TV-programma's

De Primo TV gids voor blinden.
.
.
  • 06u00
  • 07u00
  • 08u00
  • 09u00
  • 10u00
  • 11u00
  • 12u00
  • 13u00
  • 14u00
  • 15u00
  • 16u00
  • 17u00
  • 18u00
  • 19u00
  • 20u00
  • 21u00
  • 22u00
  • 23u00
  • 00u00
  • 01u00
  • 02u00
  • 03u00
  • 04u00
  • 05u00

Het Journaal

0.35 - 9.00

Herfstbeelden

9.00 - 10.00

Radio 2 op één

10.00 - 12.00

Herfstbeelden

12.00 - 12.20

Dagelijkse kost

12.20 - 12.35

Blokken

12.35 - 13.00

Het Journaal

13.00 - 13.25

Het Weer

Iedereen beroemd

13.30 - 13.50

Thuis

13.50 - 14.15

Villa Politica

14.15 - 16.20

VRT NWS update

Animal House New Zealand

16.25 - 16.50

Flikken

16.50 - 17.40

Buren

17.40 - 18.07

VRT NWS update

Het Weer

Dagelijkse kost

18.15 - 18.30

Blokken

18.30 - 19.00

Het Journaal

19.00 - 19.40

Iedereen beroemd

19.40 - 20.00

Joker+ en Lotto

Het Weer

Thuis

20.10 - 20.40

Over eten

20.40 - 21.35

Without Limits

21.35 - 22.15

Dank dat u bij ons was

22.15 - 23.05

Het Journaal

23.05 - 23.20

Het Weer

How to Get Away with Murder

23.25 - 0.06
 

Winst Joker+/Lotto

Keno

Euromillions Winstverdeling

Dagelijkse kost

0.10 - 0.25

Iedereen beroemd

0.25 - 0.40

Het Journaal

0.40 - 0.55

Het Weer

Villa Politica

1.00 - 2.35

Het Journaal

2.35 - 9.00
 

Canvaslus

0.00 - 9.00

Herfstbeelden

9.00 - 12.30

Rolkrant

12.30 - 14.00

Ketnet Junior

14.00 - 18.20

Voetbal - UEFA Europa League Preview Magazine

18.20 - 19.05

Kinderen van de Kolonie

19.05 - 20.00

Terzake

20.00 - 20.30

De Afspraak

20.30 - 21.20

De Weekenden

21.20 - 22.15

The Handmaid's Tale

22.15 - 23.20

Winteruur

23.20 - 23.30

Prison

23.30 - 0.35
 

Canvaslus

0.35 - 9.00
 

Heidi

5.55 - 6.15

Geen uitzending

Aya

Aya

Brandweerman Sam

6.25 - 6.35

Kattenlaan 9

6.35 - 6.50

De Avonturen van K3

6.50 - 7.00

Littlest Pet Shop

7.00 - 7.20

Elvis & Benny

7.20 - 7.30

De Buurtpolitie - Extra

7.30 - 7.45

Galactik Football

7.45 - 8.05

Atomic Puppet

8.05 - 8.15

Spirit: Samen Vrij

8.15 - 8.40

Pound Puppies

8.40 - 9.00

Turbo FAST

9.00 - 9.25

Brandweerman Sam

9.25 - 9.35

Percy's Tiger Tales

9.35 - 9.45

Qmusic

9.45 - 10.05

Geen uitzending

10.05 - 12.05

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

12.05 - 12.40

De Feestkeuken van Sofie

12.40 - 13.00

VTM Nieuws

13.00 - 13.25

Het Weer

13.25 - 13.35

Familie

13.35 - 14.15

Wittekerke

14.15 - 15.20

Strong Medicine

15.20 - 16.20

8 Simple Rules

16.20 - 16.45

Bones

16.45 - 17.45

VTM Nieuws

17.45 - 17.55

Het Weer

De Feestkeuken van Sofie

18.00 - 18.15

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

18.15 - 19.00

VTM Nieuws

19.00 - 19.50

Het Weer

19.50 - 20.00

Familie

20.00 - 20.35

Dance as One

20.35 - 22.15

Helden van Hier - Door het Vuur

22.15 - 23.25

Telefacts

23.25 - 0.05
 

Royal Pains

0.05 - 1.00

Geen uitzending

1.00 - 1.30

Qmusic

1.30 - 5.50

Kabouter Plop

Heidi

 

Qmusic

3.30 - 8.00

The Middle

8.00 - 8.20

Qmusic

8.20 - 12.15

That '70s Show

12.15 - 12.35

Geen uitzending

12.35 - 16.05

America's Got Talent

16.05 - 17.45

How I Met Your Mother

17.45 - 18.15

That '70s Show

18.15 - 18.45

The Simpsons

18.45 - 19.10

Brooklyn Nine-Nine

19.10 - 19.40

Modern Family

19.40 - 20.10

The Big Bang Theory

20.10 - 20.35

Voetbal - Champions League: Ajax - Bayern München

20.35 - 23.50

Dimitri Vegas & Like Mike 2017 Bringing the Madness: Reflections

23.50 - 1.35
 

Qmusic

3.30 - 6.00
 

Geen uitzending

6.00 - 7.55

Het Perfecte Feestmenu

7.55 - 8.20

Passe-vite

8.20 - 8.45

Vlaanderen Kookt

8.45 - 9.05

NCIS

9.05 - 9.50

Geen uitzending

9.50 - 11.50

Lucifer

11.50 - 12.40

Geen uitzending

12.40 - 14.40

NCIS

14.40 - 15.35

Vietnjam, met Quyên

15.35 - 15.55

Bakken

15.55 - 16.10

Hollyfood

16.10 - 16.25

It's Aperotime Somewhere in the World

16.25 - 16.35

Huizenjagers

16.35 - 17.30

De Slimste Mens ter Wereld

17.30 - 18.45

Two and a Half Men

18.45 - 19.15

Superior Donuts

19.15 - 19.40

Huizenjagers

19.40 - 20.35

Callboys

20.35 - 21.40

De Slimste Mens ter Wereld

21.40 - 23.00

Lucifer

23.00 - 0.00
 

Huizenjagers

0.00 - 0.45
 

Geen uitzending

6.00 - 8.30

The Doctors

8.30 - 9.10

Geen uitzending

9.10 - 10.10

The Doctors

10.10 - 10.50

Geen uitzending

10.50 - 11.25

Saving Hope

11.25 - 12.10

Geen uitzending

12.10 - 12.45

Without a Trace

12.45 - 13.35

Geen uitzending

13.35 - 13.50

Without a Trace

13.50 - 14.45

Geen uitzending

14.45 - 15.15

The Doctors

15.15 - 16.05

The Doctors

16.05 - 17.00

Saving Hope

17.00 - 17.55

Without a Trace

17.55 - 18.50

Without a Trace

18.50 - 19.40

Rizzoli & Isles

19.40 - 20.35

New Amsterdam

20.35 - 21.25

Code Black

21.25 - 22.20

The Good Wife

22.20 - 23.20

Rizzoli & Isles

23.20 - 0.20
 
 

NRJ

6.00 - 9.00

When Harry Met Sally

9.00 - 10.35

Geen uitzending

10.35 - 11.15

NCIS

11.15 - 12.00

Castle

12.00 - 12.40

NCIS: Los Angeles

12.40 - 13.25

NCIS: New Orleans

13.25 - 14.10

Jane the Virgin

14.10 - 15.00

Hawaii Five-0

15.00 - 15.45

Smallville

15.45 - 16.35

NCIS

16.35 - 17.25

Castle

17.25 - 18.10

NCIS: Los Angeles

18.10 - 18.55

NCIS: New Orleans

18.55 - 19.45

Jane the Virgin

19.45 - 20.35

Beowulf

20.35 - 22.35

CSI: Cyber

22.35 - 23.15

CSI: Cyber

23.15 - 0.05
 

NCIS: New Orleans

0.05 - 0.45

NCIS: Los Angeles

0.45 - 1.30

Jane the Virgin

1.30 - 2.10

Jane the Virgin

2.10 - 2.55

CSI: Cyber

2.55 - 3.35
 

The Dr. Oz Show

5.35 - 6.20

Achter Gesloten Deuren

6.20 - 7.00

Sturm der Liebe

7.00 - 7.55

Louislouise

7.55 - 8.25

Home and Away

8.25 - 8.50

Geen uitzending

8.50 - 9.05

Dawson's Creek

9.05 - 9.50

House Rules

9.50 - 10.50

MasterChef Australia

10.50 - 11.45

Een Frisse Start met vtwonen

11.45 - 12.40

Don't Tell the Bride

12.40 - 13.45

Married by Christmas

13.45 - 15.35

House Rules

15.35 - 16.35

MasterChef Australia

16.35 - 17.35

Sturm der Liebe

17.35 - 18.35

Achter Gesloten Deuren

18.35 - 19.25

Home and Away

19.25 - 19.50

Met Vier in Bed

19.50 - 20.40

The Holiday

20.40 - 23.05

Gloss Doc - Absolutely Fashion: Inside British Vogue

23.05 - 0.00
 

Met Vier in Bed

0.00 - 0.45

Don't Tell the Bride

0.45 - 1.45

Louislouise

1.45 - 2.10

Home and Away

2.10 - 2.30

Sturm der Liebe

2.30 - 3.20

Love It or List It - Vancouver

3.20 - 3.45

Achter Gesloten Deuren

3.45 - 4.20

Een Frisse Start met vtwonen

4.20 - 5.05

Dawson's Creek

5.05 - 5.45

The Dr. Oz Show

5.45 - 6.25
 

Geen uitzending

6.00 - 8.00

Live at the Apollo

8.00 - 8.45

Explorers: Adventures of the Century

8.45 - 9.10

Zorro

9.10 - 9.30

Geen uitzending

9.30 - 10.15

Caught on Camera

10.15 - 11.00

Cooper Barrett's Guide to Surviving Life

11.00 - 11.25

The A-Team

11.25 - 12.15

Relic Hunter

12.15 - 13.00

Married with Children

13.00 - 13.20

Flodder

13.20 - 13.50

'Allo 'Allo!

13.50 - 14.25

Sniper: Reloaded

14.25 - 15.55

Caught on Camera

15.55 - 16.45

Cooper Barrett's Guide to Surviving Life

16.45 - 17.05

Zorro

17.05 - 17.30

The A-Team

17.30 - 18.20

Relic Hunter

18.20 - 19.05

Married with Children

19.05 - 19.35

Flodder

19.35 - 20.05

'Allo 'Allo!

20.05 - 20.40

Chain Reaction

20.40 - 22.35

The People v O.J. Simpson: American Crime Story

22.35 - 23.30

'Allo 'Allo!

