TV-programma's

De Primo TV gids voor blinden.
.
.
  • 06u00
  • 07u00
  • 08u00
  • 09u00
  • 10u00
  • 11u00
  • 12u00
  • 13u00
  • 14u00
  • 15u00
  • 16u00
  • 17u00
  • 18u00
  • 19u00
  • 20u00
  • 21u00
  • 22u00
  • 23u00
  • 00u00
  • 01u00
  • 02u00
  • 03u00
  • 04u00
  • 05u00

Het Journaal

0.45 - 9.00

Herfstbeelden

9.00 - 10.00

Radio 2 op één

10.00 - 12.00

Herfstbeelden

12.00 - 12.20

Dagelijkse kost

12.20 - 12.35

Blokken

12.35 - 13.00

Het Journaal

13.00 - 13.25

Het Weer

Extra Time

13.30 - 14.35

Buurman, wat doet u nu?

14.35 - 15.10

Father Brown

15.10 - 15.55

Masterchef - The Professionals

15.55 - 16.40

VRT NWS update

Clips

Flikken

16.50 - 17.40

Sporza - Hockey: WK India: België - Pakistan

17.40 - 18.07

VRT NWS update

Het Weer

Dagelijkse kost

18.15 - 18.30

Blokken

18.30 - 19.00

Het Journaal

19.00 - 19.40

Iedereen beroemd

19.40 - 20.05

Het Weer

Thuis

20.10 - 20.40

Die huis

20.40 - 21.40

Pauline en Paulette

21.40 - 22.55

Het Journaal

22.55 - 23.10

Het Weer

How to Get Away with Murder

23.15 - 23.56

Keno

Euromillions Uitslagen

 

Dagelijkse kost

0.00 - 0.15

Iedereen beroemd

0.15 - 0.35

Het Journaal

0.35 - 9.00
 

Canvaslus

0.15 - 9.00

Herfstbeelden

9.00 - 12.30

Rolkrant

12.30 - 14.00

Ketnet Junior

14.00 - 19.05

Team Scheire

19.05 - 20.00

Terzake

20.00 - 20.30

De Afspraak

20.30 - 21.20

Kinderen van de Kolonie

21.20 - 22.15

De Ideale Wereld

22.15 - 23.00

Winteruur

23.00 - 23.15

Deadwind

23.15 - 0.00
 

Canvaslus

0.00 - 9.00
 

Heidi

5.55 - 6.15

Geen uitzending

Aya

Aya

Brandweerman Sam

6.25 - 6.35

Kattenlaan 9

6.35 - 6.50

De Avonturen van K3

6.50 - 7.00

Littlest Pet Shop

7.00 - 7.20

Elvis & Benny

7.20 - 7.30

De Buurtpolitie - Extra

7.30 - 7.40

Galactik Football

7.40 - 8.05

Atomic Puppet

8.05 - 8.15

Spirit: Samen Vrij

8.15 - 8.40

Pound Puppies

8.40 - 9.00

Turbo FAST

9.00 - 9.25

Brandweerman Sam

Percy's Tiger Tales

9.30 - 9.45

Qmusic

9.45 - 10.05

Geen uitzending

10.05 - 12.05

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

12.05 - 12.40

De Feestkeuken van Sofie

12.40 - 13.00

VTM Nieuws

13.00 - 13.25

Het Weer

13.25 - 13.35

Familie

13.35 - 14.10

Wittekerke

14.10 - 15.20

Strong Medicine

15.20 - 16.20

8 Simple Rules

16.20 - 16.45

Bones

16.45 - 17.45

VTM Nieuws

17.45 - 17.55

Het Weer

De Feestkeuken van Sofie

18.00 - 18.20

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

18.20 - 19.00

VTM Nieuws

19.00 - 19.50

Het Weer

19.50 - 20.00

Familie

20.00 - 20.35

Rijker Dan Je Denkt?

20.35 - 21.45

Telefacts Winter

21.45 - 22.40

The Company You Keep

22.40 - 0.55
 

Royal Pains

0.55 - 1.45

Geen uitzending

1.45 - 2.15

Qmusic

2.15 - 5.50

Kabouter Plop

Heidi

 

Qmusic

3.30 - 8.00

The Middle

8.00 - 8.20

Qmusic

8.20 - 12.20

That '70s Show

12.20 - 12.40

Geen uitzending

12.40 - 16.10

America's Got Talent

16.10 - 17.45

How I Met Your Mother

17.45 - 18.15

That '70s Show

18.15 - 18.45

The Simpsons

18.45 - 19.15

The Middle

19.15 - 19.40

Modern Family

19.40 - 20.10

The Big Bang Theory

20.10 - 20.35

No Strings Attached

20.35 - 22.40

Mockingbird

22.40 - 0.15
 

You're the Worst

0.15 - 0.40

Geen uitzending

0.40 - 3.30

Qmusic

3.30 - 8.00
 

Geen uitzending

6.00 - 7.50

Panklaar

7.50 - 8.00

DIY

8.00 - 8.25

Ware Delicatessen

8.25 - 8.50

NCIS

8.50 - 9.40

Geen uitzending

9.40 - 11.40

Lucifer

11.40 - 12.30

Geen uitzending

12.30 - 14.30

NCIS

14.30 - 15.20

Het Perfecte Feestmenu

15.20 - 15.50

Passe-vite

15.50 - 16.15

Vlaanderen Kookt

16.15 - 16.35

Huizenjagers

16.35 - 17.30

De Slimste Mens ter Wereld

17.30 - 18.50

Two and a Half Men

18.50 - 19.15

Superior Donuts

19.15 - 19.45

Huizenjagers

19.45 - 20.35

Van Rossem

20.35 - 21.30

De Slimste Mens ter Wereld

21.30 - 22.50

Lucifer

22.50 - 23.45

Huizenjagers

23.45 - 0.30
 
 

Geen uitzending

6.00 - 8.25

The Doctors

8.25 - 9.10

Geen uitzending

9.10 - 10.10

The Doctors

10.10 - 10.55

Geen uitzending

10.55 - 11.25

Saving Hope

11.25 - 12.10

Geen uitzending

12.10 - 12.45

Without a Trace

12.45 - 13.30

Geen uitzending

13.30 - 13.50

Without a Trace

13.50 - 14.40

Geen uitzending

14.40 - 15.10

The Doctors

15.10 - 16.05

The Doctors

16.05 - 16.55

Saving Hope

16.55 - 17.50

Without a Trace

17.50 - 18.45

Without a Trace

18.45 - 19.40

Rizzoli & Isles

19.40 - 20.35

The Christmas Gift

20.35 - 22.25

Santa's Secret

22.25 - 0.10
 

Rizzoli & Isles

0.10 - 1.00
 

NRJ

6.00 - 9.00

The Prestige

9.00 - 11.05

Geen uitzending

NCIS

11.10 - 11.55

Castle

11.55 - 12.35

NCIS: Los Angeles

12.35 - 13.20

NCIS: New Orleans

13.20 - 14.05

CSI: Crime Scene Investigation

14.05 - 14.55

Hawaii Five-0

14.55 - 15.40

Smallville

15.40 - 16.30

NCIS

16.30 - 17.15

Castle

17.15 - 18.05

NCIS: Los Angeles

18.05 - 18.55

NCIS: New Orleans

18.55 - 19.40

Jane the Virgin

19.40 - 20.30

Voetbal - UEFA Champions League: Club Brugge - Atlético Madrid

20.30 - 23.10

Voetbal - UEFA Champions League: Hoogtepunten

23.10 - 23.40

CSI: Cyber

23.40 - 0.30
 

NCIS: New Orleans

0.30 - 1.10

NCIS: Los Angeles

1.10 - 1.55

Jane the Virgin

1.55 - 2.35

CSI: Cyber

2.35 - 3.20

CSI: Cyber

3.20 - 4.00
 

The Dr. Oz Show

5.30 - 6.10

Achter Gesloten Deuren

6.10 - 6.50

Sturm der Liebe

6.50 - 7.45

Louislouise

7.45 - 8.10

Home and Away

8.10 - 8.35

Geen uitzending

8.35 - 8.50

Dawson's Creek

8.50 - 9.40

House Rules

9.40 - 10.35

MasterChef Australia

10.35 - 11.55

Hotel Inspector Returns

11.55 - 12.40

Don't Tell the Bride

12.40 - 13.45

Christmas in Conway

13.45 - 15.35

House Rules

15.35 - 16.35

MasterChef Australia

16.35 - 17.35

Sturm der Liebe

17.35 - 18.35

Achter Gesloten Deuren

18.35 - 19.25

Home and Away

19.25 - 19.50

Met Vier in Bed

19.50 - 20.35

Een Frisse Start met vtwonen

20.35 - 21.30

Steenrijk, Straatarm

21.30 - 22.25

De jurk

22.25 - 23.00

Met Vier in Bed

23.00 - 23.40

Don't Tell the Bride

23.40 - 0.45
 

Louislouise

0.45 - 1.10

Home and Away

1.10 - 1.35

Sturm der Liebe

1.35 - 2.25

Love It or List It - Vancouver

2.25 - 2.45

Achter Gesloten Deuren

2.45 - 3.30

Snapped - She Made Me Do It

3.30 - 4.10

Hotel Inspector Returns

4.10 - 4.55

Dawson's Creek

4.55 - 5.35

The Dr. Oz Show

5.35 - 6.20
 

Geen uitzending

6.00 - 7.55

Alan Carr - Chatty Man

7.55 - 8.40

Explorers

8.40 - 9.10

Zorro

9.10 - 9.30

Geen uitzending

9.30 - 9.55

Caught on Camera

9.55 - 10.45

Hoff The Record

10.45 - 11.15

The A-Team

11.15 - 12.00

Relic Hunter

12.00 - 12.45

Married with Children

12.45 - 13.10

Flodder

13.10 - 13.35

'Allo 'Allo!

13.35 - 14.10

Mystery Wheel: Columbo

14.10 - 15.40

Caught on Camera

15.40 - 16.25

Hoff The Record

16.25 - 17.00

Zorro

17.00 - 17.20

The A-Team

17.20 - 18.10

Relic Hunter

18.10 - 19.00

Married with Children

19.00 - 19.30

Flodder

19.30 - 20.00

'Allo 'Allo!

20.00 - 20.40

Sniper: Reloaded

20.40 - 22.25

The Last Kingdom

22.25 - 23.15

'Allo 'Allo!

