.05 - 15.30

Master of Chocolate

15.30 - 15.45

Njamma Mia!

15.45 - 16.00

It's Aperotime Somewhere in the World

16.00 - 16.15

Komen Eten

16.15 - 17.00

Komen Eten

17.00 - 17.50

Komen Eten

17.50 - 18.40

Komen Eten

18.40 - 19.30

The Sky is the Limit

19.30 - 20.30

Into The Storm

20.30 - 22.20

Demolition Man

22.20 - 0.35
 

Not the Messiah: He's a Very Naughty Boy

0.35 - 2.10

Geen uitzending

2.10 - 5.59
 

Nostalgie

6.00 - 9.00

Cemetery Junction

9.00 - 10.35

Geen uitzending

Criminal Minds

10.40 - 11.20

Criminal Minds

11.20 - 12.05

Criminal Minds

12.05 - 12.50

Supernatural

12.50 - 13.35

Supernatural

13.35 - 14.25

Supernatural

14.25 - 15.15

Supernatural

15.15 - 16.05

CSI: Miami

16.05 - 17.00

CSI: Miami

17.00 - 17.50

CSI: Miami

17.50 - 18.45

CSI: Miami

18.45 - 19.35

CSI: Miami

19.35 - 20.30

CSI: Miami

20.30 - 21.20

CSI: Miami

21.20 - 22.15

CSI: Crime Scene Investigation

22.15 - 23.10

Legends Football League

23.10 - 0.40
 

Hot in Hollywood

0.40 - 1.05

Happy Endings

1.05 - 1.30

Happy Endings

1.30 - 1.55

Happy Endings

1.55 - 2.15

Happy Endings

2.15 - 2.40

Married with Children

2.40 - 3.00

Married with Children

3.00 - 3.25

Married with Children

3.25 - 3.55

Geen uitzending

3.55 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 13.00

New Girl

13.00 - 13.20

Geen uitzending

13.20 - 16.25

Friends With Better Lives

16.25 - 16.50

Friends With Better Lives

16.50 - 17.15

Hit the Floor

17.15 - 18.00

Covert Affairs

18.00 - 18.50

The Voice USA

18.50 - 20.35

Double Jeopardy

20.35 - 22.40

Under Siege 2: Dark Territory

22.40 - 0.25
 
 

Geen uitzending

6.00 - 8.35

The Jonathan Ross Show

8.35 - 9.25

The Jonathan Ross Show

9.25 - 10.20

The Graham Norton Show

10.20 - 11.05

Hoff The Record

11.05 - 11.35

Man Stroke Woman

11.35 - 12.05

Totally Insane Guinness World Records

12.05 - 12.30

Sirens

12.30 - 12.55

Sirens

12.55 - 13.15

Alan Carr - Chatty Man

13.15 - 14.05

Legends

14.05 - 14.50

LXD: Secrets of the Ra

14.50 - 16.30

Tragger Hippy

16.30 - 16.55

Banshee

16.55 - 17.45

Banshee

17.45 - 18.40

Banshee

18.40 - 19.40

Ireland's Lost Babies

19.40 - 20.40

The Poseidon Adventure

20.40 - 23.50

Alan Carr - Chatty Man

23.50 - 0.40
 

Live at the Apollo

0.40 - 1.25

Geen uitzending

1.25 - 5.59
 

Een plek onder de zon - Ver weg of dichtbij

5.50 - 6.35

French Collection

6.35 - 7.25

L.A. Frock Stars

7.25 - 8.15

TV Makelaar: Mission Impossible

8.15 - 8.55

Top Chef

8.55 - 9.45

Hotel of Mum And Dad

9.45 - 10.45

De jurk

10.45 - 11.15

Hollywood Me

11.15 - 12.05

Real Housewives of NYC

12.05 - 12.55

Millionaire Matchmaker

12.55 - 13.45

Fast Girl

13.45 - 15.20

Million Dollar Listing Miami

15.20 - 16.10

Mom's a Medium

16.10 - 16.40

Love It or List It

16.40 - 17.05

TV Makelaar - Mission Impossible

17.05 - 17.55

Top Chef

17.55 - 18.45

Project Runway

18.45 - 19.30

Eamonn & Ruth - How The Other Half Lives

19.30 - 20.25

Le divorce

20.25 - 22.30

At First Sight

22.30 - 0.50
 

Mom's a Medium

0.50 - 1.10

Love It or List It

1.10 - 1.35

Sturm der Liebe

1.35 - 3.25

Sturm der Liebe

3.25 - 4.10

Sturm der Liebe

4.10 - 4.55

Sturm der Liebe

4.55 - 5.40

Sturm der Liebe

5.40 - 6.25
 

MTV Breakfast Club

6.00 - 7.00

Top 7 at 7

7.00 - 7.25

MTV Breakfast Club

7.25 - 9.15

Are You the One?

9.15 - 9.55

Are You the One?

9.55 - 10.50

Teen Mom 2

10.50 - 11.30

Teen Mom 2

11.30 - 12.20

Teen Mom 2

12.20 - 13.05

Teen Mom 2

13.05 - 13.50

Teen Mom 2

13.50 - 14.35

Teen Mom 2

14.35 - 15.20

Teen Mom 2

15.20 - 16.05

Teen Mom 2

16.05 - 16.55

Teen Mom 2

16.55 - 17.40

Teen Mom 2

17.40 - 18.25

Teen Mom 2

18.25 - 19.15

Teen Mom 2

19.15 - 20.25

Catfish: The TV Show

20.25 - 21.10

Catfish: The TV Show

21.10 - 22.00

Dutch Ridiculousness

22.00 - 22.25

Dutch Ridiculousness

22.25 - 22.50

Ridiculousness

22.50 - 23.15

Ex on the Beach

23.15 - 0.05
 

Spring Break with Grandad

0.05 - 0.55

Spring Break with Grandad

0.55 - 1.35

Ridiculousness

1.35 - 3.00

Night Videos

3.00 - 5.59
 

Nog Even Soezen

6.00 - 7.00

Goeiemorgen Weekend

7.00 - 10.00

Hadiemicha Met Lisa Del Bo

10.00 - 11.00

Playlist

11.00 - 12.00

Meyns Inziens

12.00 - 13.00

De Vlaamse Top 10

13.00 - 13.50

Zing Mee Met Je TV

13.50 - 14.00

Hart Voor Muziek

14.00 - 16.00

Hartelijke 10

16.00 - 17.00

Levende Lijve

17.00 - 18.00

Playlist

18.00 - 19.00

Waar is Dat Feestje?

19.00 - 20.00

Waar is Dat Feestje Met Dimitri Vantomme

20.00 - 22.00

De Vlaamse Top 10

22.00 - 22.50

Ambiance

22.50 - 0.00
 

Geflipte 10

0.00 - 1.00

Je Kijkt Naar de Sterren

1.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.35

Movie Talk

6.35 - 7.00

Welcome To Sweden

7.00 - 7.30

Portlandia

7.30 - 8.00

Liar's Dice

8.00 - 9.45

The Forbidden Room

9.45 - 11.45

Louder Than Words

11.45 - 13.20

United

13.20 - 15.00

Hell On Wheels

15.00 - 15.43

Hell On Wheels

15.43 - 16.26

Hell On Wheels

16.26 - 17.09

Hell On Wheels

17.09 - 17.52

Hell On Wheels

17.52 - 18.35

Hell On Wheels

18.35 - 19.18

Hell On Wheels

19.18 - 20.00

Welcome To Sweden

20.00 - 20.30

Portlandia

20.30 - 21.00

Gored

21.00 - 22.15

Bob and The Trees

22.15 - 23.45

Bad Girl

23.45 - 0.00
 

Ping Pong Summer

0.00 - 1.30

This Changes Everything

1.30 - 4.05

The Forbidden Room

4.05 - 5.59
 

Auction Hunters

6.00 - 6.25

Kings of the Wild

6.25 - 7.20

Yukon Men

7.20 - 8.15

Biggest and Baddest

8.15 - 9.10

Supertruckers

9.10 - 10.05

Airplane Repo

10.05 - 11.00

Alaskan Bush People

11.00 - 11.50

Blowing Up History

11.50 - 12.40

Blowing Up History

12.40 - 13.30

Blowing Up History

13.30 - 14.20

Blowing Up History

14.20 - 15.15

Blowing Up History

15.15 - 16.10

Blowing Up History

16.10 - 17.05

Curiosity

17.05 - 18.00

How It's Made

18.00 - 18.30

How It's Made

18.30 - 19.00

Heavy Rescue

19.00 - 20.00

Gold Rush

20.00 - 21.00

Wheeler Dealers

21.00 - 22.00

Fast N' Loud

22.00 - 23.00

Street Outlaws

23.00 - 0.00
 

Tanked

0.00 - 1.00

Telescope

1.00 - 3.00

Wheeler Dealers

3.00 - 4.00

Fast N' Loud

4.00 - 4.50

Outback Truckers

4.50 - 5.35

Food Factory

5.35 - 5.59
 

Tanked

6.00 - 6.45

Kings of the Wild

6.45 - 7.30

Yukon Men

7.30 - 8.15

Biggest and Baddest

8.15 - 9.05

Supertruckers

9.05 - 9.55

Alaska

9.55 - 10.45

Alaskan Bush People

10.45 - 11.35

Blowing Up History

11.35 - 12.25

Blowing Up History

12.25 - 13.15

Blowing Up History

13.15 - 14.10

Blowing Up History

14.10 - 15.05

Blowing Up History

15.05 - 16.00

Blowing Up History

16.00 - 16.55

Food Factory

16.55 - 17.20

Curiosity

17.20 - 18.15

How It's Made

18.15 - 18.40

How It's Made

18.40 - 19.10

Heavy Rescue

19.10 - 20.05

Gold Rush

20.05 - 21.00

Wheeler Dealers

21.00 - 21.55

Fast N' Loud

21.55 - 22.50

Street Outlaws

22.50 - 23.45

Tanked

23.45 - 0.35
 

Wheeler Dealers

0.35 - 1.00

Telescope

1.00 - 3.00

Wheeler Dealers

3.00 - 3.55

Fast N' Loud

3.55 - 4.50

Outback Truckers

4.50 - 5.35

Auction Hunters

5.35 - 5.59
 

Dr K's Exotic Animal ER

6.00 - 7.00

Cesar To The Rescue

7.00 - 8.00

Surgery Ship

8.00 - 9.00

Locked Up Abroad

9.00 - 10.00

Fish Tank Kings

10.00 - 11.00

The Heavy Water War

11.00 - 12.00

Mine Kings

12.00 - 13.00

Restoration Garage

13.00 - 14.00

Nazi Megastructures

14.00 - 15.00

Nazi Megastructures

15.00 - 16.00

Nazi Megastructures

16.00 - 17.00

Nazi Megastructures

17.00 - 18.00

Mars

18.00 - 19.00

The Incredible Dr Pol

19.00 - 20.00

America's Hardest Prisons

20.00 - 21.00

Underworld Inc

21.00 - 22.00

Drugs Inc

22.00 - 23.00

Air Crash Investigation

23.00 - 0.00
 

I Am Rebel

0.00 - 1.00

Underworld Inc

1.00 - 3.00

Drugs Inc

3.00 - 3.40

I Am Rebel

3.40 - 3.50

Air Crash Investigation

3.50 - 4.30

Underworld Inc

4.30 - 5.59
 

Call Of The Wildman: Tough Cookies

6.00 - 6.25

Biggest and Baddest: Tigers

6.25 - 7.15

Rugged Justice: Wildfire!

