TV-programma's

De Primo TV gids voor blinden.
.
.
  • 06u00
  • 07u00
  • 08u00
  • 09u00
  • 10u00
  • 11u00
  • 12u00
  • 13u00
  • 14u00
  • 15u00
  • 16u00
  • 17u00
  • 18u00
  • 19u00
  • 20u00
  • 21u00
  • 22u00
  • 23u00
  • 00u00
  • 01u00
  • 02u00
  • 03u00
  • 04u00
  • 05u00

Geen uitzending

6.00 - 9.00

Herfstbeelden

9.00 - 10.00

Radio 2 op één

10.00 - 12.00

Herfstbeelden

12.00 - 12.20

Dagelijkse kost

12.20 - 12.35

Blokken

12.35 - 13.00

Het Journaal

13.00 - 13.25

Het Weer

Iedereen beroemd

13.30 - 13.50

Thuis

13.50 - 14.15

The Secret Life of the Zoo

14.15 - 14.45

Father Brown

14.45 - 15.30

New Life

15.30 - 16.15

VRT NWS update

Dieren in nesten

16.20 - 16.50

Flikken

16.50 - 17.40

Buren

17.40 - 18.07

VRT NWS update

Het Weer

Dagelijkse kost

18.15 - 18.30

Blokken

18.30 - 19.00

Het Journaal

19.00 - 19.40

Iedereen beroemd

19.40 - 20.05

Het Weer

Thuis

20.10 - 20.40

Bloed, zweet & luxeproblemen

20.40 - 21.30

In Vlaamse Velden

21.30 - 22.25

Inside Bentley

22.25 - 23.10

Het Journaal

23.10 - 23.25

Het Weer

How to Get Away with Murder

23.30 - 0.09
 

Keno

Dagelijkse kost

0.10 - 0.25

Iedereen beroemd

0.25 - 0.45

Het Journaal

0.45 - 9.00
 

Geen uitzending

6.00 - 9.00

Herfstbeelden

9.00 - 12.30

Rolkrant

12.30 - 14.00

Ketnet Junior

14.00 - 18.55

Geen uitzending

18.55 - 19.10

Er Was Eens

19.10 - 20.00

Terzake

20.00 - 20.30

De Afspraak

20.30 - 21.20

Team Scheire

21.20 - 22.15

Extra Time

22.15 - 23.15

Winteruur

23.15 - 23.30

Jonestown: Terror in the Jungle

23.30 - 0.15
 

Canvaslus

0.15 - 9.00
 

Geen uitzending

6.00 - 6.16

Aya

Aya

Brandweerman Sam

6.25 - 6.35

Kattenlaan 9

6.35 - 6.50

De Avonturen van K3

6.50 - 7.00

Littlest Pet Shop

7.00 - 7.20

Elvis & Benny

7.20 - 7.30

De Buurtpolitie - Extra

7.30 - 7.45

Galactik Football

7.45 - 8.10

Atomic Puppet

8.10 - 8.20

Spirit: Samen Vrij

8.20 - 8.40

Pound Puppies

8.40 - 9.00

Turbo FAST

9.00 - 9.25

Brandweerman Sam

9.25 - 9.35

Percy's Tiger Tales

9.35 - 9.45

Qmusic

9.45 - 10.00

Geen uitzending

10.00 - 12.05

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

12.05 - 12.40

Open Keuken met Sandra Bekkari

12.40 - 13.00

VTM Nieuws

13.00 - 13.25

Het Weer

13.25 - 13.35

Familie

13.35 - 14.10

Wittekerke

14.10 - 15.10

America's Funniest Home Videos

15.10 - 15.25

Strong Medicine

15.25 - 16.20

8 Simple Rules

16.20 - 16.45

Bones

16.45 - 17.45

VTM Nieuws

17.45 - 17.55

Het Weer

De Feestkeuken van Sofie

18.00 - 18.20

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

18.20 - 19.00

VTM Nieuws

19.00 - 19.50

Het Weer

19.50 - 20.00

Familie

20.00 - 20.35

Hoe Zal Ik Het Zeggen?

20.35 - 21.35

Lotgenoten

21.35 - 22.40

Chicago P.D

22.40 - 23.30

Royal Pains

23.30 - 0.20
 

Qmusic

0.20 - 1.00

Geen uitzending

1.00 - 1.30

Qmusic

1.30 - 5.50

Kabouter Plop

Heidi

 

Geen uitzending

6.00 - 8.00

The Middle

8.00 - 8.20

Qmusic

8.20 - 11.55

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D

11.55 - 12.35

Geen uitzending

12.35 - 16.05

America's Got Talent

16.05 - 17.45

How I Met Your Mother

17.45 - 18.15

That '70s Show

18.15 - 18.45

The Simpsons

18.45 - 19.10

The Middle

19.10 - 19.40

Modern Family

19.40 - 20.10

The Big Bang Theory

20.10 - 20.35

47 Ronin

20.35 - 22.45

S.W.A.T

22.45 - 23.40

London Spy

23.40 - 0.50
 

Qmusic

3.30 - 8.00
 

Geen uitzending

6.00 - 8.05

De Gezonde Goesting

8.05 - 8.30

De Chalet

8.30 - 9.10

NCIS

9.10 - 9.55

Geen uitzending

9.55 - 12.00

Sports Late Night

12.00 - 13.15

Geen uitzending

13.15 - 15.35

Panklaar

15.35 - 15.45

DIY

15.45 - 16.10

Ware Delicatessen

16.10 - 16.40

Superior Donuts

16.40 - 17.10

Superior Donuts

17.10 - 17.40

De Slimste Mens ter Wereld Weekoverzicht

17.40 - 18.45

Two and a Half Men

18.45 - 19.10

Superior Donuts

19.10 - 19.40

Huizenjagers

19.40 - 20.35

Niveau 4

20.35 - 21.30

De Slimste Mens ter Wereld

21.30 - 22.50

Lucifer

22.50 - 23.50

Huizenjagers

23.50 - 0.40
 
 

Geen uitzending

6.00 - 8.15

The Doctors

8.15 - 8.55

Geen uitzending

8.55 - 9.55

The Doctors

9.55 - 10.40

Geen uitzending

10.40 - 11.15

Saving Hope

11.15 - 12.00

Geen uitzending

12.00 - 12.35

Without a Trace

12.35 - 13.25

Geen uitzending

13.25 - 13.45

Without a Trace

13.45 - 14.35

Geen uitzending

14.35 - 15.10

The Doctors

15.10 - 16.00

The Doctors

16.00 - 16.55

Saving Hope

16.55 - 17.55

Without a Trace

17.55 - 18.45

Without a Trace

18.45 - 19.40

Rizzoli & Isles

19.40 - 20.35

Elementary

20.35 - 21.25

Private Eyes

21.25 - 22.20

Forever

22.20 - 23.20

Rizzoli & Isles

23.20 - 0.15
 
 

NRJ

6.00 - 9.00

Scorpion

9.00 - 9.40

Scorpion

9.40 - 10.25

Geen uitzending

10.25 - 10.35

CSI: Cyber

10.35 - 11.15

NCIS

11.15 - 12.00

Castle

12.00 - 12.40

NCIS: Los Angeles

12.40 - 13.25

NCIS: New Orleans

13.25 - 14.10

CSI: Crime Scene Investigation

14.10 - 15.00

Hawaii Five-0

15.00 - 15.45

Smallville

15.45 - 16.35

NCIS

16.35 - 17.20

Castle

17.20 - 18.05

NCIS: Los Angeles

18.05 - 18.55

NCIS: New Orleans

18.55 - 19.45

CSI: Crime Scene Investigation

19.45 - 20.35

The Prestige

20.35 - 22.45

Mom

22.45 - 23.10

Mom

23.10 - 23.30

Mom

23.30 - 23.55

Mom

23.55 - 0.20
 

NCIS: New Orleans

0.20 - 1.05

NCIS: Los Angeles

1.05 - 1.45

Smallville

1.45 - 2.30

CSI: Cyber

2.30 - 3.10

CSI: Cyber

3.10 - 3.55
 

Geen uitzending

6.00 - 6.15

The Dr. Oz Show

6.15 - 7.00

Achter Gesloten Deuren

7.00 - 7.45

Sturm der Liebe

7.45 - 8.35

Louislouise

8.35 - 9.00

Home and Away

9.00 - 9.25

Geen uitzending

9.25 - 9.40

Dawson's Creek

9.40 - 10.25

House Rules

10.25 - 11.20

MasterChef Australia

11.20 - 12.05

Love It or List It - UK

12.05 - 12.55

Don't Tell The Bride NL

12.55 - 13.45

Merry Kissmas

13.45 - 15.20

House Rules

15.20 - 16.20

MasterChef Australia

16.20 - 17.40

Sturm der Liebe

17.40 - 18.35

Achter Gesloten Deuren

18.35 - 19.25

Home and Away

19.25 - 19.50

Met Vier in Bed

19.50 - 20.35

A Christmas to Remember

20.35 - 22.20

Helse bruiden

22.20 - 23.10

Met Vier in Bed

23.10 - 23.55

Don't Tell The Bride NL

23.55 - 0.40
 

Louislouise

0.40 - 1.10

Home and Away

1.10 - 1.30

Sturm der Liebe

1.30 - 2.20

Love It or List It - Vancouver

2.20 - 2.40

Achter Gesloten Deuren

2.40 - 3.20

Helicopter ER

3.20 - 4.00

Love It or List It - UK

4.00 - 4.50

Dawson's Creek

4.50 - 5.30

The Dr. Oz Show

5.30 - 6.10
 

Geen uitzending

6.00 - 7.50

Alan Carr - Chatty Man

7.50 - 8.40

Explorers

8.40 - 9.05

Zorro

9.05 - 9.30

Geen uitzending

9.30 - 10.10

Caught on Camera

10.10 - 11.00

Benidorm Bastards UK

11.00 - 11.25

The A-Team

11.25 - 12.10

Relic Hunter

12.10 - 12.55

Married with Children

12.55 - 13.20

Flodder

13.20 - 13.50

'Allo 'Allo!

13.50 - 14.35

Mystery Wheel: Columbo

14.35 - 16.10

Caught on Camera

16.10 - 17.00

Zorro

17.00 - 17.25

The A-Team

17.25 - 18.10

Relic Hunter

18.10 - 19.00

Married with Children

19.00 - 19.30

Flodder

19.30 - 20.00

'Allo 'Allo!

20.00 - 20.40

Revenge of the Nerds

20.40 - 22.20

Inbox - The Imposter

22.20 - 0.00
 

'Allo 'Allo!