23.15 - 23.50

Nitro Circus Live

23.50 - 0.10
 

Caught on Camera

0.10 - 1.00

Relic Hunter

1.00 - 1.45

The Last Man on Earth

1.45 - 2.05
 

Bumba in de Sneeuw

Musti

Woezel en Pip

George & Paul

Bing

Dimitri

Kaatjes Kameraadjes

6.30 - 6.40

Biba & Loeba

Kaatjes Tralalaatjes

6.45 - 6.55

Wissper

Bob de Bouwer

7.00 - 7.10

Monchhichi

7.10 - 7.25

Molang

Sprookjesboom

Samson & Gert Winterpret

7.35 - 7.50

Buck

7.50 - 8.05

Olly Wannabe's Comedy Club

Olly Wannabe's Comedy Club

Oma en Oma

8.10 - 8.20

Grizzy & the Lemmings

8.20 - 8.30

Grizzy & the Lemmings

Robin Hood

8.35 - 8.45

Karrewiet

8.45 - 9.00

Bumba in de Sneeuw

Musti

Woezel en Pip

George & Paul

Bing

9.20 - 9.30

Dimitri

Kaatjes Kameraadjes

Biba & Loeba

9.40 - 9.50

Kaatjes Tralalaatjes

9.50 - 10.00

Wissper

Bob de Bouwer

10.05 - 10.15

Monchhichi

10.15 - 10.25

Molang

Bumba in de Sneeuw

Musti

Bing

Kaatjes Tralalaatjes

10.45 - 10.55

Dimitri

Biba & Loeba

Monchhichi

11.05 - 11.20

Sprookjesboom

Calimero

11.25 - 11.35

Grizzy & the Lemmings

Grizzy & the Lemmings

11.40 - 11.50

Peperbollen

11.50 - 12.15

4ever

12.15 - 12.30

W817

12.30 - 12.45

W817

12.45 - 13.00

Boeva & the Games

13.00 - 13.15

Mijn Ridder en Ik

13.15 - 13.25

Grizzy & the Lemmings

13.25 - 13.35

De Smurfen

13.35 - 14.00

Zeven en Ik

14.00 - 14.25

Kratts in het Wild

14.25 - 14.45

Friends van Heartlake City

14.45 - 15.05

Helden

15.05 - 15.15

Grizzy & the Lemmings

Grizzy & the Lemmings

15.20 - 15.30

Mijn Ridder en Ik

15.30 - 15.40

De Nieuwe Avonturen van Peter Pan

15.40 - 16.00

Robin Hood

16.00 - 16.10

Robin Hood

16.10 - 16.25

Helden

16.25 - 16.35

Rox

16.35 - 17.00

Nachtraven

17.00 - 17.15

Buck

17.15 - 17.30

Buck

17.30 - 17.50

Karrewiet

17.50 - 18.00

Nachtwacht

18.00 - 18.25

Helden

18.25 - 18.35

Nachtraven

18.35 - 18.50

Karrewiet

18.50 - 19.05

Oma en Oma

19.05 - 19.15

De Elfenheuvel

19.15 - 19.25

De Elfenheuvel

19.25 - 19.40

4ever

19.40 - 19.55

In Bed Met Olly

 
 

Teletubbies

6.00 - 6.10

Kabouter Plop

Kabouter Plop

Nijntjes Avonturen

6.20 - 6.30

Nijntjes Avonturen

Thomas de trein

6.35 - 6.45

Maya de Bij

6.45 - 7.00

Heidi

7.00 - 7.25

Brandweerman Sam

7.25 - 7.35

Koning Lou

7.35 - 7.55

Elvis & Benny

7.55 - 8.05

De Buurtpolitie - Extra

8.05 - 8.15

Spirit: Samen Vrij

8.15 - 8.40

Tiny

8.40 - 8.55

Iedereen K3

8.55 - 9.15

Lexie & Lotti

9.15 - 9.40

Wendy

9.40 - 10.05

Kabouter Plop

Kabouter Plop

10.10 - 10.20

Nijntjes Avonturen

Thomas de trein

10.25 - 10.35

Maya de Bij

10.35 - 10.50

Percy's Tiger Tales

10.50 - 11.00

Brandweerman Sam

11.00 - 11.10

Iedereen K3

11.10 - 11.25

Tiny

11.25 - 11.40

Lalaloopsy

11.40 - 12.00

Project Mc2

12.00 - 12.25

Koning Lou

12.25 - 12.45

Elvis & Benny

De Buurtpolitie - Extra

12.50 - 13.00

Spirit: Samen Vrij

13.00 - 13.25

Pound Puppies

13.25 - 13.45

Aya

13.45 - 14.00

Tiny

14.00 - 14.15

Brandweerman Sam

14.15 - 14.25

Lexie & Lotti

14.25 - 14.50

Hallo K3

14.50 - 15.15

Talking Tom and Friends

15.15 - 15.25

Sidekick

15.25 - 15.45

Project Mc2

15.45 - 16.10

Spirit: Samen Vrij

16.10 - 16.35

Hallo K3

16.35 - 17.05

Project Mc2

17.05 - 17.25

De Buurtpolitie - Extra

17.25 - 17.40

Elvis & Benny

17.40 - 17.50

Spirit: Samen Vrij

17.50 - 18.10

Project Mc2

18.10 - 18.35

De Buurtpolitie - Extra

18.35 - 18.45

Mijn Ouders zijn Aliens

18.45 - 19.10

Mijn Ouders zijn Aliens

19.10 - 19.35

Skilz

19.35 - 19.45

Spirit: Samen Vrij

19.45 - 20.10

Koning Lou

20.10 - 20.30

De Avonturen van De Gelaarsde Kat

20.30 - 20.55

Kattenoog

20.55 - 21.05

Mijn Ouders zijn Aliens

21.05 - 21.25

Mijn Ouders zijn Aliens

21.25 - 21.50

Project Mc2

21.50 - 22.10

TV Krant VTMKZOOM

22.10 - 5.59
 
 

Rescue Bots

5.55 - 6.15

Dinotrux

6.15 - 6.35

Dinotrux

6.35 - 7.00

Crash & Bernstein

7.00 - 7.20

Turbo FAST

7.20 - 7.40

Elvis & Benny

Galactik Football

7.45 - 8.10

Atomic Puppet

8.10 - 8.20

Power Rangers Ninja Steel

8.20 - 8.45

Kick Buttowski: Durfal Met Lef

8.45 - 8.55

Elvis & Benny

Pokémon: Zon & Maan Ultra-Avonturen

9.00 - 9.20

Harry en Bunnie

Rescue Bots

9.25 - 9.50

Dinotrux

9.50 - 10.10

Crash & Bernstein

10.10 - 10.30

Turbo FAST

10.30 - 10.55

Dave de Barbaar

10.55 - 11.05

Penn Zero: Part-Time Hero

11.05 - 11.15

Randy Cunningham - Ninja op School

11.15 - 11.25

Harry en Bunnie

11.25 - 11.35

Kick Buttowski: Durfal Met Lef

11.35 - 11.45

Captain Biceps

11.45 - 11.55

Captain Biceps

Galactik Football

12.00 - 12.25

Atomic Puppet

12.25 - 12.35

Beyblade Burst

12.35 - 13.00

Fangbone

13.00 - 13.10

Rescue Bots

13.10 - 13.30

Dinotrux

13.30 - 13.55

Dinotrux

13.55 - 14.15

Crash & Bernstein

14.15 - 14.35

Turbo FAST

14.35 - 15.00

Randy Cunningham - Ninja op School

15.00 - 15.10

Harry en Bunnie

Captain Biceps

15.15 - 15.25

Captain Biceps

15.25 - 15.35

Draken: Race naar de rand

15.35 - 15.55

Power Rangers Ninja Steel

15.55 - 16.15

Galactik Football

16.15 - 16.40

Atomic Puppet

16.40 - 16.55

Elvis & Benny

Wakfu

17.00 - 17.20

Inazuma Eleven

17.20 - 17.45

Beyblade Burst

17.45 - 18.05

Zak Storm

18.05 - 18.25

Pokémon: Zon & Maan Ultra-Avonturen

18.25 - 18.45

Draken: Race naar de rand

18.45 - 19.10

Trollenjagers: Verhalen uit Arcadia

19.10 - 19.30

Transformers Prime

19.30 - 19.50

Transformers Prime

19.50 - 20.10

Hot Wheels Battle Force 5

20.10 - 20.35

Voltron: de Legendarische Beschermer

20.35 - 20.55

Avengers Assemble

20.55 - 21.15

Ultimate Spider-Man

21.15 - 21.35

Hulk and the Agents of S.M.A.S.H

21.35 - 22.00

Hot Wheels Battle Force 5

22.00 - 22.20

Avengers Assemble

22.20 - 22.40

Ultimate Spider-Man

22.40 - 23.00

Hulk and the Agents of S.M.A.S.H

23.00 - 23.20
 

Rescue Bots

 

Geen uitzending

6.00 - 20.15

Het Journaal

20.15 - 20.55
 
 

Geen uitzending

6.00 - 20.00

Geen uitzending

20.00 - 5.59
 
 

Dagtelevisie

6.00 - 18.00

Nieuws

18.00 - 18.15

EenVandaag

18.15 - 18.45

Sportjournaal

18.45 - 19.00

De wereld draait door

19.00 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.30

Opsporing verzocht

20.30 - 21.25

Opgelicht?!

21.25 - 22.25

Kanniewaarzijn

22.25 - 23.00

Pauw

23.00 - 0.00
 

Nieuws

0.00 - 0.20

Pauw

0.20 - 1.25

EenVandaag

1.25 - 1.55

Nieuws

1.55 - 2.10

Nieuws

2.10 - 5.55

Nederland in beweging!

 

Dagtelevisie

6.00 - 18.25

Hallo Nederland

18.25 - 18.45

BinnensteBuiten

18.45 - 19.20

Typisch Klarendal

19.20 - 19.50

Wildernis onder water

19.50 - 20.25

De slimste mens

20.25 - 21.10

Annie M.G. Schmidt

21.10 - 22.00

Nieuwsuur

22.00 - 22.45

Vrij land

22.45 - 23.05

Onderstromen

23.05 - 23.50

Kunstuur

23.50 - 0.15
 

De nachtzoen

0.15 - 0.25

Nieuwsuur

0.25 - 1.15

Nieuwsuur

1.15 - 2.00

NOS Tekst tv

2.00 - 6.00
 

NOS Tekst tv

5.00 - 6.30

Kinderprogramma's

6.30 - 18.15

SpangaS

18.15 - 18.30

SpangaS

18.30 - 18.40

Het klokhuis

18.40 - 19.00

NOS Jeugdjournaal

19.00 - 19.25

First Dates

19.25 - 20.25

Bad Habits, Holy Orders NL

20.25 - 21.15

Anorexia Eetclub

21.15 - 22.00

Lauren!

22.00 - 22.40

Tygo in de GHB

22.40 - 23.30

O Dennenboom

23.30 - 0.15
 

De wereld draait door

0.15 - 1.10

Bad Habits, Holy Orders NL

1.10 - 2.00

Lauren!

2.00 - 2.45

De wereld draait door

2.45 - 3.40

De wereld draait door

3.40 - 4.30

NOS Tekst tv

4.30 - 6.30
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Breakfast

7.00 - 10.15

Defenders UK

10.15 - 11.00

Homes Under the Hammer

11.00 - 12.00

Britain's Secret Charity Cheats

12.00 - 12.45

A1: Britain's Longest Road

12.45 - 13.15

Bargain Hunt

13.15 - 14.00

Nieuws

14.00 - 14.45

Doctors

14.45 - 15.15

The Doctor Blake Mysteries

15.15 - 16.10

Escape to the Country

16.10 - 16.45

The Best Christmas Food Ever

16.45 - 17.30

Flog It!

17.30 - 18.15

Pointless

18.15 - 19.00

Nieuws

19.00 - 20.00

The One Show

20.00 - 20.30

EastEnders

20.30 - 21.00

Holby City

21.00 - 22.00

Mrs Wilson

22.00 - 23.00

Nieuws

23.00 - 23.45

The Apprentice

23.45 - 0.45
 

Stacey Dooley in the USA

0.45 - 1.40

Weer

Nieuws

1.45 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.30

The Best Christmas Food Ever

7.30 - 8.15

Flog It!

8.15 - 9.00

Masterchef: The Professionals

9.00 - 10.00

Nieuws

10.00 - 11.00

Victoria Derbyshire

11.00 - 12.00

Nieuws

12.00 - 13.15

Politics Live

13.15 - 14.00

Think Tank

14.00 - 14.45

Reel History of Britain

14.45 - 15.15

Railways: The Making of a Nation

15.15 - 15.45

Who Do You Think You Are?

