TV-programma's

De Primo TV gids voor blinden.
.
.
  • 06u00
  • 07u00
  • 08u00
  • 09u00
  • 10u00
  • 11u00
  • 12u00
  • 13u00
  • 14u00
  • 15u00
  • 16u00
  • 17u00
  • 18u00
  • 19u00
  • 20u00
  • 21u00
  • 22u00
  • 23u00
  • 00u00
  • 01u00
  • 02u00
  • 03u00
  • 04u00
  • 05u00

Het Journaal

2.35 - 9.00

Herfstbeelden

9.00 - 10.00

Radio 2 op één

10.00 - 12.00

Herfstbeelden

12.00 - 12.45

Dagelijkse kost

12.45 - 13.00

Het Journaal

13.00 - 13.25

Het Weer

Iedereen beroemd

13.30 - 13.50

Thuis

13.50 - 14.15

Dieren in nesten

14.15 - 14.50

Villa Politica

14.50 - 16.25

VRT NWS update

Animal House New Zealand

16.30 - 16.50

Flikken

16.50 - 17.40

Sporza: WK Hockey - Kwartfinale: Duitsland - België

17.40 - 18.07

VRT NWS update

Het Weer

Dagelijkse kost

18.15 - 18.30

Blokken

18.30 - 19.00

Het Journaal

19.00 - 19.40

Iedereen beroemd

19.40 - 20.05

Het Weer

Thuis

20.10 - 20.40

Zie mij graag

20.40 - 21.10

Op weg met Jan

21.10 - 22.05

Mrs Brown's Boys Christmas Specials

22.05 - 22.45

Het Journaal

22.45 - 23.00

Het Weer

How to Get Away with Murder

23.05 - 23.44

Keno

Dagelijkse kost

23.45 - 0.00
 

Iedereen beroemd

0.00 - 0.20

Het Journaal

0.20 - 0.35

Het Weer

Villa Politica

0.40 - 2.15

Het Journaal

2.15 - 9.00
 

Canvaslus

0.35 - 9.00

Herfstbeelden

9.00 - 12.30

Rolkrant

12.30 - 14.00

Ketnet Junior

14.00 - 17.45

De Weekenden

17.45 - 18.35

Sporza: Voetbal - UEFA Europa League: KRC Genk - Sarpsborg 08

18.35 - 20.00

Terzake

20.00 - 20.35

Sporza: Voetbal - UEFA Europa League: Dinamo Zagreb - Anderlecht

20.35 - 23.05

De Ideale Wereld

23.05 - 23.45

Voetbal - UEFA Europa League Magazine

23.45 - 0.15
 

Canvaslus

0.15 - 9.00
 

Heidi

5.55 - 6.15

Geen uitzending

Aya

Aya

Brandweerman Sam

6.25 - 6.35

Kattenlaan 9

6.35 - 6.45

De Avonturen van K3

6.45 - 7.00

Littlest Pet Shop

7.00 - 7.20

Elvis & Benny

De Buurtpolitie - Extra

7.25 - 7.40

Galactik Football

7.40 - 8.05

Atomic Puppet

8.05 - 8.15

Spirit: Samen Vrij

8.15 - 8.40

Pound Puppies

8.40 - 9.00

Turbo FAST

9.00 - 9.25

Brandweerman Sam

Percy's Tiger Tales

9.30 - 9.45

Qmusic

9.45 - 10.05

Geen uitzending

10.05 - 12.05

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

12.05 - 12.40

De Feestkeuken van Sofie

12.40 - 13.00

VTM Nieuws

13.00 - 13.25

Het Weer

13.25 - 13.35

Familie

13.35 - 14.10

Wittekerke

14.10 - 15.25

Strong Medicine

15.25 - 16.20

8 Simple Rules

16.20 - 16.50

Bones

16.50 - 17.45

VTM Nieuws

17.45 - 17.55

Het Weer

De Feestkeuken van Sofie

18.00 - 18.20

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

18.20 - 19.00

VTM Nieuws

19.00 - 19.50

Het Weer

19.50 - 20.00

Familie

20.00 - 20.35

Wat Als?

20.35 - 21.15

Alloo bij de Wegpolitie

21.15 - 22.25

Chicago Fire

22.25 - 23.15

Royal Pains

23.15 - 0.10
 

Qmusic

0.10 - 1.00

Geen uitzending

1.00 - 1.30

Qmusic

1.30 - 5.50

Kabouter Plop

Heidi

 

Qmusic

6.00 - 12.20

That '70s Show

12.20 - 12.45

Geen uitzending

12.45 - 16.15

America's Got Talent

16.15 - 17.50

How I Met Your Mother

17.50 - 18.15

That '70s Show

18.15 - 18.45

The Simpsons

18.45 - 19.15

Brooklyn Nine-Nine

19.15 - 19.40

Modern Family

19.40 - 20.10

The Big Bang Theory

20.10 - 20.35

The Day After Tomorrow

20.35 - 22.50

The Gifted

22.50 - 23.45

Damien

23.45 - 0.40
 

Qmusic

3.30 - 6.00
 

Geen uitzending

6.00 - 8.15

Vietnjam, met Quyên

8.15 - 8.30

Bakken

8.30 - 8.45

Hollyfood

8.45 - 9.00

It's Aperotime Somewhere in the World

9.00 - 9.10

NCIS

9.10 - 9.55

Geen uitzending

9.55 - 12.00

Lucifer

12.00 - 12.45

Geen uitzending

12.45 - 14.50

NCIS

14.50 - 15.40

Tot op het Bot: Het Varken

15.40 - 16.05

Njamma Mia!

16.05 - 16.20

Passe-vite

16.20 - 16.45

Huizenjagers

16.45 - 17.35

De Slimste Mens ter Wereld

17.35 - 18.50

Two and a Half Men

18.50 - 19.15

Superior Donuts

19.15 - 19.45

Huizenjagers

19.45 - 20.35

Expeditie Robinson

20.35 - 21.40

De Slimste Mens ter Wereld

21.40 - 23.00

Lucifer

23.00 - 23.55

Huizenjagers

23.55 - 0.45
 
 

Geen uitzending

6.00 - 8.50

The Doctors

8.50 - 9.30

Geen uitzending

9.30 - 10.30

The Doctors

10.30 - 11.15

Geen uitzending

11.15 - 11.45

Saving Hope

11.45 - 12.30

Geen uitzending

12.30 - 13.00

Without a Trace

13.00 - 13.45

Geen uitzending

13.45 - 14.05

Without a Trace

14.05 - 14.50

Geen uitzending

14.50 - 15.25

The Doctors

15.25 - 16.15

The Doctors

16.15 - 17.00

Saving Hope

17.00 - 17.50

Without a Trace

17.50 - 18.45

Without a Trace

18.45 - 19.40

Rizzoli & Isles

19.40 - 20.35

The Christmas Secret

20.35 - 22.25

Adam zoekt Eva

22.25 - 23.25

Rizzoli & Isles

23.25 - 0.15
 
 

NRJ

6.00 - 9.00

The Christmas Gift

9.00 - 10.30

Geen uitzending

10.30 - 11.15

NCIS

11.15 - 11.55

Castle

11.55 - 12.35

NCIS: Los Angeles

12.35 - 13.20

NCIS: New Orleans

13.20 - 14.05

Jane the Virgin

14.05 - 14.50

Hawaii Five-0

14.50 - 15.40

Smallville

15.40 - 16.30

NCIS

16.30 - 17.15

Castle

17.15 - 18.05

NCIS: Los Angeles

18.05 - 18.55

NCIS: New Orleans

18.55 - 19.45

Jane the Virgin

19.45 - 20.35

Hawaii Five-0

20.35 - 21.20

Hawaii Five-0

21.20 - 22.10

Hawaii Five-0

22.10 - 23.00

Hawaii Five-0

23.00 - 23.50

Hawaii Five-0

23.50 - 0.40
 

NCIS: Los Angeles

0.40 - 1.30

NCIS: New Orleans

1.30 - 2.15

Jane the Virgin

2.15 - 2.55

Jane the Virgin

2.55 - 3.35

CSI: Cyber

3.35 - 4.15
 

The Dr. Oz Show

5.45 - 6.25

Achter Gesloten Deuren

6.25 - 7.10

Sturm der Liebe

7.10 - 8.05

Louislouise

8.05 - 8.35

Home and Away

8.35 - 8.55

Geen uitzending

8.55 - 9.10

Dawson's Creek

9.10 - 10.00

House Rules

10.00 - 10.50

MasterChef Australia

10.50 - 11.50

Hotel Inspector Returns

11.50 - 12.40

Don't Tell the Bride

12.40 - 13.45

Girlfriends of Christmas Past

13.45 - 15.20

Love It or List It - Vancouver

15.20 - 15.45

House Rules

15.45 - 16.40

Kitchen Nightmares USA

16.40 - 17.30

Sturm der Liebe

17.30 - 18.30

Achter Gesloten Deuren

18.30 - 19.25

Home and Away

19.25 - 19.50

Met Vier in Bed

19.50 - 20.35

Heaven Sent

20.35 - 22.20

A Place In The Sun - Winter Sun

22.20 - 23.20

Masters of Sex

23.20 - 0.20
 

Met Vier in Bed

0.20 - 0.55

Don't Tell the Bride

0.55 - 1.55

Louislouise

1.55 - 2.20

Home and Away

2.20 - 2.40

Sturm der Liebe

2.40 - 3.25

Love It or List It - Vancouver

3.25 - 3.50

Achter Gesloten Deuren

3.50 - 4.30

Hotel Inspector Returns

4.30 - 5.15

Dawson's Creek

5.15 - 5.55

The Dr. Oz Show

 

Geen uitzending

6.00 - 8.00

Live at the Apollo

8.00 - 8.45

Explorers: Adventures of the Century

8.45 - 9.10

Zorro

9.10 - 9.30

Geen uitzending

9.30 - 10.25

Caught on Camera

10.25 - 11.15

Bordertown

11.15 - 11.35

The A-Team

11.35 - 12.20

Relic Hunter

12.20 - 13.05

Married with Children

13.05 - 13.30

Flodder

13.30 - 14.00

'Allo 'Allo!

14.00 - 14.25

Mystery Wheel: Columbo

14.25 - 15.55

Caught on Camera

15.55 - 16.45

Bordertown

16.45 - 17.05

Zorro

17.05 - 17.30

The A-Team

17.30 - 18.20

Relic Hunter

18.20 - 19.05

Married with Children

19.05 - 19.35

Flodder

19.35 - 20.05

'Allo 'Allo!

20.05 - 20.40

You Don't Mess With The Zohan

20.40 - 22.35

Game of Thrones

22.35 - 23.45

'Allo 'Allo!