0.00 - 0.35

Nitro Circus Live

0.35 - 0.55

Caught on Camera

0.55 - 1.40

Relic Hunter

1.40 - 2.25

The Last Man on Earth

2.25 - 2.45
 

Bumba in de Sneeuw

Musti

Woezel en Pip

George & Paul

Bing

Dimitri

Kaatjes Kameraadjes

6.30 - 6.40

Biba & Loeba

Kaatjes Tralalaatjes

6.45 - 6.55

Wissper

Bob de Bouwer

7.00 - 7.10

Monchhichi

7.10 - 7.25

Molang

Sprookjesboom

Calimero

7.35 - 7.45

Mega Mindy

7.45 - 8.10

Olly Wannabe's Comedy Club

Olly Wannabe's Comedy Club

Oma en Oma

8.15 - 8.25

Grizzy & the Lemmings

8.25 - 8.35

Robin Hood

8.35 - 8.45

De Week van Karrewiet

8.45 - 9.00

Bumba in de Sneeuw

Musti

Woezel en Pip

George & Paul

Bing

9.20 - 9.30

Dimitri

Kaatjes Kameraadjes

Biba & Loeba

9.40 - 9.50

Kaatjes Tralalaatjes

9.50 - 10.00

Wissper

Bob de Bouwer

10.05 - 10.15

Monchhichi

10.15 - 10.25

Molang

Bumba in de Sneeuw

Musti

Bing

Kaatjes Tralalaatjes

10.45 - 10.55

Dimitri

Biba & Loeba

Monchhichi

11.05 - 11.20

Sprookjesboom

Calimero

11.25 - 11.35

Grizzy & the Lemmings

11.35 - 11.50

Peperbollen

11.50 - 12.15

4ever

12.15 - 12.30

W817

12.30 - 12.45

W817

12.45 - 13.00

Boeva & the Games

13.00 - 13.15

Mijn Ridder en Ik

13.15 - 13.25

Grizzy & the Lemmings

13.25 - 13.35

De Smurfen

13.35 - 14.00

Zeven en Ik

14.00 - 14.25

Kratts in het Wild

14.25 - 14.45

Friends van Heartlake City

14.45 - 15.05

Helden

15.05 - 15.15

Grizzy & the Lemmings

Grizzy & the Lemmings

15.20 - 15.30

Mijn Ridder en Ik

15.30 - 15.40

De Nieuwe Avonturen van Peter Pan

15.40 - 16.00

Robin Hood

16.00 - 16.10

Robin Hood

16.10 - 16.25

Helden

16.25 - 16.35

Rox

16.35 - 17.00

Nachtraven

17.00 - 17.15

Oma en Oma

17.15 - 17.30

Buck

17.30 - 17.50

Karrewiet

17.50 - 18.00

Nachtwacht

18.00 - 18.25

Helden

18.25 - 18.35

Nachtraven

18.35 - 18.50

Karrewiet

18.50 - 19.05

Oma en Oma

19.05 - 19.15

De Elfenheuvel

19.15 - 19.25

De Elfenheuvel

19.25 - 19.40

4ever

19.40 - 19.55

In Bed Met Olly

 
 

Teletubbies

6.00 - 6.10

Kabouter Plop

Kabouter Plop

Nijntjes Avonturen

6.20 - 6.30

Nijntjes Avonturen

Thomas de trein

6.35 - 6.45

Maya de Bij

6.45 - 7.00

Heidi

7.00 - 7.20

Brandweerman Sam

7.20 - 7.30

Koning Lou

7.30 - 7.55

Elvis & Benny

De Buurtpolitie - Extra

8.00 - 8.15

Spirit: Samen Vrij

8.15 - 8.35

Tiny

8.35 - 8.50

Iedereen K3

8.50 - 9.05

Lexie & Lotti

9.05 - 9.30

Wendy

9.30 - 9.55

Kabouter Plop

9.55 - 10.05

Kabouter Plop

Nijntjes Avonturen

10.10 - 10.20

Thomas de trein

10.20 - 10.30

Maya de Bij

10.30 - 10.45

Percy's Tiger Tales

10.45 - 10.55

Brandweerman Sam

10.55 - 11.05

Iedereen K3

11.05 - 11.20

Tiny

11.20 - 11.35

Lalaloopsy

11.35 - 11.55

Project Mc2

11.55 - 12.15

Koning Lou

12.15 - 12.40

Elvis & Benny

De Buurtpolitie - Extra

12.45 - 13.00

Spirit: Samen Vrij

13.00 - 13.20

Pound Puppies

13.20 - 13.40

Aya

13.40 - 13.55

Tiny

13.55 - 14.10

Brandweerman Sam

14.10 - 14.20

Lexie & Lotti

14.20 - 14.45

Hallo K3

14.45 - 15.10

Talking Tom and Friends

15.10 - 15.20

Sidekick

15.20 - 15.40

Project Mc2

15.40 - 16.10

Spirit: Samen Vrij

16.10 - 16.35

Hallo K3

16.35 - 17.00

Project Mc2

17.00 - 17.20

De Buurtpolitie - Extra

17.20 - 17.35

Elvis & Benny

Spirit: Samen Vrij

17.40 - 18.05

Project Mc2

18.05 - 18.25

De Buurtpolitie - Extra

18.25 - 18.40

Mijn Ouders zijn Aliens

18.40 - 19.05

Mijn Ouders zijn Aliens

19.05 - 19.30

Skilz

19.30 - 19.40

Spirit: Samen Vrij

19.40 - 20.05

Koning Lou

20.05 - 20.25

De Avonturen van De Gelaarsde Kat

20.25 - 20.50

Kattenoog

20.50 - 21.05

Mijn Ouders zijn Aliens

21.05 - 21.25

Mijn Ouders zijn Aliens

21.25 - 21.50

Project Mc2

21.50 - 22.10

TV Krant VTMKZOOM

22.10 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 6.15

Dinotrux

6.15 - 6.35

Dinotrux

6.35 - 7.00

Crash & Bernstein

7.00 - 7.20

Turbo FAST

7.20 - 7.40

Elvis & Benny

Galactik Football

7.45 - 8.10

Atomic Puppet

8.10 - 8.20

Power Rangers Ninja Steel

8.20 - 8.40

Kick Buttowski: Durfal Met Lef

8.40 - 8.55

Elvis & Benny

Pokémon: Zon & Maan Ultra-Avonturen

9.00 - 9.20

Harry en Bunnie

Rescue Bots

9.25 - 9.50

Dinotrux

9.50 - 10.10

Crash & Bernstein

10.10 - 10.30

Turbo FAST

10.30 - 10.55

Dave de Barbaar

10.55 - 11.05

Penn Zero: Part-Time Hero

11.05 - 11.15

Randy Cunningham - Ninja op School

11.15 - 11.25

Harry en Bunnie

11.25 - 11.35

Kick Buttowski: Durfal Met Lef

11.35 - 11.45

Captain Biceps

11.45 - 11.55

Captain Biceps

Galactik Football

12.00 - 12.25

Atomic Puppet

12.25 - 12.35

Beyblade Burst

12.35 - 12.55

Fangbone

12.55 - 13.10

Rescue Bots

13.10 - 13.30

Dinotrux

13.30 - 13.55

Dinotrux

13.55 - 14.15

Crash & Bernstein

14.15 - 14.35

Turbo FAST

14.35 - 15.00

Randy Cunningham - Ninja op School

15.00 - 15.10

Harry en Bunnie

Captain Biceps

15.15 - 15.25

Captain Biceps

15.25 - 15.35

Draken: Race naar de rand

15.35 - 15.55

Power Rangers Ninja Steel

15.55 - 16.15

Galactik Football

16.15 - 16.40

Atomic Puppet

16.40 - 16.50

Elvis & Benny

16.50 - 17.00

Wakfu

17.00 - 17.25

Inazuma Eleven

17.25 - 17.45

Beyblade Burst

17.45 - 18.05

Zak Storm

18.05 - 18.30

Pokémon: Zon & Maan Ultra-Avonturen

18.30 - 18.50

Draken: Race naar de rand

18.50 - 19.10

Trollenjagers: Verhalen uit Arcadia

19.10 - 19.30

Transformers Prime

19.30 - 19.50

Transformers Prime

19.50 - 20.15

Hot Wheels Battle Force 5

20.15 - 20.35

Voltron: de Legendarische Beschermer

20.35 - 20.55

Avengers Assemble

20.55 - 21.20

Ultimate Spider-Man

21.20 - 21.40

Hulk and the Agents of S.M.A.S.H

21.40 - 22.00

Hot Wheels Battle Force 5

22.00 - 22.20

Avengers Assemble

22.20 - 22.40

Ultimate Spider-Man

22.40 - 23.00

Hulk and the Agents of S.M.A.S.H

23.00 - 23.20
 

Rescue Bots

 

Geen uitzending

6.00 - 20.15

Het Journaal

20.15 - 20.55

Geen uitzending

20.55 - 21.30

In Vlaamse Velden

21.30 - 22.20
 
 

Geen uitzending

6.00 - 20.00

Geen uitzending

20.00 - 5.59
 
 

Dagtelevisie

6.00 - 18.00

Nieuws

18.00 - 18.15

EenVandaag

18.15 - 18.45

Sportjournaal

18.45 - 19.00

De wereld draait door

19.00 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.35

Radar

20.35 - 21.20

Bed & Breakfast

21.20 - 22.15

Smaakt naar meer

22.15 - 22.55

Pauw

22.55 - 0.00
 

Nieuws

0.00 - 0.20

Pauw

0.20 - 1.20

EenVandaag

1.20 - 1.55

Nieuws

1.55 - 2.10

Nieuws

2.10 - 5.55

Nederland in beweging!

 

Dagtelevisie

6.00 - 18.25

Hallo Nederland

18.25 - 18.45

BinnensteBuiten

18.45 - 19.15

Typisch Klarendal

19.15 - 19.45

Wildernis onder water

19.45 - 20.25

De slimste mens

20.25 - 21.05

2Doc - Verdacht

21.05 - 22.00

Nieuwsuur

22.00 - 22.50

Vrij land

22.50 - 23.00

2Doc - On Her Shoulders

23.00 - 0.35
 

Podium Witteman

0.35 - 1.35

De nachtzoen

1.35 - 1.45

Nieuwsuur

1.45 - 2.35

Nieuwsuur

2.35 - 3.20

NOS Tekst tv

3.20 - 6.00
 

Geen uitzending

6.00 - 6.30

Kinderprogramma's

6.30 - 18.15

SpangaS

18.15 - 18.30

SpangaS

18.30 - 18.40

Het klokhuis

18.40 - 19.00

NOS Jeugdjournaal

19.00 - 19.25

First Dates

19.25 - 20.25

Hunted

20.25 - 21.25

Tygo in de GHB

21.25 - 22.15

Stacey Dooley Investigates

22.15 - 23.05

Draadstaal

23.05 - 23.40

De wereld draait door

23.40 - 0.35
 

Hunted

0.35 - 1.35

Tygo in de GHB

1.35 - 2.20

De wereld draait door

2.20 - 3.15

De wereld draait door

3.15 - 4.10

De wereld draait door

4.10 - 5.00

NOS Tekst tv

5.00 - 6.30
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Breakfast

7.00 - 10.15

Defenders UK

10.15 - 11.00

Homes Under the Hammer

11.00 - 12.00

Britain's Secret Charity Cheats

12.00 - 12.45

A1: Britain's Longest Road

12.45 - 13.15

Bargain Hunt

13.15 - 14.00

Nieuws

14.00 - 14.45

Doctors

14.45 - 15.15

The Doctor Blake Mysteries

15.15 - 16.10

Escape to the Country

16.10 - 16.40

The Best Christmas Food Ever

16.40 - 17.30

Flog It!

17.30 - 18.15

Pointless

18.15 - 19.00

Nieuws

19.00 - 20.00

The One Show

20.00 - 20.30

River Walks

20.30 - 21.00

EastEnders

21.00 - 21.30

Brexit: Decision Time

21.30 - 22.00

Nadiya's Asian Odyssey

22.00 - 23.00

Nieuws

23.00 - 23.45

Have I Got a Bit More News for You

23.45 - 0.30
 

The Graham Norton Show

0.30 - 1.15

Ambulance

1.15 - 2.15

Weer

Nieuws

2.20 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

The Best Christmas Food Ever

7.00 - 7.45

Flog It!

7.45 - 8.30

Family Cooking Showdown

8.30 - 9.30

The Week in Parliament

9.30 - 10.00

Nieuws

10.00 - 11.00

Victoria Derbyshire

11.00 - 12.00

Nieuws

12.00 - 13.15

Politics Live

13.15 - 14.00

Veldlopen - EK in Tilburg

14.00 - 15.00

Geen uitzending

15.00 - 15.15

Railways: The Making of a Nation

15.15 - 15.45

Who Do You Think You Are?