7.15 - 8.10

Yankee Jungle: New Beginnings

8.10 - 9.05

Gangland Killers: Hyena Gangs

9.05 - 10.00

Life at Vet University: Match Day Madness

10.00 - 10.55

Bondi Vet

10.55 - 11.50

In Search of the Giant Anaconda

11.50 - 12.45

In Search Of The King Cobra

12.45 - 13.40

Weird Creatures With Nick Baker: Worm Lizard

13.40 - 14.35

The Jeff Corwin Experience: Call of the Cajun Wild

14.35 - 15.30

Devoured: Man-Eating Super Snake Returns

15.30 - 16.25

In Search of the Giant Anaconda

16.25 - 17.20

Village Vets

17.20 - 17.45

Village Vets

17.45 - 18.15

Biggest and Baddest: Tigers

18.15 - 19.10

Yankee Jungle: New Beginnings

19.10 - 20.05

Pit Bulls & Parolees: Judgement Day

20.05 - 21.00

Village Vets

21.00 - 21.25

Village Vets

21.25 - 21.55

Gator Boys: Paint You Later, Alligator

21.55 - 22.50

Gator Boys: Crunch Time

22.50 - 23.40

In Search of the Giant Anaconda

23.40 - 0.30
 

In Search Of The King Cobra

0.30 - 1.15

Weird Creatures With Nick Baker: Worm Lizard

1.15 - 3.00

Devoured: Man-Eating Super Snake Returns

3.00 - 3.55

In Search Of The King Cobra

3.55 - 4.49

Gator Boys: Paint You Later, Alligator

4.49 - 5.36

Call Of The Wildman: Tough Cookies

5.36 - 5.59
 

Geen uitzending

Extreme Football

6.06 - 6.28

Lanfeust Quest

6.28 - 6.51

Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters

6.51 - 7.15

Pokémon

7.15 - 7.37

Augurk & Pinda

7.37 - 8.02

Numb Chucks

8.02 - 8.23

Atomic Puppet

8.23 - 8.49

Chillen met de Ronks!

8.49 - 9.10

Future-Worm!

9.10 - 9.25

Star vs de Kracht van het Kwaad

9.25 - 9.46

Kick Buttowski

9.46 - 10.10

Wanders Wereld

10.10 - 14.05

Penn Zero: Parttime Held

14.05 - 14.26

Penn Zero: Parttime Held

14.26 - 14.51

Chillen met de Ronks!

14.51 - 15.13

Numb Chucks

15.13 - 15.38

Star Wars Rebels

15.38 - 16.00

Marvel's Ultimate Spider-Man vs De Sinistere 6

16.00 - 16.25

Marvel's Guardians of the Galaxy

16.25 - 16.46

Marvel's Avengers: Ultron Revolutie

16.46 - 17.10

Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters

17.10 - 17.35

Star Wars: De Nieuwe Kronieken van Yoda

17.35 - 18.00

Inazuma Eleven

18.00 - 18.26

Supa Strikas

18.26 - 18.51

Goalmouth

18.51 - 19.02

Goalmouth

19.02 - 19.17

Extreme Football

19.17 - 19.39

Kirby Buckets

19.39 - 20.04

Gamers Handleiding voor Bijna Alles

20.04 - 20.24

Pair of Kings

20.24 - 20.45

Mighty Med

20.45 - 21.05

Lanfeust Quest

21.05 - 21.30

Randy Cunningham: Ninja op School

21.30 - 21.45

Dude, That's My Ghost!

21.45 - 22.10

Goalmouth

22.10 - 22.20

Boyster

22.20 - 22.40

Zip Zip

22.40 - 22.50

Zip Zip

22.50 - 23.00

Matt Hatter

23.00 - 23.25

Extreme Football

23.25 - 23.50

Lanfeust Quest

23.50 - 0.10
 

Randy Cunningham: Ninja op School

0.10 - 0.30

Dude, That's My Ghost!

0.30 - 1.05

Goalmouth

1.05 - 1.15

Goalmouth

1.15 - 1.25

Boyster

1.25 - 1.45

Zip Zip

1.45 - 3.00

Zip Zip

3.00 - 3.10

Zip Zip

3.10 - 3.20

Matt Hatter

3.20 - 3.45

Extreme Football

3.45 - 4.05

Lanfeust Quest

4.05 - 4.31

Randy Cunningham: Ninja op School

4.31 - 4.40

Dude, That's My Ghost!

4.40 - 5.00

Zip Zip

5.00 - 5.10

Zip Zip

5.10 - 5.25

Extreme Football

5.25 - 5.40

Lanfeust Quest

5.40 - 5.59
 

Blaze en de Monsterwielen

6.00 - 6.25

Little Charmers

6.25 - 6.35

Little Charmers

6.35 - 6.50

Oddbods

Oddbods

6.55 - 7.05

Rabbids Invasie

7.05 - 7.30

Huize Herrie

7.30 - 7.55

Broodschappers

7.55 - 8.05

Geronimo Stilton

8.05 - 8.30

SpongeBob SquarePants

8.30 - 8.50

SpongeBob SquarePants

8.50 - 9.00

Oggy en de Kakkerlakken

9.00 - 9.15

Oggy en de Kakkerlakken

9.15 - 9.30

Teenage Mutant Ninja Turtles

9.30 - 9.55

Teenage Mutant Ninja Turtles

9.55 - 10.15

Harvey Beaks

10.15 - 10.30

Harvey Beaks

10.30 - 10.45

Alvinnn!!! en de Chipmunks

10.45 - 10.55

Alvinnn!!! en de Chipmunks

10.55 - 11.10

Huize Herrie

11.10 - 11.35

Game Shakers

11.35 - 11.55

Game Shakers

11.55 - 12.20

Game Shakers

12.20 - 12.45

Game Shakers

12.45 - 13.05

Game Shakers

13.05 - 13.30

Game Shakers

13.30 - 13.55

Game Shakers

13.55 - 14.20

Game Shakers

14.20 - 14.40

Game Shakers

14.40 - 15.05

Orange Carpet

Game Shakers

15.10 - 15.35

Vervloekt

15.35 - 16.45

Game Shakers

16.45 - 17.05

Orange Carpet

Game Shakers

17.10 - 17.40

Game Shakers

17.40 - 18.00

Grappenmakers

18.00 - 18.35

Henry Danger

18.35 - 19.00

Henry Danger

19.00 - 19.25

School of Rock

19.25 - 19.50

School of Rock

19.50 - 20.10

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

20.10 - 20.35

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

20.35 - 21.05

Geen uitzending

Ink Master

21.06 - 21.55

Spartan Race World Championship

21.55 - 22.50

Spartan Race World Championship

22.50 - 23.35

Ink Master

23.35 - 0.20
 

Ink Master

0.20 - 1.00

Ink Master

1.00 - 1.45

Kingdom

1.45 - 3.30

Kingdom

3.30 - 4.10

Face Off

4.10 - 4.59

Geen uitzending

Dora

5.00 - 5.20

Pieter Post

5.20 - 5.35

Peppa Pig

Peppa Pig

Peppa Pig

Zack en Quack

5.50 - 5.59
 

Johnny Test

6.00 - 6.45

Ninjago: Masters of Spinjitzu

6.45 - 7.10

Ninjago: Masters of Spinjitzu

7.10 - 7.35

De Wonderlijke Wereld van Gumball

7.35 - 7.55

Mighty Magiswords - 5 Minute Shorts

7.55 - 8.05

The Powerpuff Girls

8.05 - 8.30

Teen Titans Go!

8.30 - 8.55

Teen Titans Go!

8.55 - 9.05

Ben 10

9.05 - 9.30

Steven Universe

9.30 - 10.20

Mighty Magiswords

10.20 - 10.45

Adventure Time

10.45 - 11.10

Clarence

11.10 - 11.45

Angelo Rules

11.45 - 12.10

Ome Opa

12.10 - 12.35

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.35 - 13.00

The Powerpuff Girls

13.00 - 13.25

Teen Titans Go!

13.25 - 13.50

Ben 10

13.50 - 14.15

Ninjago: Masters of Spinjitzu

14.15 - 14.40

Transformers: Robots in Disguise

14.40 - 15.05

The Regular Show

15.05 - 15.30

De Wonderlijke Wereld van Gumball

15.30 - 16.05

Marathon Mix - Johnny Test

16.05 - 18.00

Mighty Magiswords

18.00 - 18.25

Ben 10

18.25 - 18.50

Teen Titans Go!

18.50 - 19.10

Teen Titans Go!