23.30 - 23.55

Nitro Circus Live

23.55 - 0.20
 

Caught on Camera

0.20 - 1.05

Relic Hunter

1.05 - 1.50

The Last Man on Earth

1.50 - 2.10
 

Bumba in Afrika

Musti

Woezel en Pip

George & Paul

Bing

Dimitri

Kaatjes Kameraadjes

6.30 - 6.40

Biba & Loeba

Kaatjes Tralalaatjes

6.45 - 6.55

Wissper

Bob de Bouwer

7.00 - 7.10

Monchhichi

7.10 - 7.25

Molang

Sprookjesboom

Samson & Gert Winterpret

7.35 - 7.50

Buck

7.50 - 8.05

Olly Wannabe's Comedy Club

Olly Wannabe's Comedy Club

Oma en Oma

8.10 - 8.20

Grizzy & the Lemmings

8.20 - 8.30

Grizzy & the Lemmings

Robin Hood

8.35 - 8.45

Karrewiet

8.45 - 9.00

Bumba in Afrika

Musti

Woezel en Pip

George & Paul

Bing

9.20 - 9.30

Dimitri

Kaatjes Kameraadjes

Biba & Loeba

9.40 - 9.50

Kaatjes Tralalaatjes

9.50 - 10.00

Wissper

Bob de Bouwer

10.05 - 10.15

Monchhichi

10.15 - 10.25

Molang

Bumba in Afrika

Musti

Bing

Kaatjes Tralalaatjes

10.45 - 10.55

Dimitri

Biba & Loeba

Monchhichi

11.05 - 11.20

Sprookjesboom

Calimero

11.25 - 11.35

Grizzy & the Lemmings

Grizzy & the Lemmings

11.40 - 11.50

Robin Hood

11.50 - 12.00

Prinsessia

12.00 - 12.15

Prinsessia

12.15 - 12.30

Mega Mindy

12.30 - 12.55

Friends, Meiden Met Een Missie

12.55 - 13.05

Friends, Meiden Met Een Missie

13.05 - 13.15

Helden

13.15 - 13.30

De Mooiste Sprookjes van Grimm

13.30 - 14.30

Kratts in het Wild

14.30 - 14.50

Friends van Heartlake City

14.50 - 15.10

Helden

15.10 - 15.20

Grizzy & the Lemmings

15.20 - 15.30

Mijn Ridder en Ik

15.30 - 15.40

De Nieuwe Avonturen van Peter Pan

15.40 - 16.00

Robin Hood

16.00 - 16.10

Robin Hood

16.10 - 16.25

Helden

16.25 - 16.35

Rox

16.35 - 17.00

Nachtraven

17.00 - 17.15

Buck

17.15 - 17.30

Buck

17.30 - 17.50

Karrewiet

17.50 - 18.00

Nachtwacht

18.00 - 18.25

Helden

18.25 - 18.35

Nachtraven

18.35 - 18.50

Karrewiet

18.50 - 19.05

Oma en Oma

19.05 - 19.15

De Elfenheuvel

19.15 - 19.25

De Elfenheuvel

19.25 - 19.40

4ever

19.40 - 19.55

In Bed Met Olly

 
 

Teletubbies

6.00 - 6.10

Kabouter Plop

Kabouter Plop

Nijntjes Avonturen

Nijntjes Avonturen

6.25 - 6.35

Thomas de trein

6.35 - 6.45

Maya de Bij

6.45 - 7.00

Heidi

7.00 - 7.20

Brandweerman Sam

7.20 - 7.35

Koning Lou

7.35 - 7.55

Elvis & Benny

7.55 - 8.05

De Buurtpolitie - Extra

8.05 - 8.15

Spirit: Samen Vrij

8.15 - 8.40

Tiny

8.40 - 8.55

Iedereen K3

8.55 - 9.15

Lexie & Lotti

9.15 - 9.35

Wendy

9.35 - 10.00

Kabouter Plop

Kabouter Plop

10.05 - 10.15

Nijntjes Avonturen

Thomas de trein

10.20 - 10.30

Maya de Bij

10.30 - 10.45

Percy's Tiger Tales

10.45 - 10.55

Brandweerman Sam

10.55 - 11.05

Iedereen K3

11.05 - 11.25

Tiny

11.25 - 11.35

Lalaloopsy

11.35 - 12.00

Project Mc2

12.00 - 12.25

Koning Lou

12.25 - 12.50

Elvis & Benny

De Buurtpolitie - Extra

12.55 - 13.10

Spirit: Samen Vrij

13.10 - 13.35

Aya

13.35 - 13.45

Project Mc2

13.45 - 14.05

Polly Pocket

14.05 - 14.30

K3 Roller Disco

14.30 - 14.55

Project Mc2

14.55 - 15.15

De Powerpuff Girls

15.15 - 15.25

Winx Club

15.25 - 15.50

VLOGLAB

15.50 - 16.10

Spirit: Samen Vrij

16.10 - 16.30

Hallo K3

16.30 - 17.00

Project Mc2

17.00 - 17.25

De Buurtpolitie - Extra

17.25 - 17.40

Elvis & Benny

17.40 - 17.50

Spirit: Samen Vrij

17.50 - 18.10

K3 Roller Disco

18.10 - 18.30

Project Mc2

18.30 - 18.55

De Buurtpolitie - Extra

18.55 - 19.10

Mijn Ouders zijn Aliens

19.10 - 19.35

Mijn Ouders zijn Aliens

19.35 - 19.55

Skilz

19.55 - 20.10

Spirit: Samen Vrij

20.10 - 20.35

Koning Lou

20.35 - 20.55

De Avonturen van De Gelaarsde Kat

20.55 - 21.20

Kattenoog

21.20 - 21.30

Mijn Ouders zijn Aliens

21.30 - 21.55

Mijn Ouders zijn Aliens

21.55 - 22.15

Project Mc2

22.15 - 22.40

TV Krant VTMKZOOM

22.40 - 5.59
 
 

Rescue Bots

5.55 - 6.15

Dinotrux

6.15 - 6.35

Dinotrux

6.35 - 7.00

Crash & Bernstein

7.00 - 7.20

Turbo FAST

7.20 - 7.45

Elvis & Benny

Galactik Football

7.50 - 8.10

Atomic Puppet

8.10 - 8.25

Power Rangers Ninja Steel

8.25 - 8.45

Kick Buttowski: Durfal Met Lef

8.45 - 8.55

Elvis & Benny

Pokémon: Zon & Maan Ultra-Avonturen

9.00 - 9.20

Harry en Bunnie

9.20 - 9.30

Dinotrux

9.30 - 9.50

Crash & Bernstein

9.50 - 10.15

Turbo FAST

10.15 - 10.35

Dave de Barbaar

10.35 - 10.45

Penn Zero: Part-Time Hero

10.45 - 11.00

Randy Cunningham - Ninja op School

11.00 - 11.10

Harry en Bunnie

11.10 - 11.20

Kick Buttowski: Durfal Met Lef

11.20 - 11.30

Captain Biceps

11.30 - 11.40

Captain Biceps

Galactik Football

11.45 - 12.10

Atomic Puppet

12.10 - 12.20

Beyblade Burst

12.20 - 12.45

Fangbone

12.45 - 12.55

Elvis & Benny

De Nieuwe Avonturen van Lucky Luke

13.00 - 13.25

De Nieuwe Avonturen van Lucky Luke

13.25 - 13.50

Kong - Koning van de Apen

13.50 - 14.10

VLOGLAB

14.10 - 14.25

Kong - Koning van de Apen

14.25 - 14.45

Pokémon 6: Jirachi Wish Maker

14.45 - 16.00

Draken: Race naar de rand

16.00 - 16.20

Galactik Football

16.20 - 16.45

Atomic Puppet

16.45 - 16.55

Elvis & Benny

Wakfu

17.00 - 17.25

Inazuma Eleven

17.25 - 17.45

Beyblade Burst

17.45 - 18.05

Zak Storm

18.05 - 18.30

Pokémon: Zon & Maan Ultra-Avonturen

18.30 - 18.50

Draken: Race naar de rand

18.50 - 19.10

Trollenjagers: Verhalen uit Arcadia

19.10 - 19.30

Transformers Prime

19.30 - 19.50

Transformers Prime

19.50 - 20.15

Hot Wheels Battle Force 5

20.15 - 20.35

Voltron: de Legendarische Beschermer

20.35 - 21.00

Avengers Assemble

21.00 - 21.20

Ultimate Spider-Man

21.20 - 21.40

Hulk and the Agents of S.M.A.S.H

21.40 - 22.00

Hot Wheels Battle Force 5

22.00 - 22.20

Avengers Assemble

22.20 - 22.40

Ultimate Spider-Man

22.40 - 23.05

Hulk and the Agents of S.M.A.S.H

23.05 - 23.25
 

Rescue Bots

 

Geen uitzending

6.00 - 20.15

Het Journaal

20.15 - 20.55
 
 

Geen uitzending

6.00 - 20.00

Geen uitzending

20.00 - 5.59
 
 

Dagtelevisie

6.00 - 18.00

Nieuws

18.00 - 18.15

EenVandaag

18.15 - 18.45

Sportjournaal

18.45 - 19.00

De wereld draait door

19.00 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.30

Je Geld of Mijn Leven

20.30 - 21.25

LOIS

21.25 - 23.00

Pauw

23.00 - 0.05
 

Nieuws

0.05 - 0.25

Pauw

0.25 - 1.25

EenVandaag

1.25 - 2.00

Nieuws

2.00 - 2.10

Nieuws

2.10 - 5.55

Nederland in beweging!

 

Dagtelevisie

6.00 - 18.25

Hallo Nederland

18.25 - 18.45

BinnensteBuiten

18.45 - 19.15

Typisch Klarendal

19.15 - 19.50

Wildernis onder water

19.50 - 20.25

De slimste mens

20.25 - 21.10

ZEMBLA

21.10 - 22.00

Nieuwsuur

22.00 - 22.45

Vrij land

22.45 - 23.05

2Doc - Maalstroom

23.05 - 23.55

Je zal maar uitverkoren zijn

23.55 - 0.35
 

De nachtzoen

0.35 - 0.45

Nieuwsuur

0.45 - 1.35

Nieuwsuur

1.35 - 2.25

NOS Tekst tv

2.25 - 6.00
 

NOS Tekst tv

4.30 - 6.30

Kinderprogramma's

6.30 - 18.20

SpangaS

18.20 - 18.30

SpangaS

18.30 - 18.40

Het klokhuis

18.40 - 19.00

NOS Jeugdjournaal

19.00 - 19.25

First Dates

19.25 - 20.25

Genaaid

20.25 - 21.15

Het Leven is een Jurk

21.15 - 21.55

Me Jane, You Tarzan?

21.55 - 22.35

Bad Habits, Holy Orders NL

22.35 - 23.25

O Dennenboom

23.25 - 0.10
 

De wereld draait door

0.10 - 1.05

Genaaid

1.05 - 1.55

Het Leven is een Jurk

1.55 - 2.30

Me Jane, You Tarzan?

2.30 - 3.00

De wereld draait door

3.00 - 3.50

De wereld draait door

3.50 - 4.40

NOS Tekst tv

4.40 - 6.30
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Breakfast

7.00 - 10.15

Defenders UK

10.15 - 11.00

Homes Under the Hammer

11.00 - 12.00

Britain's Secret Charity Cheats

12.00 - 12.45

A1: Britain's Longest Road

12.45 - 13.15

Bargain Hunt

13.15 - 14.00

Nieuws

14.00 - 14.45

Doctors

14.45 - 15.15

The Doctor Blake Mysteries

15.15 - 16.15

Escape to the Country

16.15 - 16.45

The Best Christmas Food Ever

16.45 - 17.30

Flog It!

17.30 - 18.15

Pointless

18.15 - 19.00

Nieuws

19.00 - 20.00

The One Show

20.00 - 21.00

Christmas Shop Well for Less?

21.00 - 22.00

The Apprentice

22.00 - 23.00

Nieuws

23.00 - 23.45

A Question of Sport

23.45 - 0.15
 

Michael McIntyre's Big Show

0.15 - 1.20

Weer

Nieuws

1.25 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.30

The Best Christmas Food Ever

7.30 - 8.15

Bargain Hunt

8.15 - 9.00

Great British Menu

9.00 - 9.30

Trust Me, I'm a Doctor

9.30 - 10.00

Nieuws

10.00 - 11.00

Victoria Derbyshire

11.00 - 12.00

Nieuws

12.00 - 12.15

Politics Live

12.15 - 14.00

Think Tank

14.00 - 14.45

Reel History of Britain

14.45 - 15.15

Railways: The Making of a Nation

15.15 - 15.45

Who Do You Think You Are?