15.45 - 16.45

Gordon Buchanan: Elephant Family and Me

16.45 - 17.45

Eggheads

17.45 - 18.15

Put Your Money Where Your Mouth Is

18.15 - 19.00

Richard Osman's House of Games

19.00 - 19.30

Strictly: It Takes Two

19.30 - 20.00

Celebrity Antiques Road Trip

20.00 - 21.00

Masterchef: The Professionals

21.00 - 22.00

School

22.00 - 23.00

I'll Get This

23.00 - 23.30

Newsnight

23.30 - 0.15
 

NFL This Week

0.15 - 1.05

A Hotel for the Super Rich & Famous

1.05 - 2.05

Heir Hunters

2.05 - 2.50

Trust

2.50 - 3.45

Trust

3.45 - 4.40
 

Geen uitzending

The Jeremy Kyle Show

6.05 - 7.00

Good Morning Britain

7.00 - 9.30

Lorraine

9.30 - 10.25

The Jeremy Kyle Show

10.25 - 11.30

This Morning

11.30 - 13.30

Loose Women

13.30 - 14.30

Geen uitzending

14.30 - 14.55

Regionaal Nieuws - Weer

Judge Rinder

15.00 - 16.00

Dickinson's Real Deal

16.00 - 17.00

Tipping Point

17.00 - 18.00

The Chase

18.00 - 19.00

Regionaal Nieuws - Weer

19.00 - 19.30

Nieuws - Weer

19.30 - 20.00

Emmerdale

20.00 - 20.30

The Royal Variety Performance 2018

20.30 - 23.05

Nieuws - Weer

23.05 - 23.50

Heathrow: Britain's Busiest Airport

23.50 - 0.10
 

Lethal Weapon

0.10 - 1.15

Jackpot247

1.15 - 4.00

Loose Women

4.00 - 4.50

ITV Nightscreen

4.50 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.25

Kinderprogramma's

6.25 - 8.30

Televerkoop

8.30 - 9.20

Petits secrets en famille

9.20 - 9.50

Petits secrets en famille

9.50 - 10.25

Demain nous appartient

10.25 - 11.00

The Young and the Restless

11.00 - 12.00

Les douze coups de midi

12.00 - 13.00

Nieuws

13.00 - 13.55

Christmas by the Book

13.55 - 15.35

Christmas In Homestead

15.35 - 17.10

Mon plus beau Noël

17.10 - 18.15

C'est déjà Noël

18.15 - 19.20

Demain nous appartient

19.20 - 20.00

Nieuws

20.00 - 21.00

Les Chamois

21.00 - 22.00

Les Chamois

22.00 - 23.15

Law & Order: Special Victims Unit

23.15 - 0.00
 

Law & Order: Special Victims Unit

0.00 - 0.55

Law & Order: Special Victims Unit

0.55 - 1.45

Law & Order: Special Victims Unit

1.45 - 2.35

Nachtprogramma's

2.35 - 5.59
 

Le 6h Info

6.00 - 6.30

Télématin

6.30 - 9.35

The Bold and the Beautiful

9.35 - 9.55

C'est au programme

9.55 - 10.50

Motus

10.50 - 11.20

Les Z'Amours

11.20 - 11.55

Tout le monde veut prendre sa place

11.55 - 13.00

Nieuws - Weer

13.00 - 14.00

Ça commence aujourd'hui

14.00 - 15.10

Je t'aime etc...

15.10 - 16.15

Affaire conclue: tout le monde a quelque chose à vendre

16.15 - 17.10

Affaire conclue: tout le monde a quelque chose à vendre

17.10 - 17.55

Affaire conclue: la vie des objets

17.55 - 18.05

Tout le monde a son mot à dire

18.05 - 18.45

N'oubliez pas les paroles!

18.45 - 19.20

N'oubliez pas les paroles!

19.20 - 20.00

Nieuws - Weer

20.00 - 20.40

Un si grand soleil

20.40 - 21.00

Au coeur des éléments

21.00 - 23.15

Infrarouge - Après Demain

23.15 - 0.25
 

Débat - Après Demain

0.25 - 0.40

25 Nuances de Doc - Haut le corps

0.40 - 1.40

Mr. Robot

1.40 - 2.25

Mr. Robot

2.25 - 3.10

Tout compte fait

3.10 - 4.00

La nuit du léopard

4.00 - 4.20

Pays et marchés du monde

Tout le monde veut prendre sa place

4.25 - 5.25

Les Z'Amours

5.25 - 5.59
 

Ludo

6.00 - 8.10

Regionale programma's

8.10 - 11.15

Midi en France

11.15 - 12.00

12/13

12.00 - 12.55

Météo à la carte

12.55 - 13.50

Il commissario Rex

13.50 - 14.35

Il commissario Rex

14.35 - 15.25

Il commissario Rex

15.25 - 16.10

Des chiffres et des lettres

16.10 - 16.45

Personne n'y avait pensé!

16.45 - 17.30

Slam

17.30 - 18.10

Questions pour un champion

18.10 - 19.00

19/20

19.00 - 20.00

Vu

20.00 - 20.20

Plus belle la vie

20.20 - 20.45

Tout le sport

20.45 - 21.00

Les secrets

21.00 - 21.50

Les secrets

21.50 - 22.40

Les secrets

22.40 - 23.40

Soir/3

23.40 - 0.15
 

Votre télé et vous

0.15 - 0.55

Un Français

0.55 - 2.35

Midi en France

2.35 - 3.00

Bavures - Moi policier, j'ai tué un homme

3.00 - 4.10

Les nouveaux nomades

4.10 - 4.35

Les matinales

4.35 - 4.55

Questions pour un champion

4.55 - 5.35

Plus belle la vie

5.35 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.40

Xenius

6.40 - 7.10

ARTE Journal Junior

360°-Géo: Rooibos, le thé rouge d'Afrique du Sud

7.15 - 8.00

Le Grand Nord en trente jours

8.00 - 8.45

Invitation au voyage

8.45 - 9.25

Ägyptens versunkene Hafenstadt - Ein Mythos taucht auf

9.25 - 10.15

Wasser ist Zukunft

10.15 - 11.10

Wasser ist Zukunft

11.10 - 12.05

Gares d'Europe, les temples du voyage

12.05 - 12.50

ARTE Journal

12.50 - 13.00

ARTE Regards

13.00 - 13.35

Napola - Elite für den Führer

13.35 - 15.45

360°-Géo: Pologne, charme secret des Basses-Carpates

15.45 - 16.30

Invitation au voyage

16.30 - 17.10

Xenius

17.10 - 17.35

Manuel Down Under

17.35 - 18.05

Expedition Sternenhimmel

18.05 - 18.55

Die Karibik

18.55 - 19.45

ARTE Journal

19.45 - 20.05

28 minutes

20.05 - 20.50

Der unaufhaltsame Aufstieg von Amazon

20.50 - 22.30

Quand les multinationales attaquent les États

22.30 - 0.05
 

Bata, un cordonnier à la conquête du monde

0.05 - 1.20

ARTE Journal

1.20 - 1.45

Suspiria

1.45 - 3.20

Nachtprogramma's

3.20 - 5.59
 

Le 6/8

6.00 - 8.00

Le 8/9

8.00 - 9.00

C'est vous qui le dites

9.00 - 10.30

On n'est pas des pigeons

10.30 - 11.25

Demain nous appartient

11.25 - 12.00

The Young and the Restless

12.00 - 12.55

Nieuws - Weer

12.55 - 13.30

Affaire conclue

13.30 - 14.20

Marple

14.20 - 16.10

Tout le monde veut prendre sa place

16.10 - 17.00

Demain nous appartient

17.00 - 17.35

Les associés

17.35 - 18.30

On n'est pas des pigeons

18.30 - 19.30

Nieuws - Weer

19.30 - 20.15

Meurtres à Lille

20.15 - 22.10

Le sang des îles d'or

22.10 - 23.50

En quête de sens - Libres, ensemble

23.50 - 0.00
 

On n'est pas des pigeons

0.00 - 1.05

Nieuws - Weer

1.05 - 1.40

Nachtprogramma's

1.40 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.55

Fit tonic

7.55 - 8.20

Fit tonic

8.20 - 8.50

The Santa Incident

8.50 - 10.15

Si près de chez vous

10.15 - 10.45

Si près de chez vous

10.45 - 11.15

Si près de chez vous

11.15 - 11.40

Si près de chez vous

11.40 - 12.15

Max et Vénus

12.15 - 13.00

Plus belle la vie

13.00 - 13.30

Plus belle la vie

13.30 - 14.00

A Belle for Christmas

14.00 - 15.35

Hometown Holiday

15.35 - 17.10

Le meilleur de l'humour express

17.10 - 17.45

Bienvenue chez nous

17.45 - 18.40

Max et Vénus

18.40 - 19.30

Plus belle la vie

19.30 - 20.05

20:02

20.05 - 20.30

Catch Me If You Can

20.30 - 23.00

Vews

23.00 - 23.25

C'est cult

Serendipity

23.30 - 1.05
 

Nachtprogramma's

1.05 - 5.59
 

Bel RTL

6.00 - 8.40

Televerkoop

8.40 - 12.10

Martin Bonheur

12.10 - 12.25

Un si grand soleil

12.25 - 13.00

Nieuws - Weer

13.00 - 13.40

Moonlight & Mistletoe

13.40 - 15.20

Un trésor dans votre maison

15.20 - 16.20

Martin Bonheur

Chasseurs d'appart'

16.25 - 17.25

Objectif Top Chef

17.25 - 18.30

Septante et un

18.30 - 19.00

Nieuws - Weer

19.00 - 19.45

Enquêtes

19.45 - 20.15

L'amour est dans le pré

20.15 - 21.50

This is Us

21.50 - 22.40

This is Us

22.40 - 23.25

This is Us

23.25 - 0.20
 

Martin Bonheur

0.20 - 0.30

Nieuws

0.30 - 1.10

Jeux de nuit

1.10 - 3.10

Nachtlus

3.10 - 5.00

Bel RTL

5.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.25

Kinderprogramma's

6.25 - 8.40

Televerkoop

8.40 - 9.40

Luna Park

9.40 - 10.40

Televerkoop

10.40 - 12.10

Televerkoop

12.10 - 16.00

CSI: Crime Scene Investigation

16.00 - 16.50

Suits

16.50 - 17.40

Bones

17.40 - 18.25

Bones

18.25 - 19.20

CSI: Crime Scene Investigation

19.20 - 20.10

Voetbal - UEFA Champions League: Club Brugge-Atlético Madrid

20.10 - 22.45

Voetbal - UEFA Champions League: Liverpool-Napoli

22.45 - 23.55

Unibet Casino

23.55 - 0.55
 

Televerkoop

0.55 - 5.00

Nieuws

5.00 - 5.30

Televerkoop

5.30 - 5.59
 

Nieuws

6.00 - 6.15

Economisch nieuws

L'invité

6.20 - 6.30

Nieuws

6.30 - 6.45

Economisch nieuws

L'invité

6.50 - 7.00

Le journal de Radio-Canada

7.00 - 7.30

Télématin

7.30 - 8.00

Télématin

8.00 - 8.30

Nieuws

8.30 - 8.45

Une brique dans le ventre

8.45 - 9.10

Itineris

9.10 - 9.30

Chroniques d'en haut

9.30 - 9.55

Graines d'étoiles

9.55 - 10.20

Graines d'étoiles

10.20 - 11.00

Nieuws

11.00 - 11.15

Tout le monde veut prendre sa place

11.15 - 12.00

Goûtez-voir

12.00 - 12.25

Paname

12.25 - 12.55

Questions pour un champion

12.55 - 13.30

Nieuws RTBF

13.30 - 14.00

Le roi de Paris

14.00 - 15.45

Graines d'étoiles

15.45 - 16.15

Graines d'étoiles

16.15 - 16.40

Itineris

16.40 - 17.00

Temps présent

17.00 - 17.50

Parents mode d'emploi

17.50 - 18.00

64', le monde en français

18.00 - 18.20

Economisch nieuws

18.20 - 18.30

64', le monde en français

18.30 - 18.50

L'invité

18.50 - 19.00

64', l'essentiel

Épicerie fine - Terroirs gourmands

19.05 - 19.40

Tout le monde veut prendre sa place

19.40 - 20.30

Nieuws France 2

20.30 - 21.00

Liens de sang

21.00 - 22.35

Nieuws (RTS)

22.35 - 23.05

Meurtres en Pays d'Oléron

23.05 - 0.50
 

Nieuws (Afrika)

0.50 - 1.25

Le point

1.25 - 2.15

Une saison au zoo

2.15 - 2.45

Itineris

2.45 - 3.00

Nachtprogramma's

3.00 - 5.59
 

Morgenmagazin

6.00 - 9.00

Nieuws

Live nach Neun

9.05 - 9.55

Sturm der Liebe

9.55 - 10.44

Nieuws

Meister des Alltags

10.45 - 11.15

Wer weiß denn sowas?

11.15 - 12.00

Nieuws

12.00 - 12.15

Buffet

12.15 - 13.00

Mittagsmagazin

13.00 - 14.00

Nieuws

14.00 - 14.10

Rote Rosen

14.10 - 15.00

Nieuws

15.00 - 15.10

Sturm der Liebe

15.10 - 16.00

Nieuws

16.00 - 16.10

Verrückt nach Meer

16.10 - 17.00

Nieuws

17.00 - 17.15

Brisant

17.15 - 18.00

Wer weiß denn sowas?