23.45 - 0.10
 

Nitro Circus Live

0.10 - 0.35

Caught on Camera

0.35 - 1.20

Relic Hunter

1.20 - 2.05

The Last Man on Earth

2.05 - 2.25
 

Bumba in Afrika

Musti

Woezel en Pip

George & Paul

Bing

Dimitri

Kaatjes Kameraadjes

6.30 - 6.40

Biba & Loeba

Kaatjes Tralalaatjes

6.45 - 6.55

Wissper

Bob de Bouwer

7.00 - 7.10

Monchhichi

7.10 - 7.25

Molang

Sprookjesboom

Samson & Gert Winterpret

7.35 - 7.50

Buck

7.50 - 8.08

Olly Wannabe's Comedy Club

Oma en Oma

8.10 - 8.20

Grizzy & the Lemmings

8.20 - 8.30

Grizzy & the Lemmings

Robin Hood

8.35 - 8.45

Karrewiet

8.45 - 9.00

Bumba in Afrika

Musti

Woezel en Pip

George & Paul

Bing

9.20 - 9.30

Dimitri

Kaatjes Kameraadjes

Biba & Loeba

9.40 - 9.50

Kaatjes Tralalaatjes

9.50 - 10.00

Wissper

Bob de Bouwer

10.05 - 10.15

Monchhichi

10.15 - 10.25

Molang

Bumba in Australië

Musti

Bing

Kaatjes Tralalaatjes

10.45 - 10.55

Dimitri

Biba & Loeba

Monchhichi

11.05 - 11.20

Sprookjesboom

Calimero

11.25 - 11.35

Grizzy & the Lemmings

Grizzy & the Lemmings

11.40 - 11.50

Peperbollen

11.50 - 12.15

4ever

12.15 - 12.30

W817

12.30 - 12.45

W817

12.45 - 13.00

Boeva & the Games

13.00 - 13.15

Mijn Ridder en Ik

13.15 - 13.25

Grizzy & the Lemmings

13.25 - 13.35

De Smurfen

13.35 - 14.00

Zeven en Ik

14.00 - 14.25

Kratts in het Wild

14.25 - 14.45

Friends van Heartlake City

14.45 - 15.05

Helden

15.05 - 15.15

Grizzy & the Lemmings

Grizzy & the Lemmings

15.20 - 15.30

Mijn Ridder en Ik

15.30 - 15.40

De Nieuwe Avonturen van Peter Pan

15.40 - 16.00

Robin Hood

16.00 - 16.10

Robin Hood

16.10 - 16.25

Helden

16.25 - 16.35

Rox

16.35 - 17.00

Nachtraven

17.00 - 17.15

Buck

17.15 - 17.30

Buck

17.30 - 17.50

Karrewiet

17.50 - 18.05

Nachtwacht

18.05 - 18.30

Helden

18.30 - 18.40

Nachtraven

18.40 - 18.55

Karrewiet

18.55 - 19.10

De Elfenheuvel

19.10 - 19.20

De Elfenheuvel

19.20 - 19.35

4ever

19.35 - 19.50

In Bed Met Olly

19.50 - 20.00
 
 

Teletubbies

6.00 - 6.10

Kabouter Plop

Kabouter Plop

Nijntjes Avonturen

6.20 - 6.30

Nijntjes Avonturen

Thomas de trein

6.35 - 6.45

Maya de Bij

6.45 - 7.00

Heidi

7.00 - 7.20

Brandweerman Sam

7.20 - 7.30

Koning Lou

7.30 - 7.55

Elvis & Benny

De Buurtpolitie - Extra

8.00 - 8.15

Spirit: Samen Vrij

8.15 - 8.40

Tiny

8.40 - 8.50

Iedereen K3

8.50 - 9.10

Lexie & Lotti

9.10 - 9.35

Wendy

9.35 - 10.00

Kabouter Plop

Kabouter Plop

Nijntjes Avonturen

10.10 - 10.20

Thomas de trein

10.20 - 10.30

Maya de Bij

10.30 - 10.40

Percy's Tiger Tales

10.40 - 10.55

Brandweerman Sam

10.55 - 11.05

Iedereen K3

11.05 - 11.20

Tiny

11.20 - 11.35

Lalaloopsy

11.35 - 11.55

Project Mc2

11.55 - 12.15

Koning Lou

12.15 - 12.40

Elvis & Benny

12.40 - 12.50

De Buurtpolitie - Extra

12.50 - 13.05

Spirit: Samen Vrij

13.05 - 13.25

Pound Puppies

13.25 - 13.45

Aya

13.45 - 14.00

Tiny

14.00 - 14.15

Brandweerman Sam

14.15 - 14.25

Lexie & Lotti

14.25 - 14.45

Hallo K3

14.45 - 15.10

Talking Tom and Friends

15.10 - 15.20

Sidekick

15.20 - 15.45

Project Mc2

15.45 - 16.10

Spirit: Samen Vrij

16.10 - 16.30

Hallo K3

16.30 - 17.00

Project Mc2

17.00 - 17.20

De Buurtpolitie - Extra

17.20 - 17.35

Elvis & Benny

17.35 - 17.45

Spirit: Samen Vrij

17.45 - 18.05

Project Mc2

18.05 - 18.30

De Buurtpolitie - Extra

18.30 - 18.45

Mijn Ouders zijn Aliens

18.45 - 19.05

Mijn Ouders zijn Aliens

19.05 - 19.30

Skilz

19.30 - 19.45

Spirit: Samen Vrij

19.45 - 20.05

Koning Lou

20.05 - 20.30

De Avonturen van De Gelaarsde Kat

20.30 - 20.50

Kattenoog

20.50 - 21.05

Mijn Ouders zijn Aliens

21.05 - 21.25

Mijn Ouders zijn Aliens

21.25 - 21.50

Project Mc2

21.50 - 22.10

TV Krant VTMKZOOM

22.10 - 5.59
 
 

Rescue Bots

5.55 - 6.15

Dinotrux

6.15 - 6.35

Dinotrux

6.35 - 7.00

Crash & Bernstein

7.00 - 7.20

Turbo FAST

7.20 - 7.40

Elvis & Benny

Galactik Football

7.45 - 8.10

Atomic Puppet

8.10 - 8.20

Power Rangers Ninja Steel

8.20 - 8.45

Kick Buttowski: Durfal Met Lef

8.45 - 8.55

Elvis & Benny

Pokémon: Zon & Maan Ultra-Avonturen

9.00 - 9.20

Harry en Bunnie

Rescue Bots

9.25 - 9.50

Dinotrux

9.50 - 10.10

Crash & Bernstein

10.10 - 10.30

Turbo FAST

10.30 - 10.55

Dave de Barbaar

10.55 - 11.05

Penn Zero: Part-Time Hero

11.05 - 11.15

Randy Cunningham - Ninja op School

11.15 - 11.40

Harry en Bunnie

Kick Buttowski: Durfal Met Lef

11.45 - 12.05

Galactik Football

12.05 - 12.30

Atomic Puppet

12.30 - 12.45

Beyblade Burst

12.45 - 13.05

Fangbone

13.05 - 13.15

Rescue Bots

13.15 - 13.35

Dinotrux

13.35 - 14.00

Dinotrux

14.00 - 14.20

Crash & Bernstein

14.20 - 14.40

Turbo FAST

14.40 - 15.05

Randy Cunningham - Ninja op School

15.05 - 15.25

Harry en Bunnie

15.25 - 15.35

Draken: Race naar de rand

15.35 - 15.55

Power Rangers Ninja Steel

15.55 - 16.15

Galactik Football

16.15 - 16.40

Atomic Puppet

16.40 - 16.55

Elvis & Benny

Wakfu

17.00 - 17.20

Inazuma Eleven

17.20 - 17.45

Beyblade Burst

17.45 - 18.05

Zak Storm

18.05 - 18.25

Pokémon: Zon & Maan Ultra-Avonturen

18.25 - 18.45

Draken: Race naar de rand

18.45 - 19.10

Trollenjagers: Verhalen uit Arcadia

19.10 - 19.30

Transformers Prime

19.30 - 19.50

Transformers Prime

19.50 - 20.10

Hot Wheels Battle Force 5

20.10 - 20.35

Voltron: de Legendarische Beschermer

20.35 - 20.55

Avengers Assemble

20.55 - 21.15

Ultimate Spider-Man

21.15 - 21.35

Hulk and the Agents of S.M.A.S.H

21.35 - 22.00

Hot Wheels Battle Force 5

22.00 - 22.20

Avengers Assemble

22.20 - 22.40

Ultimate Spider-Man

22.40 - 23.00

Hulk and the Agents of S.M.A.S.H

23.00 - 23.20
 

Rescue Bots

 

Geen uitzending

6.00 - 20.50

Het Journaal

20.50 - 21.30

Zie mij graag

21.30 - 22.00
 
 

Geen uitzending

6.00 - 19.55

Sporza: Voetbal - UEFA Europa League: KRC Genk - Sarpsborg 08

19.55 - 20.50
 
 

Dagtelevisie

6.00 - 18.00

Nieuws

18.00 - 18.15

EenVandaag

18.15 - 18.45

Sportjournaal

18.45 - 19.00

De wereld draait door

19.00 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.35

Mountains - Life Above the Clouds

20.35 - 21.30

Het Uur van de Waarheid

21.30 - 22.20

Floortje en de ambassadeurs

22.20 - 23.05

Pauw

23.05 - 0.05
 

Nieuws

0.05 - 0.25

Nachtprogramma's

0.25 - 6.00
 

Dagtelevisie

6.00 - 18.25

Hallo Nederland

18.25 - 18.45

BinnensteBuiten

18.45 - 19.15

Typisch Klarendal

19.15 - 19.50

Wildernis onder water

19.50 - 20.25

De slimste mens

20.25 - 21.10

Joris zoekt Troost

21.10 - 22.00

Nieuwsuur

22.00 - 22.45

Vrij land

22.45 - 23.00

Close Up - Mijn leven is van mij: Pia Douwes

23.00 - 0.00
 

2Doc - Maori Boy Genius

0.00 - 0.55

Nachtprogramma's

0.55 - 6.00
 

NOS Tekst tv

4.40 - 6.30

Kinderprogramma's

6.30 - 18.15

SpangaS

18.15 - 18.30

SpangaS

18.30 - 18.40

Het klokhuis

18.40 - 19.00

NOS Jeugdjournaal

19.00 - 19.25

First Dates

19.25 - 20.25

Keuringsdienst van waarde

20.25 - 20.55

Natascha's beloofde land

20.55 - 21.45

Crème de la Crooswijk

21.45 - 22.40

NTR Kort! - Yulia & Juliet

22.40 - 22.55

NTR Kort! - Polyp

22.55 - 23.05

NTR Kort! - Ga niet naar zee

23.05 - 23.20

O Dennenboom

23.20 - 0.05
 

De wereld draait door

0.05 - 1.00

Nachtprogramma's

1.00 - 6.30
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Breakfast

7.00 - 10.15

Defenders UK

10.15 - 11.00

Homes Under the Hammer

11.00 - 12.00

Britain's Secret Charity Cheats

12.00 - 12.45

A1: Britain's Longest Road

12.45 - 13.15

Bargain Hunt

13.15 - 14.00

Nieuws

14.00 - 14.45

Doctors

14.45 - 15.15

The Doctor Blake Mysteries

15.15 - 16.15

Escape to the Country

16.15 - 16.45

The Best Christmas Food Ever

16.45 - 17.30

Flog It!

17.30 - 18.15

Pointless

18.15 - 19.00

Nieuws

19.00 - 20.00

The One Show

20.00 - 20.30

EastEnders

20.30 - 21.00

This is My Song

21.00 - 22.00

The Apprentice: Why I Fired Them

22.00 - 23.00

Nieuws

23.00 - 23.45

Question Time

23.45 - 0.45
 

This Week

0.45 - 1.30

Weer

Nieuws

1.35 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.30

The Best Christmas Food Ever

7.30 - 8.15

Bargain Hunt

8.15 - 9.00

Masterchef: The Professionals

9.00 - 10.00

Nieuws

10.00 - 11.00

Victoria Derbyshire

11.00 - 12.00

Nieuws

12.00 - 13.15

Politics Live

13.15 - 14.00

Think Tank

14.00 - 14.45

Reel History of Britain

14.45 - 15.15

Railways: The Making of a Nation

15.15 - 15.45

Who Do You Think You Are?