19.10 - 19.25

The Powerpuff Girls

19.25 - 19.50

Ninjago: Masters of Spinjitzu

19.50 - 20.15

Ninjago: Masters of Spinjitzu

20.15 - 20.35

Justice League Action

20.35 - 21.00

Batman: the Brave and the Bold

21.00 - 21.25

Ninjago: Masters of Spinjitzu

21.25 - 21.50

Ninjago: Masters of Spinjitzu

21.50 - 22.15

Xiaolin Chronicles

22.15 - 22.40

De Wonderlijke Wereld van Gumball

22.40 - 23.30

Angelo Rules

23.30 - 0.15
 

Robotboy

0.15 - 0.40

Robotboy

0.40 - 1.00

Chop Socky Chooks

1.00 - 1.25

Chop Socky Chooks

1.25 - 1.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

1.45 - 4.00

Angelo Rules

4.00 - 4.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

4.45 - 5.35

Ninjago: Masters of Spinjitzu

5.35 - 5.59
 

Skispringen - World Cup in Planica

5.30 - 7.00

Wielrennen - E3 Harelbeke

7.00 - 7.45

Wielrennen - Ronde van Catalonië

7.45 - 8.30

Skispringen - World Cup in Planica

8.30 - 9.45

Skispringen - World Cup in Planica

9.45 - 11.45

Wielrennen - Ronde van Catalonië

11.45 - 12.30

Wielrennen - E3 Harelbeke

12.30 - 13.00

Voetbal - Vriendschappelijke wedstrijd

13.00 - 13.55

Voetbal - Commissioner of Football

Skispringen - World Cup in Planica

14.00 - 15.00

Wielrennen - Ronde van Catalonië

15.00 - 15.30

Wielrennen - Ronde van Catalonië

15.30 - 17.30

Motorsport - Grand Prix Qatar

17.30 - 19.15

Motorsport - Grand Prix Qatar

19.15 - 20.00

Motorsport - Grand Prix Qatar

20.00 - 20.55

Voetbal - Commissioner of Football

Voetbal - Major League Soccer in VS

21.00 - 22.55

Nieuws - Bulletin

Snowboarden - FIS World Cup in Spindleruv Mlyn in Tsjechië

23.00 - 0.00
 

Skispringen - World Cup in Planica

0.00 - 1.30

Wielrennen - E3 Harelbeke

1.30 - 1.55

Geen uitzending

1.55 - 3.05

Skispringen - World Cup in Planica

3.05 - 4.00

Wielrennen - Ronde van Catalonië

4.00 - 5.00

Skispringen - World Cup in Planica

5.00 - 6.30
 

World Sport

6.00 - 6.30

Eco Solutions

6.30 - 6.45

Make, Create, Innovate

6.45 - 7.00

CNN Newsroom

7.00 - 7.30

Winning Post

7.30 - 8.00

CNN Newsroom

8.00 - 8.30

Erin Burnett Outfront

8.30 - 9.00

CNN Newsroom

9.00 - 10.00

CNN Newsroom

10.00 - 11.00

Best of Quest

11.00 - 11.30

Inside Africa

11.30 - 12.00

CNN Newsroom

12.00 - 12.30

Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta

12.30 - 13.00

News Special

13.00 - 13.30

Culinary Journeys

13.30 - 14.00

Smerconish

14.00 - 15.00

CNN Newsroom

15.00 - 15.30

African Voices

15.30 - 16.00

CNN Marketplace Middle East

16.00 - 16.15

CNN Marketplace Africa

16.15 - 16.30

Talk Asia

16.30 - 17.00

World Sport

17.00 - 17.30

News Special

17.30 - 18.00

CNN Newsroom

18.00 - 18.30

Inside Africa

18.30 - 19.00

CNN Newsroom

19.00 - 19.30

Eco Solutions

19.30 - 19.45

Make, Create, Innovate

19.45 - 20.00

Erin Burnett Outfront

20.00 - 20.30

News Special

20.30 - 21.00

Believer with Reza Aslan

21.00 - 22.00

World Sport

22.00 - 22.30

Winning Post

22.30 - 23.00

CNN Newsroom

23.00 - 23.30

African Voices

23.30 - 0.00
 

CNN Newsroom

0.00 - 0.30

World Sport

0.30 - 1.00

CNN Marketplace Africa

1.00 - 1.15

CNN Marketplace Middle East

1.15 - 1.30

News Special

1.30 - 3.00

Believer with Reza Aslan

3.00 - 4.00

Amanpour

4.00 - 4.30

Best of Quest

4.30 - 5.00

Erin Burnett Outfront

5.00 - 5.30

Inside Africa

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.20

Passe-vite

6.20 - 6.45

Peppe's Sicilië

6.45 - 7.05

De Garde van Gert

7.05 - 8.00

De Dagschotel

8.00 - 8.15

De Garde van Gert

8.15 - 8.55

Ware Delicatessen

8.55 - 9.30

Passe-vite

9.30 - 9.55

De Garde van Gert

9.55 - 10.30

De Dagschotel

10.30 - 10.50

Peppe's Sicilië

10.50 - 11.20

The Art of Making Cocktails

11.20 - 11.40

De Garde van Gert

11.40 - 12.10

Peppe's Sicilië

12.10 - 12.35

Lorraine's Fast, Fresh and Easy Food

12.35 - 13.15

Puur Oosters - Japans

13.15 - 13.35

It's Aperotime Somewhere in the World

13.35 - 13.45

De Garde van Gert

13.45 - 14.20

It's Aperotime Somewhere in the World

14.20 - 14.30

Soep!

14.30 - 14.50

Soep!

14.50 - 15.15

Piet Patron

15.15 - 15.40

Toasted

15.40 - 16.10

Nuances

16.10 - 16.45

De Garde van Gert

16.45 - 17.20

GIN & TONIC, Around the World in 80 Gins

17.20 - 17.35

Soep!

17.35 - 17.55

Soep!

17.55 - 18.20

De Dagschotel

18.20 - 18.40

De Gezonde Goesting

18.40 - 19.00

De Dagschotel

19.00 - 19.15

Veggie!

19.15 - 19.30

Lekker Licht

19.30 - 19.40

De Gezonde Goesting

19.40 - 20.05

Puur Oosters - Japans

20.05 - 20.20

De Dagschotel

20.20 - 20.40

Soep!

20.40 - 21.00

Soep!

21.00 - 21.20

Jamie's Comfort Food

21.20 - 22.25

It's Aperotime Somewhere in the World

22.25 - 22.35

It's Aperotime Somewhere in the World

22.35 - 22.50

Meesterlijke Klassiekers

22.50 - 23.30

Lorraine's Fast, Fresh and Easy Food

23.30 - 0.10
 

My Family Feast

0.10 - 0.45

De Gezonde Goesting

0.45 - 1.15

Soep!

1.15 - 1.35

Soep!

1.35 - 1.55

Passe-vite

1.55 - 2.25

Tot op het Bot: Het Rund

2.25 - 2.50

Soep!

2.50 - 3.05

Soep!

3.05 - 3.25

Jamie's Comfort Food

3.25 - 4.10

It's Aperotime Somewhere in the World

4.10 - 4.20

It's Aperotime Somewhere in the World

Meesterlijke Klassiekers

4.25 - 5.00

Lorraine's Fast, Fresh and Easy Food

5.00 - 5.30

My Family Feast

5.30 - 5.55

De Gezonde Goesting

 

Geen uitzending

6.00 - 9.00

De Woonkijker

9.00 - 9.10

Relax - Trends

9.10 - 9.45

Wonen

9.45 - 10.00

Relax - Trends - Wonen

10.00 - 16.45

De Woonkijker

16.45 - 17.05

Relax - Trends - Wonen

17.05 - 18.30

Nieuws - Relax - Trends

18.30 - 19.10

Nieuws - Relax - Weer

19.10 - 22.00

Nieuws - Weer

22.00 - 0.00
 

Avondnieuws - Weer

0.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

BRUZZ 24 - Mijn Straat

7.00 - 10.00

BRUZZ 24 - Mijn Straat

10.00 - 16.00

BRUZZ 24 - Mijn Straat

16.00 - 18.00

De week van BRUZZ

18.00 - 7.00
 
 

Nieuws - Sport - Weer

6.00 - 12.00

Viva! Kookwedstrijd - Viva! Lentespecial - Viva! Achter de Schermen - Weer - De Week - Over de Rand

12.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

TV Relax - Trends - Wonen

7.00 - 10.00

TV Relax - Trends - Wonen

10.00 - 12.00

TV Relax - Trends - Wonen

12.00 - 15.00

TV Relax - Trends - Wonen

15.00 - 18.30

TV Relax - Trends - Wonen

18.30 - 20.00

TV Relax - Trends - Wonen

20.00 - 23.00

TV Relax - Trends - Wonen

23.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 9.00

Woonkijker - Relax - Trends - Wonen

9.00 - 10.00

Woonkijker - Relax - Trends - Wonen

10.00 - 18.30

Woonkijker - Relax - Trends - Wonen

18.30 - 5.59
 
 

Nieuws - Weer

6.00 - 9.00

Tendens Lifestyle - Tendens Wonen - Make Over - Viva Vitrine

9.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 10.00

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

10.00 - 11.00

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

11.00 - 12.00

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

12.00 - 13.00

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

13.00 - 14.00

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

14.00 - 15.00

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

15.00 - 16.00

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

16.00 - 17.00

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

17.00 - 18.00

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

18.00 - 19.00

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

19.00 - 20.00

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

20.00 - 21.00

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

21.00 - 22.00

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

22.00 - 22.30

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

22.30 - 23.00

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

23.00 - 0.00
 

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

0.00 - 5.30

Living Plus - 100% cultuur - Regio Kort: Patioconcert - Jan De Schepper

5.30 - 10.00
 

ROB Vandaag

6.00 - 9.00

Notaris

9.00 - 10.00

Immo

10.00 - 11.00

ROB Weekend

11.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 12.00

Tendens Lifestyle en Wonen - Express - Boeverbos

12.00 - 13.00

Tendens Lifestyle en Wonen - Express - Boeverbos

13.00 - 14.00

Tendens Lifestyle en Wonen - Express - Boeverbos

14.00 - 15.00

Tendens Lifestyle en Wonen - Express - Boeverbos

15.00 - 16.00

Tendens Lifestyle en Wonen - Express - Boeverbos

16.00 - 17.00

Tendens Lifestyle en Wonen - Express - Boeverbos

17.00 - 18.00

Tendens Lifestyle en Wonen - Express - Boeverbos

18.00 - 18.30

Nieuws - Weerbericht - Tendens Lifestyle en Wonen - Express

18.30 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 12.00

Tendens Lifestyle en Wonen - Express - Boeverbos

12.00 - 13.00

Tendens Lifestyle en Wonen - Express - Boeverbos

13.00 - 14.00

Tendens Lifestyle en Wonen - Express - Boeverbos

14.00 - 15.00

Tendens Lifestyle en Wonen - Express - Boeverbos

15.00 - 16.00

Tendens Lifestyle en Wonen - Express - Boeverbos

16.00 - 17.00

Tendens Lifestyle en Wonen - Express - Boeverbos

17.00 - 18.00

Tendens Lifestyle en Wonen - Express - Boeverbos

18.00 - 18.30

Nieuws - Weerbericht - Tendens Lifestyle en Wonen - Express

18.30 - 5.59
 
 

