TV-programma's

De Primo TV gids voor blinden.
.
.
  • 06u00
  • 07u00
  • 08u00
  • 09u00
  • 10u00
  • 11u00
  • 12u00
  • 13u00
  • 14u00
  • 15u00
  • 16u00
  • 17u00
  • 18u00
  • 19u00
  • 20u00
  • 21u00
  • 22u00
  • 23u00
  • 00u00
  • 01u00
  • 02u00
  • 03u00
  • 04u00
  • 05u00

Geen uitzending

6.00 - 9.00

Lentebeelden

9.00 - 10.00

Radio 2 op één

10.00 - 12.00

Lentebeelden

12.00 - 12.20

Dagelijkse kost

12.20 - 12.35

Blokken

12.35 - 13.00

Het Journaal

13.00 - 13.25

Het Weer

Iedereen beroemd

13.30 - 13.50

Thuis

13.50 - 14.20

Loslopend Wild

14.20 - 14.45

Villa Politica

14.45 - 16.14

Clips

16.14 - 16.30

The Art of More

16.30 - 17.10

A Great British Adventure with Griff Rhys Jones

17.10 - 17.35

Buren

17.35 - 18.00

Het Journaal

18.00 - 18.10

Het Weer

Dagelijkse kost

18.15 - 18.30

Blokken

18.30 - 19.00

Het Journaal

19.00 - 19.40

Iedereen beroemd

19.40 - 20.00

Joker+ en Lotto

Het Weer

Thuis

20.10 - 20.35

Op één

20.35 - 21.30

Afscheid

21.30 - 22.10

Van Gils & gasten

22.10 - 22.55

Het Journaal

22.55 - 23.10

Het Weer

Secrets

The Art of More

23.20 - 0.01
 

Winst Joker+/Lotto

Keno

Euromillions Winstverdeling

Dagelijkse kost

0.05 - 0.20

Iedereen beroemd

0.20 - 0.40

Het Journaal

0.40 - 0.55

Het Weer

Villa Politica

1.00 - 2.30

Het Journaal

2.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 9.00

Lentebeelden

9.00 - 12.30

Rolkrant

12.30 - 18.40

UEFA Europa League Preview Magazine

18.40 - 19.05

Watt

19.05 - 20.00

Terzake

20.00 - 20.30

De Afspraak

20.30 - 21.15

Where the Wild Men Are

21.15 - 22.05

The Vietnam War

22.05 - 22.55

La zona

22.55 - 23.50

Canvaslus

23.50 - 5.59
 
 

Geen uitzending

Kabouter Plop

Maya de Bij

6.05 - 6.20

Brandweerman Sam

6.20 - 6.30

Robocar Poli

6.30 - 6.40

Super Wings

6.40 - 6.55

Pokémon: Zon & Maan

6.55 - 7.15

Penn Zero: Part-Time Hero

7.15 - 7.35

Gefopt

7.35 - 7.55

VLOGLAB PRANK'D

Home: Avonturen met Tip & Oh

8.00 - 8.10

Barbie Dreamtopia

8.10 - 8.20

Lexie & Lotti

8.20 - 8.40

Maya de Bij

8.40 - 8.55

Kabouter Plop

Heidi

9.00 - 9.20

Lalaloopsy

9.20 - 9.45

Q-music

9.45 - 10.05

Geen uitzending

10.05 - 12.05

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

12.05 - 12.40

Open Keuken met Sandra Bekkari

12.40 - 13.00

VTM Nieuws

13.00 - 13.35

Het Weer

Familie

13.40 - 14.15

Spoed

14.15 - 15.25

All Saints

15.25 - 16.20

Fresh off the Boat

16.20 - 16.50

Monk

16.50 - 17.45

VTM Nieuws

17.45 - 17.55

Het Weer

Open Keuken met Sandra Bekkari

18.00 - 18.15

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

18.15 - 19.00

VTM Nieuws

19.00 - 19.50

Het Weer

19.50 - 20.00

Familie

20.00 - 20.35

De Zonen van Van As

20.35 - 21.15

Helden van de Kinderkliniek

21.15 - 22.15

Telefacts

22.15 - 23.10

Bones

23.10 - 0.00
 

Bones

0.00 - 0.50

Q-music

0.50 - 5.50

Geen uitzending

Little People

5.51 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 8.10

Community

8.10 - 8.30

Geen uitzending

8.30 - 8.45

Qmusic

8.45 - 12.25

According to Jim

12.25 - 12.45

Geen uitzending

12.45 - 16.00

Dawson's Creek

16.00 - 16.45

Community

16.45 - 17.05

Grounded for Life

17.05 - 17.30

My Wife and Kids

17.30 - 17.55

That '70s Show

17.55 - 18.20

According to Jim

18.20 - 18.50

The Simpsons

18.50 - 19.20

Life in Pieces

19.20 - 19.45

Modern Family

19.45 - 20.15

Voetbal - UEFA Champions League: FC Bayern München - Real Madrid CF

20.15 - 23.15

Balls of Steel

23.15 - 0.00
 

En toen kwam ons ma binnen

0.00 - 0.25
 

Geen uitzending

6.00 - 8.05

De Wereld op je Bord

8.05 - 8.20

Passe-vite

8.20 - 8.40

Peppe's Pasta

8.40 - 8.55

De Dagschotel

8.55 - 9.10

Komen Eten (UK)

9.10 - 10.00

Geen uitzending

10.00 - 12.00

Friends

12.00 - 12.25

Two and a Half Men

12.25 - 12.50

Geen uitzending

12.50 - 14.55

Komen Eten (UK)

14.55 - 15.50

Peppe's Pizza

15.50 - 16.00

Desserts

16.00 - 16.20

De Smaaktoerist

16.20 - 16.55

Komen Eten

16.55 - 17.40

Gert Late Night

17.40 - 18.45

Friends

18.45 - 19.15

Two and a Half Men

19.15 - 19.45

Komen Eten

19.45 - 20.35

'T Is Gebeurd

20.35 - 21.10

De Boxy's

21.10 - 22.15

Gert Late Night

22.15 - 23.15

Komen Eten

23.15 - 0.10
 
 

Geen uitzending

6.00 - 9.05

Dr. Phil

9.05 - 9.45

Geen uitzending

9.45 - 10.45

Dr. Phil

10.45 - 11.25

Geen uitzending

11.25 - 11.55

The Night Shift

11.55 - 12.40

Geen uitzending

12.40 - 13.10

Grey's Anatomy

13.10 - 14.00

Geen uitzending

14.00 - 14.15

Castle

14.15 - 15.05

Geen uitzending

15.05 - 15.35

Dr. Phil

15.35 - 16.20

Dr. Phil

16.20 - 17.05

The Night Shift

17.05 - 17.55

Grey's Anatomy

17.55 - 18.50

Cold Case

18.50 - 19.40

Castle

19.40 - 20.35

Shopping Queens

20.35 - 21.15

Grey's Anatomy

21.15 - 22.05

Doubt

22.05 - 23.05

The Good Wife

23.05 - 0.00
 

Shopping Queens

0.00 - 0.45

Cold Case

0.45 - 1.35
 

Nostalgie - De Goeie Morgen

6.00 - 9.00

Private Benjamin

9.00 - 10.50

Geen uitzending

10.50 - 11.15

CSI: Crime Scene Investigation

11.15 - 12.00

Law & Order: Special Victims Unit

12.00 - 12.40

Blue Bloods

12.40 - 13.25

The Good Wife

13.25 - 14.15

Revenge

14.15 - 15.05

MacGyver

15.05 - 15.50

Castle

15.50 - 16.35

CSI: Crime Scene Investigation

16.35 - 17.25

Law & Order: Special Victims Unit

17.25 - 18.15

Blue Bloods

18.15 - 19.00

The Good Wife

19.00 - 19.45

Revenge

19.45 - 20.35

Final Destination 5

20.35 - 22.10

NCIS: New Orleans

22.10 - 23.05

Reckless

23.05 - 23.55

Law & Order: Special Victims Unit

23.55 - 0.40
 

Blue Bloods

0.40 - 1.25

The Good Wife

1.25 - 2.05

The Good Wife

2.05 - 2.50

Revenge

2.50 - 3.30
 

The Dr. Oz Show

5.50 - 6.35

Dokters

6.35 - 7.00

Sturm der Liebe

7.00 - 7.50

Sara

7.50 - 8.15

Home and Away

8.15 - 8.40

Geen uitzending

8.40 - 8.55

Secret Dealers

8.55 - 9.40

House Rules

9.40 - 11.15

MasterChef Australia

11.15 - 12.10

Een Frisse Start met vtwonen

12.10 - 12.50

Keeping Up with the Kardashians

12.50 - 13.45

The Cabin

13.45 - 15.20

House Rules NL

15.20 - 16.45

MasterChef Australia

16.45 - 17.50

Sturm der Liebe

17.50 - 18.45

Dokters

18.45 - 19.25

Home and Away

19.25 - 19.50

Met Vier in Bed

19.50 - 20.35

Eat Pray Love

20.35 - 23.10

Models in Paris

23.10 - 0.00
 

Met Vier in Bed

0.00 - 0.45

Keeping Up with the Kardashians

0.45 - 1.35

Sara

1.35 - 2.00

Sturm der Liebe

2.00 - 2.45

Love It or List It - Vancouver

2.45 - 3.10

Dokters

3.10 - 3.35

Choccywoccydoodah

3.35 - 4.00

999: What's Your Emergency?

4.00 - 4.45

Long Lost Family

4.45 - 5.30

Love It or List It - Vancouver

5.30 - 5.50

The Dr. Oz Show

5.50 - 6.35
 

Geen uitzending

6.00 - 7.35

Caught on Camera

7.35 - 8.20

Zorro

8.20 - 8.40

The A-Team

8.40 - 9.30

Geen uitzending

9.30 - 10.00

The Graham Norton Show

10.00 - 10.55

Married

10.55 - 11.15

Crossbones

11.15 - 11.55

Community

11.55 - 12.20

Married with Children

12.20 - 12.40

'Allo 'Allo!

12.40 - 13.10

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

13.10 - 13.55

Grounded for Life

13.55 - 14.15

United 93

14.15 - 16.05

Married

16.05 - 16.25

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

16.25 - 17.10

Zorro

17.10 - 17.35

The A-Team

17.35 - 18.25

Caught on Camera

18.25 - 19.15

Community

19.15 - 19.40

Married with Children

19.40 - 20.10

'Allo 'Allo!

20.10 - 20.40

World War Z

20.40 - 22.45

69 Sexy Things 2 Do Before You Die

22.45 - 23.10

'Allo 'Allo!

23.10 - 23.40

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

23.40 - 0.25
 

Caught on Camera

0.25 - 1.15

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

1.15 - 1.55

Archer

1.55 - 2.15
 

Bumba

Uki

Twirlywoos

6.10 - 6.25

Stoppeltje

Clangers

6.30 - 6.40

Rintje

Biba & Loeba

6.45 - 6.55

Tip de Muis

Kaatjes Kameraadjes

Simon

7.05 - 7.15

Suske & Wiske Junior

7.15 - 7.25

Molang

Ziggy en de Zootram

7.30 - 7.40

Lassie

7.40 - 8.05

Belle & Sebastien

8.05 - 8.18

Voor jou!

Oma en Oma

8.20 - 8.30

Bollie en Billie

8.30 - 8.40

Oggy en de Kakkerlakken

8.40 - 8.50

Karrewiet

8.50 - 9.00

Bumba

Uki

Twirlywoos

9.10 - 9.20

Stoppeltje

9.20 - 9.30

Clangers

9.30 - 9.40

Rintje

Biba & Loeba

9.45 - 9.55

Tip de Muis

9.55 - 10.05

Kaatjes Kameraadjes

10.05 - 10.15

Simon

Suske & Wiske Junior

10.20 - 10.30

Bumba

Uki

Musti

Twirlywoos

10.45 - 10.55

Biba & Loeba

Go Jetters

11.00 - 11.15

Ziggy en de Zootram

11.15 - 11.25

Bollie en Billie

11.25 - 11.35

Oggy en de Kakkerlakken

11.35 - 11.45

Vier en 1/2 Vriend

11.45 - 12.08

Voor jou!