15.45 - 16.45

The Polar Bear Family and Me

16.45 - 17.45

Eggheads

17.45 - 18.15

Put Your Money Where Your Mouth Is

18.15 - 19.00

Richard Osman's House of Games

19.00 - 19.30

Strictly: It Takes Two

19.30 - 20.00

Celebrity Antiques Road Trip

20.00 - 21.00

Masterchef: The Professionals

21.00 - 22.00

Amazing Hotels Christmas Special

22.00 - 23.00

Live at the Apollo

23.00 - 23.30

Newsnight

23.30 - 0.15
 

Babies: Their Wonderful World

0.15 - 1.15

Inside the Foreign Office

1.15 - 2.15

Made in Great Britain

2.15 - 3.15

Trust

3.15 - 4.05

Trust

4.05 - 4.50
 

Geen uitzending

The Jeremy Kyle Show

6.05 - 7.00

Good Morning Britain

7.00 - 9.30

Lorraine

9.30 - 10.25

The Jeremy Kyle Show

10.25 - 11.30

This Morning

11.30 - 13.30

Loose Women

13.30 - 14.30

Geen uitzending

14.30 - 14.55

Regionaal Nieuws - Weer

Judge Rinder

15.00 - 16.00

Dickinson's Real Deal

16.00 - 17.00

Tipping Point

17.00 - 18.00

The Chase

18.00 - 19.00

Regionaal Nieuws - Weer

19.00 - 19.30

Nieuws - Weer

19.30 - 20.00

Emmerdale

20.00 - 20.30

Meghan: The Story So Far - Tonight

20.30 - 21.00

Emmerdale

21.00 - 21.30

Gino's Italian Coastal Escape

21.30 - 22.00

Billy Connolly's Ultimate World Tour

22.00 - 23.00

Nieuws - Weer

23.00 - 23.30

Regionaal Nieuws - Weer

23.30 - 23.45

Sir Cliff Richard: 60 Years in Public and in Private

23.45 - 0.45
 

Tonight at the London Palladium

0.45 - 1.40

Jackpot247

1.40 - 4.00

Meghan: The Story So Far - Tonight

4.00 - 4.25

ITV Nightscreen

4.25 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.25

Kinderprogramma's

6.25 - 8.30

Televerkoop

8.30 - 9.20

Petits secrets en famille

9.20 - 9.50

Petits secrets en famille

9.50 - 10.25

Demain nous appartient

10.25 - 11.00

The Young and the Restless

11.00 - 12.00

Les douze coups de midi

12.00 - 13.00

Nieuws

13.00 - 13.55

Poinsettias for christmas

13.55 - 15.35

The Christmas Secret

15.35 - 17.10

Mon plus beau Noël

17.10 - 18.15

C'est déjà Noël

18.15 - 19.20

Demain nous appartient

19.20 - 20.00

Nieuws

20.00 - 21.00

Balthazar

21.00 - 22.00

Balthazar

22.00 - 23.00

Law & Order: Criminal Intent

23.00 - 23.50

Law & Order: Criminal Intent

23.50 - 0.45
 

Law & Order: Criminal Intent

0.45 - 1.35

Law & Order: Criminal Intent

1.35 - 2.30

Nachtprogramma's

2.30 - 5.59
 

Le 6h Info

6.00 - 6.30

Télématin

6.30 - 9.35

The Bold and the Beautiful

9.35 - 9.55

C'est au programme

9.55 - 10.45

Motus

10.45 - 11.20

Les Z'Amours

11.20 - 11.55

Tout le monde veut prendre sa place

11.55 - 13.00

Nieuws - Weer

13.00 - 13.55

Ça commence aujourd'hui

13.55 - 15.05

Je t'aime etc...

15.05 - 16.15

Affaire conclue: tout le monde a quelque chose à vendre

16.15 - 17.05

Affaire conclue: tout le monde a quelque chose à vendre

17.05 - 17.55

Affaire conclue: la vie des objets

17.55 - 18.05

Tout le monde a son mot à dire

18.05 - 18.40

N'oubliez pas les paroles!

18.40 - 19.20

N'oubliez pas les paroles!

19.20 - 20.00

Nieuws - Weer

20.00 - 20.40

Un si grand soleil

20.40 - 21.00

Envoyé spécial

21.00 - 22.55

Complément d'enquête

22.55 - 0.10
 

Basique, le concert - Bernard Lavilliers

0.10 - 1.45

Mr. Robot

1.45 - 2.30

Mr. Robot

2.30 - 3.15

Affaire conclue: tout le monde a quelque chose à vendre

3.15 - 4.00

Une journée sous la mer

4.00 - 4.15

Pays et marchés du monde

Tout le monde veut prendre sa place

4.20 - 5.20

Les Z'Amours

5.20 - 5.59
 

Ludo

6.00 - 8.10

Regionale programma's

8.10 - 11.15

Midi en France

11.15 - 12.00

12/13

12.00 - 12.55

Météo à la carte

12.55 - 13.50

Il commissario Rex

13.50 - 14.35

Il commissario Rex

14.35 - 15.25

Il commissario Rex

15.25 - 16.10

Des chiffres et des lettres

16.10 - 16.45

Personne n'y avait pensé!

16.45 - 17.30

Slam

17.30 - 18.10

Questions pour un champion

18.10 - 19.00

19/20

19.00 - 20.00

Vu

20.00 - 20.20

Plus belle la vie

20.20 - 20.45

Tout le sport

20.45 - 21.00

Mystic River

21.00 - 23.25

Soir/3

23.25 - 0.05
 

Le juge et le récidiviste

0.05 - 0.55

Les Français et l'insécurité

0.55 - 2.00

Midi en France

2.00 - 2.30

Du fil à retordre

2.30 - 3.25

La bataille de l'acier

3.25 - 4.30

Les matinales

4.30 - 4.55

Questions pour un champion

4.55 - 5.35

Plus belle la vie

5.35 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.15

Guérir avec les chevaux

6.15 - 7.10

ARTE Journal Junior

360°-Géo: La Sardaigne des hommes et des chevaux

7.15 - 8.00

Le Grand Nord en trente jours

8.00 - 8.45

Invitation au voyage

8.45 - 9.25

Die Steinkohle

9.25 - 10.55

Wasser ist Zukunft

10.55 - 12.05

Gares d'Europe, les temples du voyage

12.05 - 12.50

ARTE Journal

12.50 - 13.00

ARTE Regards

13.00 - 13.35

Dans la cour

13.35 - 15.35

360°-Géo: Hambourg, la ville des cygnes

15.35 - 16.30

Invitation au voyage

16.30 - 17.10

Xenius

17.10 - 17.35

Manuel Down Under

17.35 - 18.05

Expedition Sternenhimmel

18.05 - 19.00

Die Karibik

19.00 - 19.45

ARTE Journal

19.45 - 20.05

28 minutes

20.05 - 20.55

Herrens Veje

20.55 - 21.55

Herrens Veje

21.55 - 22.55

Herrens Veje

22.55 - 23.50

Herrens Veje

23.50 - 0.50
 

Taxi

0.50 - 2.25

ARTE Journal

2.25 - 2.45

The Art of Museums

2.45 - 3.35

Nachtprogramma's

3.35 - 5.59
 

Le 6/8

6.00 - 8.00

Le 8/9

8.00 - 9.00

C'est vous qui le dites

9.00 - 10.30

On n'est pas des pigeons

10.30 - 11.25

Demain nous appartient

11.25 - 11.55

The Young and the Restless

11.55 - 12.55

Nieuws - Weer

12.55 - 13.35

Affaire conclue

13.35 - 14.25

Marple

14.25 - 16.10

Tout le monde veut prendre sa place

16.10 - 17.00

Demain nous appartient

17.00 - 17.30

Les associés

17.30 - 18.30

On n'est pas des pigeons

18.30 - 19.30

Nieuws - Weer

19.30 - 20.55

Coup de foudre sur un air de Noël

20.55 - 23.00

Arnacoeurs, les escros de l'amour

23.00 - 23.50

L'agenda ciné

OpinionS - FGTB

23.55 - 0.05
 

On n'est pas des pigeons

0.05 - 1.10

Nieuws - Weer

1.10 - 2.25

Nachtprogramma's

2.25 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.50

Fit tonic

7.50 - 8.15

Fit tonic

8.15 - 8.45

Hometown Holiday

8.45 - 10.15

Si près de chez vous

10.15 - 10.45

Si près de chez vous

10.45 - 11.15

Si près de chez vous

11.15 - 11.40

Si près de chez vous

11.40 - 12.10

Max et Vénus

12.10 - 13.00

Plus belle la vie

13.00 - 13.30

Plus belle la vie

13.30 - 14.00

Christmas at Cartwright's

14.00 - 15.35

A Rose for Christmas

15.35 - 17.05

Si près de chez vous

17.05 - 17.35

Max et Vénus

17.35 - 18.20

Voetbal - UEFA Europa League: Akhisar Belediyespor - Standard Luik

18.20 - 20.20

Voetbal - UEFA Europa League: Dinamo Zagreb - SC Anderlecht

20.20 - 23.10

Vews

23.10 - 23.30

Voetbal - UEFA Europa League

23.30 - 0.10
 

D6bels on Stage

0.10 - 0.45

OpinionS - CDH

0.45 - 1.10

Vews

1.10 - 1.30

Nachtprogramma's

1.30 - 5.59
 

Bel RTL

6.00 - 8.40

Televerkoop

8.40 - 12.10

Martin Bonheur

12.10 - 12.25

Un si grand soleil

12.25 - 13.00

Nieuws - Weer

13.00 - 13.40

Secret Santa

13.40 - 15.20

Un trésor dans votre maison

15.20 - 16.20

Martin Bonheur

Chasseurs d'appart'

16.25 - 17.25

Objectif Top Chef

17.25 - 18.30

Septante et un

18.30 - 19.00

Nieuws - Weer

19.00 - 19.45

Tout s'explique

19.45 - 20.20

Deepwater Horizon

20.20 - 22.20

Le meilleur pâtissier, les professionnels

22.20 - 0.30
 

La cerise sur le gâteau

Martin Bonheur

0.35 - 0.45

Nieuws

0.45 - 1.25

Jeux de nuit

1.25 - 3.10

Nachtlus

3.10 - 5.00

Bel RTL

5.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.25

Kinderprogramma's

6.25 - 8.40

Televerkoop

8.40 - 9.40

Luna Park

9.40 - 10.40

Televerkoop

10.40 - 12.10

Televerkoop

12.10 - 16.00

CSI: Crime Scene Investigation

16.00 - 16.50

Suits

16.50 - 17.40

Bones

17.40 - 18.25

Bones

18.25 - 19.10

CSI: Crime Scene Investigation

19.10 - 20.00

Bones

20.00 - 20.50

Bones

20.50 - 21.45

Tyrant

21.45 - 22.45

Tyrant

22.45 - 23.45

Unibet Casino

23.45 - 0.45
 

Televerkoop

0.45 - 5.00

Nieuws

5.00 - 5.30

Televerkoop

5.30 - 5.59
 

Nieuws

6.00 - 6.15

Economisch nieuws

L'invité

6.20 - 6.30

Nieuws

6.30 - 6.45

Economisch nieuws

L'invité

6.50 - 7.00

Le journal de Radio-Canada

7.00 - 7.30

Télématin

7.30 - 8.00

Télématin

8.00 - 8.30

Nieuws

8.30 - 8.45

Paname

8.45 - 9.10

Itineris

9.10 - 9.30

Littoral

9.30 - 10.00

Les nouveaux vétérinaires

10.00 - 10.40

Embarquement

10.40 - 11.00

Nieuws

11.00 - 11.15

Tout le monde veut prendre sa place

11.15 - 12.00

L'épicerie

12.00 - 12.25

Jardins et loisirs

12.25 - 12.55

Questions pour un champion

12.55 - 13.30

Nieuws RTBF

13.30 - 14.00

Cherif

14.00 - 14.50

Cherif

14.50 - 15.45

Les nouveaux vétérinaires

15.45 - 16.30

Une saison au zoo

16.30 - 17.00

Questions à La Une

17.00 - 17.50

Parents mode d'emploi

17.50 - 18.00

64', le monde en français

18.00 - 18.20

Economisch nieuws

18.20 - 18.30

64', le monde en français

18.30 - 18.50

L'invité

18.50 - 19.00

64', l'essentiel

Tendance XXI

19.05 - 19.35

Tout le monde veut prendre sa place

19.35 - 20.30

Nieuws France 2

20.30 - 21.00

Trophées Francophones du Cinéma 2018

21.00 - 22.50

Nieuws (RTS)

22.50 - 23.20

Dans le secret des sources

23.20 - 0.15
 

Dans le secret des sources

0.15 - 1.05

Nieuws (Afrika)

1.05 - 1.40

Mise au point

1.40 - 2.30

#versionfrançaise

2.30 - 3.00

Nachtprogramma's

3.00 - 5.59
 

Morgenmagazin

6.00 - 9.00

Nieuws

Live nach Neun

9.05 - 9.55

Sturm der Liebe

9.55 - 10.44

Nieuws

Meister des Alltags

10.45 - 11.15

Wer weiß denn sowas?

11.15 - 12.00

Nieuws

12.00 - 12.15

Buffet

12.15 - 13.00

Mittagsmagazin

13.00 - 14.00

Nieuws

14.00 - 14.10

Rote Rosen

14.10 - 15.00

Nieuws

15.00 - 15.10

Sturm der Liebe

15.10 - 16.00

Nieuws

16.00 - 16.10

Verrückt nach Meer

16.10 - 17.00

Nieuws

17.00 - 17.15

Brisant

17.15 - 18.00

Wer weiß denn sowas?