18.00 - 18.50

Familie Dr. Kleist

18.50 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.15

Die Kanzlei

20.15 - 21.00

In aller Freundschaft

21.00 - 21.45

FAKT

21.45 - 22.15

Nieuws

22.15 - 22.45

Im Angesicht des Verbrechens

22.45 - 23.35

Im Angesicht des Verbrechens

23.35 - 0.25
 

Nachtmagazin

0.25 - 0.45

Die Kanzlei

0.45 - 1.30

In aller Freundschaft

1.30 - 2.18

Nieuws

Im Angesicht des Verbrechens

2.20 - 3.10

Im Angesicht des Verbrechens

3.10 - 4.00

Brisant

4.00 - 4.40

Deutschlandbilder

4.40 - 4.58

Nieuws

FAKT

5.00 - 5.30

Morgenmagazin

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 9.05

Volle Kanne - Service täglich

9.05 - 10.30

Notruf Hafenkante

10.30 - 11.15

SOKO Stuttgart

11.15 - 12.00

Nieuws

12.00 - 12.10

drehscheibe

12.10 - 13.00

Mittagsmagazin

13.00 - 14.00

heute - in Deutschland

14.00 - 14.15

Die Küchenschlacht

14.15 - 15.05

Bares für Rares

15.05 - 16.00

heute - in Europa

16.00 - 16.10

Die Rosenheim-Cops

16.10 - 17.00

Nieuws

17.00 - 17.10

hallo deutschland

17.10 - 17.45

Leute heute

17.45 - 18.00

SOKO Köln

18.00 - 19.00

Nieuws

19.00 - 19.20

Weer

Die Rosenheim-Cops

19.25 - 20.15

Mensch Heino! Der Sänger und die Deutschen

20.15 - 21.00

Frontal 21

21.00 - 21.45

Nieuws - Weer

21.45 - 22.15

Die Pfandjäger - Warum Menschen Flaschen sammeln

22.15 - 22.45

Markus Lanz

22.45 - 0.00
 

heute+

0.00 - 0.15

Neu im Kino

Birkebeinerne

0.20 - 1.50

The Fall

1.50 - 3.20

The Knick

3.20 - 4.15

WISO

4.15 - 5.00

hallo deutschland

5.00 - 5.30

Morgenmagazin

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.20

Regionale programma's

6.20 - 7.20

Geen uitzending

dok' mal!

7.21 - 7.35

dok' mal!

dok' mal!

7.40 - 8.00

dok' mal!

dok' mal!

8.05 - 8.15

dok' mal!

Erlebnisreisen

Hart aber fair

8.25 - 9.40

Aktuelle Stunde

9.40 - 10.25

Regionale programma's

10.25 - 10.55

Planet Wissen

10.55 - 11.55

Seehund, Puma & Co

11.55 - 12.45

WDR aktuell

12.45 - 13.15

Giraffe, Erdmännchen & Co

13.15 - 14.05

Rentnercops

14.05 - 14.55

Rentnercops

14.55 - 15.45

WDR aktuell

15.45 - 16.10

Hier und heute

16.10 - 18.00

WDR aktuell

18.00 - 18.15

Servicezeit

18.15 - 18.45

Aktuelle Stunde

18.45 - 19.30

Regionale programma's

19.30 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.15

Quarks

20.15 - 21.00

Quarks

21.00 - 21.45

WDR aktuell

21.45 - 22.10

Tatort

22.10 - 23.35

Tatort

23.35 - 1.05
 

Menschen hautnah

1.05 - 1.50

Menschen hautnah

1.50 - 2.35

Eberl entdeckt den Iran

2.35 - 3.20

Erlebnisreisen

Regionale programma's

3.25 - 5.59
 

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

6.00 - 6.27

Weer

SWR Aktuell Baden-Württemberg

6.30 - 7.00

Geen uitzending

Krieg der Träume

7.01 - 7.30

Frage trifft Antwort

Frage trifft Antwort

Mensch Leute

7.35 - 8.05

Landesschau Rheinland-Pfalz

8.05 - 8.50

In aller Freundschaft

8.50 - 9.35

Eisbär, Affe & Co

9.35 - 10.25

Giraffe, Erdmännchen & Co

10.25 - 11.15

Planet Wissen

11.15 - 12.15

Gefragt - Gejagt

12.15 - 13.00

Quizduell-Olymp

13.00 - 13.45

Meister des Alltags

13.45 - 14.15

Eisenbahn-Romantik

14.15 - 14.45

Eisenbahn-Romantik

14.45 - 15.15

Myanmar - Leben am Großen Strom

15.15 - 16.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

Kaffee oder Tee?

16.05 - 17.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

Kaffee oder Tee?

17.05 - 18.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

18.00 - 18.10

Weer

natürlich!

18.15 - 18.45

Landesschau Rheinland-Pfalz

18.45 - 19.30

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

19.30 - 19.57

Weer

Nieuws

20.00 - 20.15

Marktcheck

20.15 - 21.00

Preiswert, nützlich, gut?

21.00 - 21.45

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

21.45 - 22.00

Hannes und der Bürgermeister

22.00 - 22.30

Freunde in der Mäulesmühle

22.30 - 23.00

Lars Reichow - Heimatabend

23.00 - 23.30

Die Pierre M. Krause Show

23.30 - 0.10
 

kabarett.com

0.10 - 0.55

Hannes und der Bürgermeister

0.55 - 1.25

So lacht der Südwesten

1.25 - 1.55

SchleichFernsehen

1.55 - 2.40

Lars Reichow - Heimatabend

2.40 - 3.10

Freunde in der Mäulesmühle

3.10 - 3.40

So lacht der Südwesten

3.40 - 4.10

SchleichFernsehen

4.10 - 4.55

Lars Reichow - Heimatabend

4.55 - 5.25

Freunde in der Mäulesmühle

5.25 - 5.59
 

CNN Newsroom

6.00 - 9.30

African Voices

9.30 - 10.00

CNN Newsroom

10.00 - 10.30

CNN Style

10.30 - 11.00

New Day

11.00 - 12.00

CNN Talk

12.00 - 12.30

World Sport

12.30 - 13.00

News Stream (with World Sport)

13.00 - 14.00

First Move with Julia Chatterley

14.00 - 15.00

Connect The World With Becky Anderson

15.00 - 16.00

International Desk (with World Sport)

16.00 - 17.00

The Express

17.00 - 17.30

CNN Style

17.30 - 18.00

Amanpour

18.00 - 19.00

The World Right Now with Hala Gorani

19.00 - 20.00

Quest Means Business

20.00 - 21.00

The Lead with Jake Tapper

21.00 - 22.00

CNN Today

22.00 - 22.30

World Sport

22.30 - 23.00

CNN Today (with World Sport)

23.00 - 0.00
 

CNN Today (with World Sport)

0.00 - 1.00

Anderson Cooper 360

1.00 - 2.00

Cuomo Prime Time

2.00 - 3.00

CNN Tonight with Don Lemon

3.00 - 4.00

Amanpour

4.00 - 5.00

CNN Newsroom (with World Sport)

5.00 - 5.59
 

Nieuws

6.00 - 6.30

Nieuws

6.30 - 6.45

Geen uitzending

6.45 - 6.55

Parlementaire rubriek

Nieuws

7.00 - 7.30

TG 1 L.I.S

7.30 - 8.00

Nieuws

8.00 - 9.00

Nieuws

9.00 - 9.30

Nieuws

9.30 - 9.55

Nieuws

Storie italiane

10.00 - 11.30

La prova del cuoco

11.30 - 13.30

Nieuws

13.30 - 14.00

Vieni da me

14.00 - 15.30

Il paradiso delle signore

15.30 - 16.20

Nieuws

16.20 - 16.30

Economische rubriek

16.30 - 16.40

La vita in diretta

16.40 - 18.45

L'Eredità

18.45 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.30

Soliti Ignoti - Il Ritorno

20.30 - 21.25

L'amica geniale

21.25 - 22.30

L'amica geniale

22.30 - 23.40

Porta a Porta

23.40 - 1.15
 

Nieuws - Weer

1.15 - 1.50

Sottovoce

1.50 - 2.20

Italia, poeti e navigatori

2.20 - 3.15

Applausi - Teatro e Arte

3.15 - 4.30

Da da da

4.30 - 5.15

Nieuws

5.15 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.30

Nieuws - Weer

6.30 - 8.25

Los desayunos de TVE

8.25 - 10.00

La mañana

10.00 - 12.30

Más desayunos

12.30 - 13.25

Torres en la cocina

13.25 - 13.55

Aquí la tierra

13.55 - 14.30

Corazón

14.30 - 15.00

Nieuws - Weer

15.00 - 16.10

Saber y ganar

16.10 - 17.00

Servir y proteger

17.00 - 17.55

Acacias 38

17.55 - 18.50

Centro médico

18.50 - 19.25

España directo

19.25 - 20.30

Aquí la tierra

20.30 - 21.00

Nieuws - Weer

21.00 - 22.05

Lo siguiente

22.05 - 22.40

Comando actualidad

22.40 - 0.45
 

Resúmenes Academia OT 2018

0.45 - 1.25

Ese programa del que usted me habla

1.25 - 1.55

La noche en 24 horas

1.55 - 3.55

Nachtprogramma's

3.55 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.25

Likoké on Tour

6.25 - 6.35

Roger van Damme - Goud

6.35 - 6.50

De Garde van Gert

6.50 - 7.20

De Garde van Gert

7.20 - 8.00

Soep!

8.00 - 8.20

De Chalet, 3 Chefs, Een feest

8.20 - 9.05

Gezellige Gezonde Goesting: het boek - the making of

Het feestmenu van...

9.10 - 10.10

Comfort Food

10.10 - 10.30

Het Perfecte Feestmenu

10.30 - 11.05

Winters Grillen

11.05 - 11.25

Roger van Damme - Goud

11.25 - 11.45

Toasted on wheels!

11.45 - 12.10

Het Weekmenu

12.10 - 12.55

Het feestmenu van...

12.55 - 13.55

Comfort Food

13.55 - 14.20

Roger van Damme - Goud

14.20 - 14.40

Het Perfecte Feestmenu

14.40 - 15.15

De Garde van Gert

15.15 - 15.50

Comfort Food

15.50 - 16.10

Soep!

16.10 - 16.35

Soep!

16.35 - 16.55

Pasta & Risotto

16.55 - 17.15

Pasta & Risotto

17.15 - 17.40

Het feestmenu van...

17.40 - 18.55

Het Perfecte Feestmenu

18.55 - 19.30

De Dagschotel

19.30 - 19.45

Winters Grillen

19.45 - 20.10

Toasted on wheels!

20.10 - 20.40

De Garde van Gert

20.40 - 21.15

Het Weekmenu

21.15 - 22.00

Roger van Damme - Goud

22.00 - 22.20

Het Perfecte Feestmenu

22.20 - 22.55

De Garde van Gert

22.55 - 23.30

Culinair Thailand

23.30 - 23.55

Comfort Food

23.55 - 0.20
 

Comfort Food

0.20 - 0.40

Het feestmenu van...

0.40 - 2.00

Roger van Damme - Goud

2.00 - 2.20

Nuances

2.20 - 2.55

Het Perfecte Feestmenu

2.55 - 3.20

De Garde van Gert

3.20 - 3.55

Culinair Thailand

3.55 - 4.10

Comfort Food

4.10 - 4.25

Comfort Food

4.25 - 4.40

Het feestmenu van...

4.40 - 5.55

Roger van Damme - Goud

 

Nog Even Soezen

6.00 - 7.00

De Ontbijtshow

7.00 - 10.00

Al-1-maar-hits

10.00 - 11.00

Aperitief

11.00 - 12.00

Smakelijk

12.00 - 13.00

Al-1-maar-hits

13.00 - 14.00

Duits Schlagerfestival

14.00 - 15.00

Sonja Kimpen

15.00 - 15.10

Al-1-maar-hits

15.10 - 17.00

Extra 10

17.00 - 18.00

MENT Vandaag

18.00 - 19.00

Fashion Date

19.00 - 20.00

Vita Bella

20.00 - 20.50

Al-1-maar-hits

20.50 - 21.00

De Vlaamse Top 10

21.00 - 21.50

Al-1-maar-hits

21.50 - 22.00

Extra 10

22.00 - 23.00

MENT Vandaag

23.00 - 0.00
 

De Ontbijtshow

0.00 - 3.00

Nog Even Soezen

3.00 - 5.59
 

Eclips TV Op Stap

6.00 - 6.20

Eclips Retro

6.20 - 7.30

Historische Momenten

7.30 - 8.00

Eclips TV Rolkrant

8.00 - 10.00

Het Gebeurde Vandaag In...