15.45 - 16.45

Gordon Buchanan: Elephant Family and Me

16.45 - 17.45

Eggheads

17.45 - 18.15

Put Your Money Where Your Mouth Is

18.15 - 19.00

Richard Osman's House of Games

19.00 - 19.30

Strictly: It Takes Two

19.30 - 20.00

Celebrity Antiques Road Trip

20.00 - 21.00

Only Connect

21.00 - 21.30

University Challenge

21.30 - 22.00

Babies: Their Wonderful World

22.00 - 23.00

People Just Do Nothing

23.00 - 23.30

Newsnight

23.30 - 0.15
 

Inside the Foreign Office

0.15 - 1.15

The Apprentice

1.15 - 2.15

Countryfile

2.15 - 3.10

Trust

3.10 - 4.10

Trust

4.10 - 5.10
 

Geen uitzending

The Jeremy Kyle Show

6.05 - 7.00

Good Morning Britain

7.00 - 9.30

Lorraine

9.30 - 10.25

The Jeremy Kyle Show

10.25 - 11.30

This Morning

11.30 - 13.30

Loose Women

13.30 - 14.30

Geen uitzending

14.30 - 14.55

Regionaal Nieuws - Weer

Judge Rinder

15.00 - 16.00

Dickinson's Real Deal

16.00 - 17.00

Tipping Point

17.00 - 18.00

The Chase

18.00 - 19.00

Regionaal Nieuws - Weer

19.00 - 19.30

Nieuws - Weer

19.30 - 20.00

Emmerdale

20.00 - 20.30

Coronation Street

20.30 - 21.00

The Martin Lewis Money Show

21.00 - 21.30

Coronation Street

21.30 - 22.00

Sir Cliff Richard: 60 Years in Public and in Private

22.00 - 23.00

Nieuws - Weer

23.00 - 23.35

Regionaal Nieuws - Weer

23.35 - 23.50

Killer Women with Piers Morgan

23.50 - 0.50
 

Judge Rinder

0.50 - 1.15

Jackpot247

1.15 - 4.00

The Jeremy Kyle Show

4.00 - 4.55

ITV Nightscreen

4.55 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.25

Kinderprogramma's

6.25 - 8.30

Televerkoop

8.30 - 9.20

Petits secrets en famille

9.20 - 9.50

Petits secrets en famille

9.50 - 10.25

Demain nous appartient

10.25 - 11.00

The Young and the Restless

11.00 - 12.00

Les douze coups de midi

12.00 - 13.00

Nieuws

13.00 - 13.55

Christmas at Holly lodge

13.55 - 15.35

Operation Christmas

15.35 - 17.10

Mon plus beau Noël

17.10 - 18.15

C'est déjà Noël

18.15 - 19.20

Demain nous appartient

19.20 - 20.00

Nieuws

20.00 - 21.00

Un bébé pour Noël

21.00 - 23.10

Law & Order: Special Victims Unit

23.10 - 0.00
 

Law & Order: Special Victims Unit

0.00 - 0.55

Law & Order: Special Victims Unit

0.55 - 1.40

Chicago P.D.

1.40 - 2.35

Nachtprogramma's

2.35 - 5.59
 

Le 6h Info

6.00 - 6.30

Télématin

6.30 - 9.35

The Bold and the Beautiful

9.35 - 10.00

C'est au programme

10.00 - 10.50

Motus

10.50 - 11.20

Les Z'Amours

11.20 - 11.55

Tout le monde veut prendre sa place

11.55 - 13.00

Nieuws - Weer

13.00 - 13.55

Ça commence aujourd'hui

13.55 - 15.05

Je t'aime etc...

15.05 - 16.15

Affaire conclue: tout le monde a quelque chose à vendre

16.15 - 17.10

Affaire conclue: tout le monde a quelque chose à vendre

17.10 - 17.55

Affaire conclue: la vie des objets

17.55 - 18.05

Tout le monde a son mot à dire

18.05 - 18.45

N'oubliez pas les paroles!

18.45 - 19.20

N'oubliez pas les paroles!

19.20 - 20.00

Nieuws - Weer

20.00 - 20.40

Un si grand soleil

20.40 - 21.00

Les rivières pourpres

21.00 - 21.55

Les rivières pourpres

21.55 - 22.50

Stupéfiant!

22.50 - 0.15
 

Mr. Robot

0.15 - 1.05

Mr. Robot

1.05 - 1.50

Les enfants de la télé

1.50 - 2.55

13h15, le samedi

2.55 - 3.25

Paris méconnu

3.25 - 3.50

Les colosses des mangroves

3.50 - 4.15

Pays et marchés du monde

Tout le monde veut prendre sa place

4.20 - 5.25

Les Z'Amours

5.25 - 5.59
 

Ludo

6.00 - 8.10

Regionale programma's

8.10 - 11.15

Midi en France

11.15 - 12.00

12/13

12.00 - 12.55

Météo à la carte

12.55 - 13.50

Il commissario Rex

13.50 - 14.35

Il commissario Rex

14.35 - 15.25

Il commissario Rex

15.25 - 16.10

Des chiffres et des lettres

16.10 - 16.45

Personne n'y avait pensé!

16.45 - 17.30

Slam

17.30 - 18.10

Questions pour un champion

18.10 - 19.00

19/20

19.00 - 20.00

Vu

20.00 - 20.20

Plus belle la vie

20.20 - 20.45

Tout le sport

20.45 - 21.00

Thalassa

21.00 - 23.10

Soir/3

23.10 - 23.55

Regionale programma's

23.55 - 1.40
 

L'aventure continue avec Céline Cousteau

1.40 - 3.40

Midi en France

3.40 - 4.05

Les nouveaux nomades

4.05 - 4.30

Les matinales

4.30 - 4.55

Questions pour un champion

4.55 - 5.35

Plus belle la vie

5.35 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.15

Die Neuvermessung der Welt

6.15 - 7.10

ARTE Journal Junior

360°-Géo: En Inde, policier dès 6 ans?

7.15 - 8.00

Le Grand Nord en trente jours

8.00 - 8.45

Invitation au voyage

8.45 - 9.25

360°-Géo: Argentine: le retour du jaguar

9.25 - 10.20

360°-Géo: Sri Lanka - Avec Rodrigo à bord du train bleu

10.20 - 11.35

Nomade des mers, les escales de l'innovation

11.35 - 12.00

Le silence des oiseaux

12.00 - 12.50

ARTE Journal

12.50 - 13.00

ARTE Regards

13.00 - 13.30

Le hussard sur le toit

13.30 - 15.35

360°-Géo: Colombie, les fous volants de l'Amazonie

15.35 - 16.30

Invitation au voyage

16.30 - 17.10

Xenius

17.10 - 17.35

Manuel Down Under

17.35 - 18.05

Expedition Sternenhimmel

18.05 - 19.00

Die Karibik

19.00 - 19.45

ARTE Journal

19.45 - 20.05

28 minutes

20.05 - 20.55

Novecento

20.55 - 2.05
 

Die schwarzen Brüder

2.05 - 3.40

ARTE Journal

3.40 - 4.05

Nachtprogramma's

4.05 - 5.59
 

Le 6/8

6.00 - 8.00

Le 8/9

8.00 - 9.00

C'est vous qui le dites

9.00 - 10.30

On n'est pas des pigeons

10.30 - 11.25

Demain nous appartient

11.25 - 12.00

The Young and the Restless

12.00 - 12.55

Nieuws - Weer

12.55 - 13.35

Affaire conclue

13.35 - 14.25

Marple

14.25 - 16.10

Tout le monde veut prendre sa place

16.10 - 16.55

Demain nous appartient

16.55 - 17.35

Les associés

17.35 - 18.30

On n'est pas des pigeons

18.30 - 19.30

Nieuws - Weer

19.30 - 20.10

L'agenda ciné

20.10 - 20.25

Collateral Beauty

20.25 - 22.10

Concussion

22.10 - 0.15
 

Les Belges du bout du monde

0.15 - 0.40

On n'est pas des pigeons

0.40 - 1.45

Nieuws - Weer

1.45 - 2.25

Nachtprogramma's

2.25 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 8.00

Fit tonic

8.00 - 8.25

Fit tonic

8.25 - 8.55

A Christmas Tail

8.55 - 10.20

Si près de chez vous

10.20 - 10.50

Si près de chez vous

10.50 - 11.20

Si près de chez vous

11.20 - 11.45

Si près de chez vous

11.45 - 12.15

Max et Vénus

12.15 - 13.00

Plus belle la vie

13.00 - 13.30

Plus belle la vie

13.30 - 14.00

Christmas In Homestead

14.00 - 15.35

The Santa Incident

15.35 - 17.05

Le meilleur de l'humour express

17.05 - 17.40

Bienvenue chez nous

17.40 - 18.35

Max et Vénus

18.35 - 19.25

Plus belle la vie

19.25 - 20.05

20:02

20.05 - 20.30

La Tribune

20.30 - 22.30

Vews

22.30 - 23.00

300: Rise of an Empire

23.00 - 0.45
 

Nachtprogramma's

0.45 - 5.59
 

Bel RTL

6.00 - 8.40

Televerkoop

8.40 - 12.10

Martin Bonheur

12.10 - 12.25

Un si grand soleil

12.25 - 13.00

Nieuws - Weer

13.00 - 13.40

The Christmas Parade

13.40 - 15.20

Un trésor dans votre maison

15.20 - 16.20

Martin Bonheur

Chasseurs d'appart'

16.25 - 17.25

Objectif Top Chef

17.25 - 18.30

Septante et un

18.30 - 19.00

Nieuws - Weer

19.00 - 19.45

Images à l'appui

19.45 - 20.15

Le meilleur pâtissier, les professionnels

20.15 - 22.30

La cerise sur le gâteau

22.30 - 22.40

Le meilleur pâtissier, les secrets des professionnels

22.40 - 23.40

Martin Bonheur

23.40 - 23.50

Nieuws

23.50 - 0.35
 

Jeux de nuit

0.35 - 2.20

Nachtlus

2.20 - 5.00

Bel RTL

5.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.25

Kinderprogramma's

6.25 - 8.40

Televerkoop

8.40 - 9.40

Luna Park

9.40 - 10.40

Televerkoop

10.40 - 12.10

Televerkoop

12.10 - 16.00

CSI: Crime Scene Investigation

16.00 - 16.50

Suits

16.50 - 17.40

Bones

17.40 - 18.25

Bones

18.25 - 19.10

CSI: Crime Scene Investigation

19.10 - 20.00

Battle Los Angeles

20.00 - 22.05

252 : Seizonsha Ari

22.05 - 23.45

Televerkoop

23.45 - 5.00
 

Nieuws

5.00 - 5.30

Televerkoop

5.30 - 5.59
 

Nieuws

6.00 - 6.20

L'invité

6.20 - 6.30

Nieuws

6.30 - 6.50

L'invité

6.50 - 7.00

Le journal de Radio-Canada

7.00 - 7.30

Télématin

7.30 - 8.00

Télématin

8.00 - 8.30

Nieuws

8.30 - 8.45

Jardins et loisirs

8.45 - 9.15

Itineris

9.15 - 9.30

Suisse focus

9.30 - 10.00

Internationales

10.00 - 10.50

Matière grise express

10.50 - 11.00

Nieuws

11.00 - 11.15

Tout le monde veut prendre sa place

11.15 - 12.00

Épicerie fine - Terroirs gourmands

12.00 - 12.25

Le jardin extraordinaire

12.25 - 12.55

Questions pour un champion

12.55 - 13.30

Nieuws RTBF

13.30 - 14.05

Paris

14.05 - 14.50

Paris

14.50 - 15.35

Bonaparte, côté noir

15.35 - 16.35

Les merveilles du patrimoine français

16.35 - 16.50

Mise au point

16.50 - 17.40

Le tour de Chine d'Oliver

17.40 - 17.50

Parents mode d'emploi

17.50 - 18.00

64', le monde en français

18.00 - 18.20

Economisch nieuws

18.20 - 18.30

64', le monde en français

18.30 - 18.50

L'invité

18.50 - 19.00

64', l'essentiel

Pardonnez-moi

19.05 - 19.20

Itineris

19.20 - 19.40

Tout le monde veut prendre sa place

19.40 - 20.30

Nieuws France 2

20.30 - 21.00

Une chambre en ville

21.00 - 22.35

Nieuws (RTS)

22.35 - 23.05

Mobile Étoile

23.05 - 1.05
 

Nieuws (Afrika)

1.05 - 1.40

Temps présent

1.40 - 2.30

Tendance XXI

2.30 - 3.00

Nachtprogramma's

3.00 - 5.59
 

Morgenmagazin

6.00 - 9.00

Nieuws

Live nach Neun

9.05 - 9.55

Meister des Alltags

9.55 - 10.25

Nieuws

Wer weiß denn sowas?

10.30 - 11.15

Wer weiß denn sowas?

11.15 - 12.00

Nieuws

12.00 - 12.15

Buffet

12.15 - 13.00

Mittagsmagazin

13.00 - 14.00

Nieuws

14.00 - 14.10

Rote Rosen

14.10 - 15.00

Nieuws

15.00 - 15.10

Sturm der Liebe

15.10 - 16.00

Nieuws

16.00 - 16.10

Verrückt nach Meer

16.10 - 17.00

Nieuws

17.00 - 17.15

Brisant

17.15 - 18.00

Wer weiß denn sowas?