D5R

12.10 - 12.25

W817

12.25 - 12.40

W817

12.40 - 12.55

Molang

De Mooiste Sprookjes van Grimm

13.00 - 14.00

Bumba

Uki

Twirlywoos

14.10 - 14.20

Stoppeltje

14.20 - 14.30

Clangers

14.30 - 14.40

Rintje

Biba & Loeba

14.45 - 14.55

Tip de Muis

14.55 - 15.05

Kaatjes Kameraadjes

Simon

Go Jetters

15.15 - 15.25

Belle & Sebastien

15.25 - 15.40

Diepzee

15.40 - 16.00

Belle & Sebastien

16.00 - 16.15

Oggy en de Kakkerlakken

16.15 - 16.25

Heldenland

16.25 - 16.35

Trix

16.35 - 16.50

Mega Mindy

16.50 - 17.15

Nachtraven

17.15 - 17.30

De Regel van 3S

17.30 - 17.40

De Regel van 3S

17.40 - 17.55

Karrewiet

17.55 - 18.05

Nachtwacht

18.05 - 18.30

Heldenland

18.30 - 18.40

Nachtraven

18.40 - 18.50

Karrewiet

18.50 - 19.00

Trix

19.00 - 19.15

Galaxy Park

19.15 - 19.25

Galaxy Park

19.25 - 19.40

D5R

19.40 - 19.55

Molang

 
 

Nijntjes Avonturen

Little People

6.05 - 6.15

Kabouter Plop

Super Wings

6.20 - 6.35

Percy's Tiger Tales

6.35 - 6.45

Thomas de trein

6.45 - 6.55

Maya de Bij

6.55 - 7.10

Home: Avonturen met Tip & Oh

7.10 - 7.20

Tiny

7.20 - 7.35

Home: Avonturen met Tip & Oh

7.35 - 7.45

Barbie Dreamtopia

7.45 - 7.55

DC Super Hero Girls

De Avonturen van K3

8.00 - 8.15

De Powerpuff Girls

8.15 - 8.25

Wendy

8.25 - 8.50

DC Super Hero Girls

Heidi

8.55 - 9.15

Maya de Bij

9.15 - 9.25

Kabouter Plop

9.25 - 9.35

Teletubbies

9.35 - 9.45

Aya

Thomas de trein

9.50 - 10.00

Robocar Poli

10.00 - 10.10

Brandweerman Sam

10.10 - 10.20

Super Wings

10.20 - 10.30

Little People

10.30 - 10.40

Lalaloopsy

10.40 - 11.00

Nijntjes Avonturen

11.00 - 11.10

Maya de Bij

11.10 - 11.20

Kabouter Plop

Teletubbies

11.25 - 11.35

Aya

11.35 - 11.45

Thomas de trein

Robocar Poli

11.50 - 12.05

Hallo K3

12.05 - 12.25

Pound Puppies

12.25 - 12.45

K3 Kan Het!

12.45 - 13.05

De Avonturen van K3

13.05 - 13.15

Barbie Dreamtopia

13.15 - 13.25

Barbie Dreamtopia

13.25 - 13.35

Lexie & Lotti

13.35 - 14.00

Lexie & Lotti

14.00 - 14.20

Home: Avonturen met Tip & Oh

14.20 - 14.30

Home: Avonturen met Tip & Oh

14.30 - 14.45

De Buurtpolitie - Extra

14.45 - 14.55

De Buurtpolitie - Extra

14.55 - 15.05

Baba Yega Ontdekt

15.05 - 15.15

Baba Yega Ontdekt

Taarten van Staf

15.20 - 15.45

Taarten van Staf

15.45 - 16.10

Dance Squad

16.10 - 16.20

Dance Squad

16.20 - 16.30

VLOGLAB

16.30 - 16.45

Home: Avonturen met Tip & Oh

16.45 - 17.00

De Buurtpolitie - Extra

17.00 - 17.15

Odd Squad

17.15 - 17.25

Lexie & Lotti

17.25 - 17.50

Dawn of the Croods

17.50 - 18.15

Dawn of the Croods

18.15 - 18.35

Talking Tom and Friends

18.35 - 18.50

Dance Squad

18.50 - 19.00

De Buurtpolitie - Extra

19.00 - 19.10

De Buurtpolitie - Extra

19.10 - 19.25

Baba Yega Ontdekt

Taarten van Staf

19.30 - 20.00

De Buurtpolitie - Extra

20.00 - 20.10

Hallo K3

20.10 - 20.35

Talking Tom and Friends

20.35 - 20.45

Talking Tom and Friends

20.45 - 20.55

Odd Squad

20.55 - 21.05

Odd Squad

21.05 - 21.15

Annedroids

21.15 - 21.35

Annedroids

21.35 - 22.00

TV Krant VTMKZOOM

22.00 - 5.59
 
 

Rescue Bots

6.00 - 6.20

Dinotrux

6.20 - 6.45

Dinotrux

6.45 - 7.05

Gefopt

7.05 - 7.25

VLOGLAB PRANK'D

Penn Zero: Part-Time Hero

7.30 - 7.40

Lego City Shorts

Fangbone

7.45 - 7.55

Harry en Bunnie

7.55 - 8.05

Captain Biceps

Penn Zero: Part-Time Hero

8.10 - 8.20

Harry en Bunnie

8.20 - 8.30

Lego City Shorts

Kick Buttowski: Durfal Met Lef

8.35 - 8.45

Pokémon XY&Z

8.45 - 9.10

Dinotrux

9.10 - 9.30

Turbo FAST

9.30 - 9.55

Blazing Team

9.55 - 10.15

Hot Wheels Battle Force 5

10.15 - 10.35

Power Rangers Samurai

10.35 - 11.00

Transformers: Robots in Disguise

11.00 - 11.20

Dinotrux

11.20 - 11.40

Turbo FAST

11.40 - 12.05

Kid Vs Kat

12.05 - 12.25

Kick Buttowski: Durfal Met Lef

12.25 - 12.40

Randy Cunningham - Ninja op School

12.40 - 13.00

Rated A for Awesome

13.00 - 13.10

Pokémon: Zon & Maan

13.10 - 13.30

Pokémon: Zon & Maan

13.30 - 13.55

Beyblade Burst

13.55 - 14.15

Beyblade Burst

14.15 - 14.35

Lego Bionicle

14.35 - 14.55

Lego Bionicle

14.55 - 15.15

Trollenjagers: Verhalen uit Arcadia

15.15 - 15.40

Trollenjagers: Verhalen uit Arcadia

15.40 - 16.00

Lego City Shorts

Kick Buttowski: Durfal Met Lef

16.05 - 16.15

Rated A for Awesome

16.15 - 16.25

Lego City Shorts

Harry en Bunnie

Fangbone

16.35 - 16.50

VLOGLAB

16.50 - 17.05

Fangbone

17.05 - 17.15

Gefopt

17.15 - 17.35

VLOGLAB PRANK'D

Trollenjagers: Verhalen uit Arcadia

17.40 - 18.00

Voltron: de Legendarische Beschermer

18.00 - 18.20

Pokémon: Zon & Maan

18.20 - 18.40

Beyblade Burst

18.40 - 19.00

Star Wars Rebels

19.00 - 19.25

The Super Hero Squad Show

19.25 - 19.45

Ultimate Spider-Man

19.45 - 20.05

Marvel's Guardians of the Galaxy

20.05 - 20.25

Avengers Assemble

20.25 - 20.50

Transformers Prime

20.50 - 21.10

Hulk and the Agents of S.M.A.S.H

21.10 - 21.30

Airmageddon

21.30 - 21.55

Ultimate Spider-Man

21.55 - 22.15

Marvel's Guardians of the Galaxy

22.15 - 22.35

Marvel's Guardians of the Galaxy

22.35 - 23.00

Avengers Assemble

23.00 - 23.20

Transformers Prime

23.20 - 23.40

Hulk and the Agents of S.M.A.S.H

23.40 - 0.00
 
 

Geen uitzending

6.00 - 20.15

Het Journaal

20.15 - 20.55
 
 

Geen uitzending

6.00 - 20.00

Geen uitzending

20.00 - 5.59
 
 

Ochtend- en dagprogramma's

6.00 - 18.00

Nieuws

18.00 - 18.15

EenVandaag

18.15 - 18.45

Sportjournaal

18.45 - 19.05

Tijd voor MAX

19.05 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.35

DNA onbekend

20.35 - 21.20

André Rieu op het Vrijthof 2017

21.20 - 23.00

Pauw

23.00 - 23.55

Nieuws

23.55 - 0.20
 

Pauw

0.20 - 1.15

EenVandaag

1.15 - 1.50

Nieuws

1.50 - 2.05

Nieuws

2.05 - 2.30

Geen uitzending

2.30 - 5.55

Nederland in beweging!

 

Ochtend- en dagprogramma's

6.00 - 17.55

Van harte

17.55 - 18.30

Hallo Nederland

18.30 - 18.45

BinnensteBuiten

18.45 - 19.20

Typisch Tubbergen

19.20 - 19.50

Met het mes op tafel

19.50 - 20.25

Stand van Nederland

20.25 - 20.45

Kasboekje van Nederland

20.45 - 21.15

ZEMBLA

21.15 - 22.00

Nieuwsuur

22.00 - 22.55

2Doc - A Perfect Game

22.55 - 23.55

De Boeddhistische Blik - Oriental Odyssey

23.55 - 0.30
 

De Boeddhistische Blik - Wijsheid uit de Himalaya

0.30 - 1.00

De nachtzoen

1.00 - 1.10

Nieuwsuur

1.10 - 2.05

Nieuwsuur

2.05 - 2.55

NOS Tekst tv

2.55 - 5.59
 

NOS Tekst tv

2.25 - 6.29

Geen uitzending

Kinderprogramma's

6.30 - 15.30

Zappbios - Mijn vader is een detective: The Battle

15.30 - 16.50

Kinderprogramma's

16.50 - 18.00

#forever

18.00 - 18.15

SpangaS

18.15 - 18.25

SpangaS

18.25 - 18.40

Het klokhuis

18.40 - 19.00

NOS Jeugdjournaal

19.00 - 19.25

First Dates

19.25 - 20.20

Ouders uit de kast

20.20 - 21.00

Lauren!

21.00 - 21.40

Tweestrijd

21.40 - 22.35

De gevaarlijkste wegen van de wereld

22.35 - 23.30

Mag ik u kussen?

23.30 - 0.15
 

The Graham Norton Show

0.15 - 1.05

Ouders uit de kast

1.05 - 1.45

Lauren!

1.45 - 2.20

NOS Tekst tv

2.20 - 6.29
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Breakfast

7.00 - 10.15

Rip Off Britain: Food

10.15 - 11.00

Homes Under the Hammer

11.00 - 12.00

Heir Hunters

12.00 - 12.45

The Housing Enforcers

12.45 - 13.15

Bargain Hunt

13.15 - 14.00

Nieuws

14.00 - 14.45

Doctors

14.45 - 15.15

800 Words

15.15 - 16.00

Escape to the Country

16.00 - 16.45

Flipping Profit

16.45 - 17.30

Flog It!

17.30 - 18.15

Pointless

18.15 - 19.00

Nieuws

19.00 - 19.55

Politieke tribune

The One Show

20.00 - 20.57

Nieuws

Watchdog

21.00 - 22.00

Britain's Fat Fight with Hugh Fearnley-Whittingstall

22.00 - 23.00

Nieuws

23.00 - 23.42

Weerbericht

A Question of Sport

23.45 - 0.15
 

Nightmare Pets SOS

0.15 - 0.45

How Police Missed the Grindr Killer

0.45 - 1.30

Weerbericht

Nieuws

1.35 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Flog It! Trade Secrets Reversions