Eclips TV In Beweging

10.05 - 10.20

Wij, Heren van Zichem

10.20 - 11.20

Aan Het Juiste Adres

11.20 - 12.00

De Boerenkrijg

12.00 - 12.30

De dingen des levens

12.30 - 13.10

Portretten van een Natie

13.10 - 13.35

Eclips Natuur

13.35 - 14.00

Johan en de Alverman

14.00 - 14.35

Historische Momenten

14.35 - 15.00

Rogier van ter Doest

15.00 - 15.25

Eclips TV Op Stap

15.25 - 15.35

Mooi En Meedogenloos

15.35 - 16.00

Eclips Retro

16.00 - 16.25

Eclips TV Op Stap

16.25 - 16.35

Geschiedenis van de Ruimtevaart

16.35 - 17.00

Aan Het Juiste Adres

17.00 - 17.40

De dingen des levens

17.40 - 18.20

Mooi En Meedogenloos

18.20 - 18.45

Eclips TV Op Stap

18.45 - 18.55

Historische Misdaden

18.55 - 19.20

Aan Het Juiste Adres

19.20 - 20.00

De dingen des levens

20.00 - 20.40

Mooi En Meedogenloos

20.40 - 21.05

Aan Het Juiste Adres

21.05 - 21.45

Portretten van een Natie

21.45 - 22.10

Eclips TV Op Stap

22.10 - 22.20

Eclips Natuur

22.20 - 22.45

Eclips Retro

22.45 - 23.10

Eclips TV Op Stap

23.10 - 23.20

Geschiedenis van de Ruimtevaart

23.20 - 23.45

Historische Misdaden

23.45 - 0.10
 

Aan Het Juiste Adres

0.10 - 0.50

Portretten van een Natie

0.50 - 1.15

Eclips TV Op Stap

1.15 - 1.25

Eclips Natuur

1.25 - 1.50

Eclips Retro

1.50 - 2.15

Eclips TV Op Stap

2.15 - 2.25

Geschiedenis van de Ruimtevaart

2.25 - 2.50

Historische Misdaden

2.50 - 3.15

Aan Het Juiste Adres

3.15 - 3.55

Eclips TV Op Stap

3.55 - 4.05

Portretten van een Natie

4.05 - 4.30

Eclips TV Op Stap

4.30 - 4.40

Eclips Natuur

4.40 - 5.05

Eclips Retro

5.05 - 5.30

Eclips TV Op Stap

5.30 - 5.40

Geschiedenis van de Ruimtevaart

5.40 - 5.59
 

Alaska - The Last Frontier

6.00 - 6.45

Deadliest Catch

6.45 - 7.30

What Could Possibly Go Wrong?

7.30 - 8.15

Kindig Customs

8.15 - 9.00

Wicked Inventions

9.00 - 9.25

Dual Survival

9.25 - 10.15

Railroad Alaska

10.15 - 11.05

Alaskan Bush People

11.05 - 11.55

Alaska

11.55 - 12.45

Gold Rush

12.45 - 13.40

How It's Made

13.40 - 14.05

How It's Made

14.05 - 14.35

Junkyard Empire

14.35 - 15.30

Mythbusters

15.30 - 16.25

Treehouse Masters

16.25 - 17.20

Wheeler Dealers

17.20 - 18.15

Salvage Dawgs

18.15 - 18.40

Salvage Hunters

18.40 - 19.35

How It's Made

19.35 - 20.00

How It's Made

20.00 - 20.30

Abandoned Engineering

20.30 - 21.25

How It's Made

21.25 - 21.50

How It's Made

21.50 - 22.20

Chasing Classic Cars

22.20 - 22.45

Chasing Classic Cars

22.45 - 23.10

You Have Been Warned

23.10 - 0.00
 

Fast N' Loud

0.00 - 0.50

How It's Made

0.50 - 1.15

Alaska - The Last Frontier

1.15 - 2.05

Abandoned Engineering

2.05 - 2.55

How It's Made

2.55 - 3.20

How It's Made

3.20 - 3.45

Tanked

3.45 - 4.30

Gold Rush

4.30 - 5.15

Outback Truckers

5.15 - 5.59
 

Alaska - The Last Frontier

6.00 - 6.45

Deadliest Catch

6.45 - 7.40

What Could Possibly Go Wrong?

7.40 - 8.35

Kindig Customs

8.35 - 9.30

Railroad Alaska

9.30 - 10.25

Alaskan Bush People

10.25 - 11.20

Alaska

11.20 - 12.15

Gold Rush

12.15 - 13.10

How It's Made

13.10 - 13.35

How It's Made

13.35 - 14.05

Junkyard Empire

14.05 - 15.00

Mythbusters

15.00 - 16.00

Treehouse Masters

16.00 - 17.00

Wheeler Dealers

17.00 - 18.00

Salvage Dawgs

18.00 - 18.30

Salvage Hunters

18.30 - 19.30

How It's Made

19.30 - 20.00

How It's Made

20.00 - 20.30

Abandoned Engineering

20.30 - 21.30

How It's Made

21.30 - 22.00

How It's Made

22.00 - 22.30

Chasing Classic Cars

22.30 - 23.00

Chasing Classic Cars

23.00 - 23.30

Fast N' Loud

23.30 - 0.30
 

Alaska - The Last Frontier

0.30 - 1.30

How It's Made

1.30 - 2.00

Abandoned Engineering

2.00 - 2.50

How It's Made

2.50 - 3.15

How It's Made

3.15 - 3.40

Tanked

3.40 - 4.30

Gold Rush

4.30 - 5.15

Outback Truckers

5.15 - 5.59
 

Doomsday Preppers

6.00 - 6.50

Doomsday Preppers

6.50 - 7.40

Live Free Or Die

7.40 - 8.25

Science Of Stupid

8.25 - 8.50

Cesar To The Rescue

8.50 - 9.35

Cesar To The Rescue

9.35 - 10.25

Fish Tank Kings

10.25 - 11.20

Fish Tank Kings

11.20 - 12.10

Storage Wars Canada

12.10 - 12.40

Storage Wars Canada

12.40 - 13.05

Nazi Megastructures

13.05 - 14.00

Nazi Underworld

14.00 - 14.50

Ice Road Rescue

14.50 - 15.40

Ice Road Rescue

15.40 - 16.35

Air Crash Investigation

16.35 - 17.30

Air Crash Investigation

17.30 - 18.20

The Incredible Dr Pol

18.20 - 19.15

The Incredible Dr Pol

19.15 - 20.10

Air Crash Investigation

20.10 - 21.00

Hitler's Last Year

21.00 - 22.00

War Junk

22.00 - 22.50

Drugs Inc

22.50 - 23.40

Air Crash Investigation

23.40 - 0.35
 

Nazi Megastructures

0.35 - 1.25

Drugs Inc

1.25 - 2.15

Air Crash Investigation

2.15 - 3.00

Airport Security Colombia

3.00 - 3.50

Locked Up Abroad

3.50 - 4.40

Science Of Stupid

4.40 - 5.05

Science Of Stupid

5.05 - 5.35

Storage Wars Canada

5.35 - 5.59
 

Vet on the Loose

6.00 - 6.25

Wild Africa: Rivers Of Life

6.25 - 7.15

Animal Cops Houston: Mother

7.15 - 8.10

Monsters Inside Me: Something Is Eating My Baby

8.10 - 9.05

Devoured: Man-Eating Super Snake Returns

9.05 - 10.00

Wildest Middle East: Egypt

10.00 - 10.55

Pit Bulls & Parolees: Devastation

10.55 - 11.50

Return Of The Great White Serial Killer

11.50 - 12.45

Groomer Has It: On the Cover

12.45 - 13.40

Crikey! It's the Irwins: It's A Baby Giraffe!

13.40 - 14.35

Monsters Inside Me: There's Something Living in My Knee?!

14.35 - 15.30

Wild Africa: Rivers Of Life

15.30 - 16.25

Animal Cops Phoenix: Missing Leg Mystery

16.25 - 17.20

Adrift: 47 Days with Sharks

17.20 - 18.15

Pit Bulls & Parolees: Village Of Wolves

18.15 - 19.10

Dogs: The Untold Story: Wild Survivors

19.10 - 20.05

Wildest Middle East: Caspian

20.05 - 21.00

Monsters Inside Me: Help! My Son Is a Leper

21.00 - 21.55

Pit Bulls & Parolees: Saving Tia Torres

21.55 - 22.50

Pit Bulls & Parolees: Village Of Wolves

22.50 - 23.45

The Crocodile Hunter: Best Of Steve Irwin: Search For The Super Croc

23.45 - 0.40
 

Monsters Inside Me: Help! My Son Is a Leper

0.40 - 1.35

Adrift: 47 Days with Sharks

1.35 - 2.25

Pit Bulls & Parolees: Village Of Wolves

2.25 - 3.15

Dogs: The Untold Story: Wild Survivors

3.15 - 4.00

Wildest Middle East: Caspian

4.00 - 4.50

Pit Bulls & Parolees: Saving Tia Torres

4.50 - 5.35

Vet on the Loose

5.35 - 5.59
 

VICE

6.00 - 6.30

VICE

6.30 - 7.00

States of Undress

7.00 - 7.50

States of Undress

7.50 - 8.40

Payday

8.40 - 9.30

Hollywood Love Story

9.30 - 9.55

Hollywood Love Story

9.55 - 10.20

VICE

10.20 - 10.50

VICE

10.50 - 11.20

States of Undress

11.20 - 12.10

States of Undress

12.10 - 13.05

It's Suppertime!

13.05 - 13.30

Archer

13.30 - 13.55

Archer

13.55 - 14.20

VICE

14.20 - 14.50

VICE

14.50 - 15.25

States of Undress

15.25 - 16.15

States of Undress

16.15 - 17.10

Archer

17.10 - 17.35

Archer

17.35 - 18.05

Payday

18.05 - 19.00

Hollywood Love Story

19.00 - 19.25

Hollywood Love Story

19.25 - 19.55

VICE

19.55 - 20.30

F*ck That's Delicious

20.30 - 21.00

F*ck That's Delicious

21.00 - 21.30

The Hunt For The Trump Tapes With Tom Arnold

21.30 - 22.00

The Hunt For The Trump Tapes With Tom Arnold

22.00 - 22.25

Last Chance High

22.25 - 22.50

Last Chance High

22.50 - 23.20

Nuts and Bolts

23.20 - 23.45

Nuts and Bolts

23.45 - 0.15
 

Noisey

0.15 - 1.05

States of Undress

1.05 - 1.55

States of Undress

1.55 - 2.45

Hollywood Love Story

2.45 - 3.10

Hollywood Love Story

3.10 - 3.35

Payday

3.35 - 4.25

VICE

4.25 - 5.00

VICE

5.00 - 5.30

VICE

5.30 - 5.59
 

The Wake Up Club

6.00 - 7.00

Seven Eleven

7.00 - 8.00

MTV's Top 10 Hot & Happening

8.00 - 9.00

Then vs Now

9.00 - 10.00

My Super Sweet 16

10.00 - 10.25

Real World/Road Rules Challenge

10.25 - 11.10

Million Dollar Baby

11.10 - 12.05

Million Dollar Baby

12.05 - 13.00

Million Dollar Baby

13.00 - 13.50

Catfish: The TV Show

13.50 - 14.45

Catfish: The TV Show

14.45 - 15.30

Teen Mom 2

15.30 - 16.20

Teen Mom 2

16.20 - 17.05

Teen Mom OG

17.05 - 18.00

Teen Mom OG

18.00 - 18.55

Catfish: The TV Show

18.55 - 19.50

Catfish: The TV Show

19.50 - 20.40

Teen Mom OG

20.40 - 21.30

Teen Mom OG

21.30 - 22.25

Ridiculousness

22.25 - 22.50

Ridiculousness

22.50 - 23.20

Ridiculousness

23.20 - 23.50

Ridiculousness

23.50 - 0.15
 

Ex On The Beach - Double Dutch

0.15 - 1.05

Ex On The Beach - Double Dutch

1.05 - 2.00

Music Television

2.00 - 6.00
 

The Daily Show

6.00 - 6.25

The Daily Show

6.25 - 6.45

The Daily Show

6.45 - 7.05

The Daily Show

7.05 - 7.30

The Daily Show

7.30 - 7.50

The Daily Show

7.50 - 8.15

Real Husbands of Hollywood

8.15 - 8.40

Real Husbands of Hollywood

8.40 - 9.00

Kevin Can Wait

9.00 - 9.20

Are We There Yet?