Herhalingslus: Actua-Zorg ism Zorgnet-Icuro - Actua-Commissie

6.00 - 12.00

Herhalingslus: Actua-Zorg ism Zorgnet-Icuro - Actua-Commissie

12.00 - 18.00

Herhalingslus: Actua-Parlement

18.00 - 20.00

Herhalingslus: Actua-Parlement

20.00 - 5.59
 
 

Herhalingslus

6.00 - 11.00

Z-Talk Goossens

11.00 - 11.38

Z-Weekoverzicht

11.38 - 12.00

Z-Inspiration

12.00 - 12.20

Publi Belfius - Z Inspiration 2017

Cocktail Trends Gazellen 2017

12.26 - 12.35

Fleet TV 2016-2017

12.35 - 13.15

Z-Smart Cities

13.15 - 13.33

Publi Belfius - Z-Smart Cities

publi AEG - versie 2 Mastercooks

Z-Mastercooks

13.43 - 13.58

Dovy - publi Z-Mastercooks (versie 2)

13.58 - 14.05

Vanderbauwhede - versie 2016

14.05 - 16.00

Herhalingslus

16.00 - 19.00

Herhalingslus

19.00 - 22.00

Herhalingslus

22.00 - 5.59
 
 

Journaal

6.00 - 6.45

De Wereld Draait Door

6.45 - 7.35

NOS Journaal

7.35 - 7.55

Weerbericht

Smeris

8.00 - 8.50

Floortje Naar Het Einde Van De Wereld

8.50 - 9.35

Nieuwsuur

9.35 - 10.20

Weerbericht Amerika/Caraïben

3Man Sterk

10.25 - 10.50

Pauw

10.50 - 11.45

Hallo Nederland

11.45 - 13.00

Journaal

13.00 - 13.30

Het Geheime Leven van 4-jarigen

13.30 - 14.10

Dit zijn wij

14.10 - 14.50

DREAM SCHOOL

14.50 - 16.05

BZTshow

16.05 - 16.50

Verhalen uit de schatkist

Kinderen voor Kinderen Pakt Uit

NOS Journaal

Sesamstraat

17.05 - 17.25

De Vloer Op Jr

17.25 - 17.40

Eng

17.40 - 18.05

BinnensteBuiten

18.05 - 18.30

EenVandaag

18.30 - 19.00

Journaal

19.00 - 19.35

Copy Beest

19.35 - 20.20

NOS Journaal

20.20 - 20.40

Weerbericht

De terugkeer van de wespendief

20.45 - 22.15

Van onschatbare waarde

22.15 - 23.00

De Kwis

23.00 - 23.40

Nieuwsuur

23.40 - 0.10
 

Weerbericht Amerika/Caraïben

De wandeling

0.15 - 0.40

Iedereen beroemd

0.40 - 5.59
 

BRC Haspengouw

6.00 - 6.30

Belgisch Kampioenschap Stabroek

6.30 - 6.55

Sportbeat

6.55 - 7.25

WK rodelen Rusland

7.25 - 7.50

AVS Sport 40 Tour

7.50 - 8.15

SportStudio

8.15 - 8.30

Sportbeat

8.30 - 9.00

BRC Haspengouw

9.00 - 9.30

Belgisch Kampioenschap Stabroek

9.30 - 9.55

Sportbeat

9.55 - 10.25

WK rodelen Rusland

10.25 - 10.50

AVS Sport 40 Tour

10.50 - 11.15

SportStudio

11.15 - 11.30

Sportbeat

11.30 - 12.00

BRC Haspengouw

12.00 - 12.30

Belgisch Kampioenschap Stabroek

12.30 - 12.55

Sportbeat

12.55 - 13.25

WK rodelen Rusland

13.25 - 13.50

AVS Sport 40 Tour

13.50 - 14.15

SportStudio

14.15 - 14.30

Sportbeat

14.30 - 15.00

BRC Haspengouw

15.00 - 15.30

Belgisch Kampioenschap Stabroek

15.30 - 15.55

Sportbeat

15.55 - 16.25

WK rodelen Rusland

16.25 - 16.50

AVS Sport 40 Tour

16.50 - 17.15

SportStudio

17.15 - 17.30

Sportbeat

17.30 - 18.00

FIGHT SPORTS WCK Live

18.00 - 20.30

World Championship Kickboxing

20.30 - 21.00

FIGHT SPORTS WCK Live

21.00 - 23.00

FIGHT SPORTS MMA

23.00 - 0.00
 

MEGA Fights In 60

0.00 - 1.00

MMA:30

1.00 - 1.30

Wide World of Fights

1.30 - 3.00

Sportbeat

3.00 - 3.30

SportStudio

3.30 - 3.45

AVS Sport 40 Tour

3.45 - 4.10

BRC Haspengouw

4.10 - 4.40

Sportbeat

4.40 - 5.10

WK rodelen Rusland

5.10 - 5.35

Belgisch Kampioenschap Stabroek

5.35 - 5.59
 

De Proefknuffels

6.00 - 6.10

Rescue Bots

6.10 - 6.30

Rescue Bots

6.30 - 6.55

Dinotrux

6.55 - 7.20

Dinotrux

7.20 - 7.40

Ben 10: Omniverse

7.40 - 8.00

Kid Vs Kat

8.00 - 8.15

Draken: Race naar de rand

8.15 - 8.35

Ultimate Spider-Man

8.35 - 9.05

Pokémon XY&Z

9.05 - 9.25

Marvel's Guardians of the Galaxy

9.25 - 9.50

Marvel's Guardians of the Galaxy

9.50 - 10.10

Marvel's Guardians of the Galaxy

10.10 - 10.30

Marvel's Guardians of the Galaxy

10.30 - 10.50

Marvel's Guardians of the Galaxy

10.50 - 11.15

Zeke and Luther

11.15 - 11.35

Zeke and Luther

11.35 - 11.55

Power Rangers Dino Super Charge

11.55 - 12.20

Power Rangers Dino Super Charge

12.20 - 12.40

Power Rangers Dino Super Charge

12.40 - 13.10

Transformers Prime

13.10 - 13.30

Transformers Prime

13.30 - 13.50

Transformers Prime

13.50 - 14.10

Pokémon XY

14.10 - 14.35

Pokémon XY

14.35 - 14.55

Pokémon XY

14.55 - 15.15

Avengers Assemble

15.15 - 15.35

Avengers Assemble

15.35 - 16.00

Draken: Race naar de rand

16.00 - 16.20

Draken: Race naar de rand

16.20 - 16.45

Draken: Race naar de rand

16.45 - 17.10

Draken: Race naar de rand

17.10 - 17.30

Draken: Race naar de rand

17.30 - 17.50

Draken: Race naar de rand

17.50 - 18.10

Draken: Race naar de rand

18.10 - 18.40

Draken: Race naar de rand

18.40 - 19.00

Draken: Race naar de rand

19.00 - 19.25

Draken: Race naar de rand

19.25 - 19.45

Draken: Race naar de rand

19.45 - 20.00

Back to The Future

20.00 - 20.25

The Mummy

20.25 - 20.45

The Mummy

20.45 - 21.05

Max Steel

21.05 - 21.25

Max Steel

21.25 - 21.45

Sidekick

21.45 - 22.10

Sidekick

22.10 - 22.30

One Piece

22.30 - 22.50

Max Steel

22.50 - 23.15

Max Steel

23.15 - 23.35

Sidekick

23.35 - 23.55

De Proefknuffels

23.55 - 0.05
 
 