15.45 - 16.45

The Polar Bear Family and Me

16.45 - 17.45

Eggheads

17.45 - 18.15

Put Your Money Where Your Mouth Is

18.15 - 19.00

Richard Osman's House of Games

19.00 - 19.30

Strictly: It Takes Two

19.30 - 20.00

Celebrity Antiques Road Trip

20.00 - 21.00

Masterchef: The Professionals

21.00 - 22.00

Death and Nightingales

22.00 - 23.00

The Apprentice - You're Fired

23.00 - 23.30

Newsnight

23.30 - 0.15
 

Escape from Dubai: The Mystery of the Missing Princess

0.15 - 1.15

School

1.15 - 2.15

Babies: Their Wonderful World

2.15 - 3.15

Trust

3.15 - 4.00

Trust

4.00 - 4.55
 

Geen uitzending

The Jeremy Kyle Show

6.05 - 7.00

Good Morning Britain

7.00 - 9.30

Lorraine

9.30 - 10.25

The Jeremy Kyle Show

10.25 - 11.30

This Morning

11.30 - 13.30

Loose Women

13.30 - 14.30

Geen uitzending

14.30 - 14.55

Regionaal Nieuws - Weer

Judge Rinder

15.00 - 16.00

Dickinson's Real Deal

16.00 - 17.00

Tipping Point

17.00 - 18.00

The Chase

18.00 - 19.00

Regionaal Nieuws - Weer

19.00 - 19.30

Nieuws - Weer

19.30 - 20.00

Emmerdale

20.00 - 20.30

Coronation Street

20.30 - 21.00

Paul O'Grady: For the Love of Dogs

21.00 - 21.30

Coronation Street

21.30 - 22.00

I'm a Celebrity Get Me Out of Here! Coming Out

22.00 - 23.00

Nieuws - Weer

23.00 - 23.30

Regionaal Nieuws - Weer

23.30 - 23.45

Peston

23.45 - 0.45
 

The Jonathan Ross Show

0.45 - 1.40

Jackpot247

1.40 - 4.00

Safe House

4.00 - 4.50

ITV Nightscreen

4.50 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.25

Kinderprogramma's

6.25 - 8.30

Televerkoop

8.30 - 9.20

Petits secrets en famille

9.20 - 9.50

Petits secrets en famille

9.50 - 10.25

Demain nous appartient

10.25 - 11.00

The Young and the Restless

11.00 - 12.00

Les douze coups de midi

12.00 - 13.00

Nieuws

13.00 - 13.55

Crown for Christmas

13.55 - 15.35

A Christmas Kiss

15.35 - 17.10

Mon plus beau Noël

17.10 - 18.15

C'est déjà Noël

18.15 - 19.20

Demain nous appartient

19.20 - 20.00

Nieuws

20.00 - 21.00

The Truth About the Harry Quebert Affair

21.00 - 21.55

The Truth About the Harry Quebert Affair

21.55 - 22.50

Criminal Minds

22.50 - 23.40

Criminal Minds

23.40 - 0.35
 

Criminal Minds

0.35 - 1.20

Law & Order

1.20 - 2.20

Nachtprogramma's

2.20 - 5.59
 

Le 6h Info

6.00 - 6.30

Télématin

6.30 - 9.35

The Bold and the Beautiful

9.35 - 10.00

C'est au programme

10.00 - 10.50

Motus

10.50 - 11.20

Les Z'Amours

11.20 - 11.55

Tout le monde veut prendre sa place

11.55 - 13.00

Nieuws - Weer

13.00 - 13.55

Ça commence aujourd'hui

13.55 - 15.05

Je t'aime etc...

15.05 - 16.15

Affaire conclue: tout le monde a quelque chose à vendre

16.15 - 17.10

Affaire conclue: tout le monde a quelque chose à vendre

17.10 - 17.55

Affaire conclue: la vie des objets

17.55 - 18.05

Tout le monde a son mot à dire

18.05 - 18.45

N'oubliez pas les paroles!

18.45 - 19.20

N'oubliez pas les paroles!

19.20 - 20.00

Nieuws - Weer

20.00 - 20.40

Un si grand soleil

20.40 - 21.00

Mystère au Louvre

21.00 - 22.40

Mystère à l'Opéra

22.40 - 0.15
 

Les rivières pourpres

0.15 - 1.05

Les rivières pourpres

1.05 - 1.55

Mr. Robot

1.55 - 2.40

Mr. Robot

2.40 - 3.25

Religieuze programma's

3.25 - 4.25

Geen uitzending

4.25 - 3.26

Sagesses bouddhistes

3.26 - 3.40

A l'origine

3.40 - 4.25

Tout le monde veut prendre sa place

4.25 - 5.20

Les Z'Amours

5.20 - 5.59
 

Ludo

6.00 - 8.10

Regionale programma's

8.10 - 11.15

Midi en France

11.15 - 12.00

12/13

12.00 - 12.55

Météo à la carte

12.55 - 13.50

Il commissario Rex

13.50 - 14.35

Il commissario Rex

14.35 - 15.25

Il commissario Rex

15.25 - 16.10

Des chiffres et des lettres

16.10 - 16.45

Personne n'y avait pensé!

16.45 - 17.30

Slam

17.30 - 18.10

Questions pour un champion

18.10 - 19.00

19/20

19.00 - 20.00

Vu

20.00 - 20.20

Plus belle la vie

20.20 - 20.45

Tout le sport

20.45 - 21.00

Le festin de Julie à Chambord

21.00 - 23.15

Soir/3

23.15 - 23.40

Pièces à conviction

23.40 - 0.55
 

Sénat en action

0.55 - 1.25

Faut pas rêver au Québec - Aux couleurs de l'été indien

1.25 - 3.30

Midi en France

3.30 - 4.00

On a la solution!

4.00 - 4.30

Les matinales

4.30 - 4.55

Questions pour un champion

4.55 - 5.35

Plus belle la vie

5.35 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.10

Pianotine

6.10 - 6.25

Pianotine

6.25 - 6.40

Xenius

6.40 - 7.10

ARTE Journal Junior

360°-Géo: Pérou, une laine qui vaut de l'or

7.15 - 8.00

Le Grand Nord en trente jours

8.00 - 8.45

Invitation au voyage

8.45 - 9.25

Die Steinkohle

9.25 - 11.10

Wasser ist Zukunft

11.10 - 12.05

Gares d'Europe, les temples du voyage

12.05 - 12.50

ARTE Journal

12.50 - 13.00

ARTE Regards

13.00 - 13.35

Grand Canyon

13.35 - 16.00

Nomade des mers, les escales de l'innovation

16.00 - 16.30

Invitation au voyage

16.30 - 17.05

Xenius

17.05 - 17.35

Manuel Down Under

17.35 - 18.05

Expedition Sternenhimmel

18.05 - 19.00

Die Karibik

19.00 - 19.45

ARTE Journal

19.45 - 20.05

28 minutes

20.05 - 20.55

Les temps qui changent

20.55 - 22.35

Une nuit à Florence - Trésors de la Renaissance

22.35 - 23.30

Die guten Feinde - Mein Vater, die Rote Kapelle und ich

23.30 - 1.00
 

ARTE Journal

1.00 - 1.25

Une page d'amour

1.25 - 2.55

Nachtprogramma's

2.55 - 5.59
 

Le 6/8

6.00 - 8.00

Le 8/9

8.00 - 9.00

C'est vous qui le dites

9.00 - 10.30

On n'est pas des pigeons

10.30 - 11.25

Demain nous appartient

11.25 - 11.55

The Young and the Restless

11.55 - 12.55

Nieuws - Weer

12.55 - 13.35

Affaire conclue

13.35 - 14.25

Marple

14.25 - 16.05

Tout le monde veut prendre sa place

16.05 - 17.00

Demain nous appartient

17.00 - 17.40

Les associés

17.40 - 18.30

On n'est pas des pigeons

18.30 - 19.30

Nieuws - Weer

19.30 - 20.20

Questions à la Une

20.20 - 21.55

A votre avis

21.55 - 23.05

Matière grise

23.05 - 23.55

On n'est pas des pigeons

23.55 - 0.55
 

Nieuws - Weer

0.55 - 1.30

Nachtprogramma's

1.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.50

Fit tonic

7.50 - 8.20

Fit tonic

8.20 - 8.45

A Belle for Christmas

8.45 - 10.15

Si près de chez vous

10.15 - 10.45

Si près de chez vous

10.45 - 11.15

Si près de chez vous

11.15 - 11.45

Si près de chez vous

11.45 - 12.15

Max et Vénus

12.15 - 13.00

Plus belle la vie

13.00 - 13.30

Plus belle la vie

13.30 - 14.00

Wrapped Up In Christmas

14.00 - 15.35

The Christmas Pageant

15.35 - 17.05

Le zapping au mètre

17.05 - 17.15

Bienvenue chez nous

17.15 - 18.10

Max et Vénus

18.10 - 18.55

Plus belle la vie

18.55 - 19.30

Plus belle la vie

19.30 - 20.05

20:02

20.05 - 20.30

69 minutes sans chichis

20.30 - 22.05

Palmashow

Palmashow

22.10 - 22.30

Vews

22.30 - 23.00

Burger Quiz

23.00 - 23.55

OpinionS - FGTB

23.55 - 0.25
 

Nachtprogramma's

0.25 - 5.59
 

Bel RTL

6.00 - 8.40

Televerkoop

8.40 - 12.10

Martin Bonheur

12.10 - 12.25

Un si grand soleil

12.25 - 13.00

Nieuws - Weer

13.00 - 13.40

Christmas on Holly Lane

13.40 - 15.20

Un trésor dans votre maison

15.20 - 16.20

Martin Bonheur

Chasseurs d'appart'

16.25 - 17.25

Objectif Top Chef

17.25 - 18.30

Septante et un

18.30 - 19.00

Nieuws - Weer

19.00 - 19.45

Indices

19.45 - 21.20

NCIS: Los Angeles

21.20 - 22.15

NCIS: Los Angeles

22.15 - 23.10

Criminal Minds

23.10 - 0.05
 

Criminal Minds

0.05 - 0.50

Martin Bonheur

0.50 - 1.00

Nieuws

1.00 - 1.40

Jeux de nuit

1.40 - 3.25

Nachtlus

3.25 - 5.00

Bel RTL

5.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.25

Kinderprogramma's

6.25 - 8.40

Televerkoop

8.40 - 9.40

Luna Park

9.40 - 10.40

Televerkoop

10.40 - 12.10

Televerkoop

12.10 - 15.50

CSI: Crime Scene Investigation

15.50 - 16.35

Suits

16.35 - 17.25

Bones

17.25 - 18.15

Bones

18.15 - 19.05

Go for Zero

19.05 - 19.20

CSI: Crime Scene Investigation

19.20 - 20.10

Voetbal - UEFA Champions League: AFC Ajax - FC Bayern München

20.10 - 22.45

Voetbal - UEFA Champions League: Shakhtar Donetsk - Olympique Lyon

22.45 - 23.55

Unibet Casino

23.55 - 0.55
 

Televerkoop

0.55 - 5.00

Nieuws

5.00 - 5.30

Televerkoop

5.30 - 5.59
 

Nieuws

6.00 - 6.15

Economisch nieuws

L'invité

6.20 - 6.30

Nieuws

6.30 - 6.45

Economisch nieuws

L'invité

6.50 - 7.00

Le journal de Radio-Canada

7.00 - 7.30

Télématin

7.30 - 8.00

Télématin

8.00 - 8.30

Nieuws

8.30 - 8.45

Le jardin extraordinaire

8.45 - 9.20

Itineris

9.20 - 9.35

Cap sud-ouest

9.35 - 10.00

20 ans de Chroniques d'en Haut - Sur le tour du Mont-Blanc

10.00 - 11.00

Nieuws

11.00 - 11.15

Tout le monde veut prendre sa place

11.15 - 12.00

Al dente

12.00 - 12.25

Elles pêchent

12.25 - 12.55

Questions pour un champion

12.55 - 13.30

Nieuws RTBF

13.30 - 14.00

Une histoire à ma fille

14.00 - 15.40

Bourgogne, le coeur de France

15.40 - 16.40

Itineris

16.40 - 17.00

Le point

17.00 - 17.50

Parents mode d'emploi

17.50 - 18.00

64', le monde en français

18.00 - 18.20

Economisch nieuws

18.20 - 18.30

64', le monde en français

18.30 - 18.50

L'invité

18.50 - 19.00

64', l'essentiel

#versionfrançaise

19.05 - 19.40

Tout le monde veut prendre sa place

19.40 - 20.30

Nieuws France 2

20.30 - 21.00

Dans les yeux d'Olivier

21.00 - 22.40

Nieuws (RTS)

22.40 - 23.10

Série Noire

23.10 - 23.55

Série Noire

23.55 - 0.40
 

Nieuws (Afrika)

0.40 - 1.15

Questions à La Une

1.15 - 2.05

Acoustic

2.05 - 2.35

Épicerie fine - Terroirs gourmands

2.35 - 3.00

Nachtprogramma's

3.00 - 5.59
 

Morgenmagazin

6.00 - 9.00

Nieuws

Live nach Neun

9.05 - 9.55

Sturm der Liebe

9.55 - 10.44

Nieuws

Meister des Alltags

10.45 - 11.15

Wer weiß denn sowas?