18.00 - 18.50

Großstadtrevier

18.50 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.15

Geheimnisvolles Mittelmeer

20.15 - 21.00

Hart aber fair

21.00 - 22.15

Nieuws

22.15 - 22.45

Tesla unter Strom

22.45 - 23.30

Geheimnisvolle Orte

23.30 - 0.15
 

Nachtmagazin

0.15 - 0.35

Tatort

0.35 - 2.08

Nieuws

Hart aber fair

2.10 - 3.25

Geheimnisvolle Orte

3.25 - 4.10

Brisant

4.10 - 4.43

Nieuws

Tesla unter Strom

4.45 - 5.30

Morgenmagazin

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 9.05

Volle Kanne - Service täglich

9.05 - 10.30

Notruf Hafenkante

10.30 - 11.15

SOKO Stuttgart

11.15 - 12.00

Nieuws

12.00 - 12.10

drehscheibe

12.10 - 13.00

Mittagsmagazin

13.00 - 14.00

heute - in Deutschland

14.00 - 14.15

Die Küchenschlacht

14.15 - 15.05

Bares für Rares

15.05 - 16.00

heute - in Europa

16.00 - 16.10

Die Rosenheim-Cops

16.10 - 17.00

Nieuws

17.00 - 17.10

hallo deutschland

17.10 - 17.45

Leute heute

17.45 - 18.00

SOKO München

18.00 - 19.00

Nieuws

19.00 - 19.20

Weer

WISO

19.25 - 20.15

Schattengrund - Ein Harz-Thriller

20.15 - 21.45

Nieuws - Weer

21.45 - 22.15

Birkebeinerne

22.15 - 23.45

heute+

23.45 - 0.00
 

Global Family

0.00 - 1.30

Bares für Rares

1.30 - 2.25

Bares für Rares

2.25 - 3.15

Bares für Rares

3.15 - 4.10

Bares für Rares

4.10 - 5.00

hallo deutschland

5.00 - 5.30

Morgenmagazin

5.30 - 5.59
 

Erlebnisreisen

6.00 - 6.25

Tiere suchen ein Zuhause

6.25 - 7.20

Geen uitzending

dok' mal!

7.21 - 7.30

dok' mal!

7.30 - 7.40

dok' mal!

7.40 - 8.00

dok' mal!

dok' mal!

8.05 - 8.15

dok' mal!

Einfach und köstlich - Kochen mit Björn Freitag

8.20 - 8.50

Kochen mit Martina und Moritz

8.50 - 9.20

Land und lecker

9.20 - 10.05

Aktuelle Stunde

10.05 - 10.25

Westpol

10.25 - 10.55

Planet Wissen

10.55 - 11.55

Seehund, Puma & Co

11.55 - 12.45

WDR aktuell

12.45 - 13.15

Giraffe, Erdmännchen & Co

13.15 - 14.05

Rentnercops

14.05 - 14.55

Rentnercops

14.55 - 15.45

WDR aktuell

15.45 - 16.10

Hier und heute

16.10 - 18.00

WDR aktuell

18.00 - 18.15

Servicezeit

18.15 - 18.45

Aktuelle Stunde

18.45 - 19.30

Regionale programma's

19.30 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.15

Land und lecker

20.15 - 21.00

Land und lecker

21.00 - 21.45

WDR aktuell

21.45 - 22.10

WILDER WILDER WESTEN

22.10 - 22.55

Westart

22.55 - 23.35

Nuhr im Ersten

23.35 - 0.20
 

Sträters Männerhaushalt - Die schönsten Gespräche

0.20 - 1.20

Ich glaub' es hackt!

1.20 - 2.05

Erlebnisreisen

2.05 - 2.25

Regionale programma's

2.25 - 5.59
 

Verrückt nach Meer

6.00 - 6.50

Tagesschau vor 20 Jahren

6.50 - 7.05

Geen uitzending

¡Pregunta ya!

7.06 - 7.15

A Long Way to the White House - US Election 2016

7.15 - 7.30

Frage trifft Antwort

Frage trifft Antwort

...da will ich hin!

7.35 - 8.05

In aller Freundschaft

8.05 - 8.50

Eisbär, Affe & Co

8.50 - 9.40

Giraffe, Erdmännchen & Co

9.40 - 10.30

Im Bann der Jahreszeiten - Winter

10.30 - 11.15

Planet Wissen

11.15 - 12.15

Sag die Wahrheit

12.15 - 13.00

Quizduell-Olymp

13.00 - 13.45

Meister des Alltags

13.45 - 14.15

Eisenbahn-Romantik

14.15 - 14.45

Eisenbahn-Romantik

14.45 - 15.15

Über den Inseln Afrikas

15.15 - 16.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

Kaffee oder Tee?

16.05 - 17.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

Kaffee oder Tee?

17.05 - 18.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

18.00 - 18.10

Weer

Mensch Leute

18.15 - 18.45

Landesschau Rheinland-Pfalz

18.45 - 19.30

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

19.30 - 19.57

Weer

Nieuws

20.00 - 20.15

Kriminalreport Südwest

20.15 - 21.00

VW Käfer - Volkswagen für die Welt

21.00 - 21.45

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

21.45 - 22.00

Sag die Wahrheit

22.00 - 22.30

Die Montagsmaler

22.30 - 23.15

Meister des Alltags

23.15 - 23.45

Die Quiz-Helden - Wer kennt den Südwesten?

23.45 - 0.30
 

Gefragt - Gejagt

0.30 - 1.15

Stadt - Land - Quiz

1.15 - 2.00

Sag die Wahrheit

2.00 - 2.30

Die Montagsmaler

2.30 - 3.15

strassen stars

3.15 - 3.45

Dings vom Dach

3.45 - 4.30

Die Quiz-Helden - Wer kennt den Südwesten?

4.30 - 5.15

Stadt - Land - Quiz

5.15 - 5.59
 

CNN Newsroom

6.00 - 9.00

CNN Heroes: an All-star Tribute

9.00 - 11.00

New Day

11.00 - 12.00

CNN Talk

12.00 - 12.30

World Sport

12.30 - 13.00

News Stream (with World Sport)

13.00 - 14.00

First Move with Julia Chatterley

14.00 - 15.00

Connect The World With Becky Anderson

15.00 - 16.00

International Desk (with World Sport)

16.00 - 17.00

The Express

17.00 - 17.45

Marketplace Africa

17.45 - 18.00

Amanpour

18.00 - 19.00

The World Right Now with Hala Gorani

19.00 - 20.00

Quest Means Business

20.00 - 21.00

The Lead with Jake Tapper

21.00 - 22.00

CNN Today

22.00 - 22.30

World Sport

22.30 - 23.00

CNN Today (with World Sport)

23.00 - 0.00
 

CNN Today (with World Sport)

0.00 - 1.00

Anderson Cooper 360

1.00 - 2.00

Cuomo Prime Time

2.00 - 3.00

CNN Tonight with Don Lemon

3.00 - 4.00

Amanpour

4.00 - 5.00

CNN Newsroom (with World Sport)

5.00 - 5.59
 

Parlementaire rubriek

6.00 - 6.30

Nieuws

6.30 - 6.45

Geen uitzending

6.45 - 6.55

Parlementaire rubriek

Nieuws

7.00 - 7.30

TG 1 L.I.S.A4882742

7.30 - 8.00

Nieuws

8.00 - 9.00

Nieuws

9.00 - 9.30

Nieuws

9.30 - 9.55

Nieuws

Storie italiane

10.00 - 11.30

La prova del cuoco

11.30 - 13.30

Nieuws

13.30 - 14.00

Vieni da me

14.00 - 15.30

Il paradiso delle signore

15.30 - 16.20

Nieuws

16.20 - 16.30

Economische rubriek

16.30 - 16.40

La vita in diretta

16.40 - 18.45

L'Eredità

18.45 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.30

Soliti Ignoti - Il Ritorno

20.30 - 21.25

Nero a metà

21.25 - 22.30

Nero a metà

22.30 - 23.35

Che fuori tempo che fa

23.35 - 0.45
 

Nieuws - Weer

0.45 - 1.20

Sottovoce

1.20 - 1.50

Italiani

1.50 - 2.45

Cinematografo

2.45 - 3.40

Da da da

3.40 - 4.20

Food Markets: profumi e sapori a km 0

4.20 - 5.15

Nieuws

5.15 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.30

Nieuws - Weer

6.30 - 8.25

Los desayunos de TVE

8.25 - 10.00

La mañana

10.00 - 12.25

Más desayunos

12.25 - 13.20

Torres en la cocina

13.20 - 13.55

Aquí la tierra

13.55 - 14.30

Corazón

14.30 - 15.00

Nieuws - Weer

15.00 - 16.10

Saber y ganar

16.10 - 16.50

Servir y proteger

16.50 - 17.50

Acacias 38

17.50 - 18.40

Centro médico

18.40 - 19.20

España directo

19.20 - 20.30

Aquí la tierra

20.30 - 21.00

Nieuws - Weer

21.00 - 22.10

Lo siguiente

22.10 - 22.45

Estoy vivo

22.45 - 23.55

Trabajo temporal

23.55 - 0.45
 

Resúmenes Academia OT 2018

0.45 - 1.30

Ese programa del que usted me habla

1.30 - 2.00

La noche en 24 horas

2.00 - 4.00

Nachtprogramma's

4.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.30

Passe-vite

6.30 - 6.55

De Garde van Gert

6.55 - 7.30

De Garde van Gert

7.30 - 8.00

De Chalet, 3 Chefs, Een feest

8.00 - 8.45

Comfort Food

8.45 - 9.05

Gezellige Gezonde Goesting: het boek - the making of

Pasta & Risotto

9.10 - 9.30

Likoké on Tour

9.30 - 9.45

Sean's Kitchen

9.45 - 10.20

Winters Grillen

10.20 - 10.40

De Chalet, 3 Chefs, Een feest

10.40 - 11.30

De Chalet, 3 Chefs, Een feest

11.30 - 12.20

Roger van Damme - Goud

12.20 - 12.40

Het Weekmenu

12.40 - 13.25

A la carte

13.25 - 13.55

Toasted on wheels!

13.55 - 14.20

Comfort Food

14.20 - 14.40

De Chalet, 3 Chefs, Een feest

14.40 - 15.30

Likoké on Tour

15.30 - 15.50

Soep!

15.50 - 16.10

Soep!

16.10 - 16.30

Pasta & Risotto

16.30 - 16.50

Pasta & Risotto

16.50 - 17.10

Het Perfecte Feestmenu van Roger Van Damme

17.10 - 18.10

Comfort Food

18.10 - 18.35

Het Perfecte Feestmenu

18.35 - 19.10

Winters Grillen

19.10 - 19.25

Roger van Damme - Goud

19.25 - 19.45

Vietnjam, met Quyên

19.45 - 20.10

Toasted on wheels!

20.10 - 20.40

De Garde van Gert

20.40 - 21.15

Het feestmenu van...

21.15 - 22.15

Roger van Damme - Goud

22.15 - 22.40

Het Perfecte Feestmenu

22.40 - 23.10

De Garde van Gert

23.10 - 23.45

Comfort Food

23.45 - 0.10
 

De Gastentafel

0.10 - 1.00

Sean's Kitchen

1.00 - 1.40

Het feestmenu van...

1.40 - 2.40

Likoké on Tour

2.40 - 3.00

Roger van Damme - Goud

3.00 - 3.15

Het Perfecte Feestmenu

3.15 - 3.40

De Garde van Gert

3.40 - 4.10

Comfort Food

4.10 - 4.25

De Gastentafel

4.25 - 5.05

Sean's Kitchen

5.05 - 5.30

Het feestmenu van...

5.30 - 5.59
 

Nog Even Soezen

6.00 - 7.00

De Ontbijtshow

7.00 - 10.00

Al-1-maar-hits

10.00 - 11.00

Aperitief

11.00 - 12.00

Smakelijk

12.00 - 13.00

Al-1-maar-hits

13.00 - 15.00

Sonja Kimpen

15.00 - 15.10

Al-1-maar-hits

15.10 - 17.00

Hartelijke 10

17.00 - 18.00

MENT Vandaag

18.00 - 19.00

Vita Bella

19.00 - 20.00

MENT op Zondag

20.00 - 21.00

Bucket List

21.00 - 22.00

Hartelijke 10

22.00 - 23.00

MENT Vandaag

23.00 - 0.00
 

De Ontbijtshow

0.00 - 3.00

Nog Even Soezen

3.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.10

Eclips TV Op Stap

7.10 - 7.35

Eclips Groentips

7.35 - 8.00

Eclips TV Rolkrant

8.00 - 10.00

Het Gebeurde Vandaag In...