7.00 - 7.30

Heir Hunters

7.30 - 8.15

Rip Off Britain: Food

8.15 - 9.00

Geen uitzending

Great British Railway Journeys

9.01 - 9.30

Classic Mary Berry

9.30 - 10.00

Victoria Derbyshire

10.00 - 11.00

WK Snooker

11.00 - 12.30

Daily Politics

12.30 - 14.00

WK Snooker

14.00 - 19.00

Eggheads

19.00 - 19.30

Britain in Bloom

19.30 - 20.00

Antiques Road Trip

20.00 - 21.00

Top of the Shop with Tom Kerridge

21.00 - 22.00

The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story

22.00 - 22.55

Live at the Apollo

22.55 - 23.30

Newsnight

23.30 - 0.15
 

WK Snooker - Highlights

0.15 - 1.05

WK Snooker - Extra

1.05 - 3.05

Geen uitzending

MasterChef

3.06 - 4.05

Pilgrimage: The Road to Santiago

4.05 - 5.05
 

Geen uitzending

The Jeremy Kyle Show

6.05 - 7.00

Good Morning Britain

7.00 - 9.30

Lorraine

9.30 - 10.25

The Jeremy Kyle Show

10.25 - 11.30

This Morning

11.30 - 13.30

Loose Women

13.30 - 14.30

Geen uitzending

14.30 - 14.55

Regionaal Nieuws - Weer

Judge Rinder

15.00 - 16.00

Tenable

16.00 - 17.00

Tipping Point

17.00 - 18.00

The Chase

18.00 - 19.00

Regionaal Nieuws - Weer

19.00 - 19.25

Politieke tribune

Nieuws - Weer

19.30 - 20.00

Emmerdale

20.00 - 20.30

Coronation Street

20.30 - 21.00

Britain's Brightest Family

21.00 - 21.30

Coronation Street

21.30 - 22.00

Benidorm

22.00 - 23.00

Nieuws - Weer

23.00 - 23.30

Regionaal Nieuws - Weer

23.30 - 23.45

Voetbal - UEFA Champions League Highlights

23.45 - 0.45
 

Play to the Whistle

0.45 - 1.35

Jackpot247

1.35 - 4.00

Tenable

4.00 - 4.50

ITV Nightscreen

4.50 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.25

Kinderprogramma's

6.25 - 8.30

Televerkoop

8.30 - 9.20

Petits secrets entre voisins

9.20 - 9.50

Petits secrets entre voisins

9.50 - 10.25

Demain nous appartient

10.25 - 11.00

The Young and the Restless

11.00 - 12.00

Les douze coups de midi

12.00 - 13.00

Nieuws - Weer

13.00 - 13.55

I Think I Do

13.55 - 15.35

Bridal Fever

15.35 - 17.10

Les plus belles mariées

17.10 - 18.15

Bienvenue à l'hôtel

18.15 - 19.20

Demain nous appartient

19.20 - 20.00

Nieuws

20.00 - 21.00

Grey's Anatomy

21.00 - 21.55

Grey's Anatomy

21.55 - 22.50

Chicago Med

22.50 - 23.35

Chicago Med

23.35 - 0.25
 

The Night Shift

0.25 - 1.15

The Night Shift

1.15 - 2.10

Nachtprogramma's

2.10 - 5.59
 

Le 6h Info

6.00 - 6.30

Télématin

6.30 - 9.35

The Bold and the Beautiful

9.35 - 9.55

The Bold and the Beautiful

9.55 - 10.15

The Bold and the Beautiful

10.15 - 10.50

Motus

10.50 - 11.20

Les Z'Amours

11.20 - 11.55

Tout le monde veut prendre sa place

11.55 - 13.00

Nieuws - Weer

13.00 - 13.55

Ça commence aujourd'hui

13.55 - 15.05

Je t'aime etc...

15.05 - 16.20

Affaire conclue: tout le monde a quelque chose à vendre

16.20 - 17.10

Affaire conclue: tout le monde a quelque chose à vendre

17.10 - 18.00

Tout le monde a son mot à dire

18.00 - 18.40

N'oubliez pas les paroles!

18.40 - 19.20

N'oubliez pas les paroles!

19.20 - 20.00

Nieuws - Weer

20.00 - 20.55

Ben

20.55 - 21.45

Ben

21.45 - 22.45

Dans les yeux d'Olivier

22.45 - 0.25
 

68

0.25 - 2.05

Religieuze programma's

2.05 - 3.05

Ça commence aujourd'hui

3.05 - 4.10

Le regard du singe

4.10 - 4.35

Tout le monde veut prendre sa place

4.35 - 5.25

Les Z'Amours

5.25 - 5.59
 

Kinderprogramma's

6.00 - 10.50

Regionale programma's

10.50 - 11.15

Midi en France

11.15 - 12.00

12/13

12.00 - 12.55

Météo à la carte

12.55 - 13.50

Il commissario Rex

13.50 - 14.40

Il commissario Rex

14.40 - 15.25

Il commissario Rex

15.25 - 16.10

Des chiffres et des lettres

16.10 - 16.45

Personne n'y avait pensé!

16.45 - 17.30

Slam

17.30 - 18.10

Questions pour un champion

18.10 - 19.00

19/20

19.00 - 20.00

Tout le sport

20.00 - 20.30

Plus belle la vie

20.30 - 20.55

La carte aux trésors

20.55 - 23.00

Soir/3

23.00 - 23.20

Pièces à conviction

23.20 - 0.35
 

Sénat en action

0.35 - 1.05

Des racines & des ailes

1.05 - 3.15

Midi en France

3.15 - 3.40

Roland Dumas, le mauvais garçon de la République

3.40 - 4.40

Les matinales

4.40 - 4.55

Questions pour un champion

4.55 - 5.35

Plus belle la vie

5.35 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.15

Xenius

6.15 - 6.40

Quand l'histoire fait dates

6.40 - 7.10

ARTE Journal Junior

360°-Géo: Géorgie, des téléphériques qui défient la mort

7.15 - 8.00

Invitation au voyage

8.00 - 8.40

La fabuleuse histoire de l'évolution

8.40 - 9.25

La France sauvage

9.25 - 10.10

Des montagnes et des hommes

10.10 - 10.55

Des côtes et des hommes

10.55 - 12.05

Le lac Majeur, côté nature

12.05 - 12.50

ARTE Journal

12.50 - 13.00

ARTE Regards

13.00 - 13.35

The Horse Whisperer

13.35 - 16.30

Invitation au voyage

16.30 - 17.10

Xenius

17.10 - 17.40

Jardins d'ici et d'ailleurs

17.40 - 18.05

Saving the Devil

18.05 - 19.00

Neuseeland - Rivalen der Urzeit

19.00 - 19.45

ARTE Journal

19.45 - 20.05

28 minutes

20.05 - 20.55

Der Staat gegen Fritz Bauer

20.55 - 22.35

Histoires d'Israël

22.35 - 23.30

Fúsi

23.30 - 1.00
 

Run

1.00 - 2.35

Vienne avant la nuit

2.35 - 3.50

Nachtprogramma's

3.50 - 5.59
 

Le 6/8

6.00 - 8.00

Le 8/9

8.00 - 9.00

C'est vous qui le dites

9.00 - 11.00

On n'est pas des pigeons

11.00 - 12.00

The Young and the Restless

12.00 - 12.55

Nieuws - Weer

12.55 - 13.35

Midsomer Murders

13.35 - 15.20

Joséphine, ange gardien

15.20 - 17.05

Demain nous appartient

17.05 - 17.35

Affaire conclue

17.35 - 18.30

On n'est pas des pigeons

18.30 - 19.30

Nieuws - Weer

19.30 - 20.25

Devoir d'enquête

20.25 - 22.00

A votre avis

22.00 - 23.10

Matière grise

23.10 - 23.55

On n'est pas des pigeons

23.55 - 1.00
 

Nieuws - Weer

1.00 - 1.40

Nachtlus

1.40 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 8.25

Fit tonic

8.25 - 8.55

Fit tonic

8.55 - 9.25

Le meilleur de l'humour express

9.25 - 9.55

Demain nous appartient

9.55 - 10.25

Petits secrets entre voisins

10.25 - 10.50

Petits secrets entre voisins

10.50 - 11.15

Petits secrets entre voisins

11.15 - 11.40

Plus belle la vie

11.40 - 12.05

Max et Vénus

12.05 - 12.55

Bienvenue chez nous

12.55 - 13.55

Super Juniors, ils s'engagent pour la planète

13.55 - 15.25

Section 13

15.25 - 16.25

Enquête de vérité

16.25 - 17.00

Tout le monde veut prendre sa place

17.00 - 17.55

Max et Vénus

17.55 - 18.45

Two and a Half Men

18.45 - 19.05

Two and a Half Men

19.05 - 19.30

Plus belle la vie

19.30 - 20.05

20:02

20.05 - 20.35

Lethal Weapon

20.35 - 21.25

Lethal Weapon

21.25 - 22.20

Lunettes Noires et Lunettes Blanches

22.20 - 22.30

Vews

22.30 - 23.00

MédiaLog

23.00 - 23.45

Nachtlus

23.45 - 5.59
 
 

Bel RTL

6.00 - 8.35

Televerkoop

8.35 - 11.50

Les As de la déco

11.50 - 13.00

Nieuws - Weer

13.00 - 13.40

Girlfriend Killer

13.40 - 15.25

Les reines du shopping

15.25 - 16.30

Les reines du shopping

16.30 - 17.30

Les As de la déco

17.30 - 18.30

Septante et un

18.30 - 19.00

Nieuws - Weer

19.00 - 19.45

Coûte que coûte

19.45 - 20.20

NCIS: New Orleans

20.20 - 21.15

NCIS: New Orleans

21.15 - 22.15

Law & Order: Special Victims Unit

22.15 - 23.10

Law & Order: Special Victims Unit

23.10 - 0.00
 

Nieuws

0.00 - 0.45

Jeux de nuit

0.45 - 2.30

Nachtlus

2.30 - 5.00

Bel RTL

5.00 - 5.59
 

Geen uitzending

Kinderprogramma's

6.05 - 8.40

Televerkoop

8.40 - 9.40

Astrovoyance

9.40 - 10.40

Televerkoop

10.40 - 11.40

The Bold and the Beautiful

11.40 - 12.00

Televerkoop

12.00 - 15.45

CSI: Miami

15.45 - 16.35

Numb3rs

16.35 - 17.25

Numb3rs

17.25 - 18.10

CSI: NY

18.10 - 19.00

CSI: Crime Scene Investigation

19.00 - 20.00

Voetbal - Champions League: Bayern München - Real Madrid

20.00 - 22.50

Voetbal - Champions League

22.50 - 0.00
 

Unibet Casino

0.00 - 1.00

Televerkoop

1.00 - 5.00

Nieuws

5.00 - 5.30

Televerkoop

5.30 - 5.59
 

Nieuws

6.00 - 6.15

Economisch nieuws

L'invité

6.20 - 6.30

Nieuws

6.30 - 6.45

Economisch nieuws

L'invité

6.50 - 7.00

Le journal de Radio-Canada

7.00 - 7.30

Télématin

7.30 - 8.00

Télématin

8.00 - 8.30

Nieuws

8.30 - 8.40

Le jardin extraordinaire

8.40 - 9.15

L'art et la matière

9.15 - 9.30

Les escapades de Petitrenaud

9.30 - 10.00

Féministes en tous genres

10.00 - 11.00

Nieuws

11.00 - 11.15

Tout le monde veut prendre sa place

11.15 - 12.00

Les basiques de pique-assiette

12.00 - 12.25

Hooké

12.25 - 12.55

Questions pour un champion

12.55 - 13.30

Nieuws RTBF

13.30 - 14.00

Jusqu'au dernier

14.00 - 14.55

Jusqu'au dernier

14.55 - 15.50

Typiquement Suisse?

15.50 - 16.45

L'art et la matière

16.45 - 17.00

Le point

17.00 - 18.00

64', le monde en français

18.00 - 18.20

Economisch nieuws

18.20 - 18.30

64', le monde en français

18.30 - 18.50

L'invité

18.50 - 19.00

64', l'essentiel

#versionfrançaise

19.05 - 19.40

Tout le monde veut prendre sa place

19.40 - 20.25

Vestiaires

Nieuws France 2

20.30 - 21.00

Dans les yeux d'Olivier

21.00 - 22.35

Nieuws (RTS)

22.35 - 23.10

Mémoires vives

23.10 - 23.55

Mémoires vives

23.55 - 0.40
 

Nieuws (Afrika)

0.40 - 1.10

Wielrennen - Ronde van Senegal 2018

1.10 - 1.20

Infrarouge le débat RTS

1.20 - 2.15

Acoustic

2.15 - 2.45

Paysans du monde - La révolution agriculturelle

2.45 - 3.00

Programmes de nuit

3.00 - 5.59
 

Morgenmagazin

6.00 - 9.00

Nieuws

Rote Rosen

9.05 - 9.55

Sturm der Liebe

9.55 - 10.44

Nieuws

Meister des Alltags

10.45 - 11.15

Gefragt - Gejagt

11.15 - 12.00

Nieuws

12.00 - 12.15

Buffet

12.15 - 13.00

Mittagsmagazin

13.00 - 14.00

Nieuws

14.00 - 14.10

Rote Rosen

14.10 - 15.00

Nieuws

15.00 - 15.10

Sturm der Liebe

15.10 - 16.00

Nieuws

16.00 - 16.10

Giraffe, Erdmännchen & Co

16.10 - 17.00

Nieuws

17.00 - 17.15

Brisant

17.15 - 18.00

Gefragt - Gejagt

18.00 - 18.50

Hubert und Staller

18.50 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.15

Ein Atem

20.15 - 21.45

Plusminus

21.45 - 22.15

Nieuws

22.15 - 22.45

Weltspiegel extra

22.45 - 23.00

Maischberger

23.00 - 0.15
 

Nachtmagazin

0.15 - 0.35

Ein Atem

0.35 - 2.08

Nieuws

Umwege des Herzens

2.10 - 3.40

Maischberger

3.40 - 4.58

Nieuws

Plusminus

5.00 - 5.30

Morgenmagazin

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 9.05

Volle Kanne - Service täglich

9.05 - 10.30

Notruf Hafenkante

10.30 - 11.15

SOKO Wismar

11.15 - 12.00

Nieuws

12.00 - 12.10

drehscheibe

12.10 - 13.00

Mittagsmagazin

13.00 - 14.00

heute - in Deutschland

14.00 - 14.15

Die Küchenschlacht

14.15 - 15.05

Bares für Rares

15.05 - 16.00

heute - in Europa

16.00 - 16.10

Die Rosenheim-Cops

16.10 - 17.00

Nieuws

17.00 - 17.10

hallo deutschland

17.10 - 17.45

Leute heute

17.45 - 18.00

SOKO Wismar

18.00 - 19.00

Nieuws

19.00 - 19.19

Weerbericht

UEFA Champions League Magazin

19.20 - 19.35

Heldt

19.35 - 20.25

Voetbal - UEFA Champions League: FC Bayern München - Real Madrid

20.25 - 23.15

Kick & Cash - Macht Geld den Fußball kaputt?