The Daily Show

6.00 - 6.25

The Daily Show

6.25 - 6.45

The Daily Show

6.45 - 7.05

The Daily Show

7.05 - 7.30

The Daily Show

7.30 - 7.50

Drunk History

7.50 - 8.15

Drunk History

8.15 - 8.35

Drunk History

8.35 - 9.00

Drunk History

9.00 - 9.20

Drunk History

9.20 - 9.45

Family Guy

9.45 - 10.05

Family Guy

10.05 - 10.25

South Park

10.25 - 10.50

South Park

10.50 - 11.15

South Park

11.15 - 11.35

South Park

11.35 - 11.55

South Park

11.55 - 12.20

South Park

12.20 - 12.40

South Park

12.40 - 13.00

I Live With Models

13.00 - 13.25

Teachers

13.25 - 13.50

Family Guy

13.50 - 14.10

Family Guy

14.10 - 14.35

Family Guy

14.35 - 14.55

Family Guy

14.55 - 15.20

Family Guy

15.20 - 15.40

Family Guy

15.40 - 16.00

Family Guy

16.00 - 16.25

Family Guy

16.25 - 16.50

Family Guy

16.50 - 17.15

Family Guy

17.15 - 17.35

Family Guy

17.35 - 18.00

Family Guy

18.00 - 18.20

Family Guy

18.20 - 18.45

Family Guy

18.45 - 19.05

I Live With Models

19.05 - 19.30

South Park

19.30 - 19.55

South Park

19.55 - 20.20

South Park

20.20 - 20.45

Family Guy

20.45 - 21.05

Family Guy

21.05 - 21.30

South Park

21.30 - 21.55

Workaholics

21.55 - 22.15

Tosh.0

22.15 - 22.40

Tosh.0

22.40 - 23.00

South Park

23.00 - 23.25

South Park

23.25 - 23.50

Family Guy

23.50 - 0.15
 

Family Guy

0.15 - 0.35

I Live With Models

0.35 - 0.55

Workaholics

0.55 - 1.20

Tosh.0

1.20 - 1.40

Tosh.0

1.40 - 3.05

The Daily Show

3.05 - 3.25

The Daily Show

3.25 - 3.45

Workaholics

3.45 - 4.05

Tosh.0

4.05 - 4.25

Tosh.0

4.25 - 4.45

The Daily Show

4.45 - 5.05

The Daily Show

5.05 - 5.25

Workaholics

5.25 - 5.45

Tosh.0

5.45 - 5.59
 

Ochtendprogramma's

6.00 - 18.00

Nieuws

18.00 - 18.15

EenVandaag

18.15 - 18.50

Kassa

18.50 - 19.30

Voetbal - WK-kwalificatie: Bulgarije - Nederland

19.30 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.25

Voetbal - WK-kwalificatie: Bulgarije - Nederland

20.25 - 23.10

De Kwis

23.10 - 0.00
 

WK journaal

0.00 - 0.25

Nieuws

0.25 - 0.35

KLEM

0.35 - 1.35

EenVandaag

1.35 - 3.05

Nieuws

Nieuws

3.10 - 3.30

NOS Tekst tv

3.30 - 5.59
 

Ochtend- en dagprogramma's

6.00 - 18.10

De wandeling

18.10 - 18.40

Ik mis je

18.40 - 19.15

Nederland zingt

19.15 - 19.45

Blauw bloed

19.45 - 20.30

Verborgen verleden

20.30 - 21.20

Andere tijden

21.20 - 22.00

Nieuwsuur

22.00 - 22.40

Koot en Bie zetten de pruimen op sap

22.40 - 23.40

Unforgotten

23.40 - 0.25
 

De nachtzoen

0.25 - 0.35

Nieuwsuur

0.35 - 1.10

Nieuwsuur

1.10 - 1.40

NOS Tekst tv

1.40 - 5.59
 

NOS Tekst tv

3.30 - 6.29

Geen uitzending

Kinderprogramma's

6.30 - 15.30

Zappbios - Hier komt Lola!

15.30 - 17.05

Kinderprogramma's

17.05 - 17.45

BZTshow

17.45 - 18.45

NOS Jeugdjournaal

18.45 - 19.00

Mijn vader is de beste!

19.00 - 20.00

Springvloed

20.00 - 20.45

Springvloed

20.45 - 21.30

Break Free

21.30 - 22.15

Toren C

22.15 - 22.45

Black out

22.45 - 0.20
 

Het beste van 101TV

0.20 - 3.20
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Breakfast

7.00 - 11.00

Saturday Kitchen

11.00 - 12.30

Mary Berry Everyday

12.30 - 13.00

Football Focus

13.00 - 13.30

Money for Nothing

13.30 - 14.00

Nieuws

14.00 - 14.15

Bargain Hunt

14.15 - 15.15

Escape to the Country

15.15 - 16.15

Wallace and Gromit: A Matter of Loaf and Death

16.15 - 16.45

Brave

16.45 - 18.10

Who Dares Wins

18.10 - 18.50

Nieuws

18.50 - 19.10

Pointless Celebrities

19.10 - 19.55

Let's Sing & Dance for Comic Relief

19.55 - 21.25

Casualty

21.25 - 22.15

All Round to Mrs Brown's

22.15 - 23.15

Nieuws

23.15 - 23.35

Pirates of the Caribbean: At World's End

23.35 - 3.10
 

Weerbericht

Nieuws

3.15 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.20

The A to Z of TV Gardening

7.20 - 8.05

A Damsel in Distress

8.05 - 9.40

Hue and Cry

9.40 - 11.00

Natural World

11.00 - 12.00

Homes Under the Hammer

12.00 - 13.00

Two Greedy Italians

13.00 - 14.00

Talking Pictures

14.00 - 14.45

The Wooden Horse

14.45 - 16.25

Flog It!

16.25 - 17.00

University Challenge

17.00 - 17.30

Only Connect

17.30 - 18.00

Gardeners' World

18.00 - 18.30

Natural World

18.30 - 19.30

Wild Ireland: The Edge of the World

19.30 - 20.30

When Lynn Barber Met Phyllida Barlow

20.30 - 21.00

Grand Tours of the Scottish Islands

21.00 - 21.30

Dad's Army

21.30 - 22.00

Paula Rego: Secrets and Stories

22.00 - 23.30

QI XL

23.30 - 1.50
 

Albatross

1.50 - 4.40
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Bottom Knocker Street

7.00 - 7.10

Bottom Knocker Street

7.10 - 7.25

Dino Dan

7.25 - 7.35

Dino Dan

7.35 - 7.45

Sooty

7.45 - 7.55

Signed Stories: Share a Story

Oddbods

Thunderbirds Are Go

8.05 - 8.30

Scrambled!

Mr. Bean: The Animated Series

8.35 - 8.50

Horrid Henry

8.50 - 9.10

Teen Titans Go!

9.10 - 9.30

Bear Grylls Survival School

9.30 - 10.05

Adventure Time

10.05 - 10.25

Geen uitzending

Alphabetical

10.30 - 11.30

Carry On, Follow That Camel

11.30 - 13.15

Nieuws - Weer

13.15 - 13.25

Horrid Henry: The Movie

13.25 - 15.10

All Star Family Fortunes

15.10 - 16.00

Bargain Shop Wars

16.00 - 16.30

Tipping Point

16.30 - 17.30

The Chase

17.30 - 18.25

Regionaal Nieuws - Weer

18.25 - 18.40

Nieuws - Weer

18.40 - 19.00

You've Been Framed!

19.00 - 20.00

Ant & Dec's Saturday Night Takeaway

20.00 - 21.30

The Voice UK

21.30 - 23.20

Nieuws - Weer

23.20 - 23.35

Lethal Weapon

23.35 - 0.35
 

The Chase

0.35 - 1.30

Jackpot247

1.30 - 5.00

Who's Doing The Dishes?

5.00 - 5.50

ITV Nightscreen

5.50 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.30

Kinderprogramma's

6.30 - 8.10

Televerkoop

8.10 - 10.35

Nos chers voisins

10.35 - 11.45

L'affiche de la semaine

11.45 - 12.00

Les douze coups de midi

12.00 - 13.00

Nieuws

13.00 - 13.30

Grands Reportages

13.30 - 14.45

Reportages découverte

14.45 - 16.05

Super Nanny

16.05 - 17.50

50' inside, l'actu

17.50 - 19.05

50' inside, le mag

19.05 - 20.00

Nieuws - Weer

20.00 - 20.35

Voetbal - WK-kwalificatie: Luxemburg - Frankrijk

20.35 - 22.40

Criminal Minds

22.40 - 23.30

Criminal Minds

23.30 - 0.25
 

Criminal Minds

0.25 - 1.10

Law & Order

1.10 - 2.05

Nachtprogramma's

2.05 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.30

Les Z'Amours

6.30 - 7.00

Télématin

7.00 - 10.00

Thé ou café

10.00 - 10.50

Motus

10.50 - 11.25

Les Z'Amours

11.25 - 11.55

Tout le monde veut prendre sa place

11.55 - 13.00

Nieuws

13.00 - 13.20

13h15, le samedi

13.20 - 14.05

Tout compte fait

14.05 - 14.55

Tout compte fait

14.55 - 15.55

Grandeurs nature

15.55 - 17.00

Chéri(e), c'est moi le chef

17.00 - 17.50

Tout le monde a son mot à dire

17.50 - 18.40

N'oubliez pas les paroles!

18.40 - 19.15

N'oubliez pas les paroles!

19.15 - 20.00

Nieuws - Weer

20.00 - 21.05

Tous au Moulin Rouge pour le Sidaction

21.05 - 23.20

On n'est pas couché

23.20 - 3.10
 

Stupéfiant!

3.10 - 4.40

Thé ou café

4.40 - 5.15

Urti - Entre deux eaux

5.15 - 5.35

Tout le monde veut prendre sa place

5.35 - 5.59
 

Euronews

6.00 - 6.35

Kinderprogramma's

6.35 - 11.30

Regionale programma's

11.30 - 12.00

12/13

12.00 - 12.55

Les nouveaux nomades

12.55 - 13.30

Les grands du rire

13.30 - 15.15

Les carnets de Julie

15.15 - 16.15

Les carnets de Julie avec Thierry Marx

16.15 - 17.15

Trouvez l'intrus

17.15 - 17.55

Questions pour un super champion

17.55 - 19.00

19/20

19.00 - 20.00

Tout le sport

20.00 - 20.25

Zorro

20.25 - 20.55

Agathe Koltès

20.55 - 21.50

Agathe Koltès

21.50 - 22.50

Le sang de la vigne

22.50 - 0.20
 

Soir/3

0.20 - 0.50

Appassionata - Le roi Carotte

0.50 - 4.05

Nous nous sommes tant aimés

4.05 - 4.35

Les matinales

4.35 - 5.10

Questions pour un super champion

5.10 - 5.59
 

Geen uitzending

Artiste cherche village

6.05 - 6.35

Artiste cherche village

6.35 - 7.00

Square Idée

7.00 - 7.30

Philosophie

7.30 - 7.55

Xenius

7.55 - 8.25

Xenius

8.25 - 8.50

360°-Géo: Au fil de la Lena en Sibérie

8.50 - 9.35

360°-Géo: Malaisie, la moto au féminin

9.35 - 11.05

La magie du cosmos

11.05 - 12.00

La magie du cosmos

12.00 - 12.55

La magie du cosmos

12.55 - 13.50

Enquêtes archéologiques

13.50 - 14.15

Les bacha posh afghanes, des filles au masculin

14.15 - 15.00

Les pêcheuses d'algues de Zanzibar

15.00 - 15.45

Tisseuses de rêves

15.45 - 16.30

Instantané d'histoire

16.30 - 16.55

Instantané d'histoire

16.55 - 17.25

La Bulgarie, le pays des roses

17.25 - 18.10

Cuisines des terroirs

18.10 - 18.35

ARTE Reportage

18.35 - 19.30

Le dessous des cartes

19.30 - 19.45

ARTE Journal

19.45 - 20.05

Vox Pop

20.05 - 20.35

Karambolage

20.35 - 20.50

L'odyssée Rosetta - 900 jours sur une comète

20.50 - 22.25

Le mystère de la matière noire

22.25 - 23.20

La magie du cosmos

23.20 - 0.10
 

Chuck Berry Live at BBC Theatre 1972

0.10 - 1.05

Zapped - Frank Zappa par Frank Zappa

1.05 - 3.00

Nachtprogramma's

3.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.05

Le jardin extraordinaire

7.05 - 7.35

Ah, c'est vous!