Eclips TV In Beweging

10.05 - 10.20

Alfa Papa Tango

10.20 - 10.55

Eclips TV Op Stap

10.55 - 11.05

Aan Het Juiste Adres

11.05 - 11.45

Axel Nort

11.45 - 12.15

Eclips TV Op Stap

12.15 - 12.35

De dingen des levens

12.35 - 13.15

Eclips Retro

13.15 - 13.45

Eclips TV Op Stap

13.45 - 14.00

Wij, Heren van Zichem

14.00 - 15.00

De Boerenkrijg

15.00 - 15.30

Mooi En Meedogenloos

15.30 - 15.55

Eclips Retro

15.55 - 16.35

Historische Momenten

16.35 - 17.00

Aan Het Juiste Adres

17.00 - 17.40

De dingen des levens

17.40 - 18.20

Mooi En Meedogenloos

18.20 - 18.45

Eclips TV Op Stap

18.45 - 18.55

Portretten van een Natie

18.55 - 19.20

Aan Het Juiste Adres

19.20 - 20.00

De dingen des levens

20.00 - 20.40

Mooi En Meedogenloos

20.40 - 21.05

Aan Het Juiste Adres

21.05 - 21.45

Eclips TV Op Stap

21.45 - 22.05

Eclips Retro

22.05 - 23.15

Historische Momenten

23.15 - 23.40

Eclips TV Op Stap

23.40 - 23.50

Portretten van een Natie

23.50 - 0.15
 

Aan Het Juiste Adres

0.15 - 0.55

Eclips TV Op Stap

0.55 - 1.15

Eclips Retro

1.15 - 2.25

Historische Momenten

2.25 - 2.50

Eclips TV Op Stap

2.50 - 3.00

Portretten van een Natie

3.00 - 3.25

Eclips TV Op Stap

3.25 - 3.45

Eclips Retro

3.45 - 5.00

Historische Momenten

5.00 - 5.25

Eclips TV Op Stap

5.25 - 5.35

Portretten van een Natie

5.35 - 5.59
 

Alaska - The Last Frontier

6.00 - 6.45

Deadliest Catch

6.45 - 7.30

What Could Possibly Go Wrong?

7.30 - 8.15

Kindig Customs

8.15 - 9.00

Wicked Inventions

9.00 - 9.25

Dual Survival

9.25 - 10.15

Railroad Alaska

10.15 - 11.05

Alaskan Bush People

11.05 - 11.55

River Monsters

11.55 - 12.45

Blue Hole

12.45 - 13.40

How It's Made

13.40 - 14.05

How It's Made

14.05 - 14.35

Junkyard Empire

14.35 - 15.30

Mythbusters

15.30 - 16.25

Treehouse Masters

16.25 - 17.20

Wheeler Dealers

17.20 - 18.15

Salvage Dawgs

18.15 - 18.40

Salvage Hunters

18.40 - 19.35

Dirty Money

19.35 - 20.00

Dirty Money

20.00 - 20.30

Gold Rush

20.30 - 21.25

Alaska

21.25 - 22.20

The Last Alaskans

22.20 - 23.10

You Have Been Warned

23.10 - 0.00
 

Fast N' Loud

0.00 - 0.50

How It's Made

0.50 - 1.15

Alaska - The Last Frontier

1.15 - 2.05

Gold Rush

2.05 - 2.55

Alaska

2.55 - 3.45

Tanked

3.45 - 4.30

Gold Rush

4.30 - 5.15

Outback Truckers

5.15 - 5.59
 

Alaska - The Last Frontier

6.00 - 6.45

Deadliest Catch

6.45 - 7.40

What Could Possibly Go Wrong?

7.40 - 8.35

Kindig Customs

8.35 - 9.30

Railroad Alaska

9.30 - 10.25

Alaskan Bush People

10.25 - 11.20

River Monsters

11.20 - 12.15

Blue Hole

12.15 - 13.10

How It's Made

13.10 - 13.35

How It's Made

13.35 - 14.05

Junkyard Empire

14.05 - 15.00

Mythbusters

15.00 - 16.00

Treehouse Masters

16.00 - 17.00

Wheeler Dealers

17.00 - 18.00

Salvage Dawgs

18.00 - 18.30

Salvage Hunters

18.30 - 19.30

Dirty Money

19.30 - 20.00

Dirty Money

20.00 - 20.30

Gold Rush

20.30 - 21.30

Alaska

21.30 - 22.30

The Last Alaskans

22.30 - 23.30

Fast N' Loud

23.30 - 0.30
 

Alaska - The Last Frontier

0.30 - 1.30

How It's Made

1.30 - 2.00

Gold Rush

2.00 - 2.50

Alaska

2.50 - 3.40

Tanked

3.40 - 4.30

Gold Rush

4.30 - 5.15

Outback Truckers

5.15 - 5.59
 

Doomsday Preppers

6.00 - 6.45

Doomsday Preppers

6.45 - 7.30

Live Free Or Die

7.30 - 8.15

Science Of Stupid

8.15 - 8.45

Cesar To The Rescue

8.45 - 9.25

Cesar To The Rescue

9.25 - 10.15

Fish Tank Kings

10.15 - 11.10

Fish Tank Kings

11.10 - 12.05

Storage Wars Canada

12.05 - 12.35

Storage Wars Canada

12.35 - 13.05

Car SOS

13.05 - 13.55

Car SOS

13.55 - 14.50

Big, Bigger, Biggest

14.50 - 15.40

Big Fix Alaska

15.40 - 16.35

Air Crash Investigation

16.35 - 17.30

Air Crash Investigation

17.30 - 18.25

The Incredible Dr. Pol

18.25 - 19.15

The Incredible Dr. Pol

19.15 - 20.05

Air Crash Investigation

20.05 - 21.00

Drain The Oceans

21.00 - 22.00

Michael Palin in North Korea

22.00 - 22.50

Drugs Inc

22.50 - 23.45

Air Crash Investigation

23.45 - 0.35
 

Nazi Megastructures

0.35 - 1.30

Drugs Inc

1.30 - 2.15

Air Crash Investigation

2.15 - 3.00

Airport Security Colombia

3.00 - 3.45

Locked Up Abroad

3.45 - 4.30

Science Of Stupid

4.30 - 4.50

Science Of Stupid

4.50 - 5.15

Storage Wars Canada

5.15 - 5.59
 

Vet on the Loose

6.00 - 6.25

Wild Africa: Rivers Of Life

6.25 - 7.15

Animal Cops Houston: Exodus

7.15 - 8.10

The Crocodile Hunter: Best Of Steve Irwin: Search For The Super Croc

8.10 - 9.05

Crikey! It's the Irwins: It's A Baby Giraffe!

9.05 - 10.00

Wildest Middle East: Jordan

10.00 - 10.55

Pit Bulls & Parolees: Mission of Mercy

10.55 - 11.50

Jaws Comes Home: Return of the Great Whites

11.50 - 12.45

Groomer Has It: Chow Time

12.45 - 13.40

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet: A Little Miracle

13.40 - 14.35

Monsters Inside Me: My Vacation from Hell

14.35 - 15.30

Wild Africa: Rivers Of Life

15.30 - 16.25

Animal Cops Houston: Mother

16.25 - 17.20

Return Of The Great White Serial Killer

17.20 - 18.15

Monsters Inside Me: Something Is Eating My Baby

18.15 - 19.10

Devoured: Man-Eating Super Snake Returns

19.10 - 20.05

Wildest Middle East: Egypt

20.05 - 21.00

I Was Prey: A Christmas Miracle

21.00 - 21.55

Pit Bulls & Parolees: Devastation

21.55 - 22.50

Monsters Inside Me: Something Is Eating My Baby

22.50 - 23.45

Devoured: Man-Eating Super Snake Returns

23.45 - 0.40
 

I Was Prey: A Christmas Miracle

0.40 - 1.35

Return Of The Great White Serial Killer

1.35 - 2.25

Monsters Inside Me: Something Is Eating My Baby

2.25 - 3.15

Devoured: Man-Eating Super Snake Returns

3.15 - 4.00

Wildest Middle East: Egypt

4.00 - 4.50

Pit Bulls & Parolees: Devastation

4.50 - 5.35

Vet on the Loose

5.35 - 5.59
 

VICE

6.00 - 6.30

VICE

6.30 - 7.00

Beerland

7.00 - 7.25

Beerland

7.25 - 7.50

Most Expensivest

7.50 - 8.15

Most Expensivest

8.15 - 8.40

VICE World of Sports

8.40 - 9.05

VICE World of Sports

9.05 - 9.30

VICE World of Sports

9.30 - 9.55

VICE World of Sports

9.55 - 10.20

VICE

10.20 - 10.50

VICE

10.50 - 11.20

Beerland

11.20 - 11.45

Beerland

11.45 - 12.10

Most Expensivest

12.10 - 12.35

Most Expensivest

12.35 - 13.05

It's Suppertime!

13.05 - 13.30

Archer

13.30 - 13.55

Archer

13.55 - 14.20

VICE

14.20 - 14.50

VICE

14.50 - 15.25

Beerland

15.25 - 15.50

Beerland

15.50 - 16.15

Most Expensivest

16.15 - 16.40

Most Expensivest

16.40 - 17.10

Archer

17.10 - 17.35

Archer

17.35 - 18.05

Beerland

18.05 - 18.30

Beerland

18.30 - 19.00

F*ck That's Delicious

19.00 - 19.25

F*ck That's Delicious

19.25 - 19.55

VICE

19.55 - 20.30

Spirited Away

20.30 - 22.50

Hate Thy Neighbour

22.50 - 23.45

Hate Thy Neighbour

23.45 - 0.40
 

Teenage Exorcists

0.40 - 1.05

Beerland

1.05 - 1.30

Beerland

1.30 - 1.55

Most Expensivest

1.55 - 2.20

Most Expensivest

2.20 - 2.45

F*ck That's Delicious

2.45 - 3.10

F*ck That's Delicious

3.10 - 3.35

Beerland

3.35 - 4.00

Beerland

4.00 - 4.25

I Love My Muslim

4.25 - 5.30

VICE

5.30 - 5.59
 

The Wake Up Club

6.00 - 7.00

Seven Eleven

7.00 - 8.00

MTV's Top 10 Hot & Happening

8.00 - 9.00

Then vs Now

9.00 - 10.00

My Super Sweet 16

10.00 - 10.25

Real World/Road Rules Challenge

10.25 - 11.10

16 and Pregnant

11.10 - 12.05

16 and Pregnant

12.05 - 13.00

16 and Pregnant

13.00 - 13.50

Catfish: The TV Show

13.50 - 14.45

Catfish: The TV Show

14.45 - 15.30

Teen Mom OG

15.30 - 16.20

Teen Mom OG

16.20 - 17.05

Teen Mom OG

17.05 - 18.00

Million Dollar Baby

18.00 - 18.55

Catfish: The TV Show

18.55 - 19.50

Catfish: The TV Show

19.50 - 20.40

Ex On The Beach - Double Dutch

20.40 - 21.30

Ex On The Beach - Double Dutch

21.30 - 22.25

Ridiculousness

22.25 - 22.50

Ridiculousness

22.50 - 23.20

Ridiculousness

23.20 - 23.45

Ridiculousness

23.45 - 0.15
 

Ridiculousness

0.15 - 0.40

Ridiculousness

0.40 - 1.05

Ridiculousness

1.05 - 1.30

Ridiculousness

1.30 - 2.00

Music Television

2.00 - 6.00
 

The Daily Show

6.00 - 6.25

The Daily Show

6.25 - 6.45

The Daily Show

6.45 - 7.05

The Daily Show

7.05 - 7.30

The Daily Show

7.30 - 7.50

The Daily Show

7.50 - 8.15

Real Husbands of Hollywood

8.15 - 8.40

Real Husbands of Hollywood

8.40 - 9.00

Kevin Can Wait

9.00 - 9.20

Are We There Yet?