23.15 - 0.00
 

Markus Lanz

0.00 - 1.00

heute+

1.00 - 1.15

Voetbal - UEFA Champions League: FC Bayern München - Real Madrid

1.15 - 2.50

Super-GAU Tschernobyl - Sarkophag für die Ewigkeit?

2.50 - 3.35

Kronen, Krisen und Skandale - Die Überlebensstrategien der Royals

3.35 - 4.20

Datenklau und Cyberwar

4.20 - 4.50

Leute heute

4.50 - 5.05

hallo deutschland

5.05 - 5.30

Morgenmagazin

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.20

Regionale programma's

6.20 - 7.20

Geen uitzending

Planet Schule: Big Cities

7.21 - 7.30

Planet Schule: Big Cities

7.30 - 7.45

Planet Schule: Big Cities

7.45 - 8.00

Planet Schule: Big Cities

8.00 - 8.10

Erlebnisreisen

8.10 - 8.20

Planet Wissen

8.20 - 9.20

eins zu eins

9.20 - 9.50

Aktuelle Stunde

9.50 - 10.35

Regionale programma's

10.35 - 11.05

Panda, Gorilla & Co

11.05 - 11.55

Am Kap der wilden Tiere

11.55 - 12.45

WDR aktuell

12.45 - 13.00

Planet Wissen

13.00 - 14.00

Zoobabies

14.00 - 14.25

Dings vom Dach

14.25 - 15.10

Wer weiß denn sowas?

15.10 - 16.00

WDR aktuell

16.00 - 16.15

Hier und heute

16.15 - 18.00

WDR aktuell

18.00 - 18.15

Servicezeit

18.15 - 18.45

Aktuelle Stunde

18.45 - 19.30

Regionale programma's

19.30 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.15

Markt

20.15 - 21.00

Die Ernährungs-Docs - Iss Dich gesund!

21.00 - 21.45

WDR aktuell

21.45 - 22.10

Verschleppt und verkauft - Arbeitssklaven in Russland

22.10 - 22.55

Sport inside

22.55 - 23.25

WDR-Crime: Das Profil des Bösen

23.25 - 0.10
 

Mord de Cologne

0.10 - 1.10

Maischberger

1.10 - 2.30

Regionale programma's

2.30 - 5.59
 

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

6.00 - 6.27

Weerbericht

SWR Aktuell Baden-Württemberg

6.30 - 7.00

Geen uitzending

Planet Schule: Hallo Heimat!

7.01 - 7.25

Planet Schule: Elemente stellen sich vor

Planet Schule: Frage trifft Antwort

Planet Schule: Frage trifft Antwort

Treffpunkt

7.35 - 8.05

Landesschau Rheinland-Pfalz

8.05 - 8.50

Buffet

8.50 - 9.35

Seehund, Puma & Co

9.35 - 10.25

Nashorn, Zebra & Co

10.25 - 11.15

Planet Wissen

11.15 - 12.15

Wer weiß denn sowas?

12.15 - 13.00

Meister des Alltags

13.00 - 13.30

Verstehen Sie WAS?

13.30 - 14.15

Eisenbahn-Romantik

14.15 - 14.45

Tiere bis unters Dach

14.45 - 15.15

Tierarztgeschichten

15.15 - 16.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

Kaffee oder Tee?

16.05 - 17.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

Kaffee oder Tee?

17.05 - 18.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

18.00 - 18.10

Weerbericht

made in Südwest

18.15 - 18.45

Landesschau Rheinland-Pfalz

18.45 - 19.30

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

19.30 - 19.57

Weerbericht

Nieuws

20.00 - 20.15

betrifft

20.15 - 21.00

betrifft

21.00 - 21.45

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

21.45 - 22.00

Tatort

22.00 - 23.30

Mord mit Aussicht

23.30 - 0.20
 

Die Kanzlei

0.20 - 1.05

Okay S.I.R

1.05 - 1.30

Okay S.I.R

1.30 - 1.55

Achtung Zoll

1.55 - 2.20

Mord mit Aussicht

2.20 - 3.10

Die Kanzlei

3.10 - 4.00

betrifft

4.00 - 4.45

betrifft

4.45 - 5.30

Bekannt im Land

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 8.30

The Circuit

8.30 - 9.00

Amanpour

9.00 - 9.30

Supercharged

9.30 - 10.00

New Day

10.00 - 11.00

CNN Talk

11.00 - 11.30

World Sport

11.30 - 12.00

News Stream (with World Sport)

12.00 - 13.00

CNNMoney with Maggie Lake

13.00 - 14.00

International Desk (with World Sport)

14.00 - 15.00

Connect The World With Becky Anderson

15.00 - 16.00

Quest Express

16.00 - 16.30

Supercharged

16.30 - 17.00

Wolf

17.00 - 18.00

Amanpour

18.00 - 18.30

State of America with Kate Bolduan

18.30 - 19.00

The World Right Now with Hala Gorani

19.00 - 20.00

Quest Means Business

20.00 - 21.00

Amanpour

21.00 - 21.30

World Sport

21.30 - 22.00

State of America with Kate Bolduan

22.00 - 22.30

CNN Today (with World Sport)

22.30 - 0.00
 

CNN Town Hall

0.00 - 1.15

Post Town Hall Analysis

1.15 - 2.00

CNN Tonight with Don Lemon

2.00 - 3.00

Amanpour

3.00 - 3.30

State of America with Kate Bolduan

3.30 - 4.00

CNN Newsroom (with World Sport)

4.00 - 5.00

CNN Newsroom

5.00 - 5.59
 

Nieuws

6.00 - 6.30

Nieuws

6.30 - 6.45

Geen uitzending

6.45 - 6.55

Parlementaire rubriek

Nieuws

7.00 - 7.30

TG 1 L.I.S

7.30 - 8.00

Nieuws

8.00 - 9.00

Nieuws

9.00 - 9.30

Nieuws

9.30 - 9.55

Nieuws

Storie italiane

10.00 - 11.05

Buono a sapersi

11.05 - 11.30

73e Plechtige herdenking van de bevrijding, in Casoli

11.30 - 12.30

La prova del cuoco

12.30 - 13.30

Nieuws

13.30 - 14.00

Zero e Lode

14.00 - 15.15

La vita in diretta

15.15 - 16.30

Nieuws

16.30 - 16.40

Economische rubriek

16.40 - 16.50

La vita in diretta

16.50 - 18.45

L'Eredità

18.45 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.30

Soliti Ignoti - Il Ritorno

20.30 - 21.25

Amiche da morire

21.25 - 23.25

Porta a Porta

23.25 - 1.00
 

Nieuws - Weer

1.00 - 1.35

Sottovoce

1.35 - 2.05

Movie Mag

2.05 - 2.30

Lungo il fiume e sull'acqua

2.30 - 4.15

Da da da

4.15 - 5.15

Nieuws

5.15 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.30

Nieuws - Weer

6.30 - 8.25

Los desayunos de TVE

8.25 - 10.00

La mañana

10.00 - 12.00

Saber vivir

12.00 - 12.30

Amigas y conocidas

12.30 - 13.20

Torres en la cocina

13.20 - 13.55

Aquí la tierra

13.55 - 14.30

Corazón

14.30 - 15.00

Nieuws - Weer

15.00 - 16.10

Saber y ganar

16.10 - 17.05

Servir y proteger

17.05 - 18.00

Acacias 38

18.00 - 18.55

Centro médico

18.55 - 19.25

España directo

19.25 - 20.30

Aquí la tierra

20.30 - 21.00

Nieuws - Weer

21.00 - 22.10

Hora punta

22.10 - 22.30

La otra mirada

22.30 - 23.40

Retratos con alma

23.40 - 0.20
 

El debate de la 1

0.20 - 1.55

La noche en 24 horas

1.55 - 3.50

Nachtprogramma's

3.50 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.25

Two Greedy Italians: Still Hungry

6.25 - 7.25

Sweets Made Simple

7.25 - 8.00

DIY

8.00 - 8.30

De Chalet

8.30 - 9.10

De Sterrenkaart

9.10 - 9.45

My Family Feast

9.45 - 10.25

Meesterlijke Klassiekers

10.25 - 11.00

De Gezonde Goesting

11.00 - 11.35

De Dagschotel

11.35 - 11.55

Vlaanderen kookt

11.55 - 12.15

Johan Segers - Tot op het bot: Het Varken

12.15 - 12.45

De Garde van Gert

12.45 - 13.25

Soep!

13.25 - 13.45

Soep!

13.45 - 14.10

Culinair Thailand

14.10 - 14.35

De Garde van Gert

14.35 - 15.10

DIY

15.10 - 15.45

Two Greedy Italians: Still Hungry

15.45 - 17.00

De Gezonde Goesting

17.00 - 17.35

Culinair Thailand

17.35 - 18.00

Passe-vite

18.00 - 18.25

Sean's Kitchen

18.25 - 19.05

De Dagschotel

19.05 - 19.20

Vietnjam, met Quyên

19.20 - 19.50

Peppe's Sicilië

19.50 - 20.15

Panklaar

20.15 - 20.40

De Garde van Gert

20.40 - 21.20

De Chalet

21.20 - 22.00

A la carte

22.00 - 22.25

Piet Patron

22.25 - 22.55

Ware Delicatessen

22.55 - 23.35

De Gezonde Goesting

23.35 - 0.15
 

Jamie's Comfort Food

0.15 - 1.15

Culinair Thailand

1.15 - 1.40

De Garde van Gert

1.40 - 2.15

Peppe's Sicilië

2.15 - 2.40

Panklaar

2.40 - 2.55

De Garde van Gert

2.55 - 3.35

De Chalet

3.35 - 4.10

A la carte

4.10 - 4.30

Piet Patron

4.30 - 4.55

Ware Delicatessen

4.55 - 5.20

De Gezonde Goesting

5.20 - 5.50

Jamie's Comfort Food

5.50 - 5.59
 

Nog Even Soezen

6.00 - 7.00

Goeiemorgen Morgen

7.00 - 8.00

Al-1-maar-hits

8.00 - 11.00

Aperitief

11.00 - 12.00

Smakelijk

12.00 - 13.00

Al-1-maar-hits

13.00 - 17.00

De Vlaamse Top Toen

17.00 - 18.00

MENT Vandaag

18.00 - 19.00

Vita Bella

19.00 - 20.00

De Vlaamse Top 10 Non Stop

20.00 - 20.50

Al-1-maar-hits

20.50 - 21.00

In Levende Lijve

21.00 - 22.00

De Vlaamse Top Toen

22.00 - 23.00

MENT Vandaag

23.00 - 0.00
 

Je Kijkt Naar de Sterren

0.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.30

Aan De Oevers Van De Leie

6.30 - 6.50

Eclips TV Muziekspecial

6.50 - 7.30

Historische Momenten

7.30 - 8.00

Eclips TV Rolkrant

8.00 - 10.00

Eclips TV In Beweging

10.00 - 10.15

Het Pleintje

10.15 - 11.05

Aan Het Juiste Adres

11.05 - 11.40

De Boerenkrijg

11.40 - 12.15

Eclips TV Muziekspecial

12.15 - 13.05

Portretten van een Natie

13.05 - 13.30

Historische Misdaden

13.30 - 14.00

Het Zwaard van Ardoewaan

14.00 - 14.30

Historische Momenten

14.30 - 15.00

De Kat

15.00 - 15.30

Eclips Natuur

15.30 - 16.00

Eclips en Vrienden - BV

16.00 - 16.35

Aan De Oevers Van De Leie

16.35 - 16.50

Gezonde Voeding

16.50 - 17.00

Aan Het Juiste Adres

17.00 - 17.35

Eclips Groentips

17.35 - 18.00

Portretten van een Natie

18.00 - 18.30

Eclips TV In Beweging

18.30 - 18.45

Zorg, ook voor u?