7.35 - 8.30

Questions à la une

8.30 - 10.00

OpinionS - FGTB

10.00 - 10.30

En quête de sens - Il était une foi

10.30 - 11.00

L'agenda ciné

Jardins et loisirs

11.05 - 11.35

Les carnets de Julie avec Thierry Marx

11.35 - 12.45

Contacts

12.45 - 12.55

Nieuws

12.55 - 13.30

Les Ambassadeurs

13.30 - 14.30

Maigret

14.30 - 16.00

Le sang de la vigne

16.00 - 17.40

Matière grise

17.40 - 18.30

7 à la Une

18.30 - 19.30

Nieuws - Weer

19.30 - 20.20

Voetbal: België - Griekenland

20.20 - 23.35

7 à la Une

23.35 - 0.35
 

Nieuws - Weer

0.35 - 1.10

Nachtlus

1.10 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.55

Formule 1 - GP van Australië

6.55 - 8.10

Le jour où ils ont eu de la chance

8.10 - 9.45

The Young and the Restless

9.45 - 10.25

The Young and the Restless

10.25 - 11.05

The Young and the Restless

11.05 - 11.40

The Young and the Restless

11.40 - 12.25

Tellement ciné

12.25 - 12.55

Chéri(e), c'est moi le chef

12.55 - 13.50

Formule 1 - GP van Australië

13.50 - 15.05

Bienvenue chez nous

15.05 - 15.55

Bienvenue chez nous

15.55 - 16.50

Bienvenue chez nous

16.50 - 17.45

Tout le monde veut prendre sa place

17.45 - 18.40

Le Grand Cactus

18.40 - 20.10

Palmashow

20.10 - 20.25

Elizabethtown

20.25 - 22.30

Le 12 minutes

22.30 - 22.55

Hit NRJ

22.55 - 23.25

Nikita

23.25 - 0.05
 

Nikita

0.05 - 0.50

Le Grand Cactus

0.50 - 3.10

Nachtlus

3.10 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.35

Bel RTL

6.35 - 8.50

Televerkoop

8.50 - 12.20

Tout s'explique

12.20 - 13.00

Nieuws - Weer

13.00 - 13.45

Camping Paradis

13.45 - 15.30

Psych

15.30 - 16.20

Psych

16.20 - 17.05

La grande balade

17.05 - 17.20

La grande balade

17.20 - 17.45

Nouveau look pour une nouvelle vie

17.45 - 19.00

Nieuws - Weer

19.00 - 19.45

I comme

19.45 - 20.20

Place royale

20.20 - 20.50

The Horse Whisperer

20.50 - 0.00
 

Nieuws

0.00 - 0.40

Jeux de nuit

0.40 - 2.25

Nachtlus

2.25 - 5.00

Bel RTL

5.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Kinderprogramma's

7.00 - 10.20

Air Crash Investigation

10.20 - 11.20

Mountain Men

11.20 - 12.05

Mountain Men

12.05 - 12.50

Mountain Men

12.50 - 13.35

Mountain Men

13.35 - 14.20

Mountain Men

14.20 - 15.00

Billy The Exterminator

15.00 - 15.20

Air Crash Investigation

15.20 - 16.00

Air Crash Investigation

16.00 - 16.40

Air Crash Investigation

16.40 - 17.30

Herbie goes Bananas

17.30 - 19.10

Miss Fisher's Murder Mysteries

19.10 - 20.00

Miss Fisher's Murder Mysteries

20.00 - 21.05

Downton Abbey

21.05 - 22.00

Downton Abbey

22.00 - 23.05

Vegas

23.05 - 23.50

Unibet Casino

23.50 - 0.50
 

Televerkoop

0.50 - 5.00

Nieuws

5.00 - 5.30

Televerkoop

5.30 - 5.59
 

Formule 1

6.00 - 6.45

Formule 1

6.45 - 8.15

Nico Rosberg - Exklusiv

8.15 - 8.45

Der Blaulicht Report

8.45 - 9.15

Die Fakten-Checker

9.15 - 10.00

Der Blaulicht Report

10.00 - 14.50

Die Trovatos - Detektive decken auf

14.50 - 15.45

Die Trovatos - Detektive decken auf

15.45 - 16.45

Die Trovatos - Detektive decken auf

16.45 - 17.45

Best of...! - Deutschlands schnellste Rankingshow

17.45 - 18.45

Nieuws

18.45 - 19.03

RTL Aktuell

Explosiv - Weekend

19.05 - 20.15

Deutschland sucht den Superstar

20.15 - 23.00

Willkommen bei Mario Barth

23.00 - 0.00
 

Deutschland sucht den Superstar

0.00 - 3.15

Willkommen bei Mario Barth

3.15 - 4.05

Es kann nur E1NEN geben

4.05 - 4.55

Der Blaulicht Report

4.55 - 5.15

Verdachtsfälle

5.15 - 5.59
 

Nieuws

6.00 - 6.15

Economisch nieuws

L'invité

6.20 - 6.30

Nieuws

6.30 - 6.45

Economisch nieuws

L'invité

6.50 - 7.00

Le journal de Radio-Canada

7.00 - 7.30

Einstein

7.30 - 8.00

Questions à La Une

8.00 - 8.55

Destination Francophonie

7 jours sur la planète

9.00 - 9.30

TTC - toutes taxes comprises

9.30 - 10.00

#versionfrançaise

10.00 - 10.30

Épicerie fine - Terroirs gourmands

10.30 - 10.55

Reflets sud

10.55 - 11.50

Wari

11.50 - 12.20

Et si... vous me disiez toute la vérité

12.20 - 12.30

Afrique presse

12.30 - 13.00

Ça roule!

13.00 - 13.30

Nieuws RTBF

13.30 - 14.00

Même le dimanche

14.00 - 15.30

Au fil de la Loire

15.30 - 16.25

Vivement dimanche prochain

16.25 - 17.25

Les vingt chefs-d'oeuvre de la nature

17.25 - 18.00

64', le monde en français

18.00 - 18.20

Terriennes

18.20 - 18.30

64', le monde en français

18.30 - 18.50

L'invité

18.50 - 19.00

64', l'essentiel

300 millions de critiques

19.05 - 20.00

Acoustic

20.00 - 20.30

Nieuws France 2

20.30 - 20.55

Un jour, un destin

20.55 - 22.40

Nieuws (RTS)

22.40 - 23.15

Un petit bout de France

23.15 - 0.40
 

Nieuws (Afrika)

0.40 - 1.05

Stars parade

1.05 - 1.30

Sud, côté court

1.30 - 2.00

Nachtprogramma's

2.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.20

Lenas Ranch

6.20 - 6.40

Lenas Ranch

6.40 - 7.00

Tom und das Erdbeermarmeladebrot mit Honig

Tom und das Erdbeermarmeladebrot mit Honig

Paula und die wilden Tiere

7.10 - 7.35

Schmecksplosion

7.35 - 7.50

Schmecksplosion

7.50 - 8.05

Checker Tobi

8.05 - 8.30

neuneinhalb

8.30 - 8.40

Making of: Armans Geheimnis

Alina

8.45 - 9.10

Alina

9.10 - 9.35

Alina

9.35 - 10.03

tierisch gut!

10.03 - 10.45

Verrückt nach Meer

10.45 - 11.30

Quarks im Ersten

11.30 - 12.00

Nieuws

In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte

12.05 - 12.55

Nieuws

Ein Luftikus zum Verlieben

13.00 - 14.30

Ganz der Papa

14.30 - 16.00

W wie Wissen

16.00 - 16.30

Rotterdam

16.30 - 17.00

Nieuws

17.00 - 17.10

Brisant

17.10 - 17.50

Nieuws

17.50 - 18.00

Sportschau

18.00 - 19.00

Geliebt und gehasst - Wie RB Leipzig den Fußball verändert

19.00 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.15

Schlagercountdown - Das große Premierenfest

20.15 - 23.30

Nieuws

23.30 - 23.50

Das Wort zum Sonntag

Open Range

23.55 - 3.08
 

Nieuws

Amsterdamned

3.10 - 4.58

Nieuws

Brisant

5.00 - 5.30

Geen uitzending

Willi wills wissen

5.31 - 5.55

Wissen macht Ah!

 

Geen uitzending

6.00 - 6.16

pur+

6.16 - 6.40

Zoom - Der weiße Delfin

6.40 - 6.50

Zoom - Der weiße Delfin

6.50 - 7.05

Das Dschungelbuch

7.05 - 7.15

Das Dschungelbuch

7.15 - 7.25

Mia and me

7.25 - 7.45

Mia and me

7.45 - 8.10

1, 2 oder 3

8.10 - 8.35

Bibi Blocksberg

8.35 - 9.03

Bibi Blocksberg

9.03 - 9.30

Lassie

9.30 - 9.50

ZDF SPORTextra - Wintersporten: WK Skivliegen

9.50 - 12.00

Die Küchenschlacht - der Wochenrückblick

12.00 - 13.10

Midsomer Murders

13.10 - 14.40

Rosamunde Pilcher

14.40 - 16.15

Lafer! Lichter! Lecker!