9.20 - 9.45

Are We There Yet?

9.45 - 10.05

Real Husbands of Hollywood

10.05 - 10.30

Real Husbands of Hollywood

10.30 - 10.55

The Middle

10.55 - 11.15

The Middle

11.15 - 11.35

Are We There Yet?

11.35 - 11.55

Are We There Yet?

11.55 - 12.15

Real Husbands of Hollywood

12.15 - 12.40

Real Husbands of Hollywood

12.40 - 13.00

Kevin Can Wait

13.00 - 13.25

South Park

13.25 - 13.50

South Park

13.50 - 14.10

The Goldbergs

14.10 - 14.35

The Goldbergs

14.35 - 14.55

The Middle

14.55 - 15.20

The Middle

15.20 - 15.40

South Park

15.40 - 16.00

South Park

16.00 - 16.25

South Park

16.25 - 16.50

South Park

16.50 - 17.10

The Goldbergs

17.10 - 17.35

The Goldbergs

17.35 - 18.00

Are We There Yet?

18.00 - 18.20

Are We There Yet?

18.20 - 18.45

Kevin Can Wait

18.45 - 19.05

South Park

19.05 - 19.30

The Middle

19.30 - 19.55

The Middle

19.55 - 20.20

Adventure Time

Adventure Time

20.25 - 20.40

South Park

20.40 - 21.05

South Park

21.05 - 21.30

South Park

21.30 - 22.00

Comedy Central Roast

22.00 - 23.15

The Goldbergs

23.15 - 23.35

The Goldbergs

23.35 - 0.00
 

The Middle

0.00 - 0.20

The Middle

0.20 - 0.40

Workaholics

0.40 - 1.00

Workaholics

1.00 - 1.20

This Is Not Happening

1.20 - 1.35

South Park

1.35 - 2.00

South Park

2.00 - 2.25

Workaholics

2.25 - 2.45

This Is Not Happening

2.45 - 3.05

Workaholics

3.05 - 3.25

Workaholics

3.25 - 3.45

This Is Not Happening

3.45 - 4.05

Workaholics

4.05 - 4.25

Workaholics

4.25 - 4.45

This Is Not Happening

4.45 - 5.10

The Daily Show

5.10 - 5.30

South Park

5.30 - 6.00
 

Rusty Rivets

6.00 - 6.25

Blaze en de Monsterwielen

6.25 - 6.50

Paw Patrol

6.50 - 7.00

Huize Herrie

7.00 - 7.20

Henry Danger

7.20 - 7.45

Henry Danger

7.45 - 8.15

De Thundermans

8.15 - 8.45

Orange Carpet

Paw Patrol

8.50 - 9.10

Top Wing

9.10 - 9.35

Blaze en de Monsterwielen

9.35 - 10.05

Wallykazam!

10.05 - 10.35

Kiva Kan Het!

10.35 - 10.45

Dirk Scheele

10.45 - 10.55

Een Dag Met Henry En...

Een Dag Met Henry En...

Sunny Day

11.05 - 11.35

Nella and the Princess Knight

11.35 - 11.55

Shimmer & Shine

11.55 - 12.20

Huize Herrie

12.20 - 12.50

Broodschappers

12.50 - 13.10

Broodschappers

13.10 - 13.40

School of Rock

13.40 - 14.00

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

14.00 - 14.25

Game Shakers

14.25 - 14.55

Henry Danger

14.55 - 15.20

Welkom in de Wayne Toren

15.20 - 15.40

Barbie - Life in the Dreamhouse

15.40 - 16.05

Alvinnn!!! en de Chipmunks

16.05 - 16.30

Huize Herrie

16.30 - 16.50

Orange Carpet

16.50 - 17.00

Selma's Sage: Een Magisch Kerstverhaal

17.00 - 17.20

Selma's Sage: Een Magisch Kerstverhaal

17.20 - 17.40

Ik Ben Frankie

17.40 - 18.05

De Thundermans

18.05 - 18.30

Henry Danger

18.30 - 18.55

Henry Danger

18.55 - 19.25

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

19.25 - 19.55

Droomkamers

19.55 - 20.20

iCarly

20.20 - 20.50

SpongeBob SquarePants

20.50 - 21.05

Geen uitzending

Ink Master

21.06 - 22.00

Ink Master

22.00 - 22.50

Ink Master

22.50 - 23.35

Ink Master

23.35 - 0.20
 

Ghost Adventures

0.20 - 1.05

Bar Rescue

1.05 - 1.55

Bar Rescue

1.55 - 2.35

Face Off

2.35 - 3.15

Ghost Adventures

3.15 - 3.55

Bar Rescue

3.55 - 4.35

Lip Sync Battle

4.35 - 5.00

Dora

5.00 - 5.20

Peppa Pig

Zack & Quack

5.25 - 5.35

Zack & Quack

5.35 - 5.50

Rusty Rivets

5.50 - 6.00
 

Sabrina: Secrets Of A Teenage Witch

6.00 - 6.25

Tangled: The Series S2 Shorts

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

6.30 - 7.00

Andi Mack

7.00 - 7.25

Elena van Avalor

Summer Camp

7.30 - 8.00

Vampirina

8.00 - 8.12

Vampirina

8.12 - 8.30

Puppy Dog Pals

8.30 - 8.42

Puppy Dog Pals

8.42 - 9.00

De Leeuwenwacht

9.00 - 9.30

Mickey And The Roadster Racers

9.30 - 9.42

Mickey And The Roadster Racers

9.42 - 10.00

PJ Masks: Pyjamahelden

10.00 - 10.30

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

10.30 - 10.55

De Psammy Show

10.55 - 11.07

De Psammy Show

11.07 - 11.25

Hotel Transylvania

11.25 - 11.37

Hotel Transylvania

11.37 - 11.55

Just Like Me

11.55 - 12.10

Stuck In The Middle

12.10 - 12.40

Andi Mack

12.40 - 13.05

Tangled: The Series S2 Shorts

K.C. Undercover

13.10 - 13.30

Alex & Co

13.30 - 13.55

Disney The Lodge

13.55 - 14.20

Sabrina: Secrets Of A Teenage Witch

14.20 - 14.45

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

14.45 - 15.10

De Psammy Show

15.10 - 15.22

De Psammy Show

15.22 - 15.35

De Psammy Show

15.35 - 15.50

Milo Murphy's Wet

15.50 - 16.02

Milo Murphy's Wet

16.02 - 16.15

Milo Murphy's Wet

16.15 - 16.30

Phineas And Ferb

16.30 - 16.42

Phineas And Ferb

16.42 - 16.55

Phineas And Ferb

16.55 - 17.10

Hotel Transylvania

17.10 - 17.22

Hotel Transylvania

17.22 - 17.35

Hotel Transylvania

17.35 - 17.50

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

17.50 - 18.20

Elena van Avalor

18.20 - 18.30

Jessie

18.30 - 19.00

Jessie

19.00 - 19.30

K.C. Undercover

19.30 - 20.00

Andi Mack

20.00 - 20.30

De Middelste van 7

20.30 - 21.00

De Psammy Show

21.00 - 21.12

De Psammy Show

21.12 - 21.30

Mickey Mouse

Chez Remy: Samen Fit

21.35 - 21.50

Chez Remy: Samen Fit

21.50 - 22.00

Just Like Me

22.00 - 22.12

Just Like Me

22.12 - 22.30

Violetta

22.30 - 23.15

The Lodge

Alex & Co

23.20 - 23.50

Just Like Me

23.50 - 0.19
 

Evermoor Chronicles

0.19 - 0.41

Jonge Garde

0.41 - 0.53

Jonge Garde

0.53 - 1.10

Alex & Co

1.10 - 1.35

Disney The Lodge

1.35 - 2.00

Evermoor Chronicles

2.00 - 2.22

Jonge Garde

2.22 - 2.34

Jonge Garde

2.34 - 2.46

Alex & Co

2.46 - 3.08

Just Like Me

3.08 - 3.20

Just Like Me

3.20 - 3.31

Wolfblood

3.31 - 3.56

Evermoor Chronicles

3.56 - 4.18

Jonge Garde

4.18 - 4.30

Jonge Garde

4.30 - 4.42

Alex & Co

4.42 - 5.04

Just Like Me

5.04 - 5.16

Just Like Me

5.16 - 5.27

Just Like Me

5.27 - 5.39

Alex & Co

5.39 - 5.59
 

Ben 10

6.00 - 6.10

Ben 10

6.10 - 6.30

De Powerpuff Girls

6.30 - 6.40

De Powerpuff Girls

6.40 - 6.55

Unikitty

6.55 - 7.05

Unikitty

7.05 - 7.25

Teen Titans Go!

7.25 - 7.34

Teen Titans Go!

7.34 - 7.55

De Wonderlijke Wereld van Gumball

7.55 - 8.05

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.05 - 8.25

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.25 - 8.35

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.35 - 8.50

Wat Beren Leren

8.50 - 9.00

Wat Beren Leren

9.00 - 9.20

Craig van de Kreek

9.20 - 9.30

Craig van de Kreek

9.30 - 9.50

Het Regent Gehaktballen

9.50 - 10.00

Het Regent Gehaktballen

10.00 - 10.20

Teen Titans Go!

10.20 - 10.29

Teen Titans Go!

10.29 - 10.45

Teen Titans Go!

10.45 - 10.54

Teen Titans Go!

10.54 - 11.10

Het Regent Gehaktballen

11.10 - 11.20

Het Regent Gehaktballen

11.20 - 11.35

Het Regent Gehaktballen

11.35 - 11.45

Het Regent Gehaktballen

11.45 - 12.05

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.05 - 12.15

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.15 - 12.35

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.35 - 12.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.45 - 13.05

Clarence

13.05 - 13.15

Clarence

13.15 - 13.30

Wat Beren Leren

13.30 - 13.40

Wat Beren Leren

13.40 - 13.55

Craig van de Kreek

13.55 - 14.05

Craig van de Kreek

14.05 - 14.20

Piggy Tales

Piggy Tales

Piggy Tales

Angry Birds Blues

Angry Birds Blues

Piggy Tales

Piggy Tales

14.34 - 14.44

Angry Birds

14.44 - 14.55

Teen Titans Go!

14.55 - 15.05

Teen Titans Go!

15.05 - 15.20

Teen Titans Go!

15.20 - 15.29

Teen Titans Go!

15.29 - 15.50

Het Regent Gehaktballen

15.50 - 16.01

Het Regent Gehaktballen

16.01 - 16.15

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.15 - 16.25

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.25 - 16.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.45 - 16.55

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.55 - 17.10

Craig van de Kreek

17.10 - 17.20

Craig van de Kreek

17.20 - 17.35

Teen Titans Go!

17.35 - 17.45

Teen Titans Go!