18.45 - 19.00

Eclips en Vrienden - Zorg

19.00 - 19.25

Aan Het Juiste Adres

19.25 - 20.00

Aan De Oevers Van De Leie

20.00 - 20.15

Gezonde Voeding

20.15 - 20.30

Eclips Groentips

20.30 - 20.55

Eclips TV In Beweging

20.55 - 21.10

Margriet Tussen De Mensen

21.10 - 22.00

Historische Misdaden

22.00 - 22.30

Historische Momenten

22.30 - 23.00

Gezonde Voeding

23.00 - 23.10

Gezonde Voeding

23.10 - 23.20

Eclips Groentips

23.20 - 23.45

Portretten van een Natie

23.45 - 0.15
 

Zorg, ook voor u?

0.15 - 0.30

Aan Het Juiste Adres

0.30 - 1.05

Aan De Oevers Van De Leie

1.05 - 1.20

Gezonde Voeding

1.20 - 1.35

Eclips Groentips

1.35 - 2.00

Eclips TV In Beweging

2.00 - 2.15

Historische Misdaden

2.15 - 2.45

Historische Momenten

2.45 - 3.15

Gezonde Voeding

3.15 - 3.25

Gezonde Voeding

3.25 - 3.35

Eclips Groentips

3.35 - 4.00

Portretten van een Natie

4.00 - 4.30

Zorg, ook voor u?

4.30 - 4.45

Aan Het Juiste Adres

4.45 - 5.20

Aan De Oevers Van De Leie

5.20 - 5.35

Gezonde Voeding

5.35 - 5.50

Eclips Groentips

5.50 - 5.59
 

Yukon Men

6.00 - 6.45

Dual Survival

6.45 - 7.30

Salvage Hunters

7.30 - 8.15

Treehouse Masters

8.15 - 9.00

How It's Made

9.00 - 9.25

Bahama Blue

9.25 - 10.15

Alaskan Bush People

10.15 - 11.05

Combat Dealers

11.05 - 11.55

Blowing Up History

11.55 - 12.45

Made By Destruction

12.45 - 13.10

Made By Destruction

13.10 - 13.40

How It's Made

13.40 - 14.05

How It's Made

14.05 - 14.35

Wheeler Dealers

14.35 - 15.30

Moonshiners

15.30 - 16.25

Deadliest Catch

16.25 - 17.20

Shifting Gears With Aaron Kaufman

17.20 - 18.15

Salvage Hunters

18.15 - 19.05

Chasing Classic Cars

19.05 - 19.35

Made By Destruction

19.35 - 20.00

Made By Destruction

20.00 - 20.30

Steel Buddies

20.30 - 21.25

Deadliest Catch

21.25 - 23.10

You Have Been Warned

23.10 - 0.00
 

Wheeler Dealers

0.00 - 0.50

The Liquidator

0.50 - 1.15

Yukon Men

1.15 - 2.05

Steel Buddies

2.05 - 2.55

Deadliest Catch

2.55 - 4.30

Whale Wars

4.30 - 5.15

Moonshiners

5.15 - 5.59
 

Yukon Men

6.00 - 6.45

Dual Survival

6.45 - 7.30

Salvage Hunters

7.30 - 8.15

Misfit Garage

8.15 - 9.00

Bahama Blue

9.00 - 9.45

Alaskan Bush People

9.45 - 10.30

Combat Dealers

10.30 - 11.15

Baggage Battles

11.15 - 11.45

Blowing Up History

11.45 - 12.35

Made By Destruction

12.35 - 13.00

Made By Destruction

13.00 - 13.30

How It's Made

13.30 - 13.55

How It's Made

13.55 - 14.25

Wheeler Dealers

14.25 - 15.20

Moonshiners

15.20 - 16.15

Deadliest Catch

16.15 - 17.10

Shifting Gears With Aaron Kaufman

17.10 - 18.05

Chasing Classic Cars

18.05 - 18.30

Salvage Hunters

18.30 - 19.30

Made By Destruction

19.30 - 20.00

Made By Destruction

20.00 - 20.30

Somebody's Gotta Do It

20.30 - 21.30

Deadliest Catch

21.30 - 22.30

Wheeler Dealers

22.30 - 23.30

Gold Rush

23.30 - 0.30
 

Yukon Men

0.30 - 1.30

The Liquidator

1.30 - 2.00

Somebody's Gotta Do It

2.00 - 2.50

Deadliest Catch

2.50 - 3.40

Wheeler Dealers

3.40 - 4.30

Whale Wars

4.30 - 5.15

Mythbusters

5.15 - 5.59
 

Science of Stupid

6.00 - 6.20

Ice Road Rescue

6.20 - 7.05

Terror In The Skies

7.05 - 7.50

The Incredible Dr Pol

7.50 - 8.35

The Incredible Dr Pol

8.35 - 9.20

Cesar To The Rescue

9.20 - 10.05

Banged Up Abroad Compilations

10.05 - 10.50

Fish Tank Kings

10.50 - 11.35

Nazi Megastructures

11.35 - 12.20

Ultimate Airport Dubai

12.20 - 13.05

Yukon Gold

13.05 - 13.55

Wicked Tuna

13.55 - 14.45

Inside: Russia's Toughest Prisons

14.45 - 15.40

Air Crash Investigation

15.40 - 16.35

Air Crash Investigation

16.35 - 17.25

Highway Thru Hell - USA

17.25 - 18.15

The Incredible Dr. Pol

18.15 - 19.05

The Incredible Dr. Pol

19.05 - 20.00

Lost Treasures of The Maya Snake Kings

20.00 - 21.00

One Strange Rock

21.00 - 22.00

Wild Untamed Brazil

22.00 - 23.00

One Strange Rock

23.00 - 0.00
 

Drugs Inc

0.00 - 0.55

Snakes In The City

0.55 - 1.50

Inside Combat Rescue

1.50 - 2.35

Wicked Tuna

2.35 - 3.20

Air Crash Investigation

3.20 - 4.05

Science Of Stupid

4.05 - 4.30

Wild Untamed Brazil

4.30 - 5.15

One Strange Rock

5.15 - 5.59
 

Swamp Brothers: Extreme Pond Makeover

6.00 - 6.25

Swamp Brothers: Special Delivery

6.25 - 6.50

Swamp Brothers: The Good, The Bad And The Bloody

6.50 - 7.15

Weird Creatures With Nick Baker: Horseshoe Crab

7.15 - 8.10

Cats 101: Ocicat, Norwegian Forest Cat, Selkirk Rex, Abyssinian, Bombay, Havana Brown

8.10 - 9.05

North America: Outlaws And Skeletons

9.05 - 10.00

Swamp Brothers: Special Delivery

10.00 - 10.28

Swamp Brothers: The Good, The Bad And The Bloody

10.28 - 10.55

Meet The Penguins

10.55 - 11.23

Meet The Penguins

11.23 - 11.50

Meet The Penguins

11.50 - 12.18

Meet The Penguins

12.18 - 12.45

Meet The Penguins

12.45 - 13.13

Meet The Penguins

13.13 - 13.40

Meet The Penguins

13.40 - 14.08

Meet The Penguins

14.08 - 14.35

Untamed & Uncut: Shark Games

14.35 - 15.30

Weird Creatures With Nick Baker: Marsupial Mole

15.30 - 16.25

Tanked: Alyssa's Charmed Tank

16.25 - 17.20

The Pool Master: Japanese Water Garden

17.20 - 18.15

Cats 101: Manx, Burmese, Siberian, Russian Blue, Cornish Rex, Singapura

18.15 - 19.10

Swamp Brothers: When It Rains, It Pours

19.10 - 19.38

Swamp Brothers: If a Tree Falls in the Swamp...

19.38 - 20.05

Tanked: Alyssa's Charmed Tank

20.05 - 21.00

The Pool Master: Japanese Water Garden

21.00 - 21.55

North America: North America: Revealed

21.55 - 22.50

Untamed & Uncut: Shark Games

22.50 - 23.45

Weird Creatures With Nick Baker: Marsupial Mole

23.45 - 0.40
 

Cats 101: Manx, Burmese, Siberian, Russian Blue, Cornish Rex, Singapura

0.40 - 1.35

Swamp Brothers: When It Rains, It Pours

1.35 - 2.00

Swamp Brothers: If a Tree Falls in the Swamp...

2.00 - 2.25

Tanked: Alyssa's Charmed Tank

2.25 - 3.15

The Pool Master: Japanese Water Garden

3.15 - 4.02

North America: North America: Revealed

4.02 - 4.49

Untamed & Uncut: Shark Games

4.49 - 5.36

Swamp Brothers: Extreme Pond Makeover

5.36 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.20

States of Undress

6.20 - 7.10

Gaycation

7.10 - 8.00

The Trixie and Katya Show

8.00 - 8.25

The Trixie and Katya Show

8.25 - 8.50

VICE

8.50 - 9.20

Balls Deep

9.20 - 9.45

Balls Deep

9.45 - 10.10

States of Undress

10.10 - 11.00

VICE

11.00 - 11.35

VICE

11.35 - 12.05

Gaycation

12.05 - 12.55

The Trixie and Katya Show

12.55 - 13.20

The Trixie and Katya Show

13.20 - 13.50

VICE

13.50 - 14.25

Balls Deep

14.25 - 14.50

Balls Deep

14.50 - 15.15

States of Undress

15.15 - 16.10

VICE

16.10 - 16.40

Gaycation

16.40 - 17.35

The Trixie and Katya Show

17.35 - 18.00

The Trixie and Katya Show

18.00 - 18.30

VICE

18.30 - 19.05

Payday

19.05 - 20.00

The Therapist

20.00 - 20.30

Most Expensivest

20.30 - 21.00

The Trixie and Katya Show

21.00 - 21.30

Gaycation

21.30 - 22.20

VICE

22.20 - 22.50

VICE

22.50 - 23.20

Gaycation

23.20 - 0.10
 

The Trixie and Katya Show

0.10 - 0.35

The Trixie and Katya Show

0.35 - 1.00

The Trixie and Katya Show

1.00 - 1.25

The Trixie and Katya Show

1.25 - 1.50

Payday

1.50 - 2.40

Most Expensivest

2.40 - 3.05

The Therapist

3.05 - 3.30

VICE

3.30 - 4.00

VICE

4.00 - 4.30

VICE

4.30 - 5.00

VICE

5.00 - 5.30

Big Cats of the Gulf

5.30 - 5.55

Witchcraft in Romania

 