11.15 - 12.00

Nieuws

12.00 - 12.15

Buffet

12.15 - 13.00

Mittagsmagazin

13.00 - 14.00

Nieuws

14.00 - 14.10

Rote Rosen

14.10 - 15.00

Nieuws

15.00 - 15.10

Sturm der Liebe

15.10 - 16.00

Nieuws

16.00 - 16.10

Verrückt nach Meer

16.10 - 17.00

Nieuws

17.00 - 17.15

Brisant

17.15 - 18.00

Wer weiß denn sowas?

18.00 - 18.50

Rentnercops

18.50 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.15

Aenne Burda - Die Wirtschaftswunderfrau

20.15 - 21.45

Aenne Burda - Die Königin der Kleider

21.45 - 22.15

Nieuws

22.15 - 22.45

Maischberger

22.45 - 0.00
 

Nieuws

0.00 - 0.10

Aenne Burda - Die Wirtschaftswunderfrau

0.10 - 1.40

Aenne Burda - Die Königin der Kleider

1.40 - 2.13

Nieuws

Das Glück am anderen Ende der Welt

2.15 - 3.45

Maischberger

3.45 - 5.03

Nieuws

Brisant

5.05 - 5.30

Morgenmagazin

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 9.05

Volle Kanne - Service täglich

9.05 - 10.30

Notruf Hafenkante

10.30 - 11.15

SOKO Stuttgart

11.15 - 12.00

Nieuws

12.00 - 12.10

drehscheibe

12.10 - 13.00

Mittagsmagazin

13.00 - 14.00

heute - in Deutschland

14.00 - 14.15

Die Küchenschlacht

14.15 - 15.05

Bares für Rares

15.05 - 16.00

heute - in Europa

16.00 - 16.10

Die Rosenheim-Cops

16.10 - 17.00

Nieuws

17.00 - 17.10

hallo deutschland

17.10 - 17.45

Leute heute

17.45 - 18.00

SOKO Wismar

18.00 - 19.00

Nieuws

19.00 - 19.20

Weer

Die Spezialisten - Im Namen der Opfer

19.25 - 20.15

Aktenzeichen XY... ungelöst

20.15 - 21.45

Nieuws - Weer

21.45 - 22.15

auslandsjournal

22.15 - 22.45

dunja hayali

22.45 - 23.30

Markus Lanz

23.30 - 0.45
 

heute+

0.45 - 1.00

Das Hohe Haus - Bewährungsprobe für den Bundestag

1.00 - 1.45

Aktenzeichen XY... ungelöst

1.45 - 3.15

auslandsjournal

3.15 - 3.45

Frontal 21

3.45 - 4.30

plan b

4.30 - 5.00

hallo deutschland

5.00 - 5.30

Morgenmagazin

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.20

Regionale programma's

6.20 - 7.20

Geen uitzending

Unter den Sternen war ich zu Hause

7.21 - 7.40

WIR!

7.40 - 8.10

Knietzsche, der kleinste Philosoph der Welt

Knietzsche, der kleinste Philosoph der Welt

Knietzsche, der kleinste Philosoph der Welt

Erlebnisreisen

8.20 - 8.45

Quarks

8.45 - 9.30

eins zu eins

9.30 - 10.00

Landtag Live

10.00 - 12.45

WDR aktuell

12.45 - 13.15

Giraffe, Erdmännchen & Co

13.15 - 14.05

Rentnercops

14.05 - 14.55

Rentnercops

14.55 - 15.45

WDR aktuell

15.45 - 16.10

Hier und heute

16.10 - 18.00

WDR aktuell

18.00 - 18.15

Servicezeit

18.15 - 18.45

Aktuelle Stunde

18.45 - 19.30

Regionale programma's

19.30 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.15

Markt

20.15 - 21.00

Der Haushalts-Check mit Yvonne Willicks

21.00 - 21.45

WDR aktuell

21.45 - 22.10

Wolfgang Bosbach - Vom Loslassen eines Gefesselten

22.10 - 22.55

Donna Leon

22.55 - 0.25
 

Maischberger

0.25 - 1.40

Erlebnisreisen

1.40 - 2.00

Regionale programma's

2.00 - 5.59
 

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

6.00 - 6.27

Weer

SWR Aktuell Baden-Württemberg

6.30 - 7.00

Geen uitzending

2 durch NRW

7.01 - 7.15

2 durch NRW

7.15 - 7.30

Frage trifft Antwort

Frage trifft Antwort

Treffpunkt

7.35 - 8.05

Landesschau Rheinland-Pfalz

8.05 - 8.50

In aller Freundschaft

8.50 - 9.35

Eisbär, Affe & Co

9.35 - 10.25

Giraffe, Erdmännchen & Co

10.25 - 11.15

Planet Wissen

11.15 - 12.15

Gefragt - Gejagt

12.15 - 13.00

Quizduell-Olymp

13.00 - 13.45

Meister des Alltags

13.45 - 14.15

Eisenbahn-Romantik

14.15 - 14.45

Eisenbahn-Romantik

14.45 - 15.15

Winter am Großglockner - Wo Österreich am höchsten ist

15.15 - 16.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

Kaffee oder Tee?

16.05 - 17.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

Kaffee oder Tee?

17.05 - 18.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

18.00 - 18.10

Weer

made in Südwest

18.15 - 18.45

Landesschau Rheinland-Pfalz

18.45 - 19.30

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

19.30 - 19.57

Weer

Nieuws

20.00 - 20.15

Lecker aufs Land - eine kulinarische Reise

20.15 - 21.00

Brotzeit

21.00 - 21.45

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

21.45 - 22.00

Tatort

22.00 - 23.25

Alles Klara

23.25 - 0.10
 

Hauptstadtrevier

0.10 - 1.00

Graf Yoster gibt sich die Ehre

1.00 - 1.25

Graf Yoster gibt sich die Ehre

1.25 - 1.50

Gewagtes Spiel

1.50 - 2.15

Gewagtes Spiel

2.15 - 2.40

Tatort

2.40 - 4.05

Alles Klara

4.05 - 4.50

Hauptstadtrevier

4.50 - 5.40

Reisetipp Südwest

5.40 - 5.59
 

CNN Newsroom

6.00 - 9.30

CNN Style

9.30 - 10.00

CNN Newsroom

10.00 - 10.30

Inside the Middle East

10.30 - 11.00

New Day

11.00 - 12.00

CNN Talk

12.00 - 12.30

World Sport

12.30 - 13.00

News Stream (with World Sport)

13.00 - 14.00

First Move with Julia Chatterley

14.00 - 15.00

Connect The World With Becky Anderson

15.00 - 16.00

International Desk (with World Sport)

16.00 - 17.00

The Express

17.00 - 17.30

Inside the Middle East

17.30 - 18.00

Amanpour

18.00 - 19.00

The World Right Now with Hala Gorani

19.00 - 20.00

Quest Means Business

20.00 - 21.00

The Lead with Jake Tapper

21.00 - 22.00

CNN Today

22.00 - 22.30

World Sport

22.30 - 23.00

CNN Today (with World Sport)

23.00 - 0.00
 

CNN Today (with World Sport)

0.00 - 1.00

Anderson Cooper 360

1.00 - 2.00

Cuomo Prime Time

2.00 - 3.00

CNN Tonight with Don Lemon

3.00 - 4.00

Amanpour

4.00 - 5.00

CNN Newsroom (with World Sport)

5.00 - 5.59
 

Nieuws

6.00 - 6.30

Nieuws

6.30 - 6.45

Geen uitzending

6.45 - 6.55

Parlementaire rubriek

Nieuws

7.00 - 7.30

TG 1 L.I.S

7.30 - 8.00

Nieuws

8.00 - 9.00

Nieuws

9.00 - 9.30

Nieuws

9.30 - 9.55

Nieuws

Storie italiane

10.00 - 11.30

La prova del cuoco

11.30 - 13.30

Nieuws

13.30 - 14.00

Vieni da me

14.00 - 15.30

Il paradiso delle signore

15.30 - 16.20

Nieuws

16.20 - 16.30

Economische rubriek

16.30 - 16.40

La vita in diretta

16.40 - 18.45

L'Eredità

18.45 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.30

Voetbal - UEFA Champions League: Young Boys Bern - Juventus

20.30 - 23.00

Champions League Magazine

23.00 - 23.45

Porta a Porta

23.45 - 1.20
 

Nieuws - Weer

1.20 - 1.55

Sottovoce

1.55 - 2.25

Movie Mag

2.25 - 2.50

Come un uragano

2.50 - 4.40

Da da da

4.40 - 5.15

Nieuws

5.15 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.30

Nieuws - Weer

6.30 - 8.25

Los desayunos de TVE

8.25 - 10.00

La mañana

10.00 - 12.30

Más desayunos

12.30 - 13.25

Torres en la cocina

13.25 - 13.55

Aquí la tierra

13.55 - 14.30

Corazón

14.30 - 15.00

Nieuws - Weer

15.00 - 16.10

Saber y ganar

16.10 - 17.00

Servir y proteger

17.00 - 17.55

Acacias 38

17.55 - 18.50

Centro médico

18.50 - 19.25

España directo

19.25 - 20.30

Aquí la tierra

20.30 - 21.00

Nieuws - Weer

21.00 - 22.05

Lo siguiente

22.05 - 22.35

Operación triunfo

22.35 - 1.15
 

El chat de Operación triunfo

1.15 - 2.35

Ese programa del que usted me habla

2.35 - 3.05

La noche en 24 horas

3.05 - 5.00

Nachtprogramma's

5.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.10

Nuances

6.10 - 6.35

Culinair Thailand

6.35 - 6.55

De Garde van Gert

6.55 - 7.25

De Garde van Gert

7.25 - 8.00

Soep!

8.00 - 8.20

Soep!

8.20 - 8.45

Pasta & Risotto

8.45 - 9.05

Gezellige Gezonde Goesting: het boek - the making of

9.05 - 9.15

Pasta & Risotto

9.15 - 9.30

Het feestmenu van...

9.30 - 10.45

Het Perfecte Feestmenu

10.45 - 11.20

Winters Grillen

11.20 - 11.45

Comfort Food

11.45 - 12.05

Toasted on wheels!

12.05 - 12.35

De Garde van Gert

12.35 - 13.10

De Chalet, 3 Chefs, Een feest

13.10 - 13.55

Roger van Damme - Goud

13.55 - 14.20

Het Perfecte Feestmenu

14.20 - 14.55

De Garde van Gert

14.55 - 15.30

Culinair Thailand

15.30 - 15.55

De Chalet, 3 Chefs, Een feest

15.55 - 16.45

Roger van Damme - Goud

16.45 - 17.05

Het Weekmenu

17.05 - 17.50

Het feestmenu van...

17.50 - 18.45

It's Aperotime Somewhere in the World

18.45 - 19.00

De Chalet, 3 Chefs, Een feest

19.00 - 19.45

Winters Grillen

19.45 - 20.10

Toasted on wheels!

20.10 - 20.40

De Garde van Gert

20.40 - 21.15

Comfort Food

21.15 - 21.40

Het feestmenu van...

21.40 - 22.35

Roger van Damme - Goud

22.35 - 23.00

Het Perfecte Feestmenu

23.00 - 23.35

De Garde van Gert

23.35 - 0.10
 

Het Weekmenu

0.10 - 0.55

Culinair Thailand 2018

0.55 - 2.20

Het feestmenu van...