16.15 - 17.05

Länderspiegel

17.05 - 17.45

Menschen - das Magazin

17.45 - 18.00

ML Mona Lisa

18.00 - 18.35

hallo deutschland

18.35 - 19.00

Nieuws

19.00 - 19.20

Weerbericht

Die Bergretter

19.25 - 20.15

Ein starkes Team

20.15 - 21.45

Der Kriminalist

21.45 - 22.45

Nieuws

22.45 - 23.00

das aktuelle sportstudio

23.00 - 0.05
 

heute-show

0.05 - 0.35

The Eagle

0.35 - 3.25

Letzte Spur Berlin

3.25 - 4.10

ML Mona Lisa

4.10 - 4.40

citydreams

4.40 - 4.55

Die Bergretter

4.55 - 5.40

hallo deutschland

5.40 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.20

Regionale programma's

6.20 - 7.20

Sehen statt Hören

7.20 - 7.50

Die Sendung mit dem Elefanten

7.50 - 8.15

Utta Danella

8.15 - 9.45

Aktuelle Stunde

9.45 - 10.30

Regionale programma's

10.30 - 11.00

Planet Schule: Auf den Spuren der Hobbits

11.00 - 11.30

Die Sendung mit der Maus

11.30 - 12.00

Wissen macht Ah! - Ab hier noch zwei Stunden

12.00 - 12.25

Quarks

12.25 - 12.55

W wie Wissen

12.55 - 13.25

Geboren in Molenbeek - Ein Jahr nach den Anschlägen

13.25 - 13.55

Erlebnisreisen-Tipp

Voetbal - 3e Liga: 29e speeldag

14.00 - 16.00

Servicezeit extra: Aßmann am Samstag

16.00 - 16.45

Wunderschön!

16.45 - 17.15

Land und lecker

17.15 - 17.45

Kochen mit Martina und Moritz

17.45 - 18.15

Einfach und köstlich - Kochen mit Björn Freitag

18.15 - 18.45

Aktuelle Stunde

18.45 - 19.30

Regionale programma's

19.30 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.15

Von Carrell bis Rosenthal

20.15 - 21.45

Sträters Männerhaushalt

21.45 - 22.30

Annemie Hülchrath

22.30 - 23.00

Annemie Hülchrath

23.00 - 23.30

Nuhr - Das große Kleinkunstfestival 2016

23.30 - 0.15
 

Carolin Kebekus: PussyTerror TV

0.15 - 3.30

Wunderschön!

3.30 - 5.00

Servicezeit extra: Aßmann am Samstag

5.00 - 5.50

Aktuelle Stunde

5.50 - 5.59
 

Geen uitzending

Planet Schule: Städte am Meer

6.01 - 6.15

Planet Schule: Städte am Meer

6.15 - 6.30

Planet Schule: Städte am Meer

6.30 - 6.45

Planet Schule: Städte am Meer

6.45 - 7.00

Planet Schule: Städte am Meer

7.00 - 7.15

Planet Schule: Schottland - traditionell und rebellisch

7.15 - 7.30

Planet Schule: Paris - Stadt der Kontraste

7.30 - 8.00

Planet Schule: Wenn der Frühling früher kommt - die Jahreszeiten im Klimawandel

8.00 - 8.30

Landesschau Rheinland-Pfalz

8.30 - 9.15

Landesschau Baden-Württemberg

9.15 - 10.00

Nachtcafé

10.00 - 11.30

Wen die Liebe trifft...

11.30 - 13.00

Tierärztin Dr. Mertens

13.00 - 13.50

Voetbal - 3e Liga live: SG Sonnenhof Großaspach - FSV Zwickau

13.50 - 16.00

Eisenbahn-Romantik

16.00 - 16.30

Eisenbahn-Romantik

16.30 - 17.00

Meine Traumreise durch den Kaukasus - Zu Pferd in unendliche Weiten

17.00 - 17.30

Sport am Samstag

17.30 - 18.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

Hierzuland

18.05 - 18.15

Landesart

18.15 - 18.45

Stadt - Land - Quiz

18.45 - 19.30

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

19.30 - 19.57

Weerbericht

Nieuws

20.00 - 20.15

Wer weiß denn sowas XXL

20.15 - 23.25

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

Liebe vergisst man nicht

23.30 - 0.55
 

Die Farben der Liebe

0.55 - 3.25

Liebe vergisst man nicht

3.25 - 4.55

Tierärztin Dr. Mertens

4.55 - 5.45

Kohle, Stahl und Kupfer... - Denkmäler der Industriegeschichte

5.45 - 5.59
 

Il caffè di Raiuno

6.00 - 7.00

Nieuws

Parlementaire rubriek

7.05 - 8.00

Nieuws

8.00 - 8.25

UnoMattina speciale

8.25 - 10.00

Geen uitzending

10.00 - 9.00

Nieuws

9.00 - 9.30

TG 1 L.I.S

9.30 - 10.00

Vertice dei Capi di Stato e di Governo in occasione del 60° Anniversario dei Trattati di Roma

10.00 - 13.30

Nieuws

13.30 - 14.00

A sua immagine

14.00 - 14.50

Eucharistieviering

14.50 - 16.15

A sua immagine

16.15 - 16.30

Nieuws

16.30 - 16.45

Parliamone... Sabato

16.45 - 18.45

L'Eredità

18.45 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.35

Ballando con le stelle

20.35 - 0.25
 

Top tutto quanto fa tendenza

0.25 - 1.00

Nieuws - Weer

1.00 - 1.15

Milleeunlibro - Scrittori in Tv

1.15 - 3.15

Carlo!

3.15 - 4.40

Da da da

4.40 - 5.15

Nieuws

5.15 - 5.59
 

Nieuws - Weer

6.00 - 7.00

Nieuws - Weer

7.00 - 8.00

En lengua de signos

8.00 - 8.40

Europa

8.40 - 9.20

Parlementaire rubriek

9.20 - 10.05

Kinderprogramma's

10.05 - 11.00

Seguridad vital

11.00 - 11.30

Lab 24

11.30 - 12.05

El bosque protector

12.05 - 12.30

Españoles en el mundo

12.30 - 13.30

Audiencia abierta

13.30 - 14.00

Flash moda

14.00 - 14.30

Corazón

14.30 - 15.00

Nieuws - Weer

15.00 - 16.00

Saber y ganar fin de semana

16.00 - 16.35

Amar en tiempos revueltos

16.35 - 17.50

El abuelo tiene un plan

17.50 - 19.45

Zoom sport

19.45 - 20.00

Días de cine

20.00 - 21.00

Nieuws - Weer

21.00 - 21.30

Informe semanal

21.30 - 22.05

Jugando con las estrellas

22.05 - 23.20

Comando actualidad

23.20 - 0.25
 

¡Atención Obras!