The Wake Up Club

6.00 - 7.00

Seven Eleven

7.00 - 8.00

MTV's Top 10 Hot & Happening

8.00 - 9.00

Then vs Now

9.00 - 10.00

My Super Sweet 16

10.00 - 10.25

True Life

10.25 - 11.10

True Life

11.10 - 11.55

Teen Mom 2

11.55 - 12.50

Teen Mom 2

12.50 - 13.30

Catfish: The TV Show

13.30 - 14.25

Catfish: The TV Show

14.25 - 15.10

Teen Mom OG

15.10 - 16.05

Teen Mom OG

16.05 - 17.00

Teen Mom OG

17.00 - 17.55

Teen Mom OG

17.55 - 18.50

Catfish: The TV Show

18.50 - 19.45

Catfish: The TV Show

19.45 - 20.30

Ex on the Beach

20.30 - 21.30

Ex on the Beach

21.30 - 22.30

Ridiculousness

22.30 - 22.50

Ridiculousness

22.50 - 23.10

Ridiculousness

23.10 - 23.35

Ridiculousness

23.35 - 0.00
 

Ridiculousness

0.00 - 0.25

Ex on the Beach

0.25 - 1.15

Ex on the Beach

1.15 - 2.00

Music Television

2.00 - 5.59
 

The Daily Show

6.00 - 6.20

The Opposition With Jordan Klepper

6.20 - 6.40

The Daily Show

6.40 - 7.05

The Opposition With Jordan Klepper

7.05 - 7.25

The Daily Show

7.25 - 7.50

The Opposition With Jordan Klepper

7.50 - 8.15

The Daily Show

8.15 - 8.35

The Opposition With Jordan Klepper

8.35 - 8.55

The Daily Show

8.55 - 9.20

The Opposition With Jordan Klepper

9.20 - 9.40

Key & Peele

9.40 - 10.00

Key & Peele

10.00 - 10.25

The Daily Show

10.25 - 10.50

The Opposition With Jordan Klepper

10.50 - 11.10

The Late Late Show with James Corden

11.10 - 11.50

The Late Late Show with James Corden

11.50 - 12.35

Real Husbands of Hollywood

12.35 - 12.55

Real Husbands of Hollywood

12.55 - 13.15

The Late Late Show with James Corden

13.15 - 13.55

The Daily Show

13.55 - 14.20

The Opposition With Jordan Klepper

14.20 - 14.45

Real Husbands of Hollywood

14.45 - 15.05

Real Husbands of Hollywood

15.05 - 15.25

South Park

15.25 - 15.50

South Park

15.50 - 16.10

The Late Late Show with James Corden

16.10 - 16.50

Real Husbands of Hollywood

16.50 - 17.10

Real Husbands of Hollywood

17.10 - 17.35

Family Guy

17.35 - 17.55

Takeshi's Castle Thailand

17.55 - 18.20

Takeshi's Castle Thailand

18.20 - 18.40

The Daily Show

18.40 - 19.05

The Opposition With Jordan Klepper

19.05 - 19.30

The Late Late Show with James Corden

19.30 - 20.10

Family Guy

20.10 - 20.30

South Park

20.30 - 20.55

South Park

20.55 - 21.15

South Park

21.15 - 21.40

The Daily Show

21.40 - 22.05

The Opposition With Jordan Klepper

22.05 - 22.25

The Late Late Show with James Corden

22.25 - 23.05

Family Guy

23.05 - 23.30

Takeshi's Castle Thailand

23.30 - 23.50

Takeshi's Castle Thailand

23.50 - 0.15
 

South Park

0.15 - 0.35

Tosh.0

0.35 - 0.55

Tosh.0

0.55 - 1.15

Broad City

1.15 - 1.40

Workaholics

1.40 - 2.00

Tosh.0

2.00 - 2.20

Tosh.0

2.20 - 2.40

Broad City

2.40 - 3.00

Workaholics

3.00 - 3.25

Tosh.0

3.25 - 3.45

Tosh.0

3.45 - 4.05

Broad City

4.05 - 4.25

Workaholics

4.25 - 4.45

Tosh.0

4.45 - 5.59
 

Rusty Rivets

6.00 - 6.15

Blaze en de Monsterwielen

6.15 - 6.35

Paw Patrol

6.35 - 6.50

Paw Patrol

6.50 - 7.00

Huize Herrie

7.00 - 7.25

Huize Herrie

7.25 - 7.35

De Thundermans

7.35 - 8.00

De Ludwigs

8.00 - 8.15

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

8.15 - 8.35

Alvinnn!!! en de Chipmunks

8.35 - 8.50

Paw Patrol

8.50 - 9.00

Paw Patrol

9.00 - 9.10

Blaze en de Monsterwielen

9.10 - 9.35

Wallykazam!

9.35 - 10.00

Kiva Kan Het!

10.00 - 10.10

Kiva Kan Het!

10.10 - 10.20

Kid-e-cats

Kid-e-cats

Dirk Scheele

10.30 - 10.45

Een Dag Met Henry En...

Een Dag Met Henry En...

Een Dag Met Henry En...

Een Dag Met Henry En...

Sunny Day

11.05 - 11.25

Nella and the Princess Knight

11.25 - 11.50

Shimmer & Shine

11.50 - 12.10

Huize Herrie

12.10 - 12.35

Alvinnn!!! en de Chipmunks

12.35 - 12.50

Alvinnn!!! en de Chipmunks

12.50 - 13.10

Alvinnn!!! en de Chipmunks

13.10 - 13.35

Alvinnn!!! en de Chipmunks

13.35 - 13.55

Alvinnn!!! en de Chipmunks

13.55 - 14.20

De Viral Fabriek

14.20 - 14.45

Henry Danger

14.45 - 15.05

Alvinnn!!! en de Chipmunks

15.05 - 15.20

Alvinnn!!! en de Chipmunks

15.20 - 15.45

Broodschappers

15.45 - 16.05

Huize Herrie

16.05 - 16.20

Huize Herrie

16.20 - 16.45

Huize Herrie

16.45 - 16.55

SpongeBob SquarePants

16.55 - 17.05

SpongeBob SquarePants

17.05 - 17.15

SpongeBob SquarePants

17.15 - 17.30

Alvinnn!!! en de Chipmunks

17.30 - 17.40

Alvinnn!!! en de Chipmunks

17.40 - 17.55

De Thundermans

17.55 - 18.20

Cool Factor

18.20 - 18.40

De Ludwigs

18.40 - 18.55

De Ludwigs

18.55 - 19.05

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

19.05 - 19.25

Het Huis Anubis

19.25 - 19.40

Het Huis Anubis

19.40 - 19.55

Game Shakers

19.55 - 20.20

School of Rock

20.20 - 20.40

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

20.40 - 21.05

Geen uitzending

Ink Master: Meesters van de Lage Landen

21.06 - 22.00

Ink Master: Redemption

22.00 - 22.20

Ink Master: Redemption

22.20 - 22.45

Ghost Adventures

22.45 - 23.30

Ghost Adventures

23.30 - 0.20
 

Ink Master

0.20 - 1.00

Ink Master

1.00 - 1.50

Bar Rescue

1.50 - 2.30

Ghost Adventures

2.30 - 3.15

Ink Master

3.15 - 3.55

Ink Master

3.55 - 4.35

Lip Sync Battle

4.35 - 4.59

Geen uitzending

Dora

5.00 - 5.20

Peppa Pig

Zack & Quack

5.25 - 5.35

Zack & Quack

5.35 - 5.45

Rusty Rivets

5.45 - 5.55

Rusty Rivets

 

Randy Cunningham

6.00 - 6.26

Atomic Puppet

6.26 - 6.50

Gravity Falls

6.50 - 7.16

Phineas and Ferb

7.16 - 7.42

Phineas and Ferb

7.42 - 8.08

Milo Murphy's Wet

8.08 - 8.33

Billy Dilley's Ondergrondse Super Zomer

8.33 - 8.53

A Cars Toon

8.53 - 9.01

Boyster

9.01 - 9.25

Caspers Griezelschool

9.25 - 9.54

Rekkit Rabbit

9.54 - 10.20

Chillen Met de Ronks

10.20 - 10.46

Chillen Met de Ronks

10.46 - 11.12

Undercover Kat

11.12 - 11.37

Undercover Kat

11.37 - 11.59

A Cars Toon

Randy Cunningham

12.04 - 12.29

Randy Cunningham

12.29 - 12.55

Gravity Falls

12.55 - 13.20

Chillen Met de Ronks

13.20 - 13.46

Billy Dilley's Ondergrondse Super Zomer

13.46 - 14.11

Star vs de Kracht van het Kwaad

14.11 - 14.31

A Cars Toon

14.31 - 14.38

Milo Murphy's Wet

14.38 - 15.02

Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters

15.02 - 15.20

A Cars Toon

15.20 - 15.27

Phineas and Ferb

15.27 - 15.53

Phineas and Ferb

15.53 - 16.19

Billy Dilley's Ondergrondse Super Zomer

16.19 - 16.44

Gravity Falls

16.44 - 17.05

A Cars Toon

Milo Murphy's Wet

17.09 - 17.35

Milo Murphy's Wet

17.35 - 18.00

Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters

18.00 - 18.25

Gravity Falls

18.25 - 18.51

Star vs de Kracht van het Kwaad

18.51 - 19.16

Phineas and Ferb

19.16 - 19.41

Billy Dilley's Ondergrondse Super Zomer

19.41 - 20.06

Marvel's Spider-Man

20.06 - 20.31

Pokémon

20.31 - 20.53

Inazuma Eleven

20.53 - 21.15

Extreme Football

21.15 - 21.35

Randy Cunningham

21.35 - 22.00

Dude, That's My Ghost!

22.00 - 22.20

Goalmouth

22.20 - 22.30

Goalmouth

22.30 - 22.40

Boyster

22.40 - 23.05

Zip Zip

23.05 - 23.15

Zip Zip

23.15 - 23.25

Extreme Football

23.25 - 23.50

Randy Cunningham

23.50 - 0.10
 

Dude, That's My Ghost!

0.10 - 0.30

Goalmouth

0.30 - 0.40

Goalmouth

0.40 - 0.55

Boyster

0.55 - 1.15

Extreme Football

1.15 - 1.35

Zip Zip

1.35 - 1.45

Zip Zip

1.45 - 2.00

Zip Zip

2.00 - 2.10

Zip Zip

2.10 - 2.20

Randy Cunningham

2.20 - 2.45

Extreme Football

2.45 - 3.05

Lanfeust Quest

3.05 - 3.30

Randy Cunningham

3.30 - 4.00

Zip Zip

4.00 - 4.10

Zip Zip

4.10 - 4.20

Extreme Football

4.20 - 4.45

Lanfeust Quest

4.45 - 5.05

Boyster

5.05 - 5.30

Dude, That's My Ghost!

5.30 - 5.59
 

Clarence

6.00 - 6.10

Clarence

6.10 - 6.25

Ben 10

6.25 - 6.36

Ben 10

6.36 - 6.50

OK K.O.! Jij wordt een held

6.50 - 7.00

Teen Titans Go!

7.00 - 7.10

Teen Titans Go!

7.10 - 7.20

Teen Titans Go!

7.20 - 7.28

Teen Titans Go!

7.28 - 7.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

7.45 - 7.55

De Wonderlijke Wereld van Gumball

7.55 - 8.06

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.06 - 8.16

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.16 - 8.30

Het Regent Gehaktballen

8.30 - 8.40

Het Regent Gehaktballen

8.40 - 8.55

De Powerpuff Girls

8.55 - 9.05

De Powerpuff Girls

9.05 - 9.15

Angry Birds

9.15 - 9.25

Angry Birds

9.25 - 9.40

OK K.O.! Jij wordt een held

9.40 - 9.51

OK K.O.! Jij wordt een held

9.51 - 10.05

De Wonderlijke Wereld van Gumball

10.05 - 10.16

De Wonderlijke Wereld van Gumball

10.16 - 10.30

De Wonderlijke Wereld van Gumball

10.30 - 10.41

De Wonderlijke Wereld van Gumball

10.41 - 11.00

Ben 10

11.00 - 11.11

Ben 10

11.11 - 11.25

Teen Titans Go!

11.25 - 11.34

Teen Titans Go!

11.34 - 11.44

Teen Titans Go!

11.44 - 12.00

Teen Titans Go!

12.00 - 12.10

Teen Titans Go!

12.10 - 12.25

Ben 10

12.25 - 12.35

Ben 10

12.35 - 12.45

Ben 10

12.45 - 12.55

Ben 10

12.55 - 13.05

Ben 10

13.05 - 13.16

Ben 10

13.16 - 13.26

Ben 10

13.26 - 13.36

Ben 10

13.36 - 13.46

Ben 10

13.46 - 14.10

Wat Beren Leren

14.10 - 14.20

Wat Beren Leren

14.20 - 14.35

Angry Birds

14.35 - 14.46

Angry Birds

14.46 - 15.00

Mighty Magiswords

De Wonderlijke Wereld van Gumball

15.05 - 15.16

De Wonderlijke Wereld van Gumball

15.16 - 15.30

De Wonderlijke Wereld van Gumball

15.30 - 15.41

De Wonderlijke Wereld van Gumball

15.41 - 15.55

Teen Titans Go!

15.55 - 16.04

Teen Titans Go!

16.04 - 16.15

Teen Titans Go!

16.15 - 16.24

Teen Titans Go!