2.20 - 3.20

Roger van Damme - Goud

3.20 - 3.35

Het Perfecte Feestmenu

3.35 - 4.00

De Garde van Gert

4.00 - 4.30

Culinair Thailand

4.30 - 4.50

Het Weekmenu

4.50 - 5.25

Culinair Thailand 2018

5.25 - 5.59
 

Nog Even Soezen

6.00 - 7.00

De Ontbijtshow

7.00 - 10.00

Al-1-maar-hits

10.00 - 11.00

Aperitief

11.00 - 12.00

Smakelijk

12.00 - 13.00

Al-1-maar-hits

13.00 - 15.00

Sonja Kimpen

15.00 - 15.10

Al-1-maar-hits

15.10 - 17.00

De Vlaamse Top Toen

17.00 - 18.00

MENT Vandaag

18.00 - 19.00

Vita Bella

19.00 - 20.00

De Vlaamse Top 10 Non Stop

20.00 - 20.50

Al-1-maar-hits

20.50 - 21.00

In Levende Lijve

21.00 - 22.00

De Vlaamse Top Toen

22.00 - 23.00

MENT Vandaag

23.00 - 0.00
 

De Ontbijtshow

0.00 - 3.00

Nog Even Soezen

3.00 - 5.59
 

Geen uitzending

Historische Misdaden

6.05 - 6.30

Aan Het Juiste Adres

6.30 - 7.10

Portretten van een Natie

7.10 - 7.35

Eclips Natuur

7.35 - 8.00

Eclips TV Rolkrant

8.00 - 10.00

Het Gebeurde Vandaag In...

Eclips TV In Beweging

10.05 - 10.20

Johan en de Alverman

10.20 - 10.55

Uw Verhaal

10.55 - 11.05

Aan Het Juiste Adres

11.05 - 11.45

Rogier van ter Doest

11.45 - 12.10

Eclips TV Op Stap

12.10 - 12.35

De dingen des levens

12.35 - 13.15

Eclips Natuur

13.15 - 13.35

Uw Verhaal

13.35 - 14.00

Het Zwaard van Ardoewaan

14.00 - 14.30

Portretten van een Natie

14.30 - 15.00

De Kat

15.00 - 15.25

Eclips TV Op Stap

15.25 - 15.35

Mooi En Meedogenloos

15.35 - 16.00

Uw Kwis

16.00 - 16.25

Eclips Theater

16.25 - 17.00

Aan Het Juiste Adres

17.00 - 17.40

De dingen des levens

17.40 - 18.20

Mooi En Meedogenloos

18.20 - 18.45

Eclips Op Stap

18.45 - 18.55

Historische Misdaden

18.55 - 19.20

Aan Het Juiste Adres

19.20 - 20.00

De dingen des levens

20.00 - 20.40

Mooi En Meedogenloos

20.40 - 21.05

Aan Het Juiste Adres

21.05 - 21.45

Eclips TV Op Stap

21.45 - 22.10

Eclips Natuur

22.10 - 22.30

Uw Verhaal

22.30 - 22.55

Portretten van een Natie

22.55 - 23.25

Eclips TV Op Stap

23.25 - 23.35

Uw Kwis

23.35 - 0.00
 

Eclips Theater

0.00 - 0.35

Aan Het Juiste Adres

0.35 - 1.15

Eclips TV Op Stap

1.15 - 1.40

Eclips Natuur

1.40 - 2.00

Uw Verhaal

2.00 - 2.25

Portretten van een Natie

2.25 - 2.55

Eclips TV Op Stap

2.55 - 3.05

Uw Kwis

3.05 - 3.30

Eclips Theater

3.30 - 4.05

Aan Het Juiste Adres

4.05 - 4.45

Eclips TV Op Stap

4.45 - 5.10

Eclips Natuur

5.10 - 5.30

Uw Verhaal

5.30 - 5.55

Portretten van een Natie

 

Alaska - The Last Frontier

6.00 - 6.45

Deadliest Catch

6.45 - 7.30

What Could Possibly Go Wrong?

7.30 - 8.15

Kindig Customs

8.15 - 9.00

Wicked Inventions

9.00 - 9.25

Dual Survival

9.25 - 10.15

Expedition Unknown

10.15 - 11.05

Alaskan Bush People

11.05 - 11.55

Abandoned Engineering

11.55 - 12.45

How It's Made

12.45 - 13.10

How It's Made

13.10 - 13.40

How It's Made

13.40 - 14.05

How It's Made

14.05 - 14.35

Junkyard Empire

14.35 - 15.30

Mythbusters

15.30 - 16.25

Treehouse Masters

16.25 - 17.20

Wheeler Dealers

17.20 - 18.15

Salvage Dawgs

18.15 - 18.40

Salvage Hunters

18.40 - 19.35

Auction Hunters

19.35 - 20.00

Auction Hunters

20.00 - 20.30

Devil's Canyon

20.30 - 21.25

Made By Destruction

21.25 - 21.50

Made By Destruction

21.50 - 22.20

Chasing Classic Cars

22.20 - 22.45

Chasing Classic Cars

22.45 - 23.10

You Have Been Warned

23.10 - 0.00
 

Fast N' Loud

0.00 - 0.50

How It's Made

0.50 - 1.15

Alaska - The Last Frontier

1.15 - 2.05

Devil's Canyon

2.05 - 2.55

Made By Destruction

2.55 - 3.20

Made By Destruction

3.20 - 3.45

Tanked

3.45 - 4.30

Gold Rush

4.30 - 5.15

Outback Truckers

5.15 - 5.59
 

Alaska - The Last Frontier

6.00 - 6.45

Deadliest Catch

6.45 - 7.40

What Could Possibly Go Wrong?

7.40 - 8.35

Kindig Customs

8.35 - 9.30

Expedition Unknown

9.30 - 10.25

Alaskan Bush People

10.25 - 11.20

Abandoned Engineering

11.20 - 12.15

How It's Made

12.15 - 12.40

How It's Made

12.40 - 13.10

How It's Made

13.10 - 13.35

How It's Made

13.35 - 14.05

Junkyard Empire

14.05 - 15.00

Mythbusters

15.00 - 16.00

Treehouse Masters

16.00 - 17.00

Wheeler Dealers

17.00 - 18.00

Salvage Dawgs

18.00 - 18.30

Salvage Hunters

18.30 - 19.30

Auction Hunters

19.30 - 20.00

Auction Hunters

20.00 - 20.30

Devil's Canyon

20.30 - 21.30

Made By Destruction

21.30 - 22.00

Made By Destruction

22.00 - 22.30

Chasing Classic Cars

22.30 - 23.00

Chasing Classic Cars

23.00 - 23.30

Fast N' Loud

23.30 - 0.30
 

Alaska - The Last Frontier

0.30 - 1.30

How It's Made

1.30 - 2.00

Devil's Canyon

2.00 - 2.50

Made By Destruction

2.50 - 3.15

Made By Destruction

3.15 - 3.40

Tanked

3.40 - 4.30

Gold Rush

4.30 - 5.15

Outback Truckers

5.15 - 5.59
 

Doomsday Preppers

6.00 - 6.50

Doomsday Preppers

6.50 - 7.40

Live Free Or Die

7.40 - 8.26

Science Of Stupid

8.26 - 8.50

Cesar To The Rescue

8.50 - 9.35

Cesar To The Rescue

9.35 - 10.30

Fish Tank Kings

10.30 - 11.20

Fish Tank Kings

11.20 - 12.10

Storage Wars Canada

12.10 - 12.40

Storage Wars Canada

12.40 - 13.10

Yukon Gold

13.10 - 14.00

Yukon Gold

14.00 - 14.50

Hitler's Last Year

14.50 - 15.40

War Junk

15.40 - 16.35

Air Crash Investigation

16.35 - 17.30

Air Crash Investigation

17.30 - 18.20

The Incredible Dr Pol

18.20 - 19.15

The Incredible Dr. Pol

19.15 - 20.05

Air Crash Investigation

20.05 - 21.00

Paris to Pittsburgh

21.00 - 22.15

Wild Australia

22.15 - 23.10

Drugs Inc

23.10 - 0.00
 

Air Crash Investigation

0.00 - 0.55

Nazi Megastructures

0.55 - 1.45

Drugs Inc

1.45 - 2.30

Air Crash Investigation

2.30 - 3.15

Airport Security Colombia

3.15 - 4.00

Locked Up Abroad

4.00 - 4.50

Science Of Stupid

4.50 - 5.10

Science Of Stupid

5.10 - 5.35

Storage Wars Canada

5.35 - 5.59
 

Vet on the Loose

6.00 - 6.25

Wild Africa: Rivers Of Life

6.25 - 7.15

Animal Cops Phoenix: Missing Leg Mystery

7.15 - 8.10

Dogs: The Untold Story: Wild Survivors

8.10 - 9.05

Dogs: The Untold Story: Wild Survivors

9.05 - 10.00

Wildest Middle East: Caspian

10.00 - 10.55

Pit Bulls & Parolees: Saving Tia Torres

10.55 - 11.50

Adrift: 47 Days with Sharks

11.50 - 12.45

Groomer Has It: Knowing Your Dog

12.45 - 13.40

The Crocodile Hunter: Best Of Steve Irwin: Search For The Super Croc

13.40 - 14.35

Monsters Inside Me: Help! My Son Is a Leper

14.35 - 15.30

Wild Africa: Rivers Of Life

15.30 - 16.25

Animal Cops Phoenix: Breeding Trouble

16.25 - 17.20

Best Bites: 25 Greatest Shark Moments

17.20 - 18.15

Tanked

18.15 - 19.10

Crikey! It's the Irwins: It's A Baby Giraffe!

19.10 - 20.05

Blue Serengeti

20.05 - 21.00

Monsters Inside Me: All I Got for Christmas Is Brain Surgery

21.00 - 21.55

Pit Bulls & Parolees: Trial by Fire

21.55 - 22.50

Big Cat Tales: Danger In The Long Grass

22.50 - 23.45

Crikey! It's the Irwins: It's A Baby Giraffe!

23.45 - 0.40
 

Monsters Inside Me: All I Got for Christmas Is Brain Surgery

0.40 - 1.35

Best Bites: 25 Greatest Shark Moments

1.35 - 2.25

Tanked

2.25 - 3.15

Crikey! It's the Irwins: It's A Baby Giraffe!

3.15 - 4.00

Blue Serengeti

4.00 - 4.50

Pit Bulls & Parolees: Trial by Fire

4.50 - 5.35

Vet on the Loose

5.35 - 5.59
 

VICE

6.00 - 6.30

VICE

6.30 - 7.00

Gaycation

7.00 - 7.50

The Trixie and Katya Show

7.50 - 8.15

The Trixie and Katya Show

8.15 - 8.40

My House

8.40 - 9.05

My House

9.05 - 9.30

My House

9.30 - 9.55

My House

9.55 - 10.20

VICE

10.20 - 10.50

VICE

10.50 - 11.20

Gaycation

11.20 - 12.10

The Trixie and Katya Show

12.10 - 12.35

The Trixie and Katya Show

12.35 - 13.05

It's Suppertime!

13.05 - 13.30

Archer

13.30 - 13.55

Archer

13.55 - 14.20

VICE

14.20 - 14.50

VICE

14.50 - 15.25

Gaycation

15.25 - 16.15

The Trixie and Katya Show

16.15 - 16.40

The Trixie and Katya Show

16.40 - 17.10

Archer

17.10 - 17.35

Archer

17.35 - 18.05

My House

18.05 - 18.30

My House

18.30 - 19.00

My House

19.00 - 19.25

My House

19.25 - 19.55

VICE

19.55 - 20.30

Hollywood Love Story

20.30 - 21.00

American Boyband

21.00 - 21.30

Party Legends

21.30 - 22.00

Party Legends

22.00 - 22.30

Slutever

22.30 - 23.00

Slutever

23.00 - 23.30

Needles & Pins

23.30 - 0.30
 

VICE

0.30 - 1.00

My House

1.00 - 1.25

My House

1.25 - 1.50

My House

1.50 - 2.15

My House

2.15 - 2.40

Gaycation

2.40 - 3.30

The Trixie and Katya Show

3.30 - 3.55

The Trixie and Katya Show

3.55 - 4.20

Balls Deep

4.20 - 5.10

Balls Deep

5.10 - 5.35

Balls Deep

5.35 - 5.59
 

The Wake Up Club

6.00 - 7.00

Seven Eleven

7.00 - 8.00

MTV's Top 10 Hot & Happening

8.00 - 9.00

Then vs Now

9.00 - 10.00

My Super Sweet 16

10.00 - 10.25

Real World/Road Rules Challenge

10.25 - 11.10

Teen Mom OG

11.10 - 12.05

Teen Mom OG

12.05 - 13.00

Teen Mom OG

13.00 - 13.50

Catfish: The TV Show

13.50 - 14.45

Catfish: The TV Show

14.45 - 15.15

Teen Mom 2

15.15 - 16.20

Teen Mom 2

16.20 - 17.05

Fear Factor

17.05 - 18.00

Fear Factor

18.00 - 18.55

Catfish: The TV Show

18.55 - 19.50

Catfish: The TV Show

19.50 - 20.40

Geordie Shore

20.40 - 21.30

Geordie Shore

21.30 - 22.25

Ex On The Beach - Double Dutch

22.25 - 23.20

Ex On The Beach - Double Dutch

23.20 - 0.15
 

Ridiculousness

0.15 - 0.40

Ridiculousness

0.40 - 1.05

Ridiculousness

1.05 - 1.30

Ridiculousness

1.30 - 2.00

Music Television

2.00 - 6.00
 

The Daily Show

6.00 - 6.20

The Daily Show

6.20 - 6.45

The Daily Show

6.45 - 7.10

The Daily Show

7.10 - 7.35

The Daily Show

7.35 - 8.00

The Daily Show

8.00 - 8.25

Real Husbands of Hollywood

8.25 - 8.45

Real Husbands of Hollywood

8.45 - 9.05

Kevin Can Wait

9.05 - 9.30

Are We There Yet?