17.45 - 18.00

Unikitty

18.00 - 18.10

Unikitty

18.10 - 18.30

De Wonderlijke Wereld van Gumball

18.30 - 18.40

De Wonderlijke Wereld van Gumball

18.40 - 18.55

De Wonderlijke Wereld van Gumball

18.55 - 19.10

Zomer Kamp Eiland

19.10 - 19.20

Zomer Kamp Eiland

19.20 - 19.40

Zomer Kamp Eiland

19.40 - 19.50

Zomer Kamp Eiland

19.50 - 20.10

De Powerpuff Girls

20.10 - 20.20

De Powerpuff Girls

20.20 - 20.35

Ben 10

20.35 - 20.46

Ben 10

20.46 - 21.00

Steven Universe

21.00 - 21.10

Steven Universe

21.10 - 21.30

Tijd voor Avontuur

21.30 - 21.40

Tijd voor Avontuur

21.40 - 21.55

Ome Opa

21.55 - 22.05

Ome Opa

22.05 - 22.15

Ome Opa

22.15 - 22.25

Ome Opa

22.25 - 22.35

Ome Opa

22.35 - 22.45

Ome Opa

22.45 - 23.00

Wat Beren Leren

23.00 - 23.11

Wat Beren Leren

23.11 - 23.20

Wat Beren Leren

23.20 - 23.30

Wat Beren Leren

23.30 - 23.40

Wat Beren Leren

23.40 - 23.50

Wat Beren Leren

23.50 - 0.00
 

Wat Beren Leren

0.00 - 0.10

Wat Beren Leren

0.10 - 0.20

De Powerpuff Girls

0.20 - 0.30

De Powerpuff Girls

0.30 - 0.45

De Powerpuff Girls

0.45 - 0.55

De Powerpuff Girls

0.55 - 1.05

De Powerpuff Girls

1.05 - 1.15

De Powerpuff Girls

1.15 - 1.30

Ome Opa

1.30 - 1.40

Ome Opa

1.40 - 1.50

Ome Opa

1.50 - 2.00

Ome Opa

2.00 - 2.15

Ome Opa

2.15 - 2.25

Ome Opa

2.25 - 2.35

Wat Beren Leren

2.35 - 2.46

Wat Beren Leren

2.46 - 3.00

Wat Beren Leren

3.00 - 3.11

Wat Beren Leren

3.11 - 3.20

Wat Beren Leren

3.20 - 3.31

Wat Beren Leren

3.31 - 3.40

De Powerpuff Girls

3.40 - 3.50

De Powerpuff Girls

3.50 - 4.05

De Powerpuff Girls

4.05 - 4.15

De Powerpuff Girls

4.15 - 4.25

De Powerpuff Girls

4.25 - 4.35

De Powerpuff Girls

4.35 - 4.50

De Wonderlijke Wereld van Gumball

4.50 - 5.00

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.00 - 5.10

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.10 - 5.20

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.20 - 5.35

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.35 - 5.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.45 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.30

Biatlon - World Cup in Slovenië

6.30 - 7.00

Biatlon - World Cup in Slovenië

7.00 - 7.30

Alpineskiën - World Cup in Frankrijk

7.30 - 8.00

Alpineskiën - World Cup in Frankrijk

8.00 - 8.30

Voetbal - Major League Soccer in de VS

8.30 - 10.00

Olympische Spelen - Home of the Olympics

10.00 - 11.00

Olympische Spelen - Home of the Olympics

11.00 - 11.45

Biatlon - World Cup in Slovenië

11.45 - 12.15

Biatlon - World Cup in Slovenië

12.15 - 12.50

Snooker - UK Championship in York

12.50 - 13.45

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

13.45 - 18.45

Paardensport - Rolex Grand Slam in Geneve

18.45 - 19.40

Nieuws - Bulletin

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

19.45 - 23.55

Nieuws - Bulletin

 

Alpineskiën - World Cup in Frankrijk

0.00 - 0.30

Biatlon - World Cup in Slovenië

0.30 - 1.00

Biatlon - World Cup in Slovenië

1.00 - 1.25

Nieuws - Bulletin

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

1.30 - 3.00

Biatlon - World Cup in Slovenië

3.00 - 3.30

Biatlon - World Cup in Slovenië

3.30 - 4.00

Langlaufen - World Cup in Noorwegen

4.00 - 4.30

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

4.30 - 6.30
 

MEGA Fights

6.00 - 8.30

Ötztaler Cycle Marathon

8.30 - 9.00

Sportbeat

9.00 - 9.15

Pistemagazine

9.15 - 9.30

Ötztaler Cycle Marathon

9.30 - 10.00

Sportbeat

10.00 - 10.15

Pistemagazine

10.15 - 10.30

Ötztaler Cycle Marathon

10.30 - 11.00

Sportbeat

11.00 - 11.15

Pistemagazine

11.15 - 11.30

Ötztaler Cycle Marathon

11.30 - 12.00

Sportbeat

12.00 - 12.15

Pistemagazine

12.15 - 12.30

Ötztaler Cycle Marathon

12.30 - 13.00

Sportbeat

13.00 - 13.15

Pistemagazine

13.15 - 13.30

Ötztaler Cycle Marathon

13.30 - 14.00

Sportbeat

14.00 - 14.15

Pistemagazine

14.15 - 14.30

Ötztaler Cycle Marathon

14.30 - 15.00

Sportbeat

15.00 - 15.15

Pistemagazine

15.15 - 15.30

Ötztaler Cycle Marathon

15.30 - 16.00

Sportbeat

16.00 - 16.15

Pistemagazine

16.15 - 16.30

Ötztaler Cycle Marathon

16.30 - 17.00

Sportbeat

17.00 - 17.15

Pistemagazine

17.15 - 17.30

Ötztaler Cycle Marathon

17.30 - 18.00

MEGA Fights In 60

18.00 - 19.00

FIGHT SPORTS WCK

19.00 - 20.00

Greatest Classics

20.00 - 22.00

More MMA Mondays

22.00 - 23.00

FIGHT SPORTS MMA

23.00 - 0.00
 

MEGA Fights In 60

0.00 - 1.00

FIGHT SPORTS WCK

1.00 - 2.00

Greatest Classics

2.00 - 4.00

More MMA Mondays

4.00 - 5.00

FIGHT SPORTS MMA

5.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.40

Hoogvliegers: Stoffel Vandoorne

6.40 - 7.05

Chelsea FC - Manchester City

7.05 - 7.20

KRC Genk - KV Kortrijk

7.20 - 9.25

STVV - Standard Luik

9.25 - 11.30

KV Oostende - SC Lokeren

11.30 - 13.35

Excel Moeskroen - SV Zulte Waregem

13.35 - 15.40

AFC Bournemouth - Liverpool FC

15.40 - 17.25

Manchester United - Fulham FC

17.25 - 19.10

Chelsea FC - Manchester City

19.10 - 20.55

Everton FC - Watford FC

20.55 - 22.50

Sports Late Night

22.50 - 23.55

Leicester City - Tottenham Hotspur

23.55 - 1.40
 

Newcastle United - Wolverhampton Wanderers

1.40 - 3.25

Everton FC - Watford FC

3.25 - 5.10

AFC Bournemouth - Liverpool FC

5.10 - 5.59
 

Sportcarrousel 2018

6.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 6.30

De kidnappers

6.30 - 7.50

Fifty Shades Freed

7.50 - 9.40

A Man of Integrity

9.40 - 11.35

Aus dem Nichts

11.35 - 13.20

Father Figures

13.20 - 15.10

Spinning Man

15.10 - 16.50

Maze Runner: The Death Cure

16.50 - 19.10

A Wrinkle in Time

19.10 - 21.00

Les Gardiennes

21.00 - 23.15

Black Water

23.15 - 1.05
 

The Disaster Artist

1.05 - 2.50

Vele Hemels

2.50 - 4.50

Wonder Wheel

4.50 - 6.27
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

War for the Planet of the Apes

7.00 - 9.20

Dead Draw

9.20 - 10.55

Unforgettable

10.55 - 12.35

Security

12.35 - 14.05

Sleepless

14.05 - 15.40

Starship Troopers: Traitor of Mars

15.40 - 17.10

Killing Hasselhoff

17.10 - 18.30

Star Wars: The Last Jedi

18.30 - 21.00

Black Panther

21.00 - 23.15

Flight of the Phoenix

23.15 - 1.05
 

The Mummy

1.05 - 2.55

The Snowman

2.55 - 4.50
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Deutschland 83

7.00 - 8.00

Deutschland 83

8.00 - 9.00

Succession

9.00 - 10.00

Crashing

10.00 - 10.30

The Team

10.30 - 11.30

Babylon Berlin

11.30 - 12.30

Chaussée d'Amour

12.30 - 13.30

Billions

13.30 - 14.30

High Maintenance

14.30 - 15.00

The Magicians

15.00 - 16.00

Succession

16.00 - 17.00

Crashing

17.00 - 17.30

The Team

17.30 - 18.30

Babylon Berlin

18.30 - 19.30

Chaussée d'Amour

19.30 - 20.30

Billions

20.30 - 21.30

Modus

21.30 - 22.30

Vikings

22.30 - 23.30

High Maintenance

23.30 - 0.00
 

The Magicians

0.00 - 1.00

Babylon Berlin

1.00 - 2.30

Modern Family

2.30 - 3.00

Counterpart

3.00 - 4.00

The Truth About the Harry Quebert Affair

4.00 - 4.45
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

De Dieren van het Hakkebakkebos

7.00 - 8.15

Table 19

8.15 - 9.45

CHiPs

9.45 - 11.25

Ingrid Goes West

11.25 - 13.05

Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge

13.05 - 15.15

A Little Something for Your Birthday

15.15 - 16.50

De Griezelbus

16.50 - 18.30

The Party

18.30 - 19.40

The Cleanse

19.40 - 21.00

Battle of the Sexes

21.00 - 23.00

Amateur Night

23.00 - 0.30
 

The Lovers

0.30 - 2.10

Little Bitches

2.10 - 3.34
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Una

7.00 - 8.35

Paterno

8.35 - 10.20

Traffic Stop

10.20 - 10.55

Een Echte Vermeer

10.55 - 12.50

The Killing of a Sacred Deer

12.50 - 14.50

The Edge of Seventeen

14.50 - 16.35

Roman J. Israel, Esq

16.35 - 18.35

Zagros

18.35 - 20.20

An Inconvenient Sequel: Truth to Power

20.20 - 22.00

The Sessions

22.00 - 23.35

Marshall

23.35 - 1.35
 

Au Revoir Là-Haut

1.35 - 3.28
 

Geen uitzending

6.00 - 10.00

In de Buurt

10.00 - 12.30

Nieuws - Stadsreportage - Weer

12.30 - 14.00

Woonkijker

14.00 - 14.10

Nieuws - Weer - Stadsreportage - In de Buurt

14.10 - 16.45

Woonkijker

16.45 - 16.55

In de Buurt

16.55 - 18.30

Nieuws - Stadsreportage - Weer

18.30 - 0.00
 

Nieuws - Weer

0.00 - 5.59
 

BRUZZ International

6.00 - 7.00

Uptown

7.00 - 10.00

BRUZZ International

10.00 - 12.00

Shout Out

12.00 - 14.00

BRUZZ International

14.00 - 16.00

Downtown

16.00 - 18.00

BRUZZ 24 - Verkeer

18.00 - 6.00
 
 

Sport - Viva! Feestspecial

6.00 - 12.00

Sport - Viva! Feestspecial - Vlaanderen Regionaal

12.00 - 18.00

Nieuws - Weer

18.00 - 6.00
 
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Nieuws

7.00 - 9.45

Nationale Tendens

9.45 - 10.00

In de buurt - Relax

10.00 - 12.30

Middagnieuws - Weerbericht

12.30 - 14.30

In de buurt - Relax

14.30 - 17.30

Fan van Limburg

17.30 - 17.45

In de buurt - Relax

17.45 - 18.15

Starters@Work

18.15 - 18.30

Nieuws - Fan van Limburg - Weerbericht

18.30 - 21.00

Sportcafé

21.00 - 21.30

Nieuws - Fan van Limburg - Weerbericht

21.30 - 23.00

Sportcafé

23.00 - 23.30

Nieuws - Fan van Limburg - Weerbericht

23.30 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 9.00

TV Oost Nieuws - Sport

9.00 - 9.20

TV Oost Nieuws - Sport - Randprogrammatie

9.20 - 10.00

In De Buurt

10.00 - 10.30

Woonkijker - Trends - Relax - Weerbericht - Kabelkrant

10.30 - 11.30

In De Buurt - Namiddagprogrammatie

11.30 - 18.30

TV Oost Nieuws - Sport

18.30 - 19.00

TV Oost Nieuws - Randprogrammatie

19.00 - 5.59
 
 

AVS sport - Vlaanderen Regionaal

6.00 - 12.00

Dagtelevisie

12.00 - 18.00

AVS Vandaag - Het Weer - PlattelandsPret - TV Provincie

18.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 9.00

Standpunt

9.00 - 9.30

Music Plus

9.30 - 10.30

Notaristip

TV PLUS: programmalus

10.35 - 13.15

Living Plus

13.15 - 13.55

B+

13.55 - 14.05

100% Cultuur

14.05 - 14.15

Notaristip

TV PLUS: programmalus

14.20 - 17.55

Notaristip

RTV Vandaag - Weerbericht - Match van de Maandag

18.00 - 10.30
 
 

ROB Weekend

6.00 - 14.00

ROB Dag-tv

14.00 - 18.30

ROB Vandaag

18.30 - 6.00
 
 