18.00 - 18.50

In aller Freundschaft - Die Krankenschwestern

18.50 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.15

Der Prag-Krimi

20.15 - 21.45

Panorama

21.45 - 22.15

Nieuws

22.15 - 22.45

Ladies Night

22.45 - 23.30

Feiert

23.30 - 0.15
 

Nachtmagazin

0.15 - 0.35

Der Prag-Krimi

0.35 - 2.08

Nieuws

Schatten der Erinnerung

2.10 - 3.40

Ladies Night

3.40 - 4.25

Brisant

4.25 - 4.58

Nieuws

Panorama

5.00 - 5.30

Morgenmagazin

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 9.05

Volle Kanne - Service täglich

9.05 - 10.30

Notruf Hafenkante

10.30 - 11.15

SOKO Stuttgart

11.15 - 12.00

Nieuws

12.00 - 12.10

drehscheibe

12.10 - 13.00

Mittagsmagazin

13.00 - 14.00

Biathlon - WK in Oostenrijk: vrouwen 7,5 km sprint

14.00 - 15.30

Bares für Rares

15.30 - 16.00

heute - in Europa

16.00 - 16.10

Die Rosenheim-Cops

16.10 - 17.00

Nieuws

17.00 - 17.10

hallo deutschland

17.10 - 17.45

Leute heute

17.45 - 18.00

SOKO Stuttgart

18.00 - 19.00

Nieuws

19.00 - 19.20

Weer

Notruf Hafenkante

19.25 - 20.15

Die Bergretter

20.15 - 21.45

Nieuws - Weer

21.45 - 22.15

maybrit illner

22.15 - 23.15

Markus Lanz

23.15 - 0.30
 

heute+

0.30 - 0.45

Gätjens großes Kino

0.45 - 1.05

Die Spezialisten - Im Namen der Opfer

1.05 - 1.50

Notruf Hafenkante

1.50 - 2.35

Notruf Hafenkante

2.35 - 3.20

SOKO Stuttgart

3.20 - 4.05

Die Rosenheim-Cops

4.05 - 4.50

Leute heute

4.50 - 5.00

hallo deutschland

5.00 - 5.30

Morgenmagazin

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.20

Regionale programma's

6.20 - 7.20

Geen uitzending

Die Silicon-Valley Revolution - Wie ein paar Freaks die Welt veränderten

7.21 - 7.50

Knietzsche, der kleinste Philosoph der Welt

7.50 - 8.05

Erlebnisreisen

8.05 - 8.25

Quarks

8.25 - 9.10

Eins zu eins

9.10 - 9.40

Aktuelle Stunde

9.40 - 10.25

Regionale programma's

10.25 - 10.55

Planet Wissen

10.55 - 11.55

Seehund, Puma & Co

11.55 - 12.45

WDR aktuell

12.45 - 13.15

Giraffe, Erdmännchen & Co

13.15 - 14.05

Rentnercops

14.05 - 14.55

Rentnercops

14.55 - 15.45

WDR aktuell

15.45 - 16.10

Hier und heute

16.10 - 18.00

WDR aktuell

18.00 - 18.15

Servicezeit

18.15 - 18.45

Aktuelle Stunde

18.45 - 19.30

Regionale programma's

19.30 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.15

Tatort

20.15 - 21.45

WDR aktuell

21.45 - 22.10

Frau tv

22.10 - 22.40

Menschen hautnah

22.40 - 23.25

L'âge de raison

23.25 - 0.45
 

Jazzline

0.45 - 2.25

Regionale programma's

2.25 - 5.59
 

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

6.00 - 6.27

Weer

SWR Aktuell Baden-Württemberg

6.30 - 7.00

Geen uitzending

Achtung! Experiment

7.01 - 7.10

Achtung! Experiment

7.10 - 7.20

Achtung! Experiment

7.20 - 7.30

Frage trifft Antwort

Frage trifft Antwort

made in Südwest

7.35 - 8.05

Landesschau Rheinland-Pfalz

8.05 - 8.50

In aller Freundschaft

8.50 - 9.35

Eisbär, Affe & Co

9.35 - 10.25

Giraffe, Erdmännchen & Co

10.25 - 11.15

Planet Wissen

11.15 - 12.15

Gefragt - Gejagt

12.15 - 13.00

Quizduell-Olymp

13.00 - 13.45

Meister des Alltags

13.45 - 14.15

Eisenbahn-Romantik

14.15 - 14.45

Eisenbahn-Romantik

14.45 - 15.15

Michelstadt hautnah - Der weihnachtliche Städtetrip

15.15 - 16.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

Kaffee oder Tee?

16.05 - 17.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

Kaffee oder Tee?

17.05 - 18.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

18.00 - 18.10

Weer

MarktFrisch

18.15 - 18.45

Landesschau Rheinland-Pfalz

18.45 - 19.30

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

19.30 - 19.57

Weer

Nieuws

20.00 - 20.15

Zur Sache Rheinland-Pfalz!

20.15 - 21.00

odysso - Wissen im SWR

21.00 - 21.45

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

21.45 - 22.00

Der Südwesten vor 50 Jahren

22.00 - 22.45

Kunscht!

22.45 - 23.15

lesenswert quartett

23.15 - 0.15
 

Im Schatten des Bösen - Der Krieg gegen die Frauen im Kongo

0.15 - 1.15

Michelstadt hautnah - Der weihnachtliche Städtetrip

1.15 - 2.00

Lecker aufs Land - eine kulinarische Reise

2.00 - 2.45

Brotzeit

2.45 - 3.30

Marktcheck

3.30 - 4.15

odysso - Wissen im SWR

4.15 - 5.00

made in Südwest

5.00 - 5.30

Bekannt im Land

5.30 - 5.59
 

CNN Newsroom

6.00 - 9.30

Nog te bepalen

9.30 - 10.00

CNN Newsroom

10.00 - 10.30

Mainsail

10.30 - 11.00

New Day

11.00 - 12.00

CNN Talk

12.00 - 12.30

World Sport

12.30 - 13.00

News Stream (with World Sport)

13.00 - 14.00

First Move with Julia Chatterley

14.00 - 15.00

Connect The World With Becky Anderson

15.00 - 16.00

International Desk (with World Sport)

16.00 - 17.00

The Express

17.00 - 17.30

Mainsail

17.30 - 18.00

Amanpour

18.00 - 19.00

The World Right Now with Hala Gorani

19.00 - 20.00

Quest Means Business

20.00 - 21.00

The Lead with Jake Tapper

21.00 - 22.00

CNN Today

22.00 - 22.30

World Sport

22.30 - 23.00

CNN Today (with World Sport)

23.00 - 0.00
 

CNN Today (with World Sport)

0.00 - 1.00

Anderson Cooper 360

1.00 - 2.00

Cuomo Prime Time

2.00 - 3.00

CNN Tonight with Don Lemon

3.00 - 4.00

Amanpour

4.00 - 5.00

CNN Newsroom (with World Sport)

5.00 - 5.59
 

Nieuws

6.00 - 6.30

Nieuws

6.30 - 6.45

Geen uitzending

6.45 - 6.55

Parlementaire rubriek

Nieuws

7.00 - 7.30

TG 1 L.I.S

7.30 - 8.00

Nieuws

8.00 - 9.00

Nieuws

9.00 - 9.30

Nieuws

9.30 - 9.55

Nieuws

Storie italiane

10.00 - 11.30

La prova del cuoco

11.30 - 13.30

Nieuws

13.30 - 14.00

Vieni da me

14.00 - 15.30

Il paradiso delle signore

15.30 - 16.20

Nieuws

16.20 - 16.30

Economische rubriek

16.30 - 16.40

La vita in diretta

16.40 - 18.45

L'Eredità

18.45 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.30

Soliti Ignoti - Il Ritorno

20.30 - 21.25

Nero a metà

21.25 - 22.30

Nero a metà

22.30 - 23.25

Porta a Porta

23.25 - 1.10
 

Nieuws - Weer

1.10 - 1.45

Sottovoce

1.45 - 2.15

Il signor Robinson - Mostruosa storia d'amore e d'avventure

2.15 - 4.05

Da da da

4.05 - 4.30

Red Band Society

4.30 - 5.15

Nieuws

5.15 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.30

Nieuws - Weer

6.30 - 8.25

Los desayunos de TVE

8.25 - 10.00

La mañana

10.00 - 12.30

Más desayunos

12.30 - 13.25

Torres en la cocina

13.25 - 13.55

Aquí la tierra

13.55 - 14.30

Corazón

14.30 - 15.00

Nieuws - Weer

15.00 - 16.10

Saber y ganar

16.10 - 17.00

Servir y proteger

17.00 - 17.55

Acacias 38

17.55 - 18.50

Centro médico

18.50 - 19.30

España directo

19.30 - 20.30

Aquí la tierra

20.30 - 21.00

Nieuws - Weer

21.00 - 22.05

Lo siguiente

22.05 - 22.35

Cuéntamo cómo pasó

22.35 - 23.45

Ochéntame otra vez

23.45 - 1.30
 

Resúmenes Academia OT 2018

1.30 - 2.00

La noche en 24 horas

2.00 - 3.55

Nachtprogramma's

3.55 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.40

Soep!

6.40 - 7.00

De Garde van Gert

7.00 - 7.30

De Garde van Gert

7.30 - 8.00

Comfort Food

8.00 - 8.20

De Chalet, 3 Chefs, Een feest

8.20 - 9.05

Gezellige Gezonde Goesting: het boek - the making of

Roger van Damme - Goud

9.10 - 9.30

De Chalet, 3 Chefs, Een feest

9.30 - 10.20

Het Weekmenu

10.20 - 11.00

Roger van Damme - Goud

11.00 - 11.20

Winters Grillen

11.20 - 11.45

De Chalet, 3 Chefs, Een feest

11.45 - 12.30

Comfort Food

12.30 - 12.55

Het feestmenu van...

12.55 - 13.50

Ware Delicatessen

13.50 - 14.30

Roger van Damme - Goud

14.30 - 14.50

Het Perfecte Feestmenu

14.50 - 15.20

De Garde van Gert

15.20 - 16.00

Soep!

16.00 - 16.20

Soep!

16.20 - 16.45

Comfort Food

16.45 - 17.05

Pasta & Risotto

17.05 - 17.20

Pasta & Risotto

17.20 - 17.45

Peppe's Toscane

17.45 - 18.10

Het Weekmenu

18.10 - 18.50

Roger van Damme - Goud

18.50 - 19.15

Het Perfecte Feestmenu

19.15 - 19.50

Winters Grillen

19.50 - 20.15

Toasted on wheels!

20.15 - 20.40

De Garde van Gert

20.40 - 21.20

Het feestmenu van...

21.20 - 22.35

Het Perfecte Feestmenu

22.35 - 23.10

De Garde van Gert

23.10 - 23.50

De Chalet, 3 Chefs, Een feest

23.50 - 0.40
 

Comfort Food

0.40 - 1.00

Roger van Damme - Goud

1.00 - 1.20

Het feestmenu van...

1.20 - 2.15

Winters Grillen

2.15 - 2.40

Het Perfecte Feestmenu

2.40 - 3.05

De Garde van Gert

3.05 - 3.40

De Chalet, 3 Chefs, Een feest

3.40 - 4.20

Comfort Food

4.20 - 4.35

Roger van Damme - Goud

4.35 - 4.50

Het feestmenu van...

4.50 - 5.40

Winters Grillen

5.40 - 5.59
 

Nog Even Soezen

6.00 - 7.00

De Ontbijtshow

7.00 - 9.00

Gezond Wakker

9.00 - 9.10

De Ontbijtshow

9.10 - 10.00

Al-1-maar-hits

10.00 - 11.00

Aperitief

11.00 - 12.00

De Vlaamse Top 10 Non Stop

12.00 - 12.40

al-1-maar-hits

12.40 - 14.00

Hadiemicha

14.00 - 15.00

Sonja Kimpen

15.00 - 15.10

Al-1-maar-hits

15.10 - 17.00

Airplay 10

17.00 - 18.00

MENT Vandaag

18.00 - 19.00

Vita Bella

19.00 - 20.00

Al-1-maar-hits

20.00 - 21.00

Levende Lijve

21.00 - 22.00

Feelgood 10

22.00 - 23.00

MENT Vandaag

23.00 - 0.00
 

De Ontbijtshow

0.00 - 3.00

Nog Even Soezen

3.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.25

Eclips TV Op Stap

6.25 - 6.35

Uw Kwis

6.35 - 7.00

Eclips Theater

7.00 - 7.35

Uw Verhaal

7.35 - 8.00

Eclips TV Rolkrant

8.00 - 10.00

Het Gebeurde Vandaag In...