9.20 - 9.45

Are We There Yet?

9.45 - 10.05

Real Husbands of Hollywood

10.05 - 10.30

Real Husbands of Hollywood

10.30 - 10.55

The Middle

10.55 - 11.15

The Middle

11.15 - 11.35

Are We There Yet?

11.35 - 11.55

Are We There Yet?

11.55 - 12.15

Real Husbands of Hollywood

12.15 - 12.40

Real Husbands of Hollywood

12.40 - 13.00

Kevin Can Wait

13.00 - 13.25

South Park

13.25 - 13.50

South Park

13.50 - 14.10

The Goldbergs

14.10 - 14.35

The Goldbergs

14.35 - 14.55

The Middle

14.55 - 15.20

The Middle

15.20 - 15.40

South Park

15.40 - 16.00

South Park

16.00 - 16.25

South Park

16.25 - 16.50

South Park

16.50 - 17.10

The Goldbergs

17.10 - 17.35

The Goldbergs

17.35 - 18.00

Are We There Yet?

18.00 - 18.20

Are We There Yet?

18.20 - 18.45

Kevin Can Wait

18.45 - 19.05

The Daily Show

19.05 - 19.30

The Middle

19.30 - 19.55

The Middle

19.55 - 20.20

Adventure Time

20.20 - 20.30

Adventure Time

20.30 - 20.40

South Park

20.40 - 21.05

South Park

21.05 - 21.30

South Park

21.30 - 22.00

Comedy Central Roast

22.00 - 23.15

The Goldbergs

23.15 - 23.35

The Goldbergs

23.35 - 0.00
 

The Middle

0.00 - 0.20

The Middle

0.20 - 0.40

Workaholics

0.40 - 1.00

Workaholics

1.00 - 1.20

Tosh.0

1.20 - 1.40

Kevin Can Wait

1.40 - 2.05

Workaholics

2.05 - 2.25

Workaholics

2.25 - 2.45

This Is Not Happening

2.45 - 3.05

Workaholics

3.05 - 3.25

Workaholics

3.25 - 3.45

This Is Not Happening

3.45 - 4.05

Workaholics

4.05 - 4.25

Workaholics

4.25 - 4.45

This Is Not Happening

4.45 - 5.10

The Daily Show

5.10 - 5.30

The Daily Show

5.30 - 6.00
 

Rusty Rivets

6.00 - 6.25

Blaze en de Monsterwielen

6.25 - 6.50

Paw Patrol

6.50 - 7.05

Huize Herrie

7.05 - 7.25

Henry Danger

7.25 - 7.50

Henry Danger

7.50 - 8.15

De Thundermans

8.15 - 8.40

De Thundermans

8.40 - 9.00

Orange Carpet

Paw Patrol

9.05 - 9.30

Top Wing

9.30 - 9.50

Blaze en de Monsterwielen

9.50 - 10.15

Wallykazam!

10.15 - 10.40

Kiva Kan Het!

10.40 - 10.50

Dirk Scheele

10.50 - 11.00

Een Dag Met Henry En...

Een Dag Met Henry En...

11.05 - 11.15

Sunny Day

11.15 - 11.35

Nella and the Princess Knight

11.35 - 11.55

Shimmer & Shine

11.55 - 12.20

Huize Herrie

12.20 - 12.45

Huize Herrie

12.45 - 12.55

Broodschappers

12.55 - 13.20

Broodschappers

13.20 - 13.45

School of Rock

13.45 - 14.10

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

14.10 - 14.30

Game Shakers

14.30 - 14.55

Henry Danger

14.55 - 15.20

Welkom in de Wayne Toren

15.20 - 15.45

Barbie - Life in the Dreamhouse

15.45 - 16.05

Orange Carpet

Alvinnn!!! en de Chipmunks

16.10 - 16.30

Fairly Odd Parents

16.30 - 16.55

Selma's Sage: Een Magisch Kerstverhaal

16.55 - 17.15

Selma's Sage: Een Magisch Kerstverhaal

17.15 - 17.30

Ik Ben Frankie

17.30 - 17.50

De Thundermans

17.50 - 18.15

De Thundermans

18.15 - 18.40

Henry Danger

18.40 - 19.00

Henry Danger

19.00 - 19.25

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

19.25 - 19.50

Droomkamers

19.50 - 20.15

iCarly

20.15 - 20.40

SpongeBob SquarePants

20.40 - 20.50

SpongeBob SquarePants

20.50 - 21.05

Geen uitzending

Face Off

21.06 - 22.00

Face Off

22.00 - 22.50

Ink Master

22.50 - 23.35

Ink Master

23.35 - 0.20
 

Ghost Adventures

0.20 - 1.05

Bar Rescue

1.05 - 1.55

Bar Rescue

1.55 - 2.35

Face Off

2.35 - 3.15

Ghost Adventures

3.15 - 3.55

Bar Rescue

3.55 - 4.35

Lip Sync Battle

4.35 - 5.00

Dora

5.00 - 5.20

Peppa Pig

Zack & Quack

5.25 - 5.35

Zack & Quack

5.35 - 5.50

Rusty Rivets

5.50 - 6.00
 

Sabrina: Secrets Of A Teenage Witch

6.00 - 6.25

Tangled: The Series S2 Shorts

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

6.30 - 7.00

Andi Mack

7.00 - 7.25

Elena van Avalor

Summer Camp

7.30 - 8.00

Vampirina

8.00 - 8.12

Vampirina

8.12 - 8.30

Puppy Dog Pals

8.30 - 8.42

Puppy Dog Pals

8.42 - 9.00

De Leeuwenwacht

9.00 - 9.30

Mickey And The Roadster Racers

9.30 - 9.42

Mickey And The Roadster Racers

9.42 - 10.00

PJ Masks: Pyjamahelden

10.00 - 10.30

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

10.30 - 10.55

De Psammy Show

10.55 - 11.07

De Psammy Show

11.07 - 11.25

Hotel Transylvania

11.25 - 11.37

Hotel Transylvania

11.37 - 11.55

Just Like Me

11.55 - 12.10

Stuck In The Middle

12.10 - 12.40

Andi Mack

12.40 - 13.05

Tangled: The Series S2 Shorts

K.C. Undercover

13.10 - 13.30

Alex & Co

13.30 - 13.55

Disney The Lodge

13.55 - 14.20

Sabrina: Secrets Of A Teenage Witch

14.20 - 14.45

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

14.45 - 15.10

De Psammy Show

15.10 - 15.22

De Psammy Show

15.22 - 15.35

De Psammy Show

15.35 - 15.50

Milo Murphy's Wet

15.50 - 16.02

Milo Murphy's Wet

16.02 - 16.15

Milo Murphy's Wet

16.15 - 16.30

Phineas And Ferb

16.30 - 16.42

Phineas And Ferb

16.42 - 16.55

Phineas And Ferb

16.55 - 17.10

Hotel Transylvania

17.10 - 17.22

Hotel Transylvania

17.22 - 17.35

Hotel Transylvania

17.35 - 17.50

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

17.50 - 18.20

Elena van Avalor

18.20 - 18.30

Jessie

18.30 - 19.00

Jessie

19.00 - 19.30

K.C. Undercover

19.30 - 20.00

Andi Mack

20.00 - 20.30

De Middelste van 7

20.30 - 21.00

De Psammy Show

21.00 - 21.12

De Psammy Show

21.12 - 21.30

Mickey Mouse

Chez Remy: Samen Fit

21.35 - 21.50

Chez Remy: Samen Fit

21.50 - 22.00

Just Like Me

22.00 - 22.12

Just Like Me

22.12 - 22.30

Violetta

22.30 - 23.15

Disney The Lodge

Alex & Co

23.20 - 23.50

Just Like Me

23.50 - 0.19
 

Evermoor Chronicles

0.19 - 0.41

Jonge Garde

0.41 - 0.53

Jonge Garde

0.53 - 1.10

Alex & Co

1.10 - 1.35

Disney The Lodge

1.35 - 2.00

Evermoor Chronicles

2.00 - 2.22

Jonge Garde

2.22 - 2.34

Jonge Garde

2.34 - 2.46

Alex & Co

2.46 - 3.08

Just Like Me

3.08 - 3.20

Just Like Me

3.20 - 3.31

Wolfblood

3.31 - 3.56

Evermoor Chronicles

3.56 - 4.18

Jonge Garde

4.18 - 4.30

Jonge Garde

4.30 - 4.42

Alex & Co

4.42 - 5.04

Just Like Me

5.04 - 5.16

Just Like Me

5.16 - 5.27

Just Like Me

5.27 - 5.39

Alex & Co

5.39 - 5.59
 

Ben 10

6.00 - 6.10

Ben 10

6.10 - 6.30

De Powerpuff Girls

6.30 - 6.40

De Powerpuff Girls

6.40 - 6.55

Unikitty

6.55 - 7.05

Unikitty

7.05 - 7.25

Teen Titans Go!

7.25 - 7.34

Teen Titans Go!

7.34 - 7.55

De Wonderlijke Wereld van Gumball

7.55 - 8.05

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.05 - 8.25

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.25 - 8.35

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.35 - 8.50

Wat Beren Leren

8.50 - 9.00

Wat Beren Leren

9.00 - 9.20

Craig van de Kreek

9.20 - 9.30

Craig van de Kreek

9.30 - 9.50

Het Regent Gehaktballen

9.50 - 10.01

Het Regent Gehaktballen

10.01 - 10.20

Teen Titans Go!

10.20 - 10.29

Teen Titans Go!

10.29 - 10.45

Teen Titans Go!

10.45 - 10.54

Teen Titans Go!

10.54 - 11.10

Het Regent Gehaktballen

11.10 - 11.20

Het Regent Gehaktballen

11.20 - 11.35

Het Regent Gehaktballen

11.35 - 11.46

Het Regent Gehaktballen

11.46 - 12.05

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.05 - 12.15

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.15 - 12.35

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.35 - 12.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.45 - 13.05

Clarence

13.05 - 13.15

Clarence

13.15 - 13.30

Wat Beren Leren

13.30 - 13.40

Wat Beren Leren

13.40 - 13.55

Craig van de Kreek

13.55 - 14.05

Craig van de Kreek

14.05 - 14.25

Zomer Kamp Eiland

14.25 - 14.35

Zomer Kamp Eiland

14.35 - 14.55

Teen Titans Go!

14.55 - 15.03

Teen Titans Go!

15.03 - 15.20

Teen Titans Go!

15.20 - 15.29

Teen Titans Go!

15.29 - 15.50

Het Regent Gehaktballen

15.50 - 16.00

Het Regent Gehaktballen

16.00 - 16.15

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.15 - 16.25

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.25 - 16.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.45 - 16.55

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.55 - 17.10

Craig van de Kreek

17.10 - 17.20

Craig van de Kreek

17.20 - 17.35

Teen Titans Go!

17.35 - 17.44

Teen Titans Go!