0.25 - 1.25

Repor

1.25 - 1.55

Tendido cero

1.55 - 4.15

Nachtprogramma's

4.15 - 5.59
 

Ömer Tugrul Inançer Ile Gönül Sultanlari

6.00 - 6.40

Acil Durum Çantasi

6.40 - 7.00

Benim Hikayem

7.00 - 7.30

Sehir Kaçaklari

7.30 - 8.00

Türklerin Izinde

8.00 - 8.30

Avrupada Osmanli Izleri

8.30 - 9.00

Kamera Ses Kayit

9.00 - 9.15

Lezzet-i Sahane

9.15 - 9.30

Vapurda Çay Simit Sohbet

9.30 - 10.15

Dostluk Karavani

10.15 - 11.00

Hanedan

11.00 - 11.10

Kayip Hazinelerin Izinde

11.10 - 11.40

21.Yüzyil

11.40 - 12.00

Toprak Kokan Eller

12.00 - 12.25

Nohut Oda Bakla Sofa

12.25 - 12.50

Usta Elinden

12.50 - 13.00

Uçus Noktasi

13.00 - 13.35

TRT TÜRK Seyahatname

13.35 - 13.45

Acil Durum Çantasi

13.45 - 14.00

Benim Hikayem

14.00 - 14.30

Sohbet-name

14.30 - 15.05

Avrupa'da 5 Vakit

15.05 - 15.30

Gündem Gida

15.30 - 16.00

Merhamet Hilali

16.00 - 16.30

Kesin Dönüs

16.30 - 17.00

Kamera Ses Kayit

17.00 - 17.15

Sehrin Sesleri

17.15 - 17.30

Tesadüf Degil

17.30 - 18.00

Balkan Köyleri

18.00 - 18.30

Her Yer Türkiye

18.30 - 18.55

Bizim Iller

Toprak Kokan Eller

19.00 - 19.25

Meskten Notaya

19.25 - 19.45

Kuba'nin Izinde

19.45 - 20.30

Haydi Gülümse

20.30 - 21.00

Yavas Sehirler

21.00 - 21.30

Etki Alani

21.30 - 22.00

Avrupada Osmanli Izleri

22.00 - 22.30

Nohut Oda Bakla Sofa

22.30 - 23.00

Kayip Hazinelerin Izinde

23.00 - 23.30

Korkuyorum

23.30 - 0.00
 

Cihad-i Ekber

0.00 - 0.30

Lezzet-i Sahane

0.30 - 0.45

Vapurda Çay Simit Sohbet

0.45 - 1.30

Kesin Dönüs

1.30 - 2.00

Çanakkale Savasindan Belgesel Öyküler

2.00 - 2.25

Her Yer Türkiye

2.25 - 2.50

Sehrin Sesleri

2.50 - 3.00

Türklerin Izinde

3.00 - 3.30

Tesadüf Degil

3.30 - 4.00

Hanedan

4.00 - 4.10

Gündem Gida

4.10 - 4.40

TRT TÜRK Orada Bir Köy Var

4.40 - 5.10

Balkan Köyleri

5.10 - 5.40

Meskten Notaya

5.40 - 5.59
 

Playlist

6.00 - 9.50

Fashion Killa

9.50 - 10.00

Urban Hit 30

10.00 - 12.00

L'année de Drake

12.00 - 12.15

Urban Gossip

Playlist

12.17 - 16.45

Urban Club 10

16.45 - 17.00

Hit US

17.00 - 18.00

Urban Gossip

18.00 - 18.15

Urban Hit 10

18.15 - 19.00

Hits and Lyrics

19.00 - 20.00

Urban Hit 30

20.00 - 22.00

Trace Video Mix

22.00 - 23.00

Trace Video Mix

23.00 - 0.00
 

Playlist

0.00 - 2.00

Adult Only

2.00 - 3.00

Playlist

3.00 - 5.59
 

So Cosmo

6.00 - 7.00

E! News

7.00 - 7.15

Celebrity Style Story

7.15 - 7.45

E! News

7.45 - 8.00

So Cosmo

8.00 - 9.00

So Cosmo

9.00 - 10.00

So Cosmo

10.00 - 11.00

Keeping Up with the Kardashians

11.00 - 12.00

Keeping Up with the Kardashians

12.00 - 13.00

E! News

13.00 - 13.30

Celebrity Style Story

13.30 - 14.00

Celebrity Style Story

14.00 - 14.30

Celebrity Style Story

14.30 - 15.00

Mariah's World

15.00 - 16.00

Mariah's World

16.00 - 17.00

Mariah's World

17.00 - 18.00

Keeping Up with the Kardashians

18.00 - 19.00

Keeping Up with the Kardashians

19.00 - 20.00

Keeping Up with the Kardashians

20.00 - 21.00

Keeping Up with the Kardashians

21.00 - 22.00

So Cosmo

22.00 - 23.00

So Cosmo

23.00 - 0.00
 

E! News

0.00 - 1.00

Hollywood Medium With Tyler Henry

1.00 - 3.00

E! News

3.00 - 4.00

Celebrity Style Story

4.00 - 4.30

Celebrity Style Story

4.30 - 5.00

Celebrity Style Story

5.00 - 5.30

Celebrity Style Story

5.30 - 5.59
 

Photographers

6.00 - 6.30

Invitation Only

6.30 - 7.00

From the Runway

7.00 - 7.30

What's Haute

7.30 - 8.00

Model Yoga

8.00 - 8.30

Photographers

8.30 - 9.00

From the Runway

9.00 - 9.30

Fashion Selections: Africa

9.30 - 10.00

Middle Eastern Fashion and Style

10.00 - 10.30

From the Runway

10.30 - 11.30

One to Watch

11.30 - 12.00

Invitation Only

12.00 - 12.30

Eco Fashion Season 1 Ep6

12.30 - 13.00

What's Haute

13.00 - 13.30

Eco Fashion Season 2 Ep3

13.30 - 14.00

From the Runway

14.00 - 14.30

Fashion Selections: Africa

14.30 - 15.00

Couture Market

15.00 - 15.30

Fashion Selections: Asia

15.30 - 16.00

Design Genius

16.00 - 17.00

What's Haute

17.00 - 17.30

Model Yoga

17.30 - 18.00

Stefanie's Style Diaries: London Ep1

18.00 - 18.30

Photographers

18.30 - 19.00

Top 5 Must-Haves for 2016

19.00 - 19.30

Summer 2015 Trends

19.30 - 20.00

Fashion Selections: Africa

20.00 - 20.30

Design Genius

20.30 - 21.30

From the Runway

21.30 - 22.00

Fashion Selections: Asia

22.00 - 22.30

Stefanie's Style Diaries: London Ep2

22.30 - 23.00

One to Watch

23.00 - 23.30

Photographers

23.30 - 0.00
 

What's Haute

0.00 - 0.30

Photographers

0.30 - 1.00

Fashion Selections: Africa

1.00 - 1.30

Fashion Exposed

1.30 - 3.30

From the Runway

3.30 - 4.00

Invitation Only

4.00 - 4.30

Fashion Exposed

4.30 - 5.00

From the Runway

5.00 - 5.30

Fashion Exposed

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

Euronews Week-End

6.01 - 6.31

Euronews Week-End

6.31 - 7.01

Euronews Week-End

7.01 - 7.31

Euronews Week-End

7.31 - 8.01

Euronews Week-End

8.01 - 8.31

Euronews Week-End

8.31 - 9.01

Euronews Week-End

9.01 - 10.01

Euronews Week-End

10.01 - 10.31

Euronews Week-End

10.31 - 11.01

Euronews Week-End

11.01 - 11.31

Euronews Week-End

11.31 - 12.01

Euronews Week-End

12.01 - 12.31

Euronews Week-End

12.31 - 13.01

Euronews Week-End

13.01 - 13.31

Euronews Week-End

13.31 - 14.01

Euronews Week-End

14.01 - 19.31

Prime Edition Week-End

19.31 - 20.01

Prime Edition Week-End

20.01 - 20.31

Prime Edition Week-End

20.31 - 21.01

Prime Edition Week-End

21.01 - 21.31

Prime Edition Week-End

21.31 - 22.01

Prime Edition Week-End

22.01 - 22.31

Prime Edition Week-End

22.31 - 23.01

Prime Edition Week-End

23.01 - 23.31

Prime Edition Week-End

23.31 - 0.31
 

Prime Edition Week-End

0.31 - 1.01

Late Edition Week-End

1.01 - 1.31

Late Edition Week-End

1.31 - 3.01

Late Edition Week-End

3.01 - 3.31

Late Edition Week-End

3.31 - 4.01

Euronews Week-End

4.01 - 4.31

Euronews Week-End

4.31 - 5.01

Euronews Week-End

5.01 - 5.31

Euronews Week-End

5.31 - 5.59
 

Geen uitzending

Formule 1 - Kwalificaties GP van Australië

F1, Mad Max & The Silver Arrows

6.10 - 6.45

Formule 1 - Kwalificaties GP van Australië

6.45 - 8.10

Belga Sport: Thierry Boutsen, Belge à Grande Vitesse

8.10 - 9.05

Charleroi - Willebroek

9.05 - 11.15

Rivalries: Nederland - Duitsland

11.15 - 12.10

The Greatest: Ruud Gullit

12.10 - 12.35

Ierland - Wales

12.35 - 12.50

Formule 1 - Kwalificaties GP van Australië

F1, Mad Max & The Silver Arrows

12.55 - 13.30

Formule 1 - Kwalificaties GP van Australië

13.30 - 14.55

Ierland - Wales

14.55 - 16.45

Luxemburg - Nederland

16.45 - 18.35

Rivalries: Nederland - Duitsland

18.35 - 19.30

The Greatest - Marco van Basten

19.30 - 19.55

WK kwalificatie: Round-Up 2016 - 2017

19.55 - 20.15

Van Anderlecht tot Zulte Waregem, op weg naar de Play-Offs - deel 1

20.15 - 20.35

Bulgarije - Nederland

20.35 - 22.35

Van Anderlecht tot Zulte Waregem, op weg naar de Play-Offs - deel 1

22.35 - 23.00

Charleroi - Willebroek

23.00 - 23.15

WK kwalificatie: Round-Up 2016 - 2017

23.15 - 23.35

Ierland - Wales

23.35 - 1.25
 

F1, Mad Max & The Silver Arrows

1.25 - 3.00

Rode Helden - Kevin Mirallas

3.00 - 3.55

Bulgarije - Nederland

3.55 - 5.50

Formule 1 - GP van Australië

F1, Mad Max & The Silver Arrows

 

Voetbalcarrousel

6.00 - 6.55

Formule 1- Kwalificaties GP van Australië - On Board

6.55 - 8.05

Voetbalcarrousel

8.05 - 20.20

Oostende - Antwerpen

20.20 - 22.45

Voetbalcarrousel

22.45 - 5.59
 
 

Behaving Badly

5.25 - 6.59

Geen uitzending

Edge of Winter

7.05 - 8.35

Our Kind of Traitor

8.35 - 10.20

Desiree

10.20 - 11.45

L'Avenir

11.45 - 13.25

Neighbors 2: Sorority Rising

13.25 - 14.55

Avengers: Age of Ultron

14.55 - 17.15

Chocolat

17.15 - 19.15

The Family Fang

19.15 - 21.00

X-Men: Apocalypse

21.00 - 23.20

Eddie the Eagle

23.20 - 1.05
 

The Land of the Enlightened

1.05 - 2.30

Money Monster

2.30 - 4.05

The Endless River

4.05 - 5.52
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Stretch

7.00 - 8.35

Self/less

8.35 - 10.30

Run All Night

10.30 - 12.25

Momentum

12.25 - 14.00

London Has Fallen

14.00 - 15.40

The Huntsman: Winter's War

15.40 - 17.30

Secret in Their Eyes

17.30 - 19.20

Criminal Activities

19.20 - 20.55

Sniper: Ghost Shooter

20.55 - 22.35

La Isla Mínima

22.35 - 0.20
 

Max Payne

0.20 - 2.00

Eye in the Sky

2.00 - 3.37
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Agents of S.H.I.E.L.D

7.00 - 8.00

Agents of S.H.I.E.L.D

8.00 - 9.00

The Five

9.00 - 10.00

Silicon Valley

10.00 - 10.30

Crimi Clowns

10.30 - 11.00

Crimi Clowns

11.00 - 11.30

American Horror Story

11.30 - 12.30

The Night of

12.30 - 13.30

Wynonna Earp

13.30 - 14.30

Animals

14.30 - 15.00

Game of Thrones

15.00 - 16.00

The Five

16.00 - 17.00

Silicon Valley

17.00 - 17.30

Crimi Clowns

17.30 - 18.00

Crimi Clowns

18.00 - 18.30

American Horror Story

18.30 - 19.30

The Night of

19.30 - 20.30

Wynonna Earp

20.30 - 21.25

Black Sails

21.25 - 22.30

Black Sails

22.30 - 23.35

Animals

23.35 - 0.00
 

Game of Thrones

0.00 - 1.00

American Horror Story

1.00 - 2.00

Wynonna Earp

2.00 - 2.41
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Mega Mindy Versus ROX

7.00 - 8.25

Coraline

8.25 - 10.05

Looney Tunes: Rabbits Run

10.05 - 11.20

E.T. the Extra-Terrestrial

11.20 - 13.15

Operation Arctic

13.15 - 14.45

Kindergarten Cop 2

14.45 - 16.25

The Lady in the Van

16.25 - 18.10

The Intern

18.10 - 20.10

A Perfect Wedding

20.10 - 21.35

The Boss

21.35 - 23.15

Mannenharten 2

23.15 - 0.45
 

A Home at the End of the World

0.45 - 2.20

Sleeping with Other People

2.20 - 3.58
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Liebling

7.00 - 8.15

Agatha

8.15 - 9.50

The Diary of a Teenage Girl

9.50 - 11.30

In Country

11.30 - 13.25

Tomorrow

13.25 - 15.20

Carol

15.20 - 17.15

No Country for Old Men

17.15 - 19.15

Trumbo

19.15 - 21.15

Les Cowboys

21.15 - 23.00

Zurich

23.00 - 0.25
 

Le tout nouveau testament

0.25 - 2.15

Nature

2.15 - 3.39