9.30 - 9.50

Are We There Yet?

9.50 - 10.10

Real Husbands of Hollywood

10.10 - 10.35

Real Husbands of Hollywood

10.35 - 10.55

The Middle

10.55 - 11.15

The Middle

11.15 - 11.40

Are We There Yet?

11.40 - 12.00

Are We There Yet?

12.00 - 12.25

Real Husbands of Hollywood

12.25 - 12.45

Real Husbands of Hollywood

12.45 - 13.05

Kevin Can Wait

13.05 - 13.25

South Park

13.25 - 13.50

South Park

13.50 - 14.10

The Goldbergs

14.10 - 14.30

The Goldbergs

14.30 - 14.55

The Middle

14.55 - 15.20

The Middle

15.20 - 15.40

South Park

15.40 - 16.00

South Park

16.00 - 16.25

South Park

16.25 - 16.50

South Park

16.50 - 17.10

The Goldbergs

17.10 - 17.35

The Goldbergs

17.35 - 18.00

Are We There Yet?

18.00 - 18.20

Are We There Yet?

18.20 - 18.45

Kevin Can Wait

18.45 - 19.05

The Daily Show

19.05 - 19.30

The Middle

19.30 - 19.55

The Middle

19.55 - 20.20

Adventure Time

20.20 - 20.30

Adventure Time

20.30 - 20.45

South Park

20.45 - 21.05

South Park

21.05 - 21.30

South Park

21.30 - 21.55

Comedy Central Roast

21.55 - 23.20

The Goldbergs

23.20 - 23.45

The Goldbergs

23.45 - 0.10
 

The Middle

0.10 - 0.35

The Middle

0.35 - 1.00

Workaholics

1.00 - 1.20

Workaholics

1.20 - 1.40

Tosh.0

1.40 - 2.00

Kevin Can Wait

2.00 - 2.20

Workaholics

2.20 - 2.40

Workaholics

2.40 - 3.05

Tosh.0

3.05 - 3.25

Workaholics

3.25 - 3.45

Workaholics

3.45 - 4.05

This Is Not Happening

4.05 - 4.25

Workaholics

4.25 - 4.50

Workaholics

4.50 - 5.10

This Is Not Happening

5.10 - 5.35

The Daily Show

5.35 - 6.00
 

Rusty Rivets

6.00 - 6.25

Blaze en de Monsterwielen

6.25 - 6.45

Paw Patrol

6.45 - 7.00

Huize Herrie

7.00 - 7.25

Huize Herrie

7.25 - 7.35

Henry Danger

7.35 - 8.00

Henry Danger

8.00 - 8.25

De Thundermans

8.25 - 8.50

De Thundermans

8.50 - 9.10

Orange Carpet

Paw Patrol

9.15 - 9.35

Top Wing

9.35 - 10.00

Blaze en de Monsterwielen

10.00 - 10.25

Wallykazam!

10.25 - 10.45

Kiva Kan Het!

10.45 - 11.00

Dirk Scheele

11.00 - 11.10

Een Dag Met Henry En...

Een Dag Met Henry En...

Sunny Day

11.20 - 11.40

Nella and the Princess Knight

11.40 - 12.05

Shimmer & Shine

12.05 - 12.30

Huize Herrie

12.30 - 12.45

Alvin and the Chipmunks : Chipwrecked

12.45 - 14.05

Orange Carpet

School of Rock

14.10 - 14.30

School of Rock

14.30 - 14.55

School of Rock

14.55 - 15.15

Welkom in de Wayne Toren

15.15 - 15.40

Droomkamers

15.40 - 16.05

Alvinnn!!! en de Chipmunks

16.05 - 16.30

Bunsen is Een Beest

16.30 - 16.55

Selma's Sage: Een Magisch Kerstverhaal

16.55 - 17.10

Selma's Sage: Een Magisch Kerstverhaal

17.10 - 17.25

Ik Ben Frankie

17.25 - 17.50

De Thundermans

17.50 - 18.10

De Thundermans

18.10 - 18.35

Henry Danger

18.35 - 18.55

Henry Danger

18.55 - 19.20

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

19.20 - 19.45

Droomkamers

19.45 - 20.10

iCarly

20.10 - 20.35

SpongeBob SquarePants

20.35 - 20.50

SpongeBob SquarePants

20.50 - 21.05

Geen uitzending

Face Off

21.06 - 22.00

Bar Rescue

22.00 - 22.50

Ink Master

22.50 - 23.35

Ink Master

23.35 - 0.20
 

Ghost Adventures

0.20 - 1.05

Bar Rescue

1.05 - 1.55

Bar Rescue

1.55 - 2.35

Face Off

2.35 - 3.15

Ghost Adventures

3.15 - 3.55

Bar Rescue

3.55 - 4.35

Lip Sync Battle

4.35 - 5.00

Dora

5.00 - 5.20

Peppa Pig

Zack & Quack

5.25 - 5.35

Zack & Quack

5.35 - 5.50

Rusty Rivets

5.50 - 6.00
 

Sabrina: Secrets Of A Teenage Witch

6.00 - 6.25

Tangled: The Series S2 Shorts

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

6.30 - 7.00

Andi Mack

7.00 - 7.25

Elena van Avalor

Summer Camp

7.30 - 8.00

Vampirina

8.00 - 8.12

Vampirina

8.12 - 8.30

Puppy Dog Pals

8.30 - 8.42

Puppy Dog Pals

8.42 - 9.00

De Leeuwenwacht

9.00 - 9.30

Mickey And The Roadster Racers

9.30 - 9.42

Mickey And The Roadster Racers

9.42 - 10.00

PJ Masks: Pyjamahelden

10.00 - 10.30

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

10.30 - 10.55

De Psammy Show

10.55 - 11.07

De Psammy Show

11.07 - 11.25

Hotel Transylvania

11.25 - 11.37

Hotel Transylvania

11.37 - 11.55

Just Like Me

11.55 - 12.10

Stuck In The Middle

12.10 - 12.40

Andi Mack

12.40 - 13.05

Tangled: The Series S2 Shorts

K.C. Undercover

13.10 - 13.27

Ducktales

13.27 - 13.48

Ducktales

13.48 - 14.14

Big Hero 6

14.14 - 14.40

Big Hero 6

14.40 - 15.10

De Psammy Show

15.10 - 15.22

De Psammy Show

15.22 - 15.35

De Psammy Show

15.35 - 15.50

Milo Murphy's Wet

15.50 - 16.02

Milo Murphy's Wet

16.02 - 16.15

Milo Murphy's Wet

16.15 - 16.30

Phineas And Ferb

16.30 - 16.42

Phineas And Ferb

16.42 - 16.55

Phineas And Ferb

16.55 - 17.10

Hotel Transylvania

17.10 - 17.22

Hotel Transylvania

17.22 - 17.35

Hotel Transylvania

17.35 - 17.50

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

17.50 - 18.20

Elena van Avalor

18.20 - 18.30

Jessie

18.30 - 19.00

Jessie

19.00 - 19.30

K.C. Undercover

19.30 - 20.00

Andi Mack

20.00 - 20.30

De Middelste van 7

20.30 - 21.00

De Psammy Show

21.00 - 21.12

De Psammy Show

21.12 - 21.30

Mickey Mouse

Chez Remy: Samen Fit

21.35 - 21.50

Chez Remy: Samen Fit

21.50 - 22.00

Just Like Me

22.00 - 22.12

Just Like Me

22.12 - 22.30

Violetta

22.30 - 23.15

Disney The Lodge

Alex & Co

23.20 - 23.50

Just Like Me

23.50 - 0.19
 

Evermoor Chronicles

0.19 - 0.41

Jonge Garde

0.41 - 0.53

Jonge Garde

0.53 - 1.10

Alex & Co

1.10 - 1.35

Disney The Lodge

1.35 - 2.00

Evermoor Chronicles

2.00 - 2.22

Jonge Garde

2.22 - 2.34

Jonge Garde

2.34 - 2.46

Alex & Co

2.46 - 3.08

Just Like Me

3.08 - 3.20

Just Like Me

3.20 - 3.31

Wolfblood

3.31 - 3.56

Evermoor Chronicles

3.56 - 4.18

Jonge Garde

4.18 - 4.30

Jonge Garde

4.30 - 4.42

Alex & Co

4.42 - 5.04

Just Like Me

5.04 - 5.16

Just Like Me

5.16 - 5.27

Just Like Me

5.27 - 5.39

Alex & Co

5.39 - 5.59
 

Ben 10

6.00 - 6.10

Ben 10

6.10 - 6.30

De Powerpuff Girls

6.30 - 6.40

De Powerpuff Girls

6.40 - 6.55

Unikitty

6.55 - 7.05

Unikitty

7.05 - 7.25

Teen Titans Go!

7.25 - 7.34

Teen Titans Go!

7.34 - 7.55

De Wonderlijke Wereld van Gumball

7.55 - 8.05

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.05 - 8.25

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.25 - 8.34

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.34 - 8.50

Wat Beren Leren

8.50 - 9.00

Wat Beren Leren

9.00 - 9.20

Craig van de Kreek

9.20 - 9.30

Craig van de Kreek

9.30 - 9.50

Het Regent Gehaktballen

9.50 - 10.00

Het Regent Gehaktballen

10.00 - 10.20

Teen Titans Go!

10.20 - 10.29

Teen Titans Go!

10.29 - 10.45

Teen Titans Go!

10.45 - 10.55

Teen Titans Go!

10.55 - 11.10

Het Regent Gehaktballen

11.10 - 11.20

Het Regent Gehaktballen

11.20 - 11.35

Het Regent Gehaktballen

11.35 - 11.45

Het Regent Gehaktballen

11.45 - 12.05

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.05 - 12.15

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.15 - 12.35

Zomer Kamp Eiland

12.35 - 12.45

Zomer Kamp Eiland

12.45 - 12.55

Zomer Kamp Eiland

12.55 - 13.05

Zomer Kamp Eiland

13.05 - 13.16

Zomer Kamp Eiland

13.16 - 13.26

Zomer Kamp Eiland

13.26 - 13.37

Zomer Kamp Eiland

13.37 - 13.55

Craig van de Kreek

13.55 - 14.05

Craig van de Kreek

14.05 - 14.25

Zomer Kamp Eiland

14.25 - 14.35

Zomer Kamp Eiland

14.35 - 14.55

Teen Titans Go!

14.55 - 15.04

Teen Titans Go!

15.04 - 15.20

Teen Titans Go!

15.20 - 15.29

Teen Titans Go!

15.29 - 15.50

Het Regent Gehaktballen

15.50 - 16.00

Het Regent Gehaktballen

16.00 - 16.15

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.15 - 16.25

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.25 - 16.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.45 - 16.54

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.54 - 17.10

Craig van de Kreek

17.10 - 17.20

Craig van de Kreek

17.20 - 17.35

Teen Titans Go!

17.35 - 17.44

Teen Titans Go!