17.44 - 18.00

Unikitty

18.00 - 18.10

Unikitty

18.10 - 18.30

De Wonderlijke Wereld van Gumball

18.30 - 18.40

De Wonderlijke Wereld van Gumball

18.40 - 18.55

De Wonderlijke Wereld van Gumball

18.55 - 19.10

Zomer Kamp Eiland

19.10 - 19.20

Zomer Kamp Eiland

19.20 - 19.40

Zomer Kamp Eiland

19.40 - 19.50

Zomer Kamp Eiland

19.50 - 20.10

De Powerpuff Girls

20.10 - 20.20

De Powerpuff Girls

20.20 - 20.35

Ben 10

20.35 - 20.45

Ben 10

20.45 - 21.00

Steven Universe

21.00 - 21.10

Steven Universe

21.10 - 21.30

Tijd voor Avontuur

21.30 - 21.39

Tijd voor Avontuur

21.39 - 21.55

Ome Opa

21.55 - 22.05

Ome Opa

22.05 - 22.15

Ome Opa

22.15 - 22.25

Ome Opa

22.25 - 22.35

Ome Opa

22.35 - 22.45

Ome Opa

22.45 - 23.00

Wat Beren Leren

23.00 - 23.11

Wat Beren Leren

23.11 - 23.20

Wat Beren Leren

23.20 - 23.30

Wat Beren Leren

23.30 - 23.41

Wat Beren Leren

23.41 - 23.50

Wat Beren Leren

23.50 - 0.00
 

Wat Beren Leren

0.00 - 0.11

Wat Beren Leren

0.11 - 0.20

De Powerpuff Girls

0.20 - 0.30

De Powerpuff Girls

0.30 - 0.45

De Powerpuff Girls

0.45 - 0.55

De Powerpuff Girls

0.55 - 1.05

De Powerpuff Girls

1.05 - 1.15

De Powerpuff Girls

1.15 - 1.30

Ome Opa

1.30 - 1.40

Ome Opa

1.40 - 1.50

Ome Opa

1.50 - 2.00

Ome Opa

2.00 - 2.15

Ome Opa

2.15 - 2.25

Ome Opa

2.25 - 2.35

Wat Beren Leren

2.35 - 2.46

Wat Beren Leren

2.46 - 3.00

Wat Beren Leren

3.00 - 3.10

Wat Beren Leren

3.10 - 3.20

Wat Beren Leren

3.20 - 3.30

Wat Beren Leren

3.30 - 3.40

De Powerpuff Girls

3.40 - 3.50

De Powerpuff Girls

3.50 - 4.05

De Powerpuff Girls

4.05 - 4.15

De Powerpuff Girls

4.15 - 4.25

De Powerpuff Girls

4.25 - 4.35

De Powerpuff Girls

4.35 - 4.50

De Wonderlijke Wereld van Gumball

4.50 - 5.00

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.00 - 5.10

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.10 - 5.20

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.20 - 5.35

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.35 - 5.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.45 - 5.59
 

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

4.30 - 6.30

Voetbal - Major League Soccer in de VS

6.30 - 7.30

Biatlon - World Cup in Slovenië

7.30 - 8.00

Biatlon - World Cup in Slovenië

8.00 - 8.30

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

8.30 - 9.45

Voetbal - Major League Soccer in de VS

9.45 - 10.45

Kunstschaatsen - Grand Prix Finales in Canada

10.45 - 12.45

Paardensport - FEI World Cup in Spanje

12.45 - 13.45

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

13.45 - 18.45

Formule E - FIA Championship

18.45 - 19.45

Nieuws - Bulletin

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

19.50 - 23.55

Nieuws - Bulletin

 

Biatlon - World Cup in Slovenië

0.00 - 0.30

Biatlon - World Cup in Slovenië

0.30 - 1.00

Langlaufen - World Cup in Noorwegen

1.00 - 1.30

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

1.30 - 3.00

Biatlon - World Cup in Slovenië

3.00 - 3.30

Langlaufen - World Cup in Noorwegen

3.30 - 4.00

Alpineskiën - World Cup in Frankrijk

4.00 - 4.30

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

4.30 - 6.30
 

MEGA Fights In 60

6.00 - 7.00

FIGHT SPORTS WCK

7.00 - 8.00

Sportbeat

8.00 - 8.15

Morocco Desert Challenge

8.15 - 9.00

Sportbeat

9.00 - 9.15

Morocco Desert Challenge

9.15 - 10.00

Sportbeat

10.00 - 10.15

Morocco Desert Challenge

10.15 - 11.00

Sportbeat

11.00 - 11.15

Morocco Desert Challenge

11.15 - 12.00

Sportbeat

12.00 - 12.15

Morocco Desert Challenge

12.15 - 13.00

Sportbeat

13.00 - 13.15

Morocco Desert Challenge

13.15 - 14.00

Sportbeat

14.00 - 14.15

Morocco Desert Challenge

14.15 - 15.00

Sportbeat

15.00 - 15.15

Morocco Desert Challenge

15.15 - 16.00

Sportbeat

16.00 - 16.15

Morocco Desert Challenge

16.15 - 17.00

Sportbeat

17.00 - 17.15

Morocco Desert Challenge

17.15 - 18.00

MEGA Fights In 60

18.00 - 19.00

Fight Quest

19.00 - 20.00

Fight Science

20.00 - 20.30

Wide World of Fights

20.30 - 21.00

KNOCKOUTS!

21.00 - 21.30

FS Grand Sumo

21.30 - 22.00

The Fighters

22.00 - 23.00

FIGHT SPORTS MMA

23.00 - 0.00
 

MEGA Fights In 60

0.00 - 1.00

Fight Quest

1.00 - 2.00

Fight Science

2.00 - 2.30

Wide World of Fights

2.30 - 3.00

KNOCKOUTS!

3.00 - 3.30

FS Grand Sumo

3.30 - 4.00

The Fighters

4.00 - 5.00

FIGHT SPORTS MMA

5.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.45

Manchester United - Fulham FC

6.45 - 8.30

Chelsea FC - Manchester City

8.30 - 10.15

WK hockey: België - Zuid-Afrika

10.15 - 12.05

WK hockey

12.05 - 14.15

Newcastle United - Wolverhampton Wanderers

14.15 - 16.00

Everton FC - Watford FC

16.00 - 17.45

Cercle Brugge - Antwerp FC

17.45 - 19.30

SC Anderlecht - SC Charleroi

19.30 - 21.15

KAA Gent - AS Eupen

21.15 - 23.20

Waasland-Beveren - Club Brugge

23.20 - 1.05
 

STVV - Standard Luik

1.05 - 3.10

KV Oostende - SC Lokeren

3.10 - 5.15

Excel Moeskroen - Sv Zulte Waregem

5.15 - 5.59
 

Sportcarrousel 2018

6.00 - 5.59
 
 

Wonder Wheel

4.50 - 6.27

Geen uitzending

6.27 - 6.35

The Disaster Artist

6.35 - 8.20

Marjorie Prime

8.20 - 10.00

God's Own Country

10.00 - 11.50

La Villa

11.50 - 13.40

Fifty Shades Freed

13.40 - 15.25

A Wrinkle in Time

15.25 - 17.15

Black Water

17.15 - 19.00

The Vanishing of Sidney Hall

19.00 - 21.00

La Novia del Desierto

21.00 - 22.20

Maze Runner: The Death Cure

22.20 - 0.45
 

Spinning Man

0.45 - 2.30

Phantom Thread

2.30 - 4.40

Father Figures

4.40 - 6.29
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Guardians

7.00 - 8.30

Suburbicon

8.30 - 10.15

Separated at Birth

10.15 - 11.50

Atomic Blonde

11.50 - 13.45

Sleight

13.45 - 15.15

Thor: Ragnarok

15.15 - 17.25

The X-Files: I Want to Believe

17.25 - 19.10

Jungle

19.10 - 21.05

Free Fire

21.05 - 22.35

Second Opinion

22.35 - 0.10
 

Kill Switch

0.10 - 1.40

Jumanji: Welcome to the Jungle

1.40 - 3.35
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Modus

7.00 - 8.00

Vikings

8.00 - 9.00

Succession

9.00 - 10.00

Crashing

10.00 - 10.30

Absentia

10.30 - 11.30

Babylon Berlin

11.30 - 12.30

Chaussée d'Amour

12.30 - 13.30

Billions

13.30 - 14.30

High Maintenance

14.30 - 15.00

The Magicians

15.00 - 16.00

Succession

16.00 - 17.00

Crashing

17.00 - 17.30

Absentia

17.30 - 18.30

Babylon Berlin

18.30 - 19.30

Chaussée d'Amour

19.30 - 20.30

Billions

20.30 - 21.30

Gent West

21.30 - 22.30

Gent West

22.30 - 23.30

High Maintenance

23.30 - 0.00
 

The Magicians

0.00 - 1.00

Babylon Berlin

1.00 - 1.45
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Batman vs. Two-Face

7.00 - 8.15

A Dog's Purpose

8.15 - 9.55

Valentine's Again

9.55 - 11.15

Anne of Green Gables

11.15 - 12.45

Anne of Green Gables 2: The Good Stars

12.45 - 14.15

The Little Hours

14.15 - 15.45

Misfit

15.45 - 17.05

My Pet Dinosaur

17.05 - 18.40

F.C. De Kampioenen 3: Kampioenen Forever

18.40 - 20.25

Bad Moms 2

20.25 - 22.10

Knock

22.10 - 0.05
 

The Hero

0.05 - 1.40

Heartbeats

1.40 - 3.24
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

A Rising Tide

7.00 - 8.40

Gifted

8.40 - 10.20

Same Kind of Different as Me

10.20 - 12.20

Song to Song

12.20 - 14.30

Denial

14.30 - 16.20

The Sense of an Ending

16.20 - 18.10

Bleed for This

18.10 - 20.05

The Promise

20.05 - 22.15

Un beau soleil intérieur

22.15 - 23.50

Feed

23.50 - 1.25
 

Alberta

1.25 - 2.59
 

Geen uitzending

6.00 - 10.00

In de Buurt

10.00 - 12.30

Nieuws

12.30 - 12.50

Nieuws - Weer - Meer dan Bingo

12.50 - 14.00

Woonkijker

14.00 - 14.10

Nieuws - Weer - In de Buurt - Meer dan Bingo

14.10 - 16.45

Woonkijker

16.45 - 16.55

In de Buurt

16.55 - 18.30

Nieuws

18.30 - 18.50

Nieuws - Weer

18.50 - 0.00
 

Nachtlus

0.00 - 5.59
 

BRUZZ 24 - Verkeer

6.00 - 7.00

Uptown

7.00 - 10.00

BRUZZ 24 - Verkeer

10.00 - 12.00

Shout Out

12.00 - 14.00

BRUZZ 24 - Verkeer

14.00 - 16.00

Downtown

16.00 - 18.00

BRUZZ 24 - Wijle zijn van Molenbeek

18.00 - 6.00
 
 

Nieuws - Weer

6.00 - 12.00

Viva! Feestspecial

12.00 - 18.00

Nieuws - Weer

18.00 - 6.00
 
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Nieuws

7.00 - 9.45

Nationale Tendens

9.45 - 10.00

In de buurt - Sportcafé

10.00 - 12.30

Middagnieuws - Weerbericht

12.30 - 14.30

In de buurt - Sportcafé

14.30 - 18.15

Fan van Limburg

18.15 - 18.30

Nieuws - Fan van Limburg - Weerbericht

18.30 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 9.00

TV Oost Nieuws - Sport

9.00 - 9.20

TV Oost Nieuws - Sport - Randprogrammatie

9.20 - 10.00

In De Buurt

10.00 - 10.30

Woonkijker - Trends - Relax - Weerbericht - Kabelkrant

10.30 - 11.30

In De Buurt - Namiddagprogrammatie

11.30 - 18.30

TV Oost Nieuws

18.30 - 19.00

TV Oost Nieuws - Randprogrammatie

19.00 - 5.59
 
 

AVS Vandaag - Het Weer - PlattelandsPret - TV Provincie

6.00 - 12.00

Dagtelevisie

12.00 - 18.00

AVS Vandaag - Het Weer

18.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 10.30

Notaristip

TV PLUS: programmalus

10.35 - 13.15

Music Plus

13.15 - 14.15

Notaristip

TV PLUS: programmalus

14.20 - 17.55

Notaristip

RTV Vandaag - Weerbericht

18.00 - 10.30
 
 

ROB Vandaag

6.00 - 14.00

ROB Dag-tv

14.00 - 18.30

ROB Vandaag

18.30 - 6.00
 
 