Eclips TV In Beweging

10.05 - 10.20

Het Zwaard van Ardoewaan

10.20 - 10.50

Eclips TV Op Stap

10.50 - 11.05

Aan Het Juiste Adres

11.05 - 11.45

De Kat

11.45 - 12.10

Eclips TV Op Stap

12.10 - 12.20

De dingen des levens

12.20 - 13.00

Historische Misdaden

13.00 - 13.25

Eclips TV Op Stap

13.25 - 13.45

Portretten van een Natie

13.45 - 14.10

Hard Labeur

14.10 - 15.00

RIP

15.00 - 15.35

Mooi En Meedogenloos

15.35 - 16.00

Eclips Natuur

16.00 - 16.25

Uw Verhaal

16.25 - 16.35

Historische Momenten

16.35 - 17.00

Aan Het Juiste Adres

17.00 - 17.40

De dingen des levens

17.40 - 18.20

Mooi En Meedogenloos

18.20 - 18.45

Eclips TV Op Stap

18.45 - 18.55

Geschiedenis van de Ruimtevaart

18.55 - 19.20

Aan Het Juiste Adres

19.20 - 20.00

De dingen des levens

20.00 - 20.40

Mooi En Meedogenloos

20.40 - 21.05

Aan Het Juiste Adres

21.05 - 21.45

Historische Misdaden

21.45 - 22.10

Eclips TV Op Stap

22.10 - 22.30

Portretten van een Natie

22.30 - 22.55

Uw Verhaal

22.55 - 23.05

Historische Momenten

23.05 - 23.30

Eclips TV Op Stap

23.30 - 23.40

Geschiedenis van de Ruimtevaart

23.40 - 0.05
 

Eclips Natuur

0.05 - 0.30

Aan Het Juiste Adres

0.30 - 1.10

Historische Misdaden

1.10 - 1.35

Eclips TV Op Stap

1.35 - 1.55

Portretten van een Natie

1.55 - 2.20

Uw Verhaal

2.20 - 2.30

Historische Momenten

2.30 - 2.55

Eclips TV Op Stap

2.55 - 3.05

Geschiedenis van de Ruimtevaart

3.05 - 3.30

Eclips Natuur

3.30 - 3.55

Aan Het Juiste Adres

3.55 - 4.35

Historische Misdaden

4.35 - 5.00

Eclips TV Op Stap

5.00 - 5.20

Portretten van een Natie

5.20 - 5.45

Uw Verhaal

5.45 - 5.55

Historische Momenten

 

Alaska - The Last Frontier

6.00 - 6.45

Deadliest Catch

6.45 - 7.30

What Could Possibly Go Wrong?

7.30 - 8.15

Kindig Customs

8.15 - 9.00

Wicked Inventions

9.00 - 9.25

Dual Survival

9.25 - 10.15

Expedition Unknown

10.15 - 11.05

Alaskan Bush People

11.05 - 11.55

Made By Destruction

11.55 - 12.20

Made By Destruction

12.20 - 12.45

Devil's Canyon

12.45 - 13.40

How It's Made

13.40 - 14.05

How It's Made

14.05 - 14.35

Junkyard Empire

14.35 - 15.30

Mythbusters

15.30 - 16.25

Treehouse Masters

16.25 - 17.20

Wheeler Dealers

17.20 - 18.15

Salvage Dawgs

18.15 - 18.40

Salvage Hunters

18.40 - 19.35

Auction Hunters

19.35 - 20.00

Auction Hunters

20.00 - 20.30

Salvage Hunters

20.30 - 21.25

Fantomworks

21.25 - 22.20

Chasing Classic Cars

22.20 - 22.45

Chasing Classic Cars

22.45 - 23.10

You Have Been Warned

23.10 - 0.00
 

Fast N' Loud

0.00 - 0.50

How It's Made

0.50 - 1.15

Alaska - The Last Frontier

1.15 - 2.05

Salvage Hunters

2.05 - 2.55

Fantomworks

2.55 - 3.45

Tanked

3.45 - 4.30

Gold Rush

4.30 - 5.15

Outback Truckers

5.15 - 5.59
 

Alaska - The Last Frontier

6.00 - 6.45

Deadliest Catch

6.45 - 7.40

What Could Possibly Go Wrong?

7.40 - 8.35

Kindig Customs

8.35 - 9.30

Expedition Unknown

9.30 - 10.25

Alaskan Bush People

10.25 - 11.20

Made By Destruction

11.20 - 11.45

Made By Destruction

11.45 - 12.15

Devil's Canyon

12.15 - 13.10

How It's Made

13.10 - 13.35

How It's Made

13.35 - 14.05

Junkyard Empire

14.05 - 15.00

Mythbusters

15.00 - 16.00

Treehouse Masters

16.00 - 17.00

Wheeler Dealers

17.00 - 18.00

Salvage Dawgs

18.00 - 18.30

Salvage Hunters

18.30 - 19.30

Auction Hunters

19.30 - 20.00

Auction Hunters

20.00 - 20.30

Salvage Hunters

20.30 - 21.30

Fantomworks

21.30 - 22.30

Chasing Classic Cars

22.30 - 23.00

Chasing Classic Cars

23.00 - 23.30

Fast N' Loud

23.30 - 0.30
 

Alaska - The Last Frontier

0.30 - 1.30

How It's Made

1.30 - 2.00

Salvage Hunters

2.00 - 2.50

Fantomworks

2.50 - 3.40

Tanked

3.40 - 4.30

Gold Rush

4.30 - 5.15

Outback Truckers

5.15 - 5.59
 

Doomsday Preppers

6.00 - 6.45

Doomsday Preppers

6.45 - 7.40

Live Free Or Die

7.40 - 8.30

Cesar To The Rescue

8.30 - 9.20

Cesar To The Rescue

9.20 - 10.15

Fish Tank Kings

10.15 - 11.10

Fish Tank Kings

11.10 - 12.05

Storage Wars Canada

12.05 - 12.35

Storage Wars Canada

12.35 - 13.05

Ice Road Rescue

13.05 - 13.55

Ice Road Rescue

13.55 - 14.50

Big Fix Alaska

14.50 - 15.40

Drain The Oceans

15.40 - 16.35

Air Crash Investigation

16.35 - 17.30

Air Crash Investigation

17.30 - 18.25

The Incredible Dr. Pol

18.25 - 19.15

The Incredible Dr. Pol

19.15 - 20.05

Air Crash Investigation

20.05 - 21.00

Inside North Korea

21.00 - 22.00

Making A Dictator

22.00 - 22.50

Drugs Inc

22.50 - 23.45

Air Crash Investigation

23.45 - 0.35
 

Nazi Megastructures

0.35 - 1.30

Drugs Inc

1.30 - 2.15

Air Crash Investigation

2.15 - 3.00

Airport Security Colombia

3.00 - 3.45

Locked Up Abroad

3.45 - 4.30

Science Of Stupid

4.30 - 4.50

Science Of Stupid

4.50 - 5.15

Storage Wars Canada

5.15 - 5.59
 

Vet on the Loose

6.00 - 6.25

Wild Africa: Rivers Of Life

6.25 - 7.15

Animal Cops Phoenix: Breeding Trouble

7.15 - 8.10

Big Cat Tales: Danger In The Long Grass

8.10 - 9.05

Crikey! It's the Irwins: It's A Baby Giraffe!

9.05 - 10.00

Blue Serengeti

10.00 - 10.55

Pit Bulls & Parolees: Trial by Fire

10.55 - 11.50

Best Bites: 25 Greatest Shark Moments

11.50 - 12.45

Groomer Has It: Rags to Riches

12.45 - 13.40

Crikey! It's the Irwins: It's A Baby Giraffe!

13.40 - 14.35

Monsters Inside Me: All I Got for Christmas Is Brain Surgery

14.35 - 15.30

Wild Africa: Rivers Of Life

15.30 - 16.25

Animal Cops Phoenix: Trailer Park Tragedy

16.25 - 17.20

Bull Shark: World's Deadliest Shark with Nigel Marven

17.20 - 18.15

Wolves And Warriors: Welcome To The Wolf Sanctuary

18.15 - 19.10

North Woods Law: Crossing The Line

19.10 - 20.05

Wildest Latin America: Amazon

20.05 - 21.00

Monsters Inside Me: Worms Are Eating My Lungs

21.00 - 21.55

Pit Bulls & Parolees: The Next Chapter

21.55 - 22.50

The Crocodile Hunter: Best Of Steve Irwin: Search For The Super Croc

22.50 - 23.45

North Woods Law: Crossing The Line

23.45 - 0.40
 

Monsters Inside Me: Worms Are Eating My Lungs

0.40 - 1.35

Bull Shark: World's Deadliest Shark with Nigel Marven

1.35 - 2.25

Wolves And Warriors: Welcome To The Wolf Sanctuary

2.25 - 3.15

North Woods Law: Crossing The Line

3.15 - 4.00

Wildest Latin America: Amazon

4.00 - 4.50

Pit Bulls & Parolees: The Next Chapter

4.50 - 5.35

Vet on the Loose

5.35 - 5.59
 

VICE

6.00 - 6.30

VICE

6.30 - 7.00

King of the Road

7.00 - 7.50

Hate Thy Neighbour

7.50 - 8.40

The Hunt For The Trump Tapes With Tom Arnold

8.40 - 9.05

The Hunt For The Trump Tapes With Tom Arnold

9.05 - 9.30

The Hunt For The Trump Tapes With Tom Arnold

9.30 - 9.55

The Hunt For The Trump Tapes With Tom Arnold

9.55 - 10.20

VICE

10.20 - 10.50

VICE

10.50 - 11.20

King of the Road

11.20 - 12.10

Hate Thy Neighbour

12.10 - 13.05

It's Suppertime!

13.05 - 13.30

Archer

13.30 - 13.55

Archer

13.55 - 14.20

VICE

14.20 - 14.50

VICE

14.50 - 15.25

King of the Road

15.25 - 16.15

Hate Thy Neighbour

16.15 - 17.10

Archer

17.10 - 17.35

Archer

17.35 - 18.05

Weediquette

18.05 - 18.30

Weediquette

18.30 - 19.00

Cyberwar

19.00 - 19.25

Cyberwar

19.25 - 19.55

VICE

19.55 - 20.30

VICE

20.30 - 21.05

Ketamine Clinic

21.05 - 21.30

Hamilton's Pharmacopeia

21.30 - 22.25

Hamilton's Pharmacopeia

22.25 - 23.15

Hamilton's Pharmacopeia

23.15 - 0.10
 

Weediquette

0.10 - 1.00

Weediquette

1.00 - 1.25

Weediquette

1.25 - 1.50

Cyberwar

1.50 - 2.15

Cyberwar

2.15 - 2.40

King of the Road

2.40 - 3.30

Hate Thy Neighbour

3.30 - 4.20

Weediquette

4.20 - 5.10

Weediquette

5.10 - 5.59
 

The Wake Up Club

6.00 - 7.00

Seven Eleven

7.00 - 8.00

MTV's Top 10 Hot & Happening

8.00 - 9.00

Then vs Now

9.00 - 10.00

My Super Sweet 16

10.00 - 10.25

Real World/Road Rules Challenge

10.25 - 11.10

Are You the One?

11.10 - 12.05

Are You the One?

12.05 - 13.00

Are You the One?