16.24 - 16.40

OK K.O.! Jij wordt een held

16.40 - 16.50

OK K.O.! Jij wordt een held

16.50 - 17.05

De Wonderlijke Wereld van Gumball

17.05 - 17.15

De Wonderlijke Wereld van Gumball

17.15 - 17.30

Mighty Magiswords

Clarence

17.35 - 17.44

Clarence

17.44 - 17.55

Clarence

17.55 - 18.06

Clarence

18.06 - 18.17

Clarence

18.17 - 18.28

Clarence

18.28 - 18.45

Angry Birds

18.45 - 18.53

Angry Birds

18.53 - 19.10

De Wonderlijke Wereld van Gumball

19.10 - 19.20

De Wonderlijke Wereld van Gumball

19.20 - 19.31

De Wonderlijke Wereld van Gumball

19.31 - 19.45

Wat Beren Leren

19.45 - 19.55

Wat Beren Leren

19.55 - 20.10

Unikitty

20.10 - 20.21

Ben 10

20.21 - 20.31

Ben 10

Tijd voor Avontuur

20.35 - 20.45

Tijd voor Avontuur

20.45 - 20.56

De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe

Regular Show

21.00 - 21.10

Regular Show

21.10 - 21.25

Ninjago: Masters of Spinjitzu

21.25 - 21.50

Ninjago: Masters of Spinjitzu

21.50 - 22.10

Xiaolin Chronicles

22.10 - 22.30

De Wonderlijke Wereld van Gumball

22.30 - 22.40

De Wonderlijke Wereld van Gumball

22.40 - 22.51

De Wonderlijke Wereld van Gumball

22.51 - 23.02

De Wonderlijke Wereld van Gumball

23.02 - 23.12

De Wonderlijke Wereld van Gumball

23.12 - 23.25

Angelo Rules

23.25 - 23.35

Angelo Rules

23.35 - 23.44

Angelo Rules

23.44 - 23.54

Angelo Rules

23.54 - 0.05
 

Angelo Rules

0.05 - 0.20

Ninjago: Masters of Spinjitzu

0.20 - 0.40

Ninjago: Masters of Spinjitzu

0.40 - 1.05

Chop Socky Chooks

1.05 - 1.30

Chop Socky Chooks

1.30 - 1.50

De Wonderlijke Wereld van Gumball

1.50 - 2.01

De Wonderlijke Wereld van Gumball

2.01 - 2.15

De Wonderlijke Wereld van Gumball

2.15 - 2.26

De Wonderlijke Wereld van Gumball

2.26 - 2.35

Xiaolin Chronicles

2.35 - 3.00

Xiaolin Chronicles

3.00 - 3.20

Ninjago: Masters of Spinjitzu

3.20 - 3.40

Ninjago: Masters of Spinjitzu

3.40 - 4.05

Angelo Rules

4.05 - 4.14

Angelo Rules

4.14 - 4.25

Angelo Rules

4.25 - 4.34

Angelo Rules

4.34 - 4.50

De Wonderlijke Wereld van Gumball

4.50 - 5.01

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.01 - 5.10

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.10 - 5.21

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.21 - 5.35

Ninjago: Masters of Spinjitzu

5.35 - 5.59
 

Snooker - WK in Sheffield

5.00 - 7.30

Olympische Spelen - Home of the Olympics

7.30 - 8.00

Olympische Spelen - Home of the Olympics

8.00 - 8.30

Olympische Spelen - Home of the Olympics

8.30 - 9.00

Wielrennen - Ronde van Romandië

9.00 - 10.00

Snooker - WK in Sheffield

10.00 - 13.00

Snooker - WK in Sheffield

13.00 - 14.30

Wielrennen - Ronde van Romandië

14.30 - 15.00

Wielrennen - Ronde van Romandië

15.00 - 16.30

Snooker - WK in Sheffield

16.30 - 17.30

Wielrennen - Ronde van Romandië

17.30 - 18.50

Nieuws Bulletin

18.50 - 19.00

Snooker - WK in Sheffield

19.00 - 22.00

Diverse Sporten - Beyond Champions

22.00 - 22.25

Nieuws Bulletin

22.25 - 22.35

Wielrennen - Ronde van Romandië

22.35 - 0.00
 

Voetbal - Major League Soccer

0.00 - 0.30

Snooker - WK in Sheffield

0.30 - 2.00

Wielrennen - Parijs-Roubaix

2.00 - 3.00

Voetbal - FIFA Football

3.00 - 3.30

Voetbal - Major League Soccer

3.30 - 4.00

Wielrennen - Ronde van Romandië

4.00 - 5.00

Snooker - WK in Sheffield

5.00 - 7.30
 

MEGA Fights In 60

6.00 - 7.00

MEGA Fights In 60

7.00 - 8.00

Sportbeat

8.00 - 8.15

Supercar Challenge Assen

8.15 - 9.00

Sportbeat

9.00 - 9.15

Supercar Challenge Assen

9.15 - 10.00

Sportbeat

10.00 - 10.15

Supercar Challenge Assen

10.15 - 11.00

Sportbeat

11.00 - 11.15

Supercar Challenge Assen

11.15 - 12.00

Sportbeat

12.00 - 12.15

Supercar Challenge Assen

12.15 - 13.00

Sportbeat

13.00 - 13.15

Supercar Challenge Assen

13.15 - 14.00

Sportbeat

14.00 - 14.15

Supercar Challenge Assen

14.15 - 15.00

Sportbeat

15.00 - 15.15

Supercar Challenge Assen

15.15 - 16.00

Sportbeat

16.00 - 16.15

Supercar Challenge Assen

16.15 - 17.00

Sportbeat

17.00 - 17.15

Supercar Challenge Assen

17.15 - 18.00

MEGA Fights

18.00 - 21.00

KNOCKOUTS!

21.00 - 21.30

FS Grand Sumo

21.30 - 22.00

FIGHT SPORTS WCK

22.00 - 23.00

FIGHT SPORTS MMA

23.00 - 0.00
 

MEGA Fights

0.00 - 3.00

FIGHT SPORTS WCK

3.00 - 4.00

FIGHT SPORTS MMA

4.00 - 5.00

KNOCKOUTS!

5.00 - 5.30

FS Grand Sumo

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.20

Gantoise - Watducks

6.20 - 8.00

Tennis - ATP World Tour: Monte Carlo: Nadal vs Dimitrov

8.00 - 9.55

Tennis - ATP World Tour: Monte Carlo: Zverev vs Nishikori

9.55 - 12.30

Tennis - ATP World Tour: Monte Carlo: Nadal vs Nishikori

12.30 - 14.45

Gantoise - Watducks

14.45 - 16.25

Leuven Bears - Antwerp Giants

16.25 - 18.30

Maaseik - Roeselare

18.30 - 20.25

Roeselare - Maaseik

20.25 - 22.25

FC Barcelona - Sevilla FC

Antwerp FC - SC Lokeren

22.30 - 0.25
 

Everton FC - Newcastle United

0.25 - 2.10

Tennis - ATP World Tour: Monte Carlo: Zverev vs Nishikori

2.10 - 2.20

Tennis - ATP World Tour: Monte Carlo: Nadal vs Nishikori

2.20 - 4.30

Golf - Volvo China Open

4.30 - 5.59
 

Voetbalcarrousel

6.00 - 5.59
 
 

Band Aid

4.55 - 6.25

Geen uitzending

Guardians of the Galaxy Vol. 2

6.30 - 8.45

Lowriders

8.45 - 10.25

Snatched

10.25 - 11.55

Band Aid

11.55 - 13.30

Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

13.30 - 15.00

LEGO Scooby-Doo! Blowout Beach Bash

15.00 - 16.20

Wonder Woman

16.20 - 18.40

All Eyez on Me

18.40 - 21.00

Anne of Green Gables

21.00 - 22.30

The Book of Henry

22.30 - 0.15
 

Notes From the Field

0.15 - 1.45

Beauty and the Beast

1.45 - 3.50

A Rising Tide

3.50 - 5.30

The Sessions

5.30 - 7.01
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Viking Legacy

7.00 - 8.25

Arès

8.25 - 9.45

The Lost City of Z

9.45 - 12.05

The Whole Truth

12.05 - 13.40

Batman and Harley Quinn

13.40 - 14.55

Free Fire

14.55 - 16.25

Security

16.25 - 17.55

Coherence

17.55 - 19.25

Underworld: Blood Wars

19.25 - 20.55

Kill Switch

20.55 - 22.25

Below the Surface

22.25 - 23.50

Take Down

23.50 - 1.35
 
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Divorce

7.00 - 7.30

Crashing

7.30 - 8.00

Here and Now

8.00 - 9.00

Mr. Robot

9.00 - 10.00

Mike Judge Presents: Tales from the Tour Bus

10.00 - 10.30

Babylon Berlin

10.30 - 11.30

Taboo

11.30 - 12.30

Chaussée d'Amour

12.30 - 13.30

Monster

13.30 - 14.30

Curb Your Enthusiasm

14.30 - 15.10

The Magicians

15.10 - 16.00

Mr. Robot

16.00 - 17.00

Mike Judge Presents: Tales from the Tour Bus

17.00 - 17.30

Babylon Berlin

17.30 - 18.30

Taboo

18.30 - 19.30

Chaussée d'Amour

19.30 - 20.30

Monster

20.30 - 21.30

Counterpart

21.30 - 22.30

Counterpart

22.30 - 23.30

Curb Your Enthusiasm

23.30 - 0.10
 

The Magicians

0.10 - 1.00

Taboo

1.00 - 2.00

Last Week Tonight With John Oliver

2.00 - 2.32
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

K3 Show 2017

7.00 - 8.15

Wedding Bells

8.15 - 9.40

Ron Goossens, Low Budget Stuntman

9.40 - 11.00

Cool Girls

11.00 - 12.35

Batman: Return of the Caped Crusaders

12.35 - 13.55

Red Raffi

13.55 - 15.30

Storm: Letters van Vuur

15.30 - 17.15

This Means War

17.15 - 18.55

Wilson

18.55 - 20.30

Rock'n Roll

20.30 - 22.30

Rough Night

22.30 - 0.10
 

Keeping Up with the Joneses

0.10 - 1.55

Max 2: White House Hero

1.55 - 3.17
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Fifty Shades Darker

7.00 - 8.55

Neruda

8.55 - 10.45

Everybody Happy

10.45 - 12.20

Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer

12.20 - 14.15

Ma Ma

14.15 - 16.15

Three Generations

16.15 - 17.45

My First Highway

17.45 - 19.10

Free State of Jones

19.10 - 21.25

In Dubious Battle

21.25 - 23.20

Hacksaw Ridge

23.20 - 1.35
 

The Salesman

1.35 - 3.34
 

Geen uitzending

6.00 - 10.00

In De Buurt

10.00 - 10.10

In De Buurt - Dagkrant

10.10 - 12.30

Dagnieuws - Weer

12.30 - 14.00

Woonkijker

14.00 - 14.20

Nieuws - Weer - In De Buurt - Relax - Dagkrant

14.20 - 16.45

Woonkijker

16.45 - 16.55

In De Buurt - Relax - Dagkrant

16.55 - 18.30

Nieuws - 100% Cultuur

18.30 - 0.00
 

Nachtlus

0.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Uptown

7.00 - 10.00

BRUZZ 24 - Resto-Roots

10.00 - 16.00

Downtown

16.00 - 18.00

BRUZZ 24 - Capsule

18.00 - 7.00
 
 

Nieuws - Weer - Over de Rand

6.00 - 12.00

Viva! Achter de Schermen - Vlaanderen Regionaal - Over de Rand

12.00 - 18.00

Nieuws - Weer

18.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

TVL Nieuws

7.00 - 9.45

Tendens

9.45 - 10.00

In De Buurt - Wonen

10.00 - 12.30

TVL Middagnieuws - Weerbericht

12.30 - 14.30

In De Buurt - Wonen

14.30 - 17.30

Fan van Limburg

17.30 - 17.45

In De Buurt - Wonen

17.45 - 18.15

Starters@Work

18.15 - 18.30

TVL Nieuws - Weerbericht

18.30 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 9.00

TV Oost Nieuws

9.00 - 9.20

TV Oost Nieuws - Randprogrammatie

9.20 - 10.00

In De Buurt

10.00 - 10.30

Woonkijker - Trends - Relax - Wonen - Weerbericht - Kabelkrant

10.30 - 11.30

In De Buurt - Namiddagprogrammatie

11.30 - 18.30

TV Oost Nieuws

18.30 - 19.00

TV Oost Nieuws - Randprogrammatie

19.00 - 5.59
 
 

Nieuws - De Burgemeester - Het Weer - Twerkt

6.00 - 12.00

Dagtelevisie

12.00 - 18.00

Nieuws - De Burgemeester - Het Weer

18.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 10.30

Bij Ons in Mechelen

10.30 - 10.40

TV PLUS: programmalus

10.40 - 13.15

Bij Ons in Mechelen

13.15 - 13.25

Living Plus

13.25 - 14.05

100% Cultuur

14.05 - 14.15

De Klapstoel

TV PLUS: programmalus

14.16 - 15.30

Retro Nieuws

15.30 - 15.50

TV PLUS: programmalus

15.50 - 16.45

Music Plus

16.45 - 17.45

Bij Ons in Mechelen

17.45 - 18.00

RTV Vandaag - Weerbericht

18.00 - 10.30
 
 

ROB Vandaag

6.00 - 14.00

ROB Dag-tv

14.00 - 18.30

ROB Vandaag

18.30 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 12.00

Middagnieuws

12.00 - 12.30

Middagnieuws

12.30 - 13.00

Middagnieuws

13.00 - 13.30

Middagnieuws

13.30 - 14.00

Middagnieuws

14.00 - 14.30

Middagnieuws

14.30 - 15.00

Middagnieuws

15.00 - 15.30

Middagnieuws

15.30 - 16.00

Middagnieuws

16.00 - 16.30

Middagnieuws

16.30 - 17.00

Middagnieuws

17.00 - 17.30

Middagnieuws

17.30 - 18.00

Nieuws - Terug van Weggeweest - Weerbericht - Jow

18.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 12.00

Middagnieuws

12.00 - 12.30

Middagnieuws

12.30 - 13.00

Middagnieuws

13.00 - 13.30

Middagnieuws

13.30 - 14.00

Middagnieuws

14.00 - 14.30

Middagnieuws

14.30 - 15.00

Middagnieuws

15.00 - 15.30

Middagnieuws

15.30 - 16.00

Middagnieuws

16.00 - 16.30

Middagnieuws

16.30 - 17.00

Middagnieuws

17.00 - 17.30

Middagnieuws

17.30 - 18.00

Nieuws - Terug van Weggeweest - Weerbericht - Jow

18.00 - 5.59
 
 

Herhalingslus: Studio-Commissie

6.00 - 10.00

Herhalingslus: De Koepelzaal-Live

10.00 - 13.00

Herhalingslus: Studio-Commissie

13.00 - 14.00

Herhalingslus: De Koepelzaal-Live

14.00 - 17.00

Herhalingslus: Studio-Commissie

17.00 - 18.00

Herhalingslus: Studio Vlaams Parlement

18.00 - 20.00

Herhalingslus: Studio Vlaams Parlement

20.00 - 5.59
 
 

Herhalingslus

6.00 - 12.00

Herhalingslus

12.00 - 16.45

Herhalingslus

16.45 - 20.00

Z-Nieuws

20.00 - 20.30

Buy & Sell

20.30 - 20.40

Z-Impact

20.40 - 22.00

Herhalingslus

22.00 - 5.59
 
 

Dagelijkse kost

6.00 - 6.20

EenVandaag

6.20 - 6.45

Sportjournaal

6.45 - 7.00

Journaal

7.00 - 7.45

Tijd voor MAX

7.45 - 8.35

NOS Journaal

8.35 - 8.55

Weerbericht

Spoorloos

9.00 - 9.50

Jeuk

9.50 - 10.15

Per seconde wijzer

10.15 - 10.45

Nieuwsuur

10.45 - 11.30

Weerbericht Amerika/Caribiën

Opsporing Verzocht

Pauw

11.40 - 12.30

Mijn Maria

12.30 - 12.45

Hallo Nederland

12.45 - 13.00

Journaal

13.00 - 13.30

Van Gils & Gasten

13.30 - 14.15

Hollandse meesters retour

14.15 - 14.50

BinnensteBuiten

14.50 - 15.25

We zijn er bijna!