Geen uitzending

6.00 - 12.30

Middagnieuws

12.30 - 13.00

Middagnieuws

13.00 - 13.30

Middagnieuws

13.30 - 14.00

Middagnieuws

14.00 - 14.30

Middagnieuws

14.30 - 15.00

Middagnieuws

15.00 - 15.30

Middagnieuws

15.30 - 16.00

Middagnieuws

16.00 - 16.30

Middagnieuws

16.30 - 17.00

Middagnieuws

17.00 - 17.30

Middagnieuws

17.30 - 18.00

Nieuws - Jan Pier Pol - Weerbericht - Jow

18.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 12.30

Middagnieuws

12.30 - 13.00

Middagnieuws

13.00 - 13.30

Middagnieuws

13.30 - 14.00

Middagnieuws

14.00 - 14.30

Middagnieuws

14.30 - 15.00

Middagnieuws

15.00 - 15.30

Middagnieuws

15.30 - 16.00

Middagnieuws

16.00 - 16.30

Middagnieuws

16.30 - 17.00

Middagnieuws

17.00 - 17.30

Middagnieuws

17.30 - 18.00

Nieuws - Jan Pier Pol - Weerbericht - Jow

18.00 - 5.59
 
 

Herhalingslus: Ondewijs/Studio Commissie

6.00 - 12.00

Herhalingslus: Ondewijs/Studio Commissie

12.00 - 17.00

Herhalingslus: Ondewijs/Studio Commissie

17.00 - 18.00

Herhalingslus: Ondewijs/Studio-Commissie

18.00 - 20.00

Herhalingslus: Ondewijs/Studio-Commissie

20.00 - 5.59
 
 

Herhalingslus

6.00 - 13.55

Herhalingslus

13.55 - 16.45

Herhalingslus

16.45 - 20.00

Z-Nieuws

20.00 - 20.20

Z-Circular

20.20 - 22.00

Herhalingslus

22.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 6.20

Nederland Zingt op Zondag

6.20 - 7.00

Journaal

7.00 - 7.55

NOS Studio Sport Eredivisie

7.55 - 8.50

NOS Journaal

8.50 - 9.07

Weerbericht

Kalmte kan u redden

9.10 - 10.10

Sahara

10.10 - 10.50

Nieuwsuur

10.50 - 11.23

Weerbericht Amerika/Caribiën

Draadstaal

11.25 - 11.55

2Doc: Joost Zwagerman

11.55 - 12.45

Iedereen beroemd

12.45 - 13.00

Journaal

13.00 - 13.30

Typisch Oosterend - Texel

13.30 - 13.55

Blauw bloed

13.55 - 14.30

Het Leven is een Jurk

14.30 - 15.00

NOS Journaal

15.00 - 15.20

Voor de vorm

15.20 - 15.45

Fryslân DOK

15.45 - 16.15

Sesamstraat

16.15 - 16.30

Sesamstraat 10 voor...

16.30 - 16.40

Het Klokhuis

16.40 - 16.55

Checkpoint

16.55 - 17.20

NOS-Jeugdjournaal

17.20 - 17.30

Blokken

17.30 - 17.55

Thuis

17.55 - 18.20

EenVandaag

18.20 - 18.50

Dagelijkse kost

18.50 - 19.05

Journaal

19.05 - 19.45

De Wereld Draait Door

19.45 - 20.35

NOS Journaal

20.35 - 21.00

Weerbericht

Erica op reis

21.05 - 21.50

Buurman wat doet u nu?

21.50 - 22.25

Nieuwsuur

22.25 - 23.14

Weerbericht Amerika/Caribiën

3 Op reis

23.15 - 23.50

Pauw

23.50 - 0.45
 

Iedereen beroemd

0.45 - 1.00

Journaal

1.00 - 1.30

Typisch Oosterend - Texel

1.30 - 1.55

Blauw bloed

1.55 - 2.30

Het Leven is een Jurk

2.30 - 3.00

NOS Journaal

3.00 - 3.20

Voor de vorm

3.20 - 3.45

Fryslân DOK

3.45 - 4.15

Sesamstraat

4.15 - 4.30

Sesamstraat 10 voor...

4.30 - 4.40

Het Klokhuis

4.40 - 4.55

Checkpoint

4.55 - 5.20

NOS-Jeugdjournaal

5.20 - 5.30

Blokken

5.30 - 5.55

Thuis

 

All News Edition

6.00 - 6.13

All News Edition

6.13 - 6.24

All News Edition

6.24 - 6.35

All News Edition

6.35 - 6.48

All News Edition

6.48 - 7.00

All News Edition

7.00 - 7.12

All News Edition

7.12 - 7.24

All News Edition

7.24 - 7.36

All News Edition

7.36 - 7.47

All News Edition

7.47 - 8.00

All News Edition

8.00 - 8.11

All News Edition

8.11 - 8.23

All News Edition

8.23 - 8.34

All News Edition

8.34 - 8.46

All News Edition

8.46 - 9.00

All News Edition

9.00 - 9.11

All News Edition

9.11 - 9.23

All News Edition

9.23 - 9.35

All News Edition

9.35 - 9.47

All News Edition

9.47 - 10.00

News of the Day

10.00 - 10.21

News of the Day

10.21 - 10.34

News of the Day

10.34 - 10.46

News of the Day

10.46 - 11.00

News of the Day

11.00 - 11.13

News of the Day

11.13 - 11.27

News of the Day

11.27 - 11.48

State of the Union

11.48 - 12.00

News of the Day

12.00 - 12.12

News of the Day

12.12 - 12.24

News of the Day

12.24 - 12.37

News of the Day

12.37 - 12.50

Space

12.50 - 13.00

News of the Day

13.00 - 13.23

News of the Day

13.23 - 13.47

State of the Union

13.47 - 14.00

News of the Day

14.00 - 14.15

News of the Day

14.15 - 14.31

News of the Day

14.31 - 14.45

News of the Day

14.45 - 15.00

News of the Day

15.00 - 15.14

News of the Day

15.14 - 15.29

News of the Day

15.29 - 15.43

News of the Day

15.43 - 16.00

News of the Day

16.00 - 16.15

News of the Day

16.15 - 16.30

News of the Day

16.30 - 16.45

News of the Day

16.45 - 17.00

News of the Day

17.00 - 17.14

News of the Day

17.14 - 17.31

News of the Day

17.31 - 17.50

Space

17.50 - 18.00

News of the Day

18.00 - 18.14

News of the Day

18.14 - 18.29

News of the Day

18.29 - 18.45

News of the Day

18.45 - 19.00

Prime Edition

19.00 - 19.18

Prime Edition

19.18 - 19.37

Prime Edition

19.37 - 20.00

Prime Edition

20.00 - 20.19

Prime Edition

20.19 - 20.39

Prime Edition

20.39 - 21.00

Prime Edition

21.00 - 21.20

Prime Edition

21.20 - 21.40

Prime Edition

21.40 - 22.00

Prime Edition

22.00 - 22.18

Prime Edition

22.18 - 22.38

Prime Edition

22.38 - 23.00

Prime Edition

23.00 - 23.19

Prime Edition

23.19 - 23.39

Prime Edition

23.39 - 0.00
 

Prime Edition

0.00 - 0.14

Prime Edition

0.14 - 0.30

Prime Edition

0.30 - 0.44

Prime Edition

0.44 - 1.00

Late Edition

1.00 - 1.14

Late Edition

1.14 - 1.29

Late Edition

1.29 - 1.45

Late Edition

1.45 - 2.00

Late Edition

2.00 - 2.20

Late Edition

2.20 - 2.37

Late Edition

2.37 - 3.00

Late Edition

3.00 - 3.21

Late Edition

3.21 - 3.38

Late Edition

3.38 - 4.00

All News Edition

4.00 - 4.21

All News Edition

4.21 - 4.37

All News Edition

4.37 - 5.00

All News Edition

5.00 - 5.20

All News Edition

5.20 - 5.37

All News Edition

5.37 - 5.59
 

Fashion Week

6.00 - 6.15

Men

6.15 - 6.30

Ramp Extraordinaire

6.30 - 6.45

Agencies

6.45 - 7.00

Yoga Health & Well Being

7.00 - 7.30

Fashion Focus

7.30 - 7.45

Moments of the Week

7.45 - 8.00

Dress Me

8.00 - 8.30

Eco Fashion

8.30 - 9.00

Designer's Cut

9.00 - 9.30

Designer Collections

9.30 - 10.00

The In Thing

10.00 - 10.30

Beauty Fix

10.30 - 10.45

Photographers

10.45 - 11.00

Fashion Focus

11.00 - 11.15

Moments of the Week

11.15 - 11.30

Fashion's Future

11.30 - 12.00

Masters of Style

12.00 - 13.00

Weekend Tour

13.00 - 13.30

Eco Fashion

13.30 - 14.00

From Corsets to Catwalk

14.00 - 14.30

Fashion Focus

14.30 - 14.45

Moments of the Week

14.45 - 15.00

VIP Access

15.00 - 16.00

Yoga Health & Well Being

16.00 - 16.30

Dress Me

16.30 - 17.00

Designer's Cut

17.00 - 17.30

Designer Collections

17.30 - 18.00

Fashion Focus

18.00 - 18.15

Moments of the Week

18.15 - 18.30

Eco Fashion

18.30 - 19.00

VIP Access

19.00 - 20.00

Designer's Cut

20.00 - 20.30

Fashion's Future

20.30 - 21.00

From Corsets to Catwalk

21.00 - 21.30

Fashion Focus

21.30 - 21.45

Moments of the Week

21.45 - 22.00

Latin Angels

22.00 - 22.30

Agencies

22.30 - 23.00

Dress Me

23.00 - 23.30

Fashion's Future

23.30 - 0.00
 

Masters of Style

0.00 - 1.00

Eco Fashion

1.00 - 1.30

Fashion Focus

1.30 - 1.45

Moments of the Week

1.45 - 2.00

Dress Me

2.00 - 2.30

Latin Angels

2.30 - 3.00

VIP Access

3.00 - 4.00

Undressed

4.00 - 4.15

Fashion Exposed

4.15 - 4.30

From Corsets to Catwalk

4.30 - 5.00

Full Shows

5.00 - 5.30

Photographers

5.30 - 5.45

Agencies

5.45 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 10.00

Playlist

10.00 - 10.45

Hit 10

10.45 - 12.00

Playlist

12.00 - 12.45

Top 10 Pop

12.45 - 13.00

Playlist

13.00 - 13.45

Trace Request

13.45 - 17.00

Playlist

17.00 - 18.00

Hit 10

18.00 - 18.15

Playlist

18.15 - 18.45

Hits and Lyrics

18.45 - 19.00

Playlist

19.00 - 20.00

Love & Hip Hop

20.00 - 22.00

Love & Hip Hop

22.00 - 22.30

Hit 2 Rue

22.30 - 23.00

Playlist

23.00 - 0.30
 

Trace Rewind

0.30 - 5.59
 

Revenge Body With Khloe Kardashian

6.00 - 7.00

Revenge Body With Khloe Kardashian

7.00 - 8.00

Very Cavallari

8.00 - 9.00

Very Cavallari

9.00 - 10.00

Very Cavallari

10.00 - 11.00

Very Cavallari

11.00 - 12.00

Very Cavallari

12.00 - 13.00

Hollywood Medium With Tyler Henry

13.00 - 14.00

Hollywood Medium With Tyler Henry

14.00 - 15.00

Keeping Up with the Kardashians

15.00 - 16.00

Keeping Up with the Kardashians

16.00 - 17.00

Keeping Up with the Kardashians

17.00 - 18.00

Keeping Up with the Kardashians

18.00 - 19.00

Botched

19.00 - 20.00

Botched

20.00 - 21.00

Botched

21.00 - 22.00

Busy Tonight

22.00 - 22.30

Busy Tonight

22.30 - 23.00

LadyGang

23.00 - 23.30

Nightly Pop

23.30 - 0.00
 

Keeping Up with the Kardashians

0.00 - 1.00

Keeping Up with the Kardashians

1.00 - 2.00

Busy Tonight

2.00 - 2.30

LadyGang

2.30 - 3.00

I Am Cait

3.00 - 4.00

Botched By Nature

4.00 - 5.00

Botched By Nature

5.00 - 5.59