13.00 - 13.50

Catfish: The TV Show

13.50 - 14.45

Catfish: The TV Show

14.45 - 15.30

Teen Mom 2

15.30 - 16.20

Teen Mom 2

16.20 - 17.05

Just Tattoo Of Us

17.05 - 18.00

Just Tattoo Of Us

18.00 - 18.55

Catfish: The TV Show

18.55 - 19.50

Catfish: The TV Show

19.50 - 20.40

Just Tattoo Of Us

20.40 - 21.30

Just Tattoo Of Us

21.30 - 22.30

Ridiculousness

22.30 - 22.55

Ridiculousness

22.55 - 23.20

Ridiculousness

23.20 - 23.50

Ridiculousness

23.50 - 0.15
 

Ridiculousness

0.15 - 0.40

Ridiculousness

0.40 - 1.05

Ridiculousness

1.05 - 1.30

Ridiculousness

1.30 - 2.00

Music Television

2.00 - 6.00
 

The Daily Show

6.00 - 6.20

The Daily Show

6.20 - 6.45

The Daily Show

6.45 - 7.10

The Daily Show

7.10 - 7.30

The Daily Show

7.30 - 7.55

The Daily Show

7.55 - 8.20

Real Husbands of Hollywood

8.20 - 8.40

Real Husbands of Hollywood

8.40 - 9.00

Kevin Can Wait

9.00 - 9.25

Are We There Yet?

9.25 - 9.45

Are We There Yet?

9.45 - 10.05

Real Husbands of Hollywood

10.05 - 10.30

Real Husbands of Hollywood

10.30 - 10.50

The Middle

10.50 - 11.10

The Middle

11.10 - 11.35

Are We There Yet?

11.35 - 11.55

Are We There Yet?

11.55 - 12.15

Real Husbands of Hollywood

12.15 - 12.35

Teachers

12.35 - 13.00

Kevin Can Wait

13.00 - 13.20

South Park

13.20 - 13.40

South Park

13.40 - 14.05

The Goldbergs

14.05 - 14.25

The Goldbergs

14.25 - 14.45

The Middle

14.45 - 15.10

The Middle

15.10 - 15.30

South Park

15.30 - 15.55

South Park

15.55 - 16.20

South Park

16.20 - 16.40

South Park

16.40 - 17.05

The Goldbergs

17.05 - 17.25

The Goldbergs

17.25 - 17.50

Are We There Yet?

17.50 - 18.15

Are We There Yet?

18.15 - 18.40

Kevin Can Wait

18.40 - 19.00

The Daily Show

19.00 - 19.25

The Middle

19.25 - 19.50

The Middle

19.50 - 20.15

Adventure Time

20.15 - 20.25

Adventure Time

20.25 - 20.35

Rick and Morty

20.35 - 21.00

Rick and Morty

21.00 - 21.25

South Park

21.25 - 21.55

Comedy Central Roast

21.55 - 23.05

The Goldbergs

23.05 - 23.30

The Goldbergs

23.30 - 23.55

The Middle

23.55 - 0.15
 

The Middle

0.15 - 0.40

Workaholics

0.40 - 1.05

Workaholics

1.05 - 1.25

Tosh.0

1.25 - 1.50

Kevin Can Wait

1.50 - 2.10

Workaholics

2.10 - 2.30

Workaholics

2.30 - 2.50

Tosh.0

2.50 - 3.10

Workaholics

3.10 - 3.30

Workaholics

3.30 - 3.55

Tosh.0

3.55 - 4.15

Workaholics

4.15 - 4.35

Workaholics

4.35 - 4.55

This Is Not Happening

4.55 - 5.15

The Daily Show

5.15 - 5.40

The Daily Show

5.40 - 6.00
 

Rusty Rivets

6.00 - 6.25

Blaze en de Monsterwielen

6.25 - 6.50

Paw Patrol

6.50 - 7.00

Huize Herrie

7.00 - 7.20

Henry Danger

7.20 - 7.45

Henry Danger

7.45 - 8.15

De Thundermans

8.15 - 8.45

Orange Carpet

Paw Patrol

8.50 - 9.10

Top Wing

9.10 - 9.35

Blaze en de Monsterwielen

9.35 - 10.05

Wallykazam!

10.05 - 10.35

Kiva Kan Het!

10.35 - 10.45

Dirk Scheele

10.45 - 10.55

Een Dag Met Henry En...

Een Dag Met Henry En...

Sunny Day

11.05 - 11.35

Nella and the Princess Knight

11.35 - 11.55

Shimmer & Shine

11.55 - 12.20

Huize Herrie

12.20 - 12.50

Broodschappers

12.50 - 13.10

Broodschappers

13.10 - 13.40

School of Rock

13.40 - 14.00

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

14.00 - 14.25

Game Shakers

14.25 - 14.55

Henry Danger

14.55 - 15.20

Welkom in de Wayne Toren

15.20 - 15.45

Barbie - Life in the Dreamhouse

15.45 - 16.05

Alvinnn!!! en de Chipmunks

16.05 - 16.30

Harvey Beaks

16.30 - 17.00

Selma's Sage: Een Magisch Kerstverhaal

17.00 - 17.20

Selma's Sage: Een Magisch Kerstverhaal

17.20 - 17.40

Ik Ben Frankie

17.40 - 18.00

De Thundermans

18.00 - 18.25

Orange Carpet

Henry Danger

18.30 - 18.55

Henry Danger

18.55 - 19.25

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

19.25 - 19.55

Droomkamers

19.55 - 20.20

iCarly

20.20 - 20.50

SpongeBob SquarePants

20.50 - 21.05

Geen uitzending

Face Off

21.06 - 22.00

Ghost Adventures

22.00 - 22.50

Ink Master

22.50 - 23.35

Ink Master

23.35 - 0.20
 

Ghost Adventures

0.20 - 1.05

Bar Rescue

1.05 - 1.55

Bar Rescue

1.55 - 2.35

Face Off

2.35 - 3.15

Ghost Adventures

3.15 - 3.55

Bar Rescue

3.55 - 4.35

Lip Sync Battle

4.35 - 5.00

Dora

5.00 - 5.20

Peppa Pig

Zack & Quack

5.25 - 5.35

Zack & Quack

5.35 - 5.50

Rusty Rivets

5.50 - 6.00
 

Sabrina: Secrets Of A Teenage Witch

6.00 - 6.25

Rapunzel: De Serie

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

6.30 - 7.00

Andi Mack

7.00 - 7.25

Elena van Avalor

Summer Camp

7.30 - 8.00

Vampirina

8.00 - 8.12

Vampirina

8.12 - 8.30

Puppy Dog Pals

8.30 - 8.42

Puppy Dog Pals

8.42 - 9.00

De Leeuwenwacht

9.00 - 9.30

Mickey And The Roadster Racers

9.30 - 9.42

Mickey And The Roadster Racers

9.42 - 10.00

PJ Masks: Pyjamahelden

10.00 - 10.30

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

10.30 - 10.55

De Psammy Show

10.55 - 11.07

De Psammy Show

11.07 - 11.25

Hotel Transylvania

11.25 - 11.37

Hotel Transylvania

11.37 - 11.55

Just Like Me

11.55 - 12.10

Stuck In The Middle

12.10 - 12.40

Andi Mack

12.40 - 13.05

Tangled: The Series S2 Shorts

K.C. Undercover

13.10 - 13.30

Alex & Co

13.30 - 13.55

Disney The Lodge

13.55 - 14.20

Sabrina: Secrets Of A Teenage Witch

14.20 - 14.45

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

14.45 - 15.10

De Psammy Show

15.10 - 15.22

De Psammy Show

15.22 - 15.35

De Psammy Show

15.35 - 15.50

Milo Murphy's Wet

15.50 - 16.02

Milo Murphy's Wet

16.02 - 16.15

Milo Murphy's Wet

16.15 - 16.30

Phineas And Ferb

16.30 - 16.42

Phineas And Ferb

16.42 - 16.55

Phineas And Ferb

16.55 - 17.10

Hotel Transylvania

17.10 - 17.22

Hotel Transsylvanië: de serie

17.22 - 17.35

Hotel Transylvania

17.35 - 17.50

Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

17.50 - 18.20

Elena van Avalor

18.20 - 18.30

Jessie

18.30 - 19.00

Jessie

19.00 - 19.30

K.C. Undercover

19.30 - 20.00

Andi Mack

20.00 - 20.30

De Middelste van 7

20.30 - 21.00

De Psammy Show

21.00 - 21.12

De Psammy Show

21.12 - 21.30

Mickey Mouse

Chez Remy: Samen Fit

21.35 - 21.50

Chez Remy: Samen Fit

21.50 - 22.00

Just Like Me

22.00 - 22.12

Just Like Me

22.12 - 22.30

Violetta

22.30 - 23.15

Disney The Lodge

Alex & Co

23.20 - 23.50

Just Like Me

23.50 - 0.19
 

Evermoor Chronicles

0.19 - 0.41

Jonge Garde

0.41 - 0.53

Jonge Garde

0.53 - 1.10

Alex & Co

1.10 - 1.35

The Lodge

1.35 - 2.00

Evermoor Chronicles

2.00 - 2.22

Jonge Garde

2.22 - 2.34

Jonge Garde

2.34 - 2.46

Alex & Co

2.46 - 3.08

Just Like Me

3.08 - 3.20

Just Like Me

3.20 - 3.31

Wolfblood

3.31 - 3.56

Evermoor Chronicles

3.56 - 4.18

Jonge Garde

4.18 - 4.30

Jonge Garde

4.30 - 4.42

Alex & Co

4.42 - 5.04

Just Like Me

5.04 - 5.16

Just Like Me

5.16 - 5.27

Just Like Me

5.27 - 5.39

Alex & Co

5.39 - 5.59
 

Ben 10

6.00 - 6.10

Ben 10

6.10 - 6.30

De Powerpuff Girls

6.30 - 6.40

De Powerpuff Girls

6.40 - 6.55

Unikitty

6.55 - 7.05

Unikitty

7.05 - 7.25

Teen Titans Go!

7.25 - 7.34

Teen Titans Go!

7.34 - 7.55

De Wonderlijke Wereld van Gumball

7.55 - 8.05

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.05 - 8.25

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.25 - 8.35

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.35 - 8.50

Wat Beren Leren

8.50 - 9.00

Wat Beren Leren

9.00 - 9.20

Craig van de Kreek

9.20 - 9.30

Craig van de Kreek

9.30 - 9.50

Het Regent Gehaktballen

9.50 - 10.00

Het Regent Gehaktballen

10.00 - 10.20

Teen Titans Go!

10.20 - 10.29

Teen Titans Go!

10.29 - 10.45

Teen Titans Go!

10.45 - 10.54

Teen Titans Go!

10.54 - 11.10

Het Regent Gehaktballen

11.10 - 11.20

Het Regent Gehaktballen

11.20 - 11.35

Het Regent Gehaktballen

11.35 - 11.45

Het Regent Gehaktballen

11.45 - 12.05

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.05 - 12.15

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.15 - 12.35

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.35 - 12.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

12.45 - 13.05

Clarence

13.05 - 13.15

Clarence

13.15 - 13.30

Wat Beren Leren

13.30 - 13.40

Wat Beren Leren

13.40 - 13.55

Craig van de Kreek

13.55 - 14.05

Craig van de Kreek

14.05 - 14.25

Zomer Kamp Eiland

14.25 - 14.35

Zomer Kamp Eiland

14.35 - 14.55

Teen Titans Go!

14.55 - 15.05

Teen Titans Go!

15.05 - 15.20

Teen Titans Go!

15.20 - 15.30

Teen Titans Go!

15.30 - 15.50

Het Regent Gehaktballen

15.50 - 16.01

Het Regent Gehaktballen

16.01 - 16.15

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.15 - 16.25

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.25 - 16.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.45 - 16.55

De Wonderlijke Wereld van Gumball

16.55 - 17.10

Craig van de Kreek

17.10 - 17.20

Craig van de Kreek

17.20 - 17.35

Teen Titans Go!

17.35 - 17.44

Teen Titans Go!