17.44 - 18.00

Unikitty

18.00 - 18.10

Unikitty

18.10 - 18.30

De Wonderlijke Wereld van Gumball

18.30 - 18.40

De Wonderlijke Wereld van Gumball

18.40 - 18.55

De Wonderlijke Wereld van Gumball

18.55 - 19.10

Zomer Kamp Eiland

19.10 - 19.21

Zomer Kamp Eiland

19.21 - 19.40

Zomer Kamp Eiland

19.40 - 19.51

Zomer Kamp Eiland

19.51 - 20.10

De Powerpuff Girls

20.10 - 20.20

De Powerpuff Girls

20.20 - 20.35

Ben 10

20.35 - 20.46

Ben 10

20.46 - 21.00

Steven Universe

21.00 - 21.10

Steven Universe

21.10 - 21.30

Tijd voor Avontuur

21.30 - 21.40

Tijd voor Avontuur

21.40 - 21.55

Ome Opa

21.55 - 22.05

Ome Opa

22.05 - 22.15

Ome Opa

22.15 - 22.25

Ome Opa

22.25 - 22.35

Ome Opa

22.35 - 22.45

Ome Opa

22.45 - 23.00

Wat Beren Leren

23.00 - 23.11

Wat Beren Leren

23.11 - 23.20

Wat Beren Leren

23.20 - 23.30

Wat Beren Leren

23.30 - 23.41

Wat Beren Leren

23.41 - 23.50

Wat Beren Leren

23.50 - 0.00
 

Wat Beren Leren

0.00 - 0.10

Wat Beren Leren

0.10 - 0.20

De Powerpuff Girls

0.20 - 0.30

De Powerpuff Girls

0.30 - 0.45

De Powerpuff Girls

0.45 - 0.55

De Powerpuff Girls

0.55 - 1.05

De Powerpuff Girls

1.05 - 1.15

De Powerpuff Girls

1.15 - 1.30

Ome Opa

1.30 - 1.40

Ome Opa

1.40 - 1.50

Ome Opa

1.50 - 2.00

Ome Opa

2.00 - 2.15

Ome Opa

2.15 - 2.23

Ome Opa

2.23 - 2.35

Wat Beren Leren

2.35 - 2.46

Wat Beren Leren

2.46 - 3.00

Wat Beren Leren

3.00 - 3.10

Wat Beren Leren

3.10 - 3.20

Wat Beren Leren

3.20 - 3.31

Wat Beren Leren

3.31 - 3.40

De Powerpuff Girls

3.40 - 3.50

De Powerpuff Girls

3.50 - 4.05

De Powerpuff Girls

4.05 - 4.15

De Powerpuff Girls

4.15 - 4.25

De Powerpuff Girls

4.25 - 4.35

De Powerpuff Girls

4.35 - 4.50

De Wonderlijke Wereld van Gumball

4.50 - 5.00

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.00 - 5.10

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.10 - 5.20

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.20 - 5.35

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.35 - 5.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.45 - 5.59
 

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

4.30 - 6.30

Kunstschaatsen - Grand Prix Finales in Canada

6.30 - 8.30

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

8.30 - 10.00

Formule E - FIA Championship

10.00 - 11.00

Voetbal - Major League Soccer in Verenigde Staten

11.00 - 12.00

Paardensport - Rolex Grand Slam in Geneve

12.00 - 13.00

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

13.00 - 13.45

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

13.45 - 18.45

Formule E - FIA Championship

18.45 - 19.15

Wintersporten

19.15 - 19.40

Nieuws - Bulletin

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

19.45 - 23.55

Nieuws - Bulletin

 

Biatlon - World Cup in Slovenië

0.00 - 0.30

Langlaufen - World Cup in Noorwegen

0.30 - 1.00

Wintersporten

1.00 - 1.25

Nieuws - Bulletin

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

1.30 - 3.00

Langlaufen - World Cup in Noorwegen

3.00 - 3.30

Formule E - FIA Championship

3.30 - 4.30

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

4.30 - 6.30
 

MEGA Fights In 60

6.00 - 7.00

Fight Quest

7.00 - 8.00

Sportbeat

8.00 - 8.15

Gents Boksgala XXI

8.15 - 9.00

Sportbeat

9.00 - 9.15

Gents Boksgala XXI

9.15 - 10.00

Sportbeat

10.00 - 10.15

Gents Boksgala XXI

10.15 - 11.00

Sportbeat

11.00 - 11.15

Gents Boksgala XXI

11.15 - 12.00

Sportbeat

12.00 - 12.15

Gents Boksgala XXI

12.15 - 13.00

Sportbeat

13.00 - 13.15

Gents Boksgala XXI

13.15 - 14.00

Sportbeat

14.00 - 14.15

Gents Boksgala XXI

14.15 - 15.00

Sportbeat

15.00 - 15.15

Gents Boksgala XXI

15.15 - 16.00

Sportbeat

16.00 - 16.15

Gents Boksgala XXI

16.15 - 17.00

Sportbeat

17.00 - 17.15

Gents Boksgala XXI

17.15 - 18.00

MEGA Fights

18.00 - 19.30

BWF Martial Arts

19.30 - 20.00

FIGHT SPORTS WCK

20.00 - 21.00

KNOCKOUTS!

21.00 - 21.30

FS Grand Sumo

21.30 - 22.00

Fight Quest

22.00 - 23.00

FIGHT SPORTS MMA

23.00 - 0.00
 

MEGA Fights

0.00 - 1.30

BWF Martial Arts

1.30 - 2.00

FIGHT SPORTS WCK

2.00 - 3.00

KNOCKOUTS!

FS Grand Sumo

3.03 - 4.00

Fight Quest

4.00 - 5.00

FIGHT SPORTS MMA

5.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.35

Leicester City - Tottenham Hotspur

6.35 - 8.20

Newcastle United - Wolverhampton Wanderers

8.20 - 10.05

Everton FC - Watford FC

10.05 - 11.50

Chelsea FC - Manchester City

11.50 - 13.35

WK Hockey: België - Canada

13.35 - 15.10

WK Hockey: India - België

15.10 - 16.50

WK Hockey: België - Zuid-Afrika

16.50 - 18.30

Roeselare - Maaseik

18.30 - 20.30

Roeselare - Maaseik

20.30 - 22.30

WK Hockey: België - Pakistan

22.30 - 0.15
 

WK Hockey: België - Zuid-Afrika

0.15 - 1.55

WK Hockey: India - België

1.55 - 3.35

Roeselare - Maaseik

3.35 - 5.35

Roeselare - Maaseik

5.35 - 5.59
 

Sportcarrousel 2018

6.00 - 5.59
 
 

Father Figures

4.40 - 6.29

Geen uitzending

Dolfje Weerwolfje

6.30 - 8.05

The Post

8.05 - 10.00

Deadly Expose

10.00 - 11.30

The Three Stooges

11.30 - 13.05

De Kleine Robbe

13.05 - 14.30

Baba Yega - The Movie

14.30 - 15.50

Post Grad

15.50 - 17.20

The Disaster Artist

17.20 - 19.05

Father Figures

19.05 - 21.00

Anne of Green Gables: Fire & Dew

21.00 - 22.30

A Wrinkle in Time

22.30 - 0.20
 

Fifty Shades Freed

0.20 - 2.05

God's Own Country

2.05 - 3.50

Origin Unknown

3.50 - 5.25

Vele Hemels

5.25 - 7.18
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Good Time

7.00 - 8.40

Blade Runner 2049

8.40 - 11.20

The Foreigner

11.20 - 13.10

Birth of the Dragon

13.10 - 14.45

Radius

14.45 - 16.20

Lowriders

16.20 - 18.00

The Vault

18.00 - 19.30

Blackway

19.30 - 21.00

Spider-Man: Homecoming

21.00 - 23.10

Den of Thieves

23.10 - 1.25
 

Body of Deceit

1.25 - 2.50

Percy Jackson: Sea of Monsters

2.50 - 4.33
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Gent West

7.00 - 8.00

Gent West

8.00 - 9.00

Succession

9.00 - 10.00

Crashing

10.00 - 10.30

Absentia

10.30 - 11.30

Babylon Berlin

11.30 - 12.30

Chaussée d'Amour

12.30 - 13.30

Billions

13.30 - 14.30

High Maintenance

14.30 - 15.00

The Magicians

15.00 - 16.00

Succession

16.00 - 17.00

Crashing

17.00 - 17.30

Absentia

17.30 - 18.30

Babylon Berlin

18.30 - 19.30

Chaussée d'Amour

19.30 - 20.30

Billions

20.30 - 21.30

Power

21.30 - 22.30

Power

22.30 - 23.30

High Maintenance

23.30 - 0.00
 

The Magicians

0.00 - 1.00

Babylon Berlin

1.00 - 3.00

The Rookie

3.00 - 3.46
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Elias: Alle Ankers Vooruit!

7.00 - 8.15

Band Aid

8.15 - 9.50

Shallow Hal

9.50 - 11.45

Born in China

11.45 - 13.05

Helden Boven Alles

13.05 - 14.35

Scooby-Doo & Batman: the Brave and the Bold

14.35 - 15.50

Wilson

15.50 - 17.25

The Emoji Movie

17.25 - 18.50

The Heat

18.50 - 20.45

The Circle

20.45 - 22.35

Daddy's Home 2

22.35 - 0.15
 

Downsizing

0.15 - 2.30

Logan Lucky

2.30 - 4.25
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Silence

7.00 - 9.40

November Criminals

9.40 - 11.05

Golden Exits

11.05 - 12.40

The Secret Man

12.40 - 14.25

The Man with the Iron Heart

14.25 - 16.25

Darkest Hour

16.25 - 18.30

One Percent More Humid

18.30 - 20.10

Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer

20.10 - 22.05

I, Tonya

22.05 - 0.05
 

Neruda

0.05 - 1.55

Everything, Everything

1.55 - 3.29
 

Geen uitzending

6.00 - 10.00

In de Buurt

10.00 - 12.30

Nieuws - Weer

12.30 - 14.00

Woonkijker

14.00 - 14.10

Nieuws - Weer - In de Buurt

14.10 - 16.45

Woonkijker

16.45 - 16.55

In de Buurt - Relax

16.55 - 18.30

Nieuws - 100% Cultuur - Weer

18.30 - 0.00
 

Nieuws - Weer

0.00 - 5.59
 

BRUZZ 24 - Wijle zijn van Molenbeek

6.00 - 7.00

Uptown

7.00 - 10.00

BRUZZ 24 - Wijle zijn van Molenbeek

10.00 - 12.00

Shout Out

12.00 - 14.00

BRUZZ 24 - Wijle zijn van Molenbeek

14.00 - 16.00

Downtown

16.00 - 18.00

BRUZZ 24 - Buskers

18.00 - 6.00
 
 

Nieuws - Weer

6.00 - 12.00

Viva! Feestspecial

12.00 - 18.00

Nieuws - Weer - Geland in de Rand

18.00 - 6.00
 
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Nieuws

7.00 - 9.45

Nationale Tendens

9.45 - 10.00

In de buurt - Wonen

10.00 - 12.30

Nieuws - Weerbericht

12.30 - 14.30

In de buurt - Wonen

14.30 - 17.30

Fan van Limburg

17.30 - 17.45

In de buurt - Wonen

17.45 - 18.15

Starters@Work

18.15 - 18.30

Nieuws - Fan van Limburg - Weerbericht

18.30 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 9.00

TV Oost Nieuws - Sport

9.00 - 9.20

TV Oost Nieuws - Sport - Randprogrammatie

9.20 - 10.00

In De Buurt

10.00 - 10.30

Woonkijker - Trends - Relax - Weerbericht - Kabelkrant

10.30 - 11.30

In De Buurt - Namiddagprogrammatie

11.30 - 18.30

TV Oost Nieuws

18.30 - 19.00

TV Oost Nieuws - Randprogrammatie

19.00 - 5.59
 
 

AVS Vandaag - Het Weer

6.00 - 12.00

Dagtelevisie

12.00 - 18.00

AVS Vandaag - AVS 30 jaar - Het Weer

18.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 10.30

Notaristip

TV PLUS: programmalus

10.35 - 13.15

Living Plus

13.15 - 13.55

B+

13.55 - 14.05

100% Cultuur

14.05 - 14.15

Notaristip

TV PLUS: programmalus

14.20 - 16.55

Music Plus

16.55 - 17.55

Notaristip

RTV Vandaag - Weerbericht

18.00 - 10.30
 
 