Geen uitzending

6.00 - 12.00

Middagnieuws

12.00 - 12.30

Middagnieuws

12.30 - 13.00

Middagnieuws

13.00 - 13.30

Middagnieuws

13.30 - 14.00

Middagnieuws

14.00 - 14.30

Middagnieuws

14.30 - 15.00

Middagnieuws

15.00 - 15.30

Middagnieuws

15.30 - 16.00

Middagnieuws

16.00 - 16.30

Middagnieuws

16.30 - 17.00

Middagnieuws

17.00 - 17.30

Middagnieuws

17.30 - 18.00

Nieuws - Jan Pier Pol - Weerbericht - Jow

18.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 12.00

Middagnieuws

12.00 - 12.30

Middagnieuws

12.30 - 13.00

Middagnieuws

13.00 - 13.30

Middagnieuws

13.30 - 14.00

Middagnieuws

14.00 - 14.30

Middagnieuws

14.30 - 15.00

Middagnieuws

15.00 - 15.30

Middagnieuws

15.30 - 16.00

Middagnieuws

16.00 - 16.30

Middagnieuws

16.30 - 17.00

Middagnieuws

17.00 - 17.30

Middagnieuws

17.30 - 18.00

Nieuws - Jan Pier Pol - Weerbericht - Jow

18.00 - 5.59
 
 

Herhalingslus: Ondewijs/Studio-Commissie

6.00 - 13.00

Herhalingslus: Ondewijs/Studio-Commissie

13.00 - 14.00

Onderwijs/Commissie Live

14.00 - 17.00

Herhalingslus: Ondewijs/Studio-Commissie

17.00 - 18.00

Herhalingslus: Ondewijs/Studio-Commissie

18.00 - 20.00

Herhalingslus: Ondewijs/Studio-Commissie

20.00 - 5.59
 
 

Herhalingslus

6.00 - 12.00

Herhalingslus

12.00 - 16.45

Herhalingslus

16.45 - 20.00

Z-Nieuws

20.00 - 20.25

Z-Energy

20.25 - 20.45

Z-ICT

20.45 - 22.00

Herhalingslus

22.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 6.20

EenVandaag

6.20 - 6.50

Dagelijkse kost

6.50 - 7.05

Journaal

7.05 - 7.45

De Wereld Draait Door

7.45 - 8.35

NOS Journaal

8.35 - 9.00

Weerbericht

Erica op reis

9.05 - 9.50

Buurman wat doet u nu?

9.50 - 10.25

Nieuwsuur

10.25 - 11.14

Weerbericht Amerika/Caribiën

3 Op reis

11.15 - 11.50

Pauw

11.50 - 12.45

Iedereen beroemd

12.45 - 13.00

Journaal

13.00 - 13.30

First Dates

13.30 - 14.20

Kijken in de ziel: Religieuze Leiders

14.20 - 15.00

NOS Journaal

15.00 - 15.20

BinnensteBuiten

15.20 - 15.45

Tijd voor MAX

15.45 - 16.25

Sesamstraat

16.25 - 16.40

Het Klokhuis

16.40 - 16.55

Beste Vrienden Quiz

16.55 - 17.20

NOS-Jeugdjournaal

Blokken

17.25 - 17.50

Thuis

17.50 - 18.20

EenVandaag

18.20 - 18.45

Dagelijkse kost

18.45 - 19.00

Journaal

19.00 - 19.40

De Wereld Draait Door

19.40 - 20.30

NOS Journaal

20.30 - 20.57

Weerbericht

Tussen kunst en kitsch

21.00 - 21.45

2Doc: Moeder aan de lijn

21.45 - 22.45

Nieuwsuur

22.45 - 23.31

Weerbericht Amerika/Caribiën

Opsporing verzocht internationaal

Met het mes op tafel

23.40 - 0.05
 

Pauw

0.05 - 1.00

Journaal

1.00 - 1.30

First Dates

1.30 - 2.20

Kijken in de ziel: Religieuze Leiders

2.20 - 3.00

NOS Journaal

3.00 - 3.20

BinnensteBuiten

3.20 - 3.45

Tijd voor MAX

3.45 - 4.25

Sesamstraat

4.25 - 4.40

Het Klokhuis

4.40 - 4.55

Beste Vrienden Quiz

4.55 - 5.20

NOS-Jeugdjournaal

Blokken

5.25 - 5.50

Thuis

5.50 - 5.59
 

All News Edition

6.00 - 6.17

All News Edition

6.17 - 6.31

All News Edition

6.31 - 6.47

All News Edition

6.47 - 7.00

All News Edition

7.00 - 7.17

All News Edition

7.17 - 7.30

All News Edition

7.30 - 7.47

All News Edition

7.47 - 8.00

All News Edition

8.00 - 8.15

All News Edition

8.15 - 8.29

All News Edition

8.29 - 8.46

All News Edition

8.46 - 9.00

All News Edition

9.00 - 9.18

All News Edition

9.18 - 9.30

All News Edition

9.30 - 9.47

All News Edition

9.47 - 10.00

News of the Day

10.00 - 10.19

News of the Day

10.19 - 10.31

News of the Day

10.31 - 10.43

News of the Day

10.43 - 11.00

News of the Day

11.00 - 11.13

News of the Day

11.13 - 11.27

News of the Day

11.27 - 11.41

News of the Day

11.41 - 12.00

News of the Day

12.00 - 12.12

News of the Day

12.12 - 12.24

News of the Day

12.24 - 12.37

News of the Day

12.37 - 12.48

News of the Day

12.48 - 13.00

News of the Day

13.00 - 13.20

News of the Day

13.20 - 13.39

News of the Day

13.39 - 14.00

News of the Day

14.00 - 14.15

News of the Day

14.15 - 14.31

News of the Day

14.31 - 14.45

News of the Day

14.45 - 15.00

News of the Day

15.00 - 15.14

Space

15.14 - 15.29

News of the Day

15.29 - 15.43

News of the Day

15.43 - 16.00

News of the Day

16.00 - 16.15

News of the Day

16.15 - 16.30

News of the Day

16.30 - 16.45

News of the Day

16.45 - 17.00

News of the Day

17.00 - 17.14

News of the Day

17.14 - 17.31

News of the Day

17.31 - 17.45

News of the Day

17.45 - 18.00

News of the Day

18.00 - 18.14

News of the Day

18.14 - 18.29

News of the Day

18.29 - 18.45

News of the Day

18.45 - 19.00

Prime Edition

19.00 - 19.18

Prime Edition

19.18 - 19.38

Space

19.38 - 20.00

Prime Edition

20.00 - 20.19

Prime Edition

20.19 - 20.39

Prime Edition

20.39 - 21.00

Prime Edition

21.00 - 21.20

Prime Edition

21.20 - 21.40

Prime Edition

21.40 - 22.00

Prime Edition

22.00 - 22.18

Prime Edition

22.18 - 22.38

Prime Edition

22.38 - 23.00

Prime Edition

23.00 - 23.19

Prime Edition

23.19 - 23.39

Prime Edition

23.39 - 0.00
 

Prime Edition

0.00 - 0.14

Prime Edition

0.14 - 0.30

Prime Edition

0.30 - 0.44

Prime Edition

0.44 - 1.00

Late Edition

1.00 - 1.14

Late Edition

1.14 - 1.29

Late Edition

1.29 - 1.45

Late Edition

1.45 - 2.00

Late Edition

2.00 - 2.20

Late Edition

2.20 - 2.37

Late Edition

2.37 - 3.00

Late Edition

3.00 - 3.21

Late Edition

3.21 - 3.38

Late Edition

3.38 - 4.00

All News Edition

4.00 - 4.21

All News Edition

4.21 - 4.37

All News Edition

4.37 - 5.00

All News Edition

5.00 - 5.20

All News Edition

5.20 - 5.37

All News Edition

5.37 - 5.59
 

Men

6.00 - 6.15

Designers

6.15 - 6.30

Eco Fashion

6.30 - 7.00

Yoga Health & Well Being

7.00 - 7.30

Fashion Focus

7.30 - 7.45

Moments of the Week

7.45 - 8.00

Fashion's Future

8.00 - 8.30

Weekend Tour

8.30 - 9.00

Designer's Cut

9.00 - 9.30

Designer Collections

9.30 - 10.00

Ramp Extraordinaire

10.00 - 10.15

Fashion Week

10.15 - 10.30

Street Style

10.30 - 10.45

Models

10.45 - 11.00

Fashion Focus

11.00 - 11.15

Moments of the Week

11.15 - 11.30

Dress Me

11.30 - 12.00

Masters of Style

12.00 - 13.00

Eco Fashion

13.00 - 13.30

Weekend Tour

13.30 - 14.00

From Corsets to Catwalk

14.00 - 14.30

Fashion Focus

14.30 - 14.45

Moments of the Week

14.45 - 15.00

VIP Access

15.00 - 16.00

Yoga Health & Well Being

16.00 - 16.30

Fashion's Future

16.30 - 17.00

Designer's Cut

17.00 - 17.30

Designer Collections

17.30 - 18.00

Fashion Focus

18.00 - 18.15

Moments of the Week

18.15 - 18.30

Weekend Tour

18.30 - 19.00

Weekend Tour

19.00 - 19.30

Eco Fashion

19.30 - 20.00

Ready-to-Wear

20.00 - 20.30

The In Thing

20.30 - 21.00

From Corsets to Catwalk

21.00 - 21.30

Fashion Focus

21.30 - 21.45

Moments of the Week

21.45 - 22.00

Street Style

22.00 - 22.15

What's Haute

22.15 - 22.30

Latin Angels

22.30 - 23.00

Fashion's Future

23.00 - 23.30

Dress Me

23.30 - 0.00
 

Masters of Style

0.00 - 1.00

Undressed

1.00 - 1.15

Fashion Exposed

1.15 - 1.30

Fashion Focus

1.30 - 1.45

Moments of the Week

1.45 - 2.00

Fashion's Future

2.00 - 2.30

Latin Angels

2.30 - 3.00

VIP Access

3.00 - 4.00

Eco Fashion

4.00 - 4.30

From Corsets to Catwalk

4.30 - 5.00

Full Shows

5.00 - 5.30

Beauty Fix

5.30 - 5.45

Street Style

5.45 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 10.00

Playlist

10.00 - 11.00

Hit 10

11.00 - 12.00

Playlist

12.00 - 12.45

Top 10 Hip Hop

12.45 - 13.00

Playlist

13.00 - 13.45

Trace Request

13.45 - 17.00

Playlist

17.00 - 18.00

Hit 10

18.00 - 18.15

Playlist

18.15 - 18.45

Hits and Lyrics

18.45 - 19.00

Playlist

19.00 - 20.00

Love & Hip Hop

20.00 - 22.00

Love & Hip Hop

22.00 - 22.30

Hit 2 Rue

22.30 - 23.00

Playlist

23.00 - 0.30
 

Stream it

0.30 - 5.59
 

Revenge Body With Khloe Kardashian

6.00 - 7.00

Revenge Body With Khloe Kardashian

7.00 - 8.00

Keeping Up with the Kardashians

8.00 - 9.00

Keeping Up with the Kardashians

9.00 - 10.00

Keeping Up with the Kardashians

10.00 - 11.00

Keeping Up with the Kardashians

11.00 - 12.00

Keeping Up with the Kardashians

12.00 - 13.00

Very Cavallari

13.00 - 14.00

Very Cavallari

14.00 - 15.00

Very Cavallari

15.00 - 16.00

Very Cavallari

16.00 - 17.00

Revenge Body With Khloe Kardashian

17.00 - 18.00

Revenge Body With Khloe Kardashian

18.00 - 19.00

Revenge Body With Khloe Kardashian

19.00 - 20.00

Ashlee+Evan

20.00 - 20.30

Ashlee+Evan

20.30 - 21.00

Ashlee+Evan

21.00 - 21.30

Ashlee+Evan

21.30 - 22.00

Busy Tonight

22.00 - 22.30

Busy Tonight

22.30 - 23.00

E! News

23.00 - 0.00
 

Botched

0.00 - 1.00

Botched

1.00 - 2.00

E! News

2.00 - 3.00

Botched By Nature

3.00 - 4.00

Botched By Nature

4.00 - 5.00

Botched By Nature

5.00 - 5.59