15.25 - 16.00

NOS Journaal

16.00 - 16.10

Sesamstraat

16.10 - 16.25

Sesamstraat 10 voor...

16.25 - 16.35

Het Klokhuis

16.35 - 16.50

NOS-Jeugdjournaal

De Boterhamshow

16.55 - 17.15

Blokken

17.15 - 17.40

Thuis

17.40 - 18.05

Dagelijkse kost

18.05 - 18.25

EenVandaag

18.25 - 18.50

Sportjournaal

18.50 - 19.00

Journaal

19.00 - 19.45

Tijd voor MAX

19.45 - 20.35

NOS Journaal

20.35 - 20.55

Weerbericht

Keuringsdienst van waarde

21.00 - 21.25

Eindelijk Thuis

21.25 - 22.15

Politie 24/7

22.15 - 23.05

Nieuwsuur

23.05 - 23.55

Weerbericht Amerika/Caribiën

 

Pauw

0.00 - 0.55

Hallo Nederland

Journaal

1.00 - 1.30

Van Gils & Gasten

1.30 - 2.15

Hollandse meesters retour

2.15 - 2.50

BinnensteBuiten

2.50 - 3.25

We zijn er bijna!

3.25 - 4.00

NOS Journaal

4.00 - 4.10

Sesamstraat

4.10 - 4.25

Sesamstraat 10 voor...

4.25 - 4.35

Het Klokhuis

4.35 - 4.50

NOS-Jeugdjournaal

De Boterhamshow

4.55 - 5.15

Blokken

5.15 - 5.40

Thuis

5.40 - 5.59
 

All News Edition

6.00 - 6.17

All News Edition

6.17 - 6.31

All News Edition

6.31 - 6.47

All News Edition

6.47 - 7.00

All News Edition

7.00 - 7.17

All News Edition

7.17 - 7.31

All News Edition

7.31 - 7.48

All News Edition

7.48 - 8.00

All News Edition

8.00 - 8.16

All News Edition

8.16 - 8.29

All News Edition

8.29 - 8.46

All News Edition

8.46 - 9.00

All News Edition

9.00 - 9.18

All News Edition

9.18 - 9.31

All News Edition

9.31 - 9.48

All News Edition

9.48 - 10.00

News of the Day

10.00 - 10.19

News of the Day

10.19 - 10.30

Futuris

News of the Day

10.36 - 10.47

News of the Day

10.47 - 11.00

News of the Day

11.00 - 11.14

News of the Day

11.14 - 11.27

News of the Day

11.27 - 11.38

Space

11.38 - 11.47

News of the Day

11.47 - 12.00

News of the Day

12.00 - 12.13

News of the Day

12.13 - 12.25

News of the Day

12.25 - 12.37

News of the Day

12.37 - 12.49

News of the Day

12.49 - 13.00

News of the Day

13.00 - 13.16

News of the Day

13.16 - 13.31

News of the Day

13.31 - 13.45

News of the Day

13.45 - 14.00

News of the Day

14.00 - 14.16

News of the Day

14.16 - 14.31

News of the Day

14.31 - 14.45

News of the Day

14.45 - 15.00

News of the Day

15.00 - 15.15

News of the Day

15.15 - 15.36

Business planet

News of the Day

News of the Day

15.44 - 16.00

News of the Day

16.00 - 16.15

News of the Day

16.15 - 16.31

News of the Day

16.31 - 16.55

Futuris

News of the Day

17.00 - 17.15

News of the Day

17.15 - 17.31

News of the Day

17.31 - 17.46

News of the Day

17.46 - 18.00

News of the Day

18.00 - 18.15

News of the Day

18.15 - 18.29

News of the Day

18.29 - 18.49

Space

18.49 - 19.00

Prime Edition

19.00 - 19.19

Prime Edition

19.19 - 19.36

Business planet

Prime Edition

19.39 - 20.00

Prime Edition

20.00 - 20.19

Prime Edition

20.19 - 20.39

Prime Edition

20.39 - 21.00

Prime Edition

21.00 - 21.21

Prime Edition

21.21 - 21.40

Prime Edition

21.40 - 22.00

Prime Edition

22.00 - 22.18

Prime Edition

22.18 - 22.39

Prime Edition

22.39 - 23.00

Prime Edition

23.00 - 23.19

Prime Edition

23.19 - 23.39

Prime Edition

23.39 - 0.00
 

Prime Edition

0.00 - 0.15

Prime Edition

0.15 - 0.30

Prime Edition

0.30 - 0.45

Prime Edition

0.45 - 1.00

Late Edition

1.00 - 1.15

Late Edition

1.15 - 1.30

Late Edition

1.30 - 1.45

Late Edition

1.45 - 2.00

Late Edition

2.00 - 2.20

Late Edition

2.20 - 2.38

Late Edition

2.38 - 3.00

Late Edition

3.00 - 3.21

Late Edition

3.21 - 3.38

Late Edition

3.38 - 4.00

All News Edition

4.00 - 4.21

All News Edition

4.21 - 4.37

All News Edition

4.37 - 5.00

All News Edition

5.00 - 5.21

All News Edition

5.21 - 5.37

All News Edition

5.37 - 5.59
 

Masters of Style

6.00 - 6.15

Masters of Style

6.15 - 6.30

Masters of Style

6.30 - 6.45

Masters of Style

6.45 - 7.00

Designer Collections

7.00 - 7.15

Designer Collections

7.15 - 7.30

Style Codes

7.30 - 7.45

Style Codes

7.45 - 8.00

Model Workout

8.00 - 8.15

Model Workout

8.15 - 8.30

Beyond the Runway

8.30 - 8.45

Beyond the Runway

8.45 - 9.00

Wardrobe Warriors

9.00 - 9.15

Wardrobe Warriors

9.15 - 9.30

Wardrobe Warriors

9.30 - 9.45

Wardrobe Warriors

9.45 - 10.00

VIP Access

10.00 - 10.15

VIP Access

10.15 - 10.30

VIP Access

10.30 - 10.45

VIP Access

10.45 - 11.00

Trend Watch

11.00 - 11.15

Street Style

11.15 - 11.30

Shades of Summer

11.30 - 11.45

Shades of Summer

11.45 - 12.00

Fash-back

12.00 - 12.15

Fash-back

12.15 - 12.30

Fash-back

12.30 - 12.45

Fash-back

12.45 - 13.00

Design Genius

13.00 - 13.15

Design Genius

13.15 - 13.30

Design Genius

13.30 - 13.45

Design Genius

13.45 - 14.00

Designer's Cut

14.00 - 14.15

Designer's Cut

14.15 - 14.30

Beyond the Runway

14.30 - 14.45

Beyond the Runway

14.45 - 15.00

Eco Fashion

15.00 - 15.15

Eco Fashion

15.15 - 15.30

Fashion Focus

15.30 - 15.45

Fashion Focus

15.45 - 16.00

Masters of Style

16.00 - 16.15

Masters of Style

16.15 - 16.30

Masters of Style

16.30 - 16.45

Masters of Style

16.45 - 17.00

Model Workout

17.00 - 17.15

Model Workout

17.15 - 17.30

Video Fashion News

17.30 - 17.45

Video Fashion News

17.45 - 18.00

Style Codes

18.00 - 18.15

Style Codes

18.15 - 18.30

Fash-back

18.30 - 18.45

Fash-back

18.45 - 19.00

Fash-back

19.00 - 19.15

Fash-back

19.15 - 19.30

Weekend Tour

19.30 - 19.45

Weekend Tour

19.45 - 20.00

Wardrobe Warriors

20.00 - 20.15

Wardrobe Warriors

20.15 - 20.30

Style Codes

20.30 - 20.45

Style Codes

20.45 - 21.00

Masters of Style

21.00 - 21.15

Masters of Style

21.15 - 21.30

Masters of Style

21.30 - 21.45

Masters of Style

21.45 - 22.00

Eco Fashion

22.00 - 22.15

Eco Fashion

22.15 - 22.30

Fashion Focus

22.30 - 22.45

Fashion Focus

22.45 - 23.00

Trend Watch

23.00 - 23.15

Passport to Fashion

23.15 - 23.30

Shades of Summer

23.30 - 23.45

Shades of Summer

23.45 - 0.00
 

Weekend Tour

0.00 - 0.15

Weekend Tour

0.15 - 0.30

Wardrobe Warriors

0.30 - 0.45

Wardrobe Warriors

0.45 - 1.00

Masters of Style

1.00 - 1.15

Masters of Style

1.15 - 1.30

Masters of Style

1.30 - 1.45

Masters of Style

1.45 - 2.00

Fashion Exposed

2.00 - 2.15

Fashion Exposed

2.15 - 2.30

Fashion Focus

2.30 - 2.45

Fashion Focus

2.45 - 3.00

Trend Watch

3.00 - 3.15

What's Haute

3.15 - 3.30

Shades of Summer

3.30 - 3.45

Shades of Summer

3.45 - 4.00

Eco Fashion

4.00 - 4.15

Eco Fashion

4.15 - 4.30

Designer's Cut

4.30 - 4.45

Designer's Cut

4.45 - 5.00

Full Shows

5.00 - 5.15

Street Style

5.15 - 5.30

Video Fashion News

5.30 - 5.45

Video Fashion News

5.45 - 5.59
 

Playlist

6.00 - 17.00

Trace Request

17.00 - 17.55

Playlist

17.55 - 18.15

Urban Hit 10

18.15 - 19.00

Hits and Lyrics

19.00 - 20.00

Urban Stream

20.00 - 20.45

Playlist

20.45 - 21.00

Before & After

21.00 - 22.00

Hip Hop 10

22.00 - 22.45

Playlist

22.45 - 0.00
 

Hit 2 Rue

0.00 - 0.45

Playlist

0.45 - 5.59
 

So Cosmo

6.00 - 7.00

So Cosmo

7.00 - 8.00

E! News

8.00 - 9.00

WAGS LA

9.00 - 10.00

Hollywood Medium With Tyler Henry

10.00 - 11.00

Hollywood Medium With Tyler Henry

11.00 - 12.00

Hollywood Medium With Tyler Henry

12.00 - 13.00

E! News

13.00 - 14.00

Keeping Up with the Kardashians

14.00 - 15.00

Keeping Up with the Kardashians

15.00 - 16.00

Keeping Up with the Kardashians

16.00 - 17.00

Eric & Jessie

17.00 - 17.30

Eric & Jessie

17.30 - 18.00

Eric & Jessie

18.00 - 18.30

Eric & Jessie

18.30 - 19.00

Botched

19.00 - 20.00

Botched

20.00 - 21.00

Botched

21.00 - 22.00

Botched

22.00 - 23.00

E! News

23.00 - 0.00
 

Hollywood Medium With Tyler Henry

0.00 - 1.00

Hollywood Medium With Tyler Henry

1.00 - 2.00

E! News

2.00 - 3.00

I Am Cait

3.00 - 4.00

I Am Cait

4.00 - 5.00

I Am Cait

5.00 - 5.59