ROB Vandaag

6.00 - 14.00

ROB Dag-tv

14.00 - 18.30

ROB Vandaag

18.30 - 6.00
 
 

Geen uitzending

6.00 - 12.00

Middagnieuws

12.00 - 12.30

Middagnieuws

12.30 - 13.00

Middagnieuws

13.00 - 13.30

Middagnieuws

13.30 - 14.00

Middagnieuws

14.00 - 14.30

Middagnieuws

14.30 - 15.00

Middagnieuws

15.00 - 15.30

Middagnieuws

15.30 - 16.00

Middagnieuws

16.00 - 16.30

Middagnieuws

16.30 - 17.00

Middagnieuws

17.00 - 17.30

Middagnieuws

17.30 - 18.00

Nieuws - Jan Pier Pol - Trefpunt - Weerbericht - Jow

18.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 12.00

Middagnieuws

12.00 - 12.30

Middagnieuws

12.30 - 13.00

Middagnieuws

13.00 - 13.30

Middagnieuws

13.30 - 14.00

Middagnieuws

14.00 - 14.30

Middagnieuws

14.30 - 15.00

Middagnieuws

15.00 - 15.30

Middagnieuws

15.30 - 16.00

Middagnieuws

16.00 - 16.30

Middagnieuws

16.30 - 17.00

Middagnieuws

17.00 - 17.30

Middagnieuws

17.30 - 18.00

Nieuws - Jan Pier Pol - Trefpunt - Weerbericht - Jow

18.00 - 5.59
 
 

Herhalingslus: Ondewijs/Studio-Commissie

6.00 - 9.30

Welzijn/Commissie Live

9.30 - 13.00

Herhalingslus: Ondewijs/Studio-Commissie

13.00 - 14.00

De Koepelzaal Live

14.00 - 17.00

Herhalingslus: Ondewijs/Studio-Commissie

17.00 - 18.00

Herhalingslus: Studio Vlaams Parlement

18.00 - 20.00

Herhalingslus: Studio Vlaams Parlement

20.00 - 5.59
 
 

Herhalingslus

6.00 - 12.00

Herhalingslus

12.00 - 16.45

Herhalingslus

16.45 - 20.00

Z-Nieuws

20.00 - 22.00

Herhalingslus

22.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 6.20

EenVandaag

6.20 - 6.45

Dagelijkse kost

6.45 - 7.00

Journaal

7.00 - 7.40

De Wereld Draait Door

7.40 - 8.30

NOS Journaal

8.30 - 8.57

Weerbericht

Tussen kunst en kitsch

9.00 - 9.45

2Doc: Moeder aan de lijn

9.45 - 10.45

Nieuwsuur

10.45 - 11.31

Weerbericht Amerika/Caribiën

Opsporing verzocht internationaal

Met het mes op tafel

11.40 - 12.05

Pauw

12.05 - 13.00

Journaal

13.00 - 13.30

First Dates

13.30 - 14.20

Onderstromen

14.20 - 15.00

NOS Journaal

15.00 - 15.20

BinnensteBuiten

15.20 - 15.45

Tijd voor MAX

15.45 - 16.25

Sesamstraat

16.25 - 16.40

Sesamstraat 10 voor...

16.40 - 16.50

Het Klokhuis

16.50 - 17.05

Poesjes

17.05 - 17.20

NOS-Jeugdjournaal

Blokken

17.25 - 17.55

Thuis

17.55 - 18.20

EenVandaag

18.20 - 18.45

Dagelijkse kost

18.45 - 19.00

Journaal

19.00 - 19.45

De Wereld Draait Door

19.45 - 20.35

NOS Journaal

20.35 - 20.59

Weerbericht

Droomhuis gezocht

21.00 - 21.50

Kinderziekenhuis 24/7

21.50 - 22.35

Nieuwsuur

22.35 - 23.25

Weerbericht Amerika/Caribiën

Keuringsdienst van Waarde: terug naar de basis

23.30 - 23.55

Pauw

23.55 - 0.50
 

Iedereen beroemd

0.50 - 1.00

Journaal

1.00 - 1.30

First Dates

1.30 - 2.20

Onderstromen

2.20 - 3.00

NOS Journaal

3.00 - 3.20

BinnensteBuiten

3.20 - 3.45

Tijd voor MAX

3.45 - 4.25

Sesamstraat

4.25 - 4.40

Sesamstraat 10 voor...

4.40 - 4.50

Het Klokhuis

4.50 - 5.05

Poesjes

5.05 - 5.20

NOS-Jeugdjournaal

Blokken

5.25 - 5.55

Thuis

 

All News Edition

6.00 - 6.17

All News Edition

6.17 - 6.31

All News Edition

6.31 - 6.47

All News Edition

6.47 - 7.00

All News Edition

7.00 - 7.17

All News Edition

7.17 - 7.30

All News Edition

7.30 - 7.47

All News Edition

7.47 - 8.00

All News Edition

8.00 - 8.15

All News Edition

8.15 - 8.29

All News Edition

8.29 - 8.46

All News Edition

8.46 - 9.00

All News Edition

9.00 - 9.18

All News Edition

9.18 - 9.30

All News Edition

9.30 - 9.47

All News Edition

9.47 - 10.00

News of the Day

10.00 - 10.19

News of the Day

10.19 - 10.36

News of the Day

10.36 - 10.47

News of the Day

10.47 - 11.00

News of the Day

11.00 - 11.13

News of the Day

11.13 - 11.27

News of the Day

11.27 - 11.41

News of the Day

11.41 - 12.00

News of the Day

12.00 - 12.12

News of the Day

12.12 - 12.24

News of the Day

12.24 - 12.37

News of the Day

12.37 - 12.48

News of the Day

12.48 - 13.00

News of the Day

13.00 - 13.15

News of the Day

13.15 - 13.30

News of the Day

13.30 - 13.45

News of the Day

13.45 - 14.00

News of the Day

14.00 - 14.15

News of the Day

14.15 - 14.31

News of the Day

14.31 - 14.46

Space

14.46 - 15.00

News of the Day

15.00 - 15.14

News of the Day

15.14 - 15.29

News of the Day

15.29 - 15.43

News of the Day

15.43 - 16.00

News of the Day

16.00 - 16.15

News of the Day

16.15 - 16.30

News of the Day

16.30 - 16.45

News of the Day

16.45 - 17.00

News of the Day

17.00 - 17.14

News of the Day

17.14 - 17.31

News of the Day

17.31 - 17.49

Space

17.49 - 18.00

News of the Day

18.00 - 18.14

News of the Day

18.14 - 18.29

News of the Day

18.29 - 18.45

News of the Day

18.45 - 19.00

Prime Edition

19.00 - 19.18

Prime Edition

19.18 - 19.37

Prime Edition

19.37 - 20.00

Prime Edition

20.00 - 20.19

Prime Edition

20.19 - 20.39

Prime Edition

20.39 - 21.00

Prime Edition

21.00 - 21.20

Prime Edition

21.20 - 21.40

Prime Edition

21.40 - 22.00

Prime Edition

22.00 - 22.18

Prime Edition

22.18 - 22.38

Prime Edition

22.38 - 23.00

Prime Edition

23.00 - 23.19

Prime Edition

23.19 - 23.39

Prime Edition

23.39 - 0.00
 

Prime Edition

0.00 - 0.14

Prime Edition

0.14 - 0.30

Prime Edition

0.30 - 0.44

Prime Edition

0.44 - 1.00

Late Edition

1.00 - 1.14

Late Edition

1.14 - 1.29

Late Edition

1.29 - 1.45

Late Edition

1.45 - 2.00

Late Edition

2.00 - 2.20

Late Edition

2.20 - 2.37

Late Edition

2.37 - 3.00

Late Edition

3.00 - 3.21

Late Edition

3.21 - 3.38

Late Edition

3.38 - 4.00

All News Edition

4.00 - 4.21

All News Edition

4.21 - 4.37

All News Edition

4.37 - 5.00

All News Edition

5.00 - 5.20

All News Edition

5.20 - 5.37

All News Edition

5.37 - 5.59
 

Designers

6.00 - 6.15

Fashion Week

6.15 - 6.30

The In Thing

6.30 - 7.00

Yoga Health & Well Being

7.00 - 7.30

Fashion Focus

7.30 - 7.45

Moments of the Week

7.45 - 8.00

Dress Me

8.00 - 8.30

Eco Fashion

8.30 - 9.00

Designer's Cut

9.00 - 9.30

Designer Collections

9.30 - 10.00

Agencies

10.00 - 10.30

Designers

10.30 - 10.45

Invitation Only

10.45 - 11.00

Fashion Focus

11.00 - 11.15

Moments of the Week

11.15 - 11.30

Fashion's Future

11.30 - 12.00

Masters of Style

12.00 - 13.00

The In Thing

13.00 - 13.30

Eco Fashion

13.30 - 14.00

From Corsets to Catwalk

14.00 - 14.30

Fashion Focus

14.30 - 14.45

Moments of the Week

14.45 - 15.00

VIP Access

15.00 - 16.00

Yoga Health & Well Being

16.00 - 16.30

Dress Me

16.30 - 17.00

Designer's Cut

17.00 - 17.30

Designer Collections

17.30 - 18.00

Fashion Focus

18.00 - 18.15

Moments of the Week

18.15 - 18.30

Eco Fashion

18.30 - 19.00

Agencies

19.00 - 19.30

The In Thing

19.30 - 20.00

Masters of Style

20.00 - 21.00

From Corsets to Catwalk

21.00 - 21.30

Fashion Focus

21.30 - 21.45

Moments of the Week

21.45 - 22.00

Latin Angels

22.00 - 22.30

Designer Collections

22.30 - 23.00

Dress Me

23.00 - 23.30

Fashion's Future

23.30 - 0.00
 

Masters of Style

0.00 - 1.00

Eco Fashion

1.00 - 1.30

Fashion Focus

1.30 - 1.45

Moments of the Week

1.45 - 2.00

Dress Me

2.00 - 2.30

Latin Angels

2.30 - 3.00

VIP Access

3.00 - 4.00

Undressed

4.00 - 4.15

Fashion Exposed

4.15 - 4.30

From Corsets to Catwalk

4.30 - 5.00

Full Shows

5.00 - 5.30

Street Style

5.30 - 5.45

What's Haute

5.45 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 10.00

Playlist

10.00 - 10.45

Hit 30

10.45 - 12.00

US Hit

12.00 - 14.00

Playlist

14.00 - 15.00

Trace Request

15.00 - 17.00

Playlist

17.00 - 18.00

Hit 10

18.00 - 18.15

Playlist

18.15 - 18.45

Hits and Lyrics

18.45 - 19.00

Playlist

19.00 - 20.00

Love & Hip Hop

20.00 - 22.00

Love & Hip Hop

22.00 - 22.30

Hit 2 Rue

22.30 - 23.00

Playlist

23.00 - 0.30
 

Trace Rewind

0.30 - 5.59
 

Revenge Body With Khloe Kardashian

6.00 - 7.00

Revenge Body With Khloe Kardashian

7.00 - 8.00

E! News

8.00 - 9.00

Botched

9.00 - 10.00

Hollywood Medium With Tyler Henry

10.00 - 11.00

Hollywood Medium With Tyler Henry

11.00 - 12.00

Hollywood Medium With Tyler Henry

12.00 - 13.00

E! News

13.00 - 14.00

Botched

14.00 - 15.00

Model Squad

15.00 - 16.00

Model Squad

16.00 - 17.00

Keeping Up with the Kardashians

17.00 - 18.00

Keeping Up with the Kardashians

18.00 - 19.00

Keeping Up with the Kardashians

19.00 - 20.00

Keeping Up with the Kardashians

20.00 - 21.00

Very Cavallari

21.00 - 22.00

Busy Tonight

22.00 - 22.30

Busy Tonight

22.30 - 23.00

E! News

23.00 - 0.00
 

Busy Tonight

0.00 - 0.30

LadyGang

0.30 - 1.00

Very Cavallari

1.00 - 2.00

E! News

2.00 - 3.00

Botched By Nature

3.00 - 4.00

Botched By Nature

4.00 - 5.00

Botched By Nature

5.00 - 5.59