17.44 - 18.00

Unikitty

18.00 - 18.10

Unikitty

18.10 - 18.30

De Wonderlijke Wereld van Gumball

18.30 - 18.40

De Wonderlijke Wereld van Gumball

18.40 - 18.55

De Wonderlijke Wereld van Gumball

18.55 - 19.10

Zomer Kamp Eiland

19.10 - 19.20

Zomer Kamp Eiland

19.20 - 19.40

Zomer Kamp Eiland

19.40 - 19.51

Zomer Kamp Eiland

19.51 - 20.10

De Powerpuff Girls

20.10 - 20.20

De Powerpuff Girls

20.20 - 20.35

Ben 10

20.35 - 20.45

Ben 10

20.45 - 21.00

Steven Universe

21.00 - 21.10

Steven Universe

21.10 - 21.30

Tijd voor Avontuur

21.30 - 21.40

Tijd voor Avontuur

21.40 - 21.55

Ome Opa

21.55 - 22.05

Ome Opa

22.05 - 22.15

Ome Opa

22.15 - 22.25

Ome Opa

22.25 - 22.35

Ome Opa

22.35 - 22.45

Ome Opa

22.45 - 23.00

Wat Beren Leren

23.00 - 23.11

Wat Beren Leren

23.11 - 23.20

Wat Beren Leren

23.20 - 23.30

Wat Beren Leren

23.30 - 23.40

Wat Beren Leren

23.40 - 23.50

Wat Beren Leren

23.50 - 0.00
 

Wat Beren Leren

0.00 - 0.10

Wat Beren Leren

0.10 - 0.20

De Powerpuff Girls

0.20 - 0.30

De Powerpuff Girls

0.30 - 0.45

De Powerpuff Girls

0.45 - 0.55

De Powerpuff Girls

0.55 - 1.05

De Powerpuff Girls

1.05 - 1.15

De Powerpuff Girls

1.15 - 1.30

Ome Opa

1.30 - 1.41

Ome Opa

1.41 - 1.50

Ome Opa

1.50 - 1.58

Ome Opa

1.58 - 2.15

Ome Opa

2.15 - 2.23

Ome Opa

2.23 - 2.35

Wat Beren Leren

2.35 - 2.46

Wat Beren Leren

2.46 - 3.00

Wat Beren Leren

3.00 - 3.11

Wat Beren Leren

3.11 - 3.20

Wat Beren Leren

3.20 - 3.31

Wat Beren Leren

3.31 - 3.40

De Powerpuff Girls

3.40 - 3.50

De Powerpuff Girls

3.50 - 4.05

De Powerpuff Girls

4.05 - 4.15

De Powerpuff Girls

4.15 - 4.25

De Powerpuff Girls

4.25 - 4.35

De Powerpuff Girls

4.35 - 4.50

De Wonderlijke Wereld van Gumball

4.50 - 5.00

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.00 - 5.10

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.10 - 5.20

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.20 - 5.35

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.35 - 5.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

5.45 - 5.59
 

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

4.30 - 6.30

Wintersporten

6.30 - 7.00

Alpineskiën - World Cup in Frankrijk

7.00 - 7.30

Biatlon - World Cup in Slovenië

7.30 - 8.00

Biatlon - World Cup in Slovenië

8.00 - 8.30

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

8.30 - 10.00

Formule E - FIA Championship

10.00 - 10.30

Alpineskiën - World Cup in Frankrijk

10.30 - 12.00

Alpineskiën - World Cup in Italië

12.00 - 13.30

Biatlon - World Cup in Slovenië

13.30 - 14.00

Biatlon - World Cup in Oostenrijk

14.00 - 15.30

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

15.30 - 18.00

Formule E - FIA Championship

18.00 - 18.30

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

18.30 - 19.40

Nieuws - Bulletin

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

19.45 - 23.55

Nieuws - Bulletin

 

Biatlon - World Cup in Oostenrijk

0.00 - 1.00

Formule E - FIA Championship

1.00 - 1.30

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

1.30 - 3.00

Wintersporten

3.00 - 3.30

Biatlon - World Cup in Oostenrijk

3.30 - 4.30

Snooker - Home Nations Series in Glasgow

4.30 - 6.30
 

MEGA Fights

6.00 - 7.30

BWF Martial Arts

7.30 - 8.00

FIGHT SPORTS WCK

8.00 - 8.10

Sportbeat

Pistemagazine

8.15 - 8.30

Freeride World Tour

8.30 - 9.00

Sportbeat

9.00 - 9.15

Pistemagazine

9.15 - 9.30

Freeride World Tour

9.30 - 10.00

Sportbeat

10.00 - 10.15

Pistemagazine

10.15 - 10.30

Freeride World Tour

10.30 - 11.00

Sportbeat

11.00 - 11.15

Pistemagazine

11.15 - 11.30

Freeride World Tour

11.30 - 12.00

Sportbeat

12.00 - 12.15

Pistemagazine

12.15 - 12.30

Freeride World Tour

12.30 - 13.00

Sportbeat

13.00 - 13.15

Pistemagazine

13.15 - 13.30

Freeride World Tour

13.30 - 14.00

Sportbeat

14.00 - 14.15

Pistemagazine

14.15 - 14.30

Freeride World Tour

14.30 - 15.00

Sportbeat

15.00 - 15.15

Pistemagazine

15.15 - 15.30

Freeride World Tour

15.30 - 16.00

Sportbeat

16.00 - 16.15

Pistemagazine

16.15 - 16.30

Freeride World Tour

16.30 - 17.00

Sportbeat

17.00 - 17.15

Pistemagazine

17.15 - 17.30

Freeride World Tour

17.30 - 18.00

MEGA Fights

18.00 - 20.00

The Fighters

20.00 - 21.00

KNOCKOUTS!

21.00 - 21.30

FS Grand Sumo

21.30 - 22.00

FIGHT SPORTS WCK

22.00 - 23.00

TF1 Reality Show

23.00 - 0.00
 

MEGA Fights

0.00 - 2.00

The Fighters

2.00 - 3.00

KNOCKOUTS!

3.00 - 3.30

FS Grand Sumo

3.30 - 4.00

FIGHT SPORTS WCK

4.00 - 5.00

TF1 Reality Show

5.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 8.00

SC Anderlecht - Spartak Trnava

8.00 - 9.45

Chelsea FC - PAOK Saloniki

9.45 - 11.30

Golf - Alfred Dunhill Championship

11.30 - 16.30

AC Milan - F91 Dudelange

16.30 - 18.15

Europa League: Sports Late Night

18.15 - 18.40

Studio Live

18.40 - 18.50

Akhisar Belediyespor - Standard Luik

18.50 - 20.45

Studio Live

20.45 - 20.55

Olympiakos FC - AC Milan

20.55 - 22.50

Everton FC - Watford FC

22.50 - 23.30

Europa League: Sports Late Night

23.30 - 23.55

Sevilla FC - FK Krasnodar

23.55 - 1.40
 

Celtic FC - RB Salzburg

1.40 - 3.25

Akhisar Belediyespor - Standard Luik

3.25 - 5.10

Olympiakos FC - AC Milan

5.10 - 5.59
 

Sportcarrousel 2018

6.00 - 18.50

Sevilla FC - FK Krasnodar

18.50 - 20.55

Celtic FC - RB Salzburg

20.55 - 22.50

Sportcarrousel 2018

22.50 - 6.00
 
 

Vele Hemels

5.25 - 7.18

Geen uitzending

Fifty Shades Freed

7.20 - 9.10

Deep

9.10 - 10.40

Baba Yega - The Movie

10.40 - 12.05

Aus dem Nichts

12.05 - 13.50

The Disaster Artist

13.50 - 15.35

Professor Marston and the Wonder Women

15.35 - 17.25

La Villa

17.25 - 19.15

God's Own Country

19.15 - 21.00

Thoroughbreds

21.00 - 22.35

The Post

22.35 - 0.30
 

Marjorie Prime

0.30 - 2.10

A Wrinkle in Time

2.10 - 4.00

Phantom Thread

4.00 - 6.10
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Twisted

7.00 - 8.30

ExPatriot

8.30 - 10.05

First Kill

10.05 - 11.45

Dunkirk

11.45 - 13.30

Wonder Woman

13.30 - 15.50

Fahrenheit 451

15.50 - 17.30

Woodshock

17.30 - 19.10

The Mummy

19.10 - 21.00

The Hitman's Bodyguard

21.00 - 22.55

Life

22.55 - 0.40
 

24 Hours to Live

0.40 - 2.15

Wind River

2.15 - 3.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Power

7.00 - 8.00

Power

8.00 - 9.00

Succession

9.00 - 10.00

Crashing

10.00 - 10.30

Absentia

10.30 - 11.30

Babylon Berlin

11.30 - 12.30

Sharp Objects

12.30 - 13.30

Billions

13.30 - 14.30

High Maintenance

14.30 - 15.00

The Magicians

15.00 - 16.00

Succession

16.00 - 17.00

Crashing

17.00 - 17.30

Absentia

17.30 - 18.30

Babylon Berlin

18.30 - 19.30

Sharp Objects

19.30 - 20.30

Billions

20.30 - 21.45

The Rookie

21.45 - 22.30

The Rookie

22.30 - 23.30

High Maintenance

23.30 - 0.00
 

The Magicians

0.00 - 1.00

Babylon Berlin

1.00 - 3.00

Vikings

3.00 - 3.51
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

De Kleine Vampier

7.00 - 8.25

Hard Sell

8.25 - 10.00

Breakable You

10.00 - 12.00

Wedding March 4: Something Old, Something New

12.00 - 13.25

The Lovers

13.25 - 15.05

Parental Guidance

15.05 - 16.50

Epic

16.50 - 18.30

Verborgen Verlangen

18.30 - 20.10

The Edge of Seventeen

20.10 - 21.55

Crash Pad

21.55 - 23.30

Ingrid Goes West

23.30 - 1.10
 

Girls Trip

1.10 - 3.08
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Indignation

7.00 - 8.50

Molly's Game

8.50 - 11.10

Certain Women

11.10 - 13.00

My Cousin Rachel

13.00 - 14.45

Porto

14.45 - 16.05

Victoria and Abdul

16.05 - 17.55

Django Melodies

17.55 - 19.55

Tour de France

19.55 - 21.30

Certain Women

21.30 - 23.15

The Zookeeper's Wife

23.15 - 1.20
 

Earth: One Amazing Day

1.20 - 2.51
 

Geen uitzending

6.00 - 10.00

In de Buurt

10.00 - 12.30

Nieuws - Weer

12.30 - 14.00

Woonkijker

14.00 - 14.10

Nieuws - In de Buurt - 100% Cultuur - Weer

14.10 - 16.45

Woonkijker

16.45 - 16.55

Nieuws - In de Buurt - 100% Cultuur - Weer

16.55 - 18.30

Nieuws - Weer

18.30 - 0.00
 

Nachtlus

0.00 - 5.59
 

BRUZZ 24 - Buskers

6.00 - 7.00

Uptown

7.00 - 10.00

BRUZZ 24 - Buskers

10.00 - 12.00

Shout Out

12.00 - 14.00

BRUZZ 24 - Buskers

14.00 - 16.00

Downtown

16.00 - 18.00

BRUZZ 24 - Midden in de middeleeuwen

18.00 - 6.00
 
 

Nieuws - Weer - Geland in de Rand

6.00 - 12.00

Viva! Feestspecial - Geland in de Rand

12.00 - 18.00

Nieuws - Weer - Special Congo

18.00 - 6.00
 
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Nieuws

7.00 - 9.45

Nationale Tendens

9.45 - 10.00

In de buurt - Fan van Limburg - Natuurlijk - Thuis

10.00 - 12.30

Middagnieuws - Weerbericht

12.30 - 14.30

In de buurt - Fan van Limburg - Natuurlijk - Thuis

14.30 - 18.15

Fan van Limburg

18.15 - 18.30

Nieuws - Fan van Limburg - Weerbericht

18.30 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 9.00

TV Oost Nieuws - Sport

9.00 - 9.20

TV Oost Nieuws - Sport - Randprogrammatie

9.20 - 10.00

In De Buurt

10.00 - 10.30

Woonkijker - Trends - Relax - Weerbericht - Kabelkrant

10.30 - 11.30

In De Buurt - Namiddagprogrammatie

11.30 - 18.30

TV Oost Nieuws

18.30 - 19.00

TV Oost Nieuws - Randprogrammatie

19.00 - 5.59
 
 

AVS Vandaag - AVS 30 jaar - Het Weer

6.00 - 12.00

Dagtelevisie

12.00 - 18.00

AVS Vandaag - Het Weer

18.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 10.30

Notaristip

TV PLUS: programmalus

10.35 - 13.15

Music Plus

13.15 - 14.15

Notaristip

TV PLUS: programmalus

14.20 - 17.55

Notaristip

RTV Vandaag - Weerbericht

18.00 - 10.30
 
 

ROB Vandaag

6.00 - 14.00

ROB Dag-tv

14.00 - 18.30

ROB Vandaag

18.30 - 6.00
 
 

Geen uitzending

6.00 - 12.00

Middagnieuws

12.00 - 12.30

Middagnieuws

12.30 - 13.00

Middagnieuws

13.00 - 13.30

Middagnieuws

13.30 - 14.00

Middagnieuws

14.00 - 14.30

Middagnieuws

14.30 - 15.00

Middagnieuws

15.00 - 15.30

Middagnieuws

15.30 - 16.00

Middagnieuws

16.00 - 16.30

Middagnieuws

16.30 - 17.00

Middagnieuws

17.00 - 17.30

Middagnieuws

17.30 - 18.00

Nieuws - Jan Pier Pol - Weerbericht - Jow

18.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 12.00

Middagnieuws

12.00 - 12.30

Middagnieuws

12.30 - 13.00

Middagnieuws

13.00 - 13.30

Middagnieuws

13.30 - 14.00

Middagnieuws

14.00 - 14.30

Middagnieuws

14.30 - 15.00

Middagnieuws

15.00 - 15.30

Middagnieuws

15.30 - 16.00

Middagnieuws

16.00 - 16.30

Middagnieuws

16.30 - 17.00

Middagnieuws

17.00 - 17.30

Middagnieuws

17.30 - 18.00

Nieuws - Jan Pier Pol - Weerbericht - Jow

18.00 - 5.59
 
 

Herhalingslus: Studio Vlaams Parlement

6.00 - 9.00

Herhalingslus: Studio Vlaams Parlement

9.00 - 9.30

Cultuur/Commissie Live

9.30 - 13.00

Herhalingslus: Studio Vlaams Parlement

13.00 - 14.00

Mobiliteit/Commissie Live

14.00 - 17.00

Herhalingslus: Studio Vlaams Parlement

17.00 - 18.00

Herhalingslus: Welzijn/Studio-Commissie

18.00 - 20.00

Herhalingslus: Welzijn/Studio-Commissie

20.00 - 5.59
 
 

Herhalingslus

6.00 - 12.00

Herhalingslus

12.00 - 16.45

Herhalingslus

16.45 - 20.00

Z-Nieuws

20.00 - 20.20

Z-Insurance

20.20 - 20.45

Z-Haven

20.45 - 22.00

Herhalingslus

22.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 6.20

EenVandaag

6.20 - 6.45

Dagelijkse kost

6.45 - 7.00

Journaal

7.00 - 7.45

De Wereld Draait Door

7.45 - 8.35

NOS Journaal

8.35 - 8.59

Weerbericht

Droomhuis gezocht

9.00 - 9.50

Kinderziekenhuis 24/7

9.50 - 10.35

Nieuwsuur

10.35 - 11.25

Weerbericht Amerika/Caribiën

Keuringsdienst van Waarde: terug naar de basis

11.30 - 11.55

Pauw

11.55 - 12.50

Iedereen beroemd

12.50 - 13.00

Journaal

13.00 - 13.30

First Dates

13.30 - 14.20

Nederland op de sofa

14.20 - 15.00

NOS Journaal

15.00 - 15.20

BinnensteBuiten

15.20 - 15.45

Tijd voor MAX

15.45 - 16.25

Sesamstraat

16.25 - 16.40

Sesamstraat 10 voor...

16.40 - 16.50

Het Klokhuis

16.50 - 17.05

Poesjes

17.05 - 17.20

NOS-Jeugdjournaal

Blokken

17.25 - 17.55

Thuis

17.55 - 18.20

EenVandaag

18.20 - 18.45

Dagelijkse kost

18.45 - 19.00

Journaal

19.00 - 19.40

De Wereld Draait Door

19.40 - 20.30

NOS Journaal

20.30 - 20.58

Weerbericht

Floortje en de Ambassadeurs

21.00 - 21.45

Die Huis

21.45 - 22.35

Nieuwsuur

22.35 - 23.21

Weerbericht Amerika/Caribiën

Brard & Jekel: VetGelukkig?!

23.25 - 0.00
 

Pauw

0.00 - 0.55

Iedereen beroemd

Journaal

1.00 - 1.30

First Dates

1.30 - 2.20

Nederland op de sofa

2.20 - 3.00

NOS Journaal

3.00 - 3.20

BinnensteBuiten

3.20 - 3.45

Tijd voor MAX

3.45 - 4.25

Sesamstraat

4.25 - 4.40

Sesamstraat 10 voor...

4.40 - 4.50

Het Klokhuis

4.50 - 5.05

Poesjes

5.05 - 5.20

NOS-Jeugdjournaal

Blokken

5.25 - 5.55

Thuis

 

All News Edition

6.00 - 6.17

All News Edition

6.17 - 6.31

All News Edition

6.31 - 6.47

All News Edition

6.47 - 7.00

All News Edition

7.00 - 7.17

All News Edition

7.17 - 7.30

All News Edition

7.30 - 7.47

All News Edition

7.47 - 8.00

All News Edition

8.00 - 8.15

All News Edition

8.15 - 8.29

All News Edition

8.29 - 8.46

All News Edition

8.46 - 9.00

All News Edition

9.00 - 9.18

All News Edition

9.18 - 9.30

All News Edition

9.30 - 9.47

All News Edition

9.47 - 10.00

News of the Day

10.00 - 10.19

News of the Day

10.19 - 10.32

News of the Day

10.32 - 10.47

News of the Day

10.47 - 11.00

News of the Day

11.00 - 11.13

News of the Day

11.13 - 11.27

News of the Day

11.27 - 11.41

News of the Day

11.41 - 12.00

News of the Day

12.00 - 12.12

News of the Day

12.12 - 12.24

News of the Day

12.24 - 12.37

News of the Day

12.37 - 12.48

News of the Day

12.48 - 13.00

News of the Day

13.00 - 13.15

News of the Day

13.15 - 13.30

News of the Day

13.30 - 13.46

Space

13.46 - 14.00

News of the Day

14.00 - 14.15

News of the Day

14.15 - 14.31

News of the Day

14.31 - 14.45

News of the Day

14.45 - 15.00

News of the Day

15.00 - 15.14

News of the Day

15.14 - 15.29

News of the Day

15.29 - 15.43

News of the Day

15.43 - 16.00

News of the Day

16.00 - 16.15

News of the Day

16.15 - 16.30

News of the Day

16.30 - 16.45

News of the Day

16.45 - 17.00

News of the Day

17.00 - 17.14

News of the Day

17.14 - 17.31

News of the Day

17.31 - 17.45

News of the Day

17.45 - 18.00

News of the Day

18.00 - 18.14

News of the Day

18.14 - 18.29

News of the Day

18.29 - 18.45

News of the Day

18.45 - 19.00

Prime Edition

19.00 - 19.18

Prime Edition

19.18 - 19.37

Prime Edition

19.37 - 20.00

Prime Edition

20.00 - 20.19

Prime Edition

20.19 - 20.39

Prime Edition

20.39 - 21.00

Prime Edition

21.00 - 21.20

Prime Edition

21.20 - 21.40

Prime Edition

21.40 - 22.00

Prime Edition

22.00 - 22.18

Prime Edition

22.18 - 22.38

Prime Edition

22.38 - 23.00

Prime Edition

23.00 - 23.19

Prime Edition

23.19 - 23.39

Prime Edition

23.39 - 0.00
 

Prime Edition

0.00 - 0.14

Prime Edition

0.14 - 0.30

Prime Edition

0.30 - 0.44

Prime Edition

0.44 - 1.00

Late Edition

1.00 - 1.14

Late Edition

1.14 - 1.29

Late Edition

1.29 - 1.45

Late Edition

1.45 - 2.00

Late Edition

2.00 - 2.20

Late Edition

2.20 - 2.37

Late Edition

2.37 - 3.00

Late Edition

3.00 - 3.21

Late Edition

3.21 - 3.38

Late Edition

3.38 - 4.00

All News Edition

4.00 - 4.21

All News Edition

4.21 - 4.37

All News Edition

4.37 - 5.00

All News Edition

5.00 - 5.20

All News Edition

5.20 - 5.37

All News Edition

5.37 - 5.59
 

Fashion Week

6.00 - 6.15

Men

6.15 - 6.30

Eco Fashion

6.30 - 7.00

Yoga Health & Well Being

7.00 - 7.30

Fashion Focus

7.30 - 7.45

Moments of the Week

7.45 - 8.00

Fashion's Future

8.00 - 8.30

Weekend Tour

8.30 - 9.00

Designer's Cut

9.00 - 9.30

Designer Collections

9.30 - 10.00

Agencies

10.00 - 10.30

Agencies

10.30 - 10.45

Passport to Fashion

10.45 - 11.00

Fashion Focus

11.00 - 11.15

Moments of the Week

11.15 - 11.30

Dress Me

11.30 - 12.00

Masters of Style

12.00 - 13.00

Eco Fashion

13.00 - 13.30

Weekend Tour

13.30 - 14.00

From Corsets to Catwalk

14.00 - 14.30

Fashion Focus

14.30 - 14.45

Moments of the Week

14.45 - 15.00

VIP Access

15.00 - 16.00

Yoga Health & Well Being

16.00 - 16.30

Fashion's Future

16.30 - 17.00

Designer's Cut

17.00 - 17.30

Designer Collections

17.30 - 18.00

Fashion Focus

18.00 - 18.15

Moments of the Week

18.15 - 18.30

Masters of Style

18.30 - 19.30

Eco Fashion

19.30 - 20.00

Agencies

20.00 - 20.30

Designer Collections

20.30 - 21.00

From Corsets to Catwalk

21.00 - 21.30

Fashion Focus

21.30 - 21.45

Moments of the Week

21.45 - 22.00

Weekend Tour

22.00 - 22.30

Latin Angels

22.30 - 23.00

Fashion's Future

23.00 - 23.30

Dress Me

23.30 - 0.00
 

Masters of Style

0.00 - 1.00

Undressed

1.00 - 1.15

Fashion Exposed

1.15 - 1.30

Fashion Focus

1.30 - 1.45

Moments of the Week

1.45 - 2.00

Fashion's Future

2.00 - 2.30

Latin Angels

2.30 - 3.00

VIP Access

3.00 - 4.00

Eco Fashion

4.00 - 4.30

From Corsets to Catwalk

4.30 - 5.00

Full Shows

5.00 - 5.30

Models

5.30 - 5.45

One to Watch

5.45 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 10.00

Playlist

10.00 - 11.00

Hit 10

11.00 - 12.00

Playlist

12.00 - 12.45

Djouba

12.45 - 13.00

Playlist

13.00 - 14.00

Trace Request

14.00 - 17.00

Playlist

17.00 - 18.00

Hit 10

18.00 - 18.15

Playlist

18.15 - 18.45

Hits and Lyrics

18.45 - 19.00

Playlist

19.00 - 20.00

Love & Hip Hop

20.00 - 22.00

Love & Hip Hop

22.00 - 22.30

Hit 2 Rue

22.30 - 23.00

Playlist

23.00 - 0.30
 

US Hit

0.30 - 5.59
 

Revenge Body With Khloe Kardashian

6.00 - 7.00

Revenge Body With Khloe Kardashian

7.00 - 8.00

E! News

8.00 - 9.00

Very Cavallari

9.00 - 10.00

Very Cavallari

10.00 - 11.00

Very Cavallari

11.00 - 12.00

Very Cavallari

12.00 - 13.00

E! News

13.00 - 14.00

Keeping Up with the Kardashians

14.00 - 15.00

Keeping Up with the Kardashians

15.00 - 16.00

Keeping Up with the Kardashians

16.00 - 17.00

Ashlee+Evan

17.00 - 17.30

Ashlee+Evan

17.30 - 18.00

Ashlee+Evan

18.00 - 18.30

Ashlee+Evan

18.30 - 19.00

Botched

19.00 - 20.00

Botched

20.00 - 21.00

Botched

21.00 - 22.00

Nightly Pop

22.00 - 22.30

Busy Tonight

22.30 - 23.00

E! News

23.00 - 0.00
 

Keeping Up with the Kardashians

0.00 - 1.00

Keeping Up with the Kardashians

1.00 - 2.00

E! News

2.00 - 3.00

Botched By Nature

3.00 - 4.00

Botched By Nature

4.00 - 5.00

Botched By Nature

5.00 